Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bemutatkozó topik fórum

Bemutatkozó topik (beszélgetős fórum)


227. coryk
2004. ápr. 19. 01:48

Sziasztok!

Új vagyok és nagyon örülök, hogy rátaláltam erre az oldalra. 2napja az Auchanban voltam vásárolni és teljesen önkéntelenül belepakoltam a kosaramba az Atkins könyvet. Sosem hallottam még róla, véletlenszerüen.

Két nap alatt nagyjából kiolvastam, ami érdekes, hogy pont a könyv olvasása közben, a tv-ben megemlítette, hogy ettől ő hizott. Már majdnem ott tartottunk a párommal, hogy ez is egy maszlag.

Eszembe jutott, hogy én levelezek egy fórumon, majd megkérdezem, hogy ők mit tudnak róla. Ott ajánlották ezt az oldalt és nagyon megörültem neki. Egész este olvasgattalak benneteket.

Elhatároztuk a párommal, hogy belevágunk, igaz, hogy egy hét eltolással, mert kiállításra készülünk és így nehéz lenne betartani. Már elég régóta a húst zöldségkörettel, salátákkal fogyasztjuk. Ami nehéz lesz az a kávé, bár 2 napja mézzel iszom, így nem izlik annyira, ezért nem is kivánom annyira.

Mindketten olyan 10 kg körül szeretnénk lefogyni.

Bocsánat, hogy ilyen hosszú voltam.

226. sz72
2004. ápr. 18. 17:21

Sziasztok!

Szerdán, szinte egyik percről a másikra döntöttem el, hogy belekezdek! Régi fogyózó vagyok, de a tipikus eset:-(((...sajnos már öregszem is, és egyre nehezebben megy. Eddig jól haladok, bár nem számolom a napi kalóriákat, sőt az első napokban még száraz fehér bort is ittam (ma is fogok:-(( a legjobb barátom szülinapját ünnepeljük). Elég gyakran vagyok éhes, akkor eszem egy kis husit vagy sajtot, amit nagyon élvezek, hogy ehetem majonézzel, és nem light-tal!!!! - 2 kiló eddig!!! Remélem elérem az 55 kg-ot (most 62)...mindenkinek sok kitartást, na és persze magamnak is!!!:-)))

2004. ápr. 18. 09:45

Szasztok Kedves Fórumozók!


Penteken keztem de már húsundorom van. 6-7 kg-t szeretnék leadni a 65.-ből.

A dyümölcs borzasztóan hiányzik, majd csak túlélem.


224. hszonja
2004. ápr. 13. 13:46

Sziasztok!


Úgy döntöttem elkezdem. Tetszik a csapatotok, és bár sohasem voltam húsos,zsíros étkekért rajongó,de mégis úgy érzem, h ez az én diétám:)

ami rajtam van súlyfelesleg (164cm, és 62kg) az mind az édesség zabálásomnak köszönhető. Imádom az édességet, bármilyen formában, és bármekkora mennyiségben. Olyan vagyok, ha vmi teljesen meg van tiltva az édesség, akkor semmi gond, de ha kicsit is érzem az ízét, akkor már elvesztem, és nem érzem a határt.

Szóval, remélem ez most menni fog.

A gyümölcsöket nehéz lesz elhagyni, de megpróbálom.


A kérdésem: olvasgattam ilyen-olyan véleményt is, de nem tudom, h most melyik a helyes:

Kínai mályva zöldteát (mindenféle ízesítés nélkül) szabad inni az első fázisban? (napi 1csészére gondoltam)

223. vince (válaszként erre: 222. - 7e433abb8e)
2004. ápr. 12. 11:48
hat ha figyelmesen elolvasod az elso szakaszt akkor rajossz a kenyerre magad is:) de ne aggodj, majd mindenki igy kezdi ahogy te es a kenyer mar a multe. / legalabbis nalam:)
222. 7e433abb8e (válaszként erre: 221. - F1dcbad22d)
2004. ápr. 12. 10:53

Szia!

Igen, olvastam :(((

És ez nem jó hír, mert már próbáltam elhagyni a kenyeret, de nem ment, állandóan szédültem, és már szinte remegtem érte.

De most majd rácsapok a kezemre, nem kell, úgyis megy fel az ára is :)))

Csak bírjam ki.

221. f1dcbad22d (válaszként erre: 220. - 7e433abb8e)
2004. ápr. 12. 10:49

Kenyeret sem lehet.

Hidd el az első néhány nap után remekül fogod érezni magad.Kitartás!

2004. ápr. 12. 00:55

Még annyit:

bármilyen ételt el tudok hagyni, de ha nem eszem kenyeret, egyszerűen rosszul vagyok és tiszta ideg.

Kenyeret lehet enni? Erről nem találtam (egyelőre) semmit.

Majd még azért jobban elolvasok mindent.


2004. ápr. 12. 00:45

Sziasztok!

Megtaláltam ezt a honlapot, örülök.

Igazából nem tudom, hogy fogok nekiállni ennek az egésznek, évekig sportoltam nagyon keményen, amit abbahagytam. Azóta felszedtem 9 kilót, és hát a közérzetem nem túl jó ettől. Lassan már társaságba sem járok, tudom, hogy mások szemében viccesnek tűnik az a 9 kiló.

(1,72 magas 66 kg), viszont a szorongásaim miatt évek óta nincs senkim :(, ez miatt pedig nem gyenge depresszióval küzdök sajnos.

Újra elkezdtem tornázni heti 4x alkalommal, de semmi változás a súlyban, egyszerűen már nem tudom mit csináljak.


Megpróbálom én is, ezért jöttem, remélem sikerül.

Tök jó volt olvasni, hogy nem sok idő alatt leadtatok annyi kilót, tényleg minden elismerésem.


Puszi és Kellemes Húsvéti Ünnepeket!

M.


2004. ápr. 3. 23:42

Szia MindenkineK!

Pár hete már nézegetem a honlapot, ma végre rászánta magam , hogy írjak, met nagyon jó a TÁRSASÁG! Adri vagyok, 27 éves 160 cm 60 kg. Március 28-án kezdtem, ma -3 kilóval vagyok könnyebb. (legalábbis reggel, mert akkor mérlegelek) A kezdet jó, nem adom fel míg 50 kg nem leszek, bár az 52-vel már bőven kiegyeznék!!!

NEM ADOM FEL! Mindenkinek ezt kívánom!

Üdv: Adri

2004. márc. 31. 21:42
Nálam a változás : már -6 kg-nál tartok, lassan de biztosan fogyok:-)) A nadrágomat kicipzározás nélkül le tudom húzni magamról.Nem tudom hogy miért, de sokkal többnek tűnik, mint -6 kg. Ja, és a férjecském megjegyezte, hogy csontos lett a popsim... Hát mit is mondjak: ez bizony nagyon jólesett a lelkecskémnek:-)))))
2004. márc. 31. 21:35
GABESZ, ZOLII, SUSU! Nagyon örülök,hogy ti is rászántátok magatokat!Kívánok nektek sok kitartást,és biztosan meglesz az eredménye! SOK-SOK-SOK-SOK MÍNUSZ KILÓT KÍVÁNOK NEKTEK!:-)))Aztán beszámolni ám a sikerekről!:-)))
2004. márc. 31. 21:29
GITTUS! Köszi a gratulát.:-))) Az az 5 kg nagyon hamar le fog menni rólad,figyeld csak meg!Főleg ha még tornázol is mellette!Én személy szerint nagyon drukkolok neked! :-)))Én is olyan szívesen elmennék tornázni, de a legkisebb babóm még csak 21 hónapos,olyan fitnessterem pedig nemigen van, ahol vigyáznának rá, amíg én a súlyomat faragnám:-)). Délután pedig a szokásos felállás: másik 2 gyerkőccel tanulás, a nagyszülők is sajna dolgoznak:-((( A férjem meg olyan hullafáradt du-ra, hogy nincs szívem megkérni, hogy tartsa a frontot 3 gyerekkel, úgyhogy marad az esti 1/2 órás lépcsőzés :-)
214. molntak (válaszként erre: 210. - Susu)
2004. márc. 31. 19:31
Húha ez nagyon szép
213. rozsaajq (válaszként erre: 212. - Susu)
2004. márc. 31. 19:20
Gratulálok a -10 KG- hoz! Csak így tovább. Reményt adtál. A centiken kívül én egy titessel toldom meg a kiinduló súlyt és a leadandó vágyat is... :)))
212. susu
2004. márc. 31. 16:23
Neked is sok erőt Summer.
211. 7dc6ef2981 (válaszként erre: 210. - Susu)
2004. márc. 31. 14:40
Hajrá Susu! :)
210. susu
2004. márc. 31. 14:35
Bocs de folytatom. 37 éves vagyok 173 cm és 109 kg voltam márc 1-én és ma 99 kg vagyok.Eddig kétszer éreztem azt, hogy most éhen halok, de gyorsan elmúlt.Még 25 kg-ot kell fogynom.Köszi mindenkinek az eddigi segítséget!!!!!!!!!!Kitartás nyáron kiköltözünk a strandra.
209. susu
2004. márc. 31. 14:29

Minden bátorságomat összeszedtem és mostmár hivatalosan is beállok KÖZÉTEK.

Március 1 óta csinálom az Atkinst és be kell vallanom csak azért mert amit itt olvastam annyira hihetetlennek tünt, hogy a kíváncsiságom rávitt erre.

208. Zolii
2004. márc. 29. 13:51

Sziasztok!


Tegnap találam rá erre a weblapra, és nagyon tetszik! Tegnap vagy ötször látogattam meg! Már január közepe óta fogyózok, eddig 13 kg tól szabadultam meg, de az Atkinssel még 10 kg-t le szeretnék adni! Szerintem a módszer nagyon jó, főeg hogy van egy olyan oldal ahol minden információt megtalálok! Mindenkinek sok sikert, és kitartást!

2004. márc. 29. 13:41
A közös tornázás szerintem is nagyon jó ötlet. Ha valakinek van valamilyen jó ötlete írjon az alakformáló topikba. Nagyon sokan vagyunk, és biztosan sokan elmennénk.
206. Baron (válaszként erre: 204. - Gittus)
2004. márc. 29. 11:33
Nem akarunk szervezni közös tornázást a vezetéseddel?:)
205. Gabesz
2004. márc. 29. 09:32

SZIASZTOK!

Már egy hónapja nyomon követem,ezt az oldalt,és már szinte nem tudok úgy leülni a gép elé,hogy ne nézzek bele.Gondoltam eggyet és vettem a bátorságot én is beállok közétek.32 éves vagyok,és még soha nem voltam ilyen duci még terhesség végén sem-8okg.Egy hónapja,mióta olvaslak titeket kezdtem a diétát,rengeteget mozgom de sajnos csak 4 kg ment le rólam.Magamat ismerve ez lehetne siker is,de a többieket olvasva lehetne több is.Egyenlőre ennyit,a kérdéseimmel majd bombázom a többi oldalt.Mindenkinek sok siker!!

204. Gittus
2004. márc. 29. 00:24

Sziasztok!


Visszatértem közétek ismét!

Február 26-án kezdtem el először az Atkinst, akkor fogytam 10 nap alatt 5 kg-ot, aminek nagyon örültem és boldog voltam, mert újra rámjöttek a szülesék előtti nadrágjaim. A fogyásom teljesen megállt, amikor megfázva, köhögve elkövettem azt a hibát, hogy elszopogattam egy tic-tac-kot. Nagyon rosszul tőle, és a diétát sem tudtam folytatni, mert nem jött vissza a jó közérzetem. (Valahol olvastam is, hogy mennyire nem jó fehérje diétánál mentolosat enni.) Márc. 18-án megint elkezdtem a diétát, de ez nem hozott igazi eredményt, mert nagyon hiányoztak 1 hét után az édességek és hiába volt light, saját készítésű a cucc, a szénhidrát határt túlléptem. De csöppet sem vagyok szomorú, mert már „csak” 5 kg-ot kell leadnom, szerintem nem olyan sok, ahhoz képest, hogy az utóbbi 10 hónapban 17 kg-ot adtam le.

Talán emlékeztek még rám, fitness edző vagyok. Kata tett fel nekem kérdést a mozgással kapcsolatban, nyitottam ennek a témának egy új topicot (Alakformáló topic). Kata, ott válaszoltam neked. És ha van kérdésetek a mozgással kapcsolatban, akkor igyekszem válaszolni amennyire időm engedi a babák mellett.

Drukkolok nektek, fantasztikus, hogy mennyit fogytok! :)

Robroyne, neked külön gratula! Gyerekek mellett nehezebb fogyni szerintem.

Ja, és drukkoljatok nekem is!


Gittus

2004. márc. 28. 21:31
Sziasztok sorstársak! Timi vagyok, 33 éves, 3 gyermek boldog édesanyja, és jelenleg +10 kg nem olyan boldog tulajdonosa (162 cm, 64 kg). Már nagyon régóta olvasgatlak titeket, és a veletek történt-többnyire pozitív- események, eredmények hatására kezdtem el ezt a diétát. Már 3 hete csinálom, és idáig 5 kg ment le rólam.Én már ennek is nagyon örülök, annak meg különösen, hogy a családnak ugyebár naponta főzök, és MÉGSEM CSÁBULOK EL SEMMIFAJTA FINOMSÁG LÁTTÁN. Abszolúte nem vagyok éhes, néha még enni is elfelejtek.Szóval ez a fogyókúra nekem nagyon bejött, és csak bíztatni tudok mindenkit, aki el szeretné kezdeni, csak idáig még nem szánta rá magát, hogy nyugodtan vágjon bele, menni fog, és csak az első pár nap nehéz. Üdv mindenkinek, és JÓ FOGYÁST:-)))
202. mirza
2004. márc. 28. 13:53
Sziasztok! Úgy gondoltam illene bemutatkozom,hiszen elég régóta olvasgatom ezt az oldalt! Nagyon tetszik és ennek hatására kezdtem bele a diétába, 18 éves, nagyon vidám, 177 cm és 73 kg csajszi vagyok. 1 hete kezdtem bele és az eredmény -3kg! :-))) Kb 60kg-ig szeretnék lefogyni, de az lehet hogy sok a magasságomhoz, és lehet megállok 65kg-nál. Mozgásra most túl sok időm nincs, mert most fogok érettségizni, de minden tőlem telhetőt megteszek az ügyben! :-))) Szorítsatok! Én is drukkolok mindenkinek! :-))
201. Szisza
2004. márc. 27. 20:54

Upsz, bocsika, csak most láttam meg, hogy van itt bemutatkozós fórum is, úgyhogy idemásolom, amit a Chates fórumba írtam :)


Sziasztok! :)

már kb egy hónapja kutakodom a fogyi után :) először a hölgyvilág teraszon leskelődtem, majd áttértem ide :) nagyon tetszik a honlap, szuperjó, hogy ennyire támogatjátok egymást :)

én lassan (nyáron) 21 éves csajszi vagyok, 165 centi magas, és 62kg voltam (hozzá kell tenni, hogy erős csontozatú)...igazából nem vagyok kövér, csak van mit lefaragni rólam :)igazából szeretnék olyan 55-57 kilóra lefogyni :)

majdnem 2 hete csinálom a fogyit, eddig 2 kiló ment le első héten, azóta meg stagnálgat. (azért néha emelkedik is, de aztán visszaáll 60ra)

nem keseredem el, mivel tudom, hogy aki keveset akar fogyni, annak a legnehezebb :P

remélem engem is befogadtok ide a groupba :)

üdvi mindenkinek, kellemes 7végét, és kitartást!

puszika:

Szisza

200. Zsazsa
2004. márc. 25. 14:24

Hát sziasztok!


Már 1 hete követem a hozzászólásokat,de még nem mutatkoztam be.Sokáig sportoltam,így nagyon fogyókúrára nem volt szükségem,de aztán abba kellett hagynom....és most nekiálltam az Atkinsnek.Valószínűleg ha nem találom ezt a honlapot,és persze titeket,akkor bele sem kezdek.Amúgy 22 éves vagyok,a Balatonon élek,dolgozok,tanulok,és nem sportolok(még).

2004. márc. 25. 14:01
Sziasztok! Zazi vagyok, 34 éves, 3 pici gyerekem van. az utóbbi öt év, és a három terhesség 15 kiló plusszot eredményezett. Most elhatároztam leadom. Azelőtt jól kézben tartottam a súlyom, torna meg ilyenek, de a hormonális zavargásokat, a bekövetkezett mozgásszegénységet nem jól tolerálta a szervezetem. Férjemmel vágtunk bele a dologba, szép lassan fogyogatunk. Társsal mindenesetre könnyebb.
198. f954ece72f (válaszként erre: 196. - Spagoca)
2004. márc. 25. 12:47
Nagyon köszönöm az infót:))Ezt még nem próbáltam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook