Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bemutatkozó topik fórum

Bemutatkozó topik (beszélgetős fórum)


2004. márc. 11. 12:50

Bocsánatot kérek Mindenkitől! Hétfőn jelentkeztem be és még csak be sem mutatkoztam, egyszerűen természetesnek vettem, hogy írjak a fórumba minden nap! Talán ez azért van, mert múlt héten végig követtem az írásokat! Ne haragudjatok rám!

Fogyni szeretnék én is 15 kg-ot! 25 éves vagyok. Nem tudom mit kellene még ide írnom! Minden esetre nagyon örülök, hogy van ez a weboldal!!! Sokat számít!!! :-)))

136. Hoxa (válaszként erre: 135. - Buksmuks)
2004. márc. 11. 10:22

Bukmuks:

A főoldalról letöltheted a recepteket.

(jól nézd át őket, mert ch értékek nem mindnél vannak, és szerintem nem mind egyeztethető össze az első fázissal, érdemes ch grammokat számlálni)


Azt, hogy ki mit szokott enni, megtalálod a Mit ettél ma fórumban, onnan sok ötletet lehet meríteni.


Remélem sikerül az elindulás :)

Hoxa

2004. márc. 11. 09:50

sziasztok szeretnék bemutatkozni:43 leszek március végén 165 cm 80 kg:(((

kb egy éve a nőgyógyászom csupa jó indulatból adott egy szurit amitől rövid egy hónap leforgása alatt rámszaladt 12 kg..azóta szépen megnőlt ez a szám igaz másfél hónapra letettem a cigit is az sem barátja a fogyásnak..lassan már mindent kikisérleteztem de kezdek elkeseredni...mozgáskulturám az utóbbi évekbe nagyon beszükült és a sok kiló felesleggel mára egyre iszonyatosabb erőfeszítést igényel:ha tornázom szenvedek pedig nem ez a cél..igaz?:))ha fogyózom éhezem... de talán itt köztettek erőt kapok és a segítségetekkel én is átélhetem milyen ha azt látom a mérlegen lement egy kiló:))vagy esetleg nem kéne már több uj ruhát vennem sátor méretben:))

egyetlen gondom van az első időszakban segítségre lenne szükségem mint egy vaknak..tudom ott a recept de aki végig csinálta megirhatná nekem kb mit reggelizett ebédelt aztán csak belejövök és megtudom magam is oldani de a kezdet nehéz ...

134. csingiling (válaszként erre: 132. - Hoxa)
2004. márc. 11. 09:24

Szia Hoxa!

Vitamint nem szedtem, de a folyadék mennyiség elég volt szerintem! Arra is gondoltam, hogy ennyi mozgáshoz talán több szénhidrát kell!

Te mi gondolsz? Most azért jobban figyelek..kiváncsi vagyok, hogyan fogadja a testem az elhatározásomat:))

133. Juli
2004. márc. 10. 17:52

Na, úgy gondolom, nekem is be kéne mutatkoznom!

17 éves vagyok, 174 cm és 60 kg. tudom, hogy ez egyáltalán nem vészes, de egy pár kilót le szeretnék adni! na, nem akarok kákabelű, csontsovány, 45 kilós modell lenni, olyan 54-55 kg már jó lenne! Mivel most beteg vagyok, nincs semmi energiám a mozgáshoz, amúgy hulahoppozni szoktam. igazából a hasam és csípőm tájékán van rajtam némi felesleg, a karom és lábam izmos, mivel vívtam pár évig. Imádok enni, és az a baj, hogy eddig a "tüntessünk el mindent a tányérról" elv szerint ettem, nem akartam maradékot hagyni. Örülök, hogy itt van nekem Atkins papa, és éhezés nélkül meg tudok szabadulni a fölös kilóktól!

Januárban kipróbáltam valami "dán csodadiéta" néven emlegetett módszert, reggelire egy csésze feketekávét kellett inni, ebédre 1 joghurt és kis sonka, és vacsora 1 szelett főtt marhahús. a diéta 14 napos volt, megcsináltam belőle kb. 5-öt és lefogytam 3-4 kilót, de már nem bírtam normális kaja nélkül, és a kilók vissza is jöttek! az a jó, hogy at Atkinsszel normális ütemben tudok fogyni. Na ennyi voltam, megyek vissza az ágyba, leszakad a fejem! pussz

132. Hoxa (válaszként erre: 131. - Csingiling)
2004. márc. 10. 17:02

Szia Csingling!

Sajnos az első napok a legnehezebbek, előfordul a szédülés, gyengeség is. Szedtél mellé vitamint és elég folyadékot fogyasztottál?

Remélem másodszorra megúszod a mellékhatásokat.

Üdv:

Hoxa

2004. márc. 10. 14:51

Sziasztok fórumozók, nagyon örülök hogy rátok találtam:))

27 éves vagyok, és 25 kilótól szeretnék még megszabadulni!!Az újévi fogadalmamat betartva 11kg-ot fogytam! Egy hétig csináltam az Atkins diétát (-2kg), de valahogy nem birtam, elég gyengének éreztem magam. Heti 3*2órát járok tornázni. Most újra kedvet kaptam tőletek, holnaptól én is csatlakozom hozzátok:)))puszi mindenkinek

130. Gittus
2004. márc. 10. 14:35

Sziasztok!


Köszönöm a szíves fogadtatást és a gratulákat! :)


Hoxa:

A magam részéről nem ítélem el a diétát, de ez nem mindig volt így! Engem minden újdonság érdekel általában, valamint az eddigi fogyásomat túl lassúnak tartottam (9 hónap alatt 12 kg), az Atkins könyvet is megnéztem a könyvesboltban és amikor megláttam, hogy lehet disznóhúst, rántottát enni szépen visszaraktam a polcra a könyvet, hogy nekem ez nem kell. Később rájöttem, hogy ez az a diéta, amivel sok amcsi sztár lefogyott és mivel valójában én is sok hús és kevés szénhidrát elven fogyózgattam eddig újra megnéztem a könyvet és ezúttal meg is vettem. Hozzáteszem, disznó és marhahúst ezután sem eszem, és nem is javaslom senkinek, tojást sem eszem, de csak azért, mert nem esik jól nekem. Érdekes, hogy eltűnően sokan támadják ezt a diétát, el sem olvasva a könyvet. Vonatkozik ez orvosokra, edzőkre stb. Engem meggyőzött, amit olvastam a könyvben, rengeteg újdonság volt számomra, de minden alátámasztva, szóval hitelesnek tűnt a dolog, ezért kicsit vonakodva bár, de kipróbáltam a diétát és tényleg beindult valami böjtszerű folyamat és ilyen mértékű fogyásom nekem mostanában nem volt. Ugyanakkor tudom, hogy nem a legjobb az ilyen gyors fogyás, árthat pl. a bőrnek, de én közben szaunázom és lehetőségeimhez mérten edzem is, ezért nem lesz csíkos a bőröm.

Kicsit nem értem, miért kell ide dietetikus? :) Most komolyan? Ők nem tartják jónak ezt a diétát, mivel nincs meg az előírt ch mennyiség.


Bodsa, Kata:

Ha kértek tanácsot igyekszem válaszolni. :)

2004. márc. 10. 14:34

Szervusztok, Ringolina vagyok.

Régóta olvasom a fórumot, de ma volt annyi időm, hogy tüzetesen átnézzem a lapot, itt találtam a bemutatkozást, szerintem ezt nekem is meg kell ejtenem. 164/74 kg vagyok jelenleg és 47 éves. Az utóbbi remélem még gyarapszik, az előbbiből leadni szeretnék. Sokági tartottam az 56-60 kg-ot, majd jött egy kis betegség, egy kis magánélet és változott a "leányzó fekvése". Nagyon élvezem az írásaitokat és sokat tanulok belőle. Valóban együtt sokkal könnyebben megy, erőt ad, hogy nemcsak én "szenvedek" :o))) Hát akkor továbbra is sok sikert nekünk és sok humort hozzá.

128. dundy
2004. márc. 9. 19:02

Pár napja már írogatok, de még nem mutatkoztam be.Szóval 35, 3 hét múlva 36 éves 2 gyerekes 62 kilós 160 cm-es perszóna vagyok.Mivel erős csontozatú vagyok és már 18 éves korom óta 60 kg,tehát nem igazán van sok felesleg rajtam .

( husi- musi)de kipróbálnám, hogy ha az a kis zsírocska is eltűnne milyen lenne.

127. Kata (válaszként erre: 124. - Gittus)
2004. márc. 9. 16:35

Szia Gittus!

Végre egy fitness edző, aki nem ítéli el az Atkinst, sőt be is vallja, hogy fogy tőle! Az biztos, hogy segítünk ha kell, s mi is fogjuk majd a tanácsodat kérni pár dologban! Sok sikert és kitartást kívánok!

126. Hoxa (válaszként erre: 124. - Gittus)
2004. márc. 9. 16:29

Szia Gittus!


És mint fitness edző, nem ítéled el az Atkis diétát?

Örülök, hogy végre van itt egy szakember :)))

Kellene még egy orvos, meg egy dietetikus is.


Hoxa

125. Bodsa (válaszként erre: 124. - Gittus)
2004. márc. 9. 16:17

Üdv a csapatban!!

Gratula a sikerekért! :)

Remélem majd segítesz picit a mozgásban is, ha már szakember vagy;) Előre is köszi!!

Puszi:

Bodsa :)

124. Gittus
2004. márc. 9. 16:15

Sziasztok! 33 éves fitness edző vagyok. A 3. gyerekem után maradt rajtam felesleg, éppen ezt adogadtam le, az utolsó pár kg-nál kezdtem el az Atkins diétát, amit fantasztikusnak tartok, mert jól érzem magam tőle, eltekintve a kezdeti rosszullétektől, és az első 10 napban 5 kg-ot fogytam! :)) Most tartok a 13. napnál.

Nagyon tetszik ez a hely, örülök, hogy rátaláltam! :) Remélem sikerül veletek megismerkedni és megosztani a tapasztalatokat! :)

2004. márc. 9. 13:04
Kata! Én svájci saccharint használok. A könyvben is azt írja A. papa, hogy a szaharin használható. Vagy nem jól olvastam?? Javítsatok ki, ha tévedek. Köszi.
122. Kata (válaszként erre: 119. - Flo)
2004. márc. 9. 12:54
Köszönöm szépen, már annyi rosszat hallottam az édesítőkről, hogy nem tudtam melyiket ajánlatos használni, s melyiket nem, mégegyszer köszi az infot!
121. flo (válaszként erre: 120. - Ancsicsi)
2004. márc. 9. 12:53
Szia ANCSICSI! Üdv a csapatban!
2004. márc. 9. 12:50

Sziasztok!

Most fedeztem fel az oldalatokat, és nagyon örültem neki mert én eddig tejesen egyedül voltam a fogyókúrámmal(stori magazn alapján). Végül is elég jój sikerült 6 hét alatt 6kg. Kitartást mindenkiek! Én biztos fojtatom!!!!!

119. flo (válaszként erre: 113. - Kata)
2004. márc. 8. 14:07
SZIA KATA! SZEMÉLY SZERINT ÉN SÜSSINÁT HASZNÁLOK,MERT NINCS BENNE ASZPARTAM ,AMI MÉREG A SZERVEZETÜNKNEK.
118. Hoxa
2004. márc. 8. 12:22

Sziasztok Kedves Fórumozók!


Amikor ezt az oldalt elkezdtem csinálni, nem hittem volna, hogy ennyi érdeklődő lesz :)


Most néztem meg, hányan vagyunk: 137 regisztrált felhasználó, wow :)))


Azt én is éreztem az elején, hogy kell egy ilyen oldal, főleg, amikor még a könyv sem jelent meg.

Tudtam, hogy hiányt töltök be ezzel a sok infóval, de álmomban sem gondoltam volna, hogy eddig eljutunk :))


Köszöntök minden új fórumozót! Mindenkinek drukkolok!


De legyetek óvatosak és jól gondoljátok át, csináljátok-e az Atkinst, és menjetek orvoshoz előtte, hogy nincs-e valami bajotok, ami miatt nem ajánlott a sok fehérje és a kevés ch.


Szóval ezt is ésszel, odafigyeléssel és kitartással kell csinálni :) Magától semmi sem megy.


Hoxa

117. ancsy
2004. márc. 8. 08:30

Sziasztok lányok!

Már egy ideje figyelem a hozzászólásokat más honlapokon és itt is. Eljött az én időm, ma belevágok. 23 éves vagyok, 167 cm és 77 kg-ról idulok. Lemértem a centiket is. Úgy döntöttem, hetente mérem újra, és akkor beszámolok az eredményekről. Jó lenne 15kg-tól megszabadulni a bikiniszezonig. Mindenkinek sok sikert kívánok!

116. Lbj (válaszként erre: 112. - Flo)
2004. márc. 7. 21:47
Köszike a gyors választ. Meggyőztél és sok más cikk is amit az elmúlt órában olvastam róla ( már a kukában van ! ) még egyszer köszike.
115. Kata
2004. márc. 7. 20:28

Szia Bodsa!

Köszi, hogy ilyen gyors voltál, óóóóó, és a jó hírt is, mert én is Zuchinát használok, de azt nem tudtam, hogy ez tiltólistás-e. Nagyon örülök, hogy nem, mert már megszoktam az ízét, s rossz lett volna áttérni valami másra! Még egyszer:KÖSZI!

114. Bodsa (válaszként erre: 113. - Kata)
2004. márc. 7. 20:15

Üdv Kata és minden más kedves hozzászóló és olvasó :)

Sok sikert és kitartást mindenkinek! :)


Lehet enni majonézt, de nagyon keveset, olvasgatsd át Hoxa oldalát, minden infót megtalálsz! Ha jól tudom a süssia jó(így írják?).

Bodsa

113. Kata
2004. márc. 7. 19:40

Sziasztok sorstársak!

Kata vagyok, 28 éves, itthon töltöm napjaimat a tizenöt hónapos kislányommal. Még csak négy napja kezdtem el az Atkins-t, eredményekről még nem tudok beszámolnom, mert úgy eldugtam a mérleget, hogy most nem találom! A cél kb.8-10kg mínusz! Szeretném megkérdezni, hogy a majonézet számos könyvbéli recept említi, de abban van cukor, nem is kevés, vagy esetleg van valami titkos recept, amit használ a könyv? A másik kérdésem, hogy mellyek azok a nálunk forgalomban levő, s nem rákkeltő édesítőszerek, amellyek aránylag könnyen beszerezhetőek? Köszönöm elölre is, puszi mindenkinek!

112. flo (válaszként erre: 111. - Lbj)
2004. márc. 7. 16:58
Szia Judit! 2 oldalt tudnék írni amit olvastam az aszpartam káros hatásairól.E-951 néven kerül a termék cimkékre. A vásárlókat általában nem is érdekli a sok e betűs termék,de érdemes a neten utána járni.JA? Sok a rákos beteg? ASZPARTAM Google keresőben-aszpartam.page (barátságos).Ha megtalálod,elolvasod biztos leállsz róla!
111. Lbj
2004. márc. 7. 16:28

SZIASZTOK!

Judit vagyok és szeretnék a csapathoz csatlakozni. Az atkinst 4 nap bevezető(átállás után) 10 napja kezdtem el. Eddig -4 kg.


Szeretném megkérdezni, hogy miért van tiltó listán az aszpartamos édesítőszer ( nekem ez izlik a legjoban, olyan "jó" a candereles vizes kakaó)?


Én vettem natúr szójaitalt ( koffeinmentes kávéhoz ), de még nem kostoltam meg a ch-ja 2 g (100g-ban). Azt tudom, hogy ízesített változata is van.


110. Logic (válaszként erre: 109. - F954ece72f)
2004. márc. 7. 14:12
Azt hiszem nagyjából igen,de még korai biztosat mondani.
109. f954ece72f (válaszként erre: 108. - Logic)
2004. márc. 7. 13:37

Ige, rosszabb lett:))3o cm-es havat mond azt érzem, azért elmegyek egy jó órát ki a levegőre hadd égjen a zsir.Máshoz nincs nagy kedvem, de remélem még megjöhet:))

Ugye most vigyázol magadra? Ha rendeződik az anyagcseréd szeretnéd ezt az életmódot felvenni ami Atkins kínál?

108. Logic (válaszként erre: 107. - F954ece72f)
2004. márc. 7. 13:22
SMOKEY: Sajnos a mozgás még nem megy megy, nem fizikailag,csak lustaságilag. Most úgy gondoltam nem sürget semmi,anank is eljön az ideje. Hangulatod, kedved változott?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook