Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bemutatkozó topik fórum

Bemutatkozó topik (beszélgetős fórum)


2004. jún. 5. 17:51

Hahó mindenki!

Én azután kezdtem el a diétát, hogy megtaláltam ezt a honlapot és elolvastam a tudnivalókat. 9. napja csinálom, még nem méretkeztem, majd csak a 14. napon. De a derékbőségem már sokat csökkent.Csodálkozva olvasom sokatok beírását, szerintem sokan kezdenek el diétázni, akinek nem kellene. Én 47 éves vagyok, 160 cm és 79 kg. Nekem egész életem folyamán többször kellett fogyókúráznom, elég hízékony vagyok, és mindig csak akkor ébredtem fel, mikor már riasztó volt a helyzet. Akkor belekezdtem a fogyókúrába és 10-15 kg-ot leadtam 3-4 hónap alatt.Kb 4-5 év alatt híztam vissza, és kedtem újra fogyókúrázni. De most a régi módszer nem használt (lehet a korom miatt), vagyis használt, csak nagyon lassú volt. Gondoltam belököm egy kicsit az Atkinssal. Nekem nagyon hiányoznak a gabonafélék, meg a hüvelyesek, egyébb bajom nincs.Ja, és nehezemre esik ennyi vizet meginni. Az első három nap érdekes volt, mert hiába ettem mégis éhes voltam, és állandóan száraz volt a szám. Ez azóta elmúlt.

286. Shephard (válaszként erre: 285. - Izmiri)
2004. jún. 5. 09:44

Szia!


Rajtam kívülálló okok miatt nem tudtam akkor folytatni, de most is bízom a sikerben! A 10 kiloból 2 kg jött vissza, de ez is inkább az én hibámból, mert bánatomban válogatás nélkül mindent megettem!!! Mihelyt abbahagytam a 'zabálást' és odafigyeltem, hogy mit eszek, 5 nap múlva visszament a 2 kiló!


Sok kitartást neked is az életmódváltáshoz!

285. izmiri (válaszként erre: 280. - Shephard)
2004. jún. 4. 21:08

szia

kitartást kívánok először is.

elkezted. abbahagytad. ezt írod. lement tíz kiló. és utána ? vissza jött ? mert ez érdekelne leginkább.

284. Tacsi (válaszként erre: 282. - 70816934ea)
2004. jún. 4. 15:15

Mit nem adnék ha 67 kilo lehetnék!

Egyébként bocsi, de a te súlyod eléggé inkább az ideálishoz közeli, lehet egy kis tornával többre mennél. Tornázol? Én nem nagyon javasolnám a fogyit, főleg 41 évesen, biztosan remekül nézhetsz ki! Őszintén!

283. habóka
2004. jún. 4. 13:44

Mindenkinek nagyon nagyon köszönöm! Ezért nem fogom abbahagyni meg persze, hogy tuti jól nézzek ki a spanyol tengerparton. Állítólag jók a spanyol fiúk.

Ezért már érdemes, nem.


Kösz kösz kösz

282. 70816934ea (válaszként erre: 278. - Shephard)
2004. jún. 4. 12:37
Sziasztok! Az én nevem Arka. 41 éves, 170cm, 67 kg. Ěn már tobbszor nekiindultam, de hiányzott a kitartás. Ma ismét nekikezdtem, a sikereitek buzdítottak. Csak hát a csokoládét nem tudom mivel pótolni. A kenyér nem hiányzik, inkább az édesség. Mit tanácsoltok? Min. 5kg-t szeretnék fogyni. Szinte egész életemben ezen dolgozom. Nagyon bízom, hogy ez így veletek majd sikerul. Orulok hogy megtaláltalak bennetket. Úgy érzem, máris barátok vagyunk mindannyian. Szeretettel gondolok Rátok. Sok sikert.
281. maszika (válaszként erre: 279. - Habóka)
2004. jún. 4. 11:49

Habóka!

Ne add fel, beindul a fogyás is.

Majd mi itt lelket öntünk beléd és másokba is.

Kitartás...

280. Shephard (válaszként erre: 279. - Habóka)
2004. jún. 4. 11:31

Ne add fel! Kitartás! Én már egyszer csináltam az Atkins-t és akkor egy hónap alatt 10 kilót fogytam, de nem tudtam folytatni pár dolog miatt, de most újrakezdtem és tutira sikerülni fog!!!


Te se add fel, mindennek a kulcsa a kitartás, az akaraterő és az, hogy tudod másoknak már sikerült, akkor neked is fog! Legalábbis én mindig erre gondolok a mélypontos napokon!!!

279. habóka
2004. jún. 4. 10:52

Hát Shephard irigylem az optimizmusodat.

Én is egy hete csinálom, de egy dekát se fogytam.

Az optimizmusom annál jobban csökken.


2004. jún. 4. 10:27

Sziasztok!


Mivel már egy hete elkezdtem az Atkins-t, azt hiszem itt az ideje, hogy bemutatkozzak. 23 éves nő vagyok, 176 cm magas hozzá 104 kg (ma már csak 102). A cél 65 kg, mert az lenne számomra az ideális! Kitartásom az most van, bár néha biztos lesznek rossz, bizonytalan, feladni akaró napjaim, de bízom benne, hogy túljutok rajta és elérem a célom, mert muszáj elérnem!!!


Az életemben ez az év a nagy elhatározások és változtatások éve, s ezek eléréséhez mindent megteszek, mert véghez akarom vinni a kitűzött célokat!


Mindenkinek nagyon sok kitartást kívánok, és segítsük egymást a céljaink elérésében :-))))

2004. jún. 3. 19:58

Sziasztok!

Gondoltam most, hogy már nagyon közel vagyok a kezdéshez, úgy gondoltam, hogy bemutatkozom egy kicsit. Nameg fecserésztem is itt már egy pár fórumon. Szó ami szó, illik végre bemutatkoznom. Linda vagyok 28 éves és eléggé 120 kg. Ez rettenetesen sok. Bár nyuktatnak, hogy nem nézek ki annyinak, de a sportolás abbahagyása után felkapkodtam a kilókat rendesen. Persze sosem voltam vékony, dehát a sport után... :-(

A lényeg, hogy kb 2 hete foglalkozom a témával intenzíven és megmondom őszintén ez az oldal és a Ti hozzászólásaitok / eredményetek / lelkesedésetek indította igazán el bennem a folyamatot, hogy ne csak a szám járjon, hanem próbáljam meg én is, lesz ami lesz.

Gondolom sokan vagytok vele úgy, hogy már pár fajta diétát kipróbáltatok és semmi sem jött be igazán, vagy ami lement az vissza is jött kamatostul.

Tehát mindenkinek sok sikert (persze magamnak meg kitartást) a továbbiakban. Időnként azért majd be-be nézek és számot adok mindenről.


Addig is fel a fejjel és csak kitartás. A kemény munka meghozza a gyümölcsét.


Üdvözlet Mindenkinek:

Linda

2004. jún. 1. 20:16
Halihó!Sziasztok!Vadiúj vagyok köztetek és persze rossz fórumon mutatkoztam be,úgyhogy most írhatom még egyszer.36 éves vagyok,164 cm és 65 kg.Évekig 57-58 kg volt a "versenysúlyom" állandó éhezés mellett.Most 1 év alatt szaladtam fel ennyire és nagyon sz....ul érzem így magam.Rokonaim esküdöznek,hogy csinos vagyok,de nem hiszem el.Beállok a tükörbe és egyből a fenti becenevem jut eszembe.Ma kezdtem el a fogyit és remélem nekem is fog sikerülni.Ez teljesen más,mint amit eddig elkövettem magammal!!!Ehetek húst,sajtot!Szuper.Most megyek,nézem az Irigy Hónaljmirigy Show-t.Cuppantás.
275. kyra (válaszként erre: 263. - Katinka)
2004. máj. 30. 20:46
Szia Katinka!Én is 40 éves vagyok és most szeretném elkezdeni ez a diétát,sokat kell fogynom mert a 163 cm-hez van 78 kg-om.Engem is érdekel minden információ vagy tapasztalat.Mindenféle diétát kipróbáltam már de nem sikerült egyik sem.Ennek sikerülnie kell!!!!
274. kyra
2004. máj. 30. 20:09
Szia mindenkinek ! Kyra vagyok és most olvastam előszőr ezt az oldalt! nagyon örülök,hogy rátok találtam ugyanis el akarom kezdeni az Atkins diétát.Mindenfélét össze olvastam róla így most semmit sem tudok.Segítsetek mire figyeljek az első szakaszben,mit tegyek és mit ne tegyek azonkívül,hogy vigyázok a szénhidrát bevitelre.igyak sok folyadékot és szedjek vitaminokat?Nehéz zöldfülünek lenni!
2004. máj. 30. 13:05

Sziasztok!

Most találtam rátok, és eldöntöttem, hogy hétfőtől kezdek!!!

Magamról: 26 éves bpi lány vagyok, + 20 kg-val! :(

Ezt szeretném most leadni. 78 kb vagyok, 170 cm magas.

Voltam vérvételen, vizeletvizsgálaton, az orvosom mindent rendben talált....de amikor mondtam, hogy atkinsezni szeretnék, nem volt elragadtattva. Azt mondta, hogy kevés benne a gyümi. Majd meglátom, hogy fogom bírni.

Olvastam az Eredmények fórumot, mindenkinek gratulálok, csak aztán a végén "el ne fogyjatok" .


Üdv,


Csipi

272. vica6
2004. máj. 29. 22:13
Sziasztok!9 hónapos kislányom van.Reggel és este szopizik még.10 kg-ot szeretnék lefogyni.Azt szeretném megkérdeni Tőletek hogy ezt a módszert lehet-e alkalmazni szoptatás ideje alatt.Most 75kg vagyok,165 cm magassághoz.
271. Lindi (válaszként erre: 270. - Habóka)
2004. máj. 28. 13:48
nekem egy hét után volt,mert csak hetente egyszer állok mérlegre, de vannak itt notórius mérlegre ugrálók is :)))) szóval első hét után 3kg mínusz voltam
270. habóka
2004. máj. 28. 13:45

Sziasztok!


2 napja nem bírok leszakadni a fórumról. 10 percenként megnézem nem jött-e újabb hasznos téma, amitől még több önbizalommal tudom csinálni.

Hány nap után van már eredmény? Én 3. napos vagyok.

269. f954ece72f (válaszként erre: 263. - Katinka)
2004. máj. 26. 12:39

Katinka!

Az Atkins diétát 15 évvel ezelött csináltam akkor jött divatban nálunk.Kaptam egy leirást amit kidobtam, mert emlékszem pokolian tiltották, hogy egészségtelen de megpróbáltam és remekül fogytam.

Az akkori diéta úgy szólt, hogy egy hónapon kersztül semmit sem ehettem mint csak szinhúst,húslevest,főtt húst, tojást,szalonnát kevés majonézt és esetesuborkát.Minden a terv szerint ment.A harmadik nap kiürül a ch.raktáram és beindult egy folyamatos fogyás.Egy hónap alatt 9 kg.tól szabadultam meg.A diétához tartozott egy táblázat olyan pontrendszerféleség 2o-6o. pontnak megfelelő mennyiségü ch.-t vihettem be.Nem folytattam hisz elégedett voltam a súlyommal.Elég sokáig nem jött vissza..pedig sok krémest megettem, hisz kiéheztem a ch-ra.Aztán elszabadult a pokol..:))

Némely ember érzékeny a tartósitószerekre, pont most olvastam egy cikket akár 1-2 kg. hizást is eredményezhet.Ezt nehéz kitapasztalni,hogy miért nincs folyamatos fogyás, ahogy Atkins emliti.

268. Hedith (válaszként erre: 263. - Katinka)
2004. máj. 26. 12:27

Szia Katinka!

Én 49 éves vagyok, valóban a kilók nehezebben mennek, de a kitartás meghozza végül az eredményt. Én 5. hete csinálom, előtte volt 2 hét bevezető szakasz amikor nem ettem kenyér és lisztes ételeket, rízst, krunplit, tésztát. Hetenként egyszer mérem magam, 4 kg az eredmény eddig, persze tudjuk, hogy ebből 3 kg biztosan víz, de ami a lényeg, az átmérőm kisebb lett, és nem vagyok éhes ! Ajánlom nézd meg az első fázis "Engedélyezett ételek" részt,úgy emlékszem nincs tejföl benne. Sokkal jobb a közérzetem amióta csinálom, pedig sokkal gyorsabb és nagyobb súlycsökkenésre számítottam. Hát, majd meglátjuk.

Kitartás

267. kerensa (válaszként erre: 264. - Maszika)
2004. máj. 25. 17:41

Szia Maszika!

Kösz a biztatást. Az én leleteim már egész jók, ezért állítólag már van esélyem a fogyásra. Eddig nekem sem használt semmi más, remélem ez most fog. A második nap vége felé járok, elég furcsán érzem magam. A legrosszabb, hogy éhes vagyok, de nem kívánom a húst, pedig finomra csináltam és amúgy szeretem is. Ha már most ez van mi lesz később?


266. Mariann
2004. máj. 25. 14:28

Sziasztok "Újak"!

Sok sikert mindenkinek!

265. ritka
2004. máj. 25. 14:16

Sziasztok!


Köszi a biztatást, nagyon jól esett!!!!!

MIndent megteszek, hogy sikerüljön, tegnap ugyan nem, de ma már fogok edzeni is, hogy menjen a dolog komolyan!

:-)

Ti hogy álltok????

264. maszika
2004. máj. 25. 11:12

Szia Kerensa!

Nekem is pajzsmirigy problémáim vannak voltak. Jó hír az volt az esetemben, hogy a fogyással együtt jobbak lettek a leleteim. Igaz most a gyógyszeres kezelés miatt jobban kell figyelnem és nehezebben megy a fogyás is. Azért is kezdtem el az Atkinst mert az eddig sikeresen alkalmazott fogyik már nem használtak. Ez viszont úgy tűnik sikeres esetemben, úgyhogy kitartás, hidd el sikerülni fog.

263. katinka
2004. máj. 24. 21:18

Sziasztok,Kati vagyok 40 éves 158cm, 68kg Ma kezdtem másodjára a Dr. Ádám Veronika féle diétát (alias Atkins).Az a kérdésem hogy ebben az első szakaszban lehet enni túrót újhagyma+paprika+uborka+kínai kel+só+tejföl+tejszín keverékével? Ez az első szakasz meddig tart?

Meglepődve olvasom hogy sok olyan csajszi szerepel itt akik huszonévesek. nekem még huszonévesen nem nagyon voltak ilyen fogyis gondjaim , bezzeg most, nem is gondoltam hogy a kor előrehadtával egyre nehezebb lesz. Ha valaki már elmúlt negyven akkor jó lenne ha adne nekem tanácsokat mert nekem az a tapasztalatom hogy nem mindegy az ember hány évesen diétázik. Így van vagy rosszul gondolom, erősítsetek meg. Sok Sikert Mindenkinek!!!!!!!!!!

262. f954ece72f (válaszként erre: 258. - Kerensa)
2004. máj. 24. 18:31

Kerensa, Maszika sok sikert Nektek is:))



261. vangogh (válaszként erre: 259. - Ritka)
2004. máj. 24. 18:23
Persze, hogy menni fog! Légy nagyon szigorú magadhoz és az esküvői vacsoráig, ne bűnözz!
260. Lindi (válaszként erre: 259. - Ritka)
2004. máj. 24. 18:22

Rita, kicsit pozitívabban! :)Ha AKAROD,akkor sikerül! ne görcsölj menni fog. meg tudod csinálni. Én agykontrollos vagyok, tudom, mennyit számít a pozitív hozzáálás, és még az is, hogy mit mondunk, írunk. szóval szerintem így kéne: sziasztok, Rita vagyok, augusztusra -esküvőmre- leadok 15 kilót. és úgy ahogy mondod (írod), hajráááá! bátorítunk.

sok sikert!

259. ritka
2004. máj. 24. 18:04

Sziasztok!

A nevem Rita. 27 éves vagyok, és 76 kg.

SZÖRNYŰ!!! El vagyok keseredve teljesen :-(

Augusztusban lesz az esküvőm, de addig nem fog menni 10-15 kg.mínusz....talán 10 kg.

Nagyon félek, hogy nem sikerül, az a baj, hogy sokkos vagyok már minden kúrától.

Nekem ugyan bejött a testkontroll...valamilyen szinten ez is hasonlít rá.

Mindegy HAJRÁ!!!!!!

Kérlek Titeket, ha feladnám bátorítsatok!!!!!


Köszike, Rita

258. kerensa
2004. máj. 24. 16:35

Sziasztok!

Mónika vagyok, 26 éves, 20 kg súlyfeleslegem van (160 cm / 75 kg) amit pajzsmirigybetegség okozott. Remélem, hogy most meg tudok szabadulni tőle, ma kezdtem a diétát. Kicsit aggódom, hogy milyen lesz az anyagcsere-ellenállásom a fenti probléma miatt, de reménykedem hátha sikerül. Nagyon bíztatóak az itt olvasott tapasztalatok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook