Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bemutatkozó topik fórum

Bemutatkozó topik (beszélgetős fórum)


47. hoxa
2004. márc. 1. 16:38

meilen:


A kövér férfi "emberes"

A kövér nő "tehén"


Ez már beidegződött sajnos.



46. meilen
2004. márc. 1. 15:37

Sziasztok

Vajon a fiukat mennyire érdekli a fogyás? vagy csk mi vagyunk ilyen hiuk?????????

Szóval a mérleg ma 3 kgvel kevesebbet mutatott.

Irtora örülök mert a 42-46 os méret már hamarosan elérhetőlesz számomra.



45. sztaga
2004. márc. 1. 15:18

smokey:

Köszi a jókívánságot, bár csak a jövő héten lesz esedékes és remélem, hogy akkor már 100-as alatt leszek még többel, mint ma (mert ez ma még csak 1 kiló). De nagyon hiszek a dologban.



2004. márc. 1. 13:25

sztaga: Boldog szülinapot ha napokon belülsz félévszázados és 100-as is leszel:))Hogolyónak is üdv.és harcra fel!



43. sztaga
2004. márc. 1. 12:59

Sziasztok lányok!

Már a kezdettől olvasgatom a hozzászólásaitokat. Nagyon sok jó tanácsot és tippet találtam. Köszi hoxának ezért a fórumért. Ma egy hete kezdtem és is az Atkinst és -2kg a eredményt. Igaz, van miből leadnom.

Magamról csak annyit, hogy napokon belül leszek ötven éves, 161 cm magas vagyok és 101 kilóról indultam. Egész életemben mindig fogyókúráztam. De az igazi lökést s súlynövekedésben az adta, amikor leszoktam a cigiről. Na meg az sem mindegy, hogy egész nap a számítógép előtt ülök, munkaeszköz. Ja és imádon a tésztát. A legjobb tapasztalatok az ATKINS-szel kapcsolatban, hogy egyáltalán nem vagyok éhes, így valószinűleg sokáig fogom bírni. Egyenlőre vágyaim sincseken, mármint valamiféle finomság után. Igazából az a gondom, hogy még eddig egyik nap sem értem el a 20 g Ch-t.

Hát röviden ennyit.

Mindenkinek sok kitartást.

Sziasztok!



42. Jucus!
2004. márc. 1. 12:18

hógolyó: Légy üdvözölve ebben a jó kis csapatban! (Hála Hoxa-nak!) Hát Neked is biztosan sikerül, bár három gyermek után ilyen alakkal - ami most van - nem tudom nem túlzás-e a -15 kg. De Te tudod RAJTA!!!



2004. márc. 1. 11:37

Sziasztok!

A hét végén elolvasgattam 1 csomó mindent az Atkins-ről. Végülis szerencsére ide találtam.

Nagyon klassz, összeszedett a honlap!Gratula Hoxa!

Magamról: Ma kezdtem a diétát. A harmincas éveim közepén járok, 3 pici gyermekkel és egy olyan férjjel, aki ha nem tömi magát degeszre, akkor rögtön 3 kg-ot fogy.(És persze nekem kell rájuk főzni) Remélem azért sikerülni fog leadnom az eltervezett 15 kg-ot. A magasságom 172 cm és most 75 kg-ot mutat a mérleg.A spotolásra nem sok időm marad sajnos a munka és a család mellett, de heti 2x1-1,5 óra úszás megoldható lesz talán.

Addig is szorgalmasan figyelgetlek benneteket, és beszámolok az eredményekről.

Sziasztok!



40. hoxa
2004. márc. 1. 09:38

wing:

Azt hiszem a napló létrehozásához regisztrálni kell.


Ha naplókezdéssel tudsz még pár napot várni, akkor inkább javasolnám, hogy várd meg az új honlapomat, már készül, jövő hétre már tuti készen lesz.

Abban lesz egyszerűbb és szebb napló funkció, amibe mások nem tudnak beleírni.


Hoxa



39. hoxa
2004. febr. 27. 08:33

Szia wing!


Nyugodtan hozzál létre a naplók szekcióbanmagadnak egy új naplót, ha van kedved.

Úgy kell, hogy a fórumban felül kiválasztod, hogy naplók, mehet gomb, majd alul új téma, és elnevezed a naplódat :)

Örülnék, ha csinálnál, és nem csak én irogatnék :)



38. wing
2004. febr. 26. 20:01

smokey:

Jo estét Hölgyeim!

Örömmel tudatom Veletek,h. a doktor bácsim(édesanyámék kérésére)elöirt nekem

egy egy honapos kurát,amit holnap kezdek el..:)

És olyan jo,mert maga a tudat,h.most majd nem kell éheznem,és egy hét alatt

leadnom 7 kilot is boldogsággal tölt el!

A menüm csak zöldség meg felvágott az elsö 5napban,aztán a következö 5ben kiegészül tojással,aztán almával,és ennyi.

Drukkoljatok nagyon,ha akarjátok majd beszámolok!

Ja,és apropo Hoxa!Használhatom a Naplo-t igy is?Hiszen ez nem teljesen Atkins..

csak töletek meg annyira nem akarok elszakadni,és olyan jo,h.vagytok nekem..

szoval ha nem nagy baj nem hagylak el titeket!

puszi



2004. febr. 26. 13:28

Minden új lakónak egy nagy kalappal a kezdéshez!Legyetek üdvözölve.Jó kis csapat jött itt össze, ahogy lenézem lassan ÖTYE-klubbunk is lesz? Ezt nem szemtelenségnek szántam, csak az érettebb korosztály érezze, hogy nincs egyedül vagyunk itt egy páran"fiatalok":))Csak kitartás lányok és nem szenvedni.A kemény munka egy idő után megmutatkozik, vagy a mérleg nyelve billen jó irányban, vagy a kerületünk csökken.



36. edit
2004. febr. 26. 13:10

DOMI: Jó ha magamhoz hasonlót találok:én 52,155cm,65 kg vagyok, szörnyű! A kezdőlökést nekem a cigiről való lemondás+klimax adta meg, mire észbekaptam az évtizedek óta tartott 53 kg helyett 63 voltam, azóta több kevesebb sikerrel próbálkozom, de mindig visszajön.De nem adom fel! Jó, hogy társaságot lehet találni a fogyókúrához, ami megerősít, mert a családom azt hiszi, hogy ez olyan egyszerű lenne, és csak én nem, akarok lefogyni eléggé(ők szinte mind magasak és karcsúak, és annyit esznek, amennyit akarnak)



35. DOMI
2004. febr. 26. 12:40

Csatlakoznék a kedves telt karcsú társasághoz. Idén fogom ünnepelni 30. szülinapom 20. évfordulóját. Ezt a szófordulatot a barátnőm alkalmazta, amikor a férjemnek gratulált, és tudta, hogy nem boldog a párom a "nagy" kerek szám miatt. Tehát 157cm alacsony vagyok és 61.3-ról indultam. 4 hónapja szoktam le a cigiről, és azóta is felkúszott pár kg, na persze a banyakor sem tesz jót az ülő foglalkozásom mellett a súlyomnak. Nem akarom elérni a fénykorombeli súlyomat (mindig is hajlamos voltam a duciságra, és nagyon meg kellett kűzdenem a '-' kg-okért), de a közérzetemnek kell a '-'6kg.

Bízom Magunkban



34. Timus
2004. febr. 26. 12:17

Sziasztok!

én még be sem mutatkoztam igazán. 27 éves csajszi vagyok, aki otthon a gép előtt múlatja az idejét könyveléssel. jan 5-én kezdtem el 117,7 kg-ról. Jelenleg 107 kg vagyok, bár remélem csak azért mert intenzíven fallabdázom és a kialakúló izom nyomja jobban a mérleget:-) Nagyon jónak találom ezt a diétát és köszönet Hoxának ezért az oldalért.



2004. febr. 26. 11:26

Sziasztok! Vegig olvastam a hozzaszolasaitokat, es igy ugy döntöttem hogy en is bemutatkozom.Egy meg mindig fiatalos 50 eves nö vagyok, aki ugy döntött hogy tesz valamit az egessegeert. !62 cm-es magassagomhoz soknak talaltam a 72.5 kg-ot. Igy 5 nappal ezelött elkezdtem az Atkins fogyokurat. Az 5 nap alatt 1.5 kg ment le rolam, de ugy hogy ehseget nem erzek, kavezom, erröl nem mondok le az alacsony vernyomasom vegett, de nem tejjel hanem 2 teaskanal tejszinnel iszom meg cukor nelkül.Igaz rendszeresen edzem teremben, lehet hogy azert is ment le ilyen sok? Heti 0.5 kg fogyas böven eleg, nem szeretnem kesöbb visszaszedni, mert gyorsan olvadnak le a kg-im.Nagyon elszant vagyok, es tudom, nem eleg a kevesebb kaloria bevitel, MOZOGNI-MOZOGNI es MOZOGNI, anelkül nincs alakformalas. Tovabbi kellemes napot kivanok Mindnyajatoknak.



32. hoxa
2004. febr. 26. 10:34

Sziasztok!


Igyekezni fogok, hogy ennyi háláért megdolgozzam :)))


Más téma:


Kedves most indulók! Fontos a lelki ráhangolódás. Ha lelkileg nem érzitek elhatározottnak magatokat, akkor inkább várjatok még 1-2 napot. Búcsúzzatok el a kedvenc szénhidrátotoktól, a spagettitől, aztán HAJRÁ!

Szerintem nagyon fontos, hogy az ember ne veszteségként élje meg ezt az új életmódot. Ha minden napot sikerként éltek meg és nem a tiltott ételeken jár a gondolatotok, akkor sokkal könnyebb. Próbáljatok ki új recepteket, olyanokat, amik olvasásakor már a nyálatok is kicsordul :))

Próbáljátok megtalálni az alternatív ételeket, aki pizza rajongó, próbálja ki az atkins pizzát (lsd receptek), taáljatok ki saját ételeket azokból az összetevőkből, amiket szerettek és amiket szabad is. Ha már nagyon kívánjátok a gyümölcsöt, ha már nem bírtok nélküle élni, egyetek pár szem bogyós gyümölcsöt, reggel, de ne sokat, csak az íze miatt. Ettől még nem dől össze a világ.

De azért próbáljátok meg betartani a szabályokat, és gondoljátok át a további folyamatokat is, a későbbi szénhidrát szint növeléseket, az ételkínálat bővítését, nem csak az első fázisból áll a világ. Nem kell életed végéig 20 grammból gazdálkodnod! Ha nem bírod, növelgesd a mennyiséget, lassabban fogsz fogyni, de nem hajt a tatár, valamit-valamiért elv működik ebben a diétában is.


Mindenkinek sok sikert kívánok és nagyon figyeljétek a szervezeteteket, ha furán érzitek magatokat, pihenjetek meg, ne hajtsátok túl magatokat. Orvoshoz mindenképp menjetek el és csináltassatok vérkép vizsgálatot, mielőtt elkezditek, majd 6 hét múlva újra.


(Bocs a szószaporításért :))


Üdv:

Hoxa



31. Summer
2004. febr. 26. 09:34

Sziasztok! 1 hete csinálom az Atkins, eddig 1,5 kg ment le. 77 kg-ról indultam, a célom: 65 kg, remélem nyárig menni fog. 25 éves vagyok, budapesti.


Hoxának nagy-nagy gratula az oldalhoz, mert nagyon jó!!!! Csak így tovább!!!!!


Üdv, Summer



30. Miya
2004. febr. 26. 08:18

Hoxa: az adatok nagy része tőled van (a többi részét inkább mondanám tapasztalatnak, amit arról a fórumról gyűjtögettem, ahonnan ide kerültem), amit ezúton szeretnék nagyon nagyon megköszönni!!!! a könyvet se vettem még meg, és lehet, nem is fogom. :-)))


Lányok! ez az első napom, és eddig királyul megy!!!:-))))))))



2004. febr. 25. 19:47

wing: Nem tudok megtanulni hulahoppozni, pedig itt lóg a karika az orrom elött.

Folyton leverem a sarkam és föladom, pedig sokat próbálgattam.

Ráadásul már nem szorul rám:))



28. wing
2004. febr. 25. 18:18

Jucus: Köszi,oké,igyekszem:)

Hoxa:nem azért mondtam,félre ne érts!!!!:)

Csak valami hihetetlen jo,h.ti végülis tök ismeretlenben aggodtok értem:)

LÁnyok!!!Nem tudom hogy álltok vele,de nekem nagyon bevált a hullahopp karika kura!Egyátalán nem fáradsz nagyon ki,és TV-nézés közbe észre se veszed ugy égeted a kis zsirpárnákat a derekadrol,csipödröl!

ugyhogy ha ugy gondoljátok hajrá!

a másik ami már idö és pénz igényesebb a vizitorna!iszonyat megdolgoztatja az izmaidat,és 3szor intenzivebben égeti a zsirt mint sima aerobick,és még meg sem hlaz a végén!pussza



27. Jucus!
2004. febr. 25. 16:03

Miya: Isten Hozott Benneteket a táborunkban! Ha abban a 30 oldalban találsz olyan adatot, amit mi még nem tudunk ossz meg velünk a csevegőben. Előre is köszi és nagyon sok sikert!!!



26. Miya
2004. febr. 25. 15:56

Sziasztok! én pár napja kezdtem el a témával foglalkozni. Azóta kimásolgattam magamnak vagy 30 oldal adatot. 30 éves vagyok, és párommal fogjuk holnap elkezdeni a diétát. Én 10 kilót szeretnék fogyni (153cm -58 kg-ról), párom valamivel többet. Majd írok én is az eredményeinkről. Drukkolok mindenkinek! Kitartás!!! nem szabad feladni, mert minden sikerül, ha elég energiát fektetünk bele a cél megvalósításába!:-)))



25. hoxa
2004. febr. 25. 15:20

wing: Na azért olyan öreg nam vagyok :))))))

De azért jól esett ám :)



2004. febr. 25. 15:15

wing: Szia Wing! Örülök a válaszodnak, már nagyon vártam! Az is nagyon jó, hogy már egy kicsit jobb hangulatban vagy. CSak így tovább!!! Légy Önmagad, és már 17 évesen ne hagyd hogy ilyen mélységben próbálják irányítani az életedet. Jó tornázást és ne feledd, tökéletes az alakod!!!



23. wing
2004. febr. 25. 15:11

hoxa: Neked is köszönöm Drága Hoxa!!

anyukám helyett anyukám:))

puszi



22. wing
2004. febr. 25. 15:06

Jucus:Köszönöm szépen,h.igy aggodtatok értem,és föleg azt,h.megértettetek!

Most már jol vagyok,hazajöttema akorházbol..vicces,mert a lelki megrázkodtatás

hatására most 52kg lettem..

nagyon szeretném megfogadni a atanácsotokat,igyekszem boldog lenni,amire jo sok esélyt is látok a abiztatásotok után:)

Csok nektek,megyek tornázni..:)



21. Bodsa
2004. febr. 24. 21:18

agika:

Ebben biztos lehetsz! :)

Nekem is szükségem lenne támogatásra.. ma volttam boltban 8ezret otthagytan a kajákra.. :(

Mostmár hatnia kell!!!! :))


Bodsa



20. agika
2004. febr. 24. 21:09

sziasztok!

mar ket hete probalom az atkinst, de csak penteken vettem meg az atkins konyvet, amibol kiderult, hogy nem jol csinalom, ugyhogy ujra kezdtem. szamitok ratok, remelem ha megingok az elhatarozasomban, a ti tapasztalaitokbol erot nyerhetek.

mindenkinek sok sikert!

agika



19. Bodsa
2004. febr. 23. 22:13

Sziasztok!

Nagyon tetszik az oldal, örülök hogy felkaroljátok az embert ;)

Szívesen kezdenék én is bele ebbe a fogyiba, remélhetőleg tényleg igaz lesz az új mondás: "Atkins-ezem tehát fogyok" bár a ti tapasztalatok sem 100%-osak.. :(

Vegyes érzelmekkel kezdek bele az egészbe, és először mindenképp érdeklődök -főleg tőletek!

25 éves vagyok 48-as ruhát hordok -ahol kapok :) Túl sokat nem akarok fogyni olyan 10-15 kilót (azért ez sem kevés..)


Sok sikert mindenkinek!!

Bodsa



2004. febr. 23. 12:02

wing: Kedves Wing!

Szerintem az a 60 kg-os leány is nagyon csinos és nincs szüksége semmiféle fogyókúkára! Te csak azt a célt tűzd Magad elé, hogy boldog, kiegyensúlyozott legyél!!! Nekem az egyik barátom egyszer mesélte, hogy a feleségével a telken voltak és a szomszédjukban valaki nagyon jóízűen nevetett, egyből én jutottam eszükbe. Mire én megkérdeztem ugye akiről szó van az nem egy soványság??? Mire az igen választ kaptam. Kedves Wing: légy boldog, jókedvű és kiegyensúlyozott, és csak azután foglalkozzál az alakoddal - ami szerintem egyébként is tökéletes - Várjuk mielőbbi boldogabb leveledet is.



További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook