Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bemutatkozó topik fórum

Bemutatkozó topik (beszélgetős fórum)


2004. febr. 23. 11:51

Sziasztok 29e éves vagyok (vagyis 34), gyermektelen férjes nő, jelenleg 90 kiló. Tavaly júniusban még 70 voltam... Az életem során folyton ez a fel-le, 38-as és 46-os méret között ingadozom... Most épp egy antidepresszánsnak köszönhetem a hízást, állandóan éhes voltam, állandóan ettem, meg is lett az eredménye...


Remélem sikerül lefogyni, mert én így utálom magam, az meg semmi jóra nem vezet.



16. hoxa
2004. febr. 23. 09:12

Kedves Wing!

Nagyon szomorú ez a történet. Ilyen étrend mellett, nem csoda, ha testileg, lelkileg kimerültél. Orvos írta ezt a menüt, vagy a családod találta ki?


Én is azt vallom, hogy az emberi kapcsolatok fontosabbak mindennél. Sokkal könnyebb, ha valaki áll az ember háta mögött és megfogja a kezét, ha szükséges.

A kitűzött cél sem érvényes mindenek felett. Főleg, ha nem a te saját célod.


Sok ember azt gondolja, hogy ha lefogy, akkor minden társas kapcsolata megjavul. De nem csak a súlytól függ. Nem mondom, vannak, akik már elve nem állnak szóba kövérekkel, de gondoljunk csak bele, kellenek-e nekünk ezek az emberek?


Hoxa



15. wing
2004. febr. 21. 20:35

Ancsa: sziasztok!ma történt velem valami,ami arra ösztönöz,h.meséljek egy kicsit nektek..(ha már másnak nincs..)

szoval én egy 17éves leányzo vagyok..kb.2éve kezdtem(illetve kezdették)el velem a folyamatos fogyokura örületet..akkoriban 60kilo körül lehettem..

A történet egyszerü:elvált szülök,apuci modellügynökség részese, a család barátainak 90%át fotosok,stylistok teszik ki.Na most apuci egyik fotos ismeröse tavaly maglátta az akkor kb.56kilos kisleányt,és azt mmondta "nagyon szép kis lmodell lehetne,mondjuk ugy -8-9kiloval."

más se kelltt acsaládnak,kiirtak egy pár hetes fogyira,aminek a lényege a követkzö volt:reggeli:1 joghurt,ebéd egy tojás vacsi:6 elött persze egy joghurt

és emellé persze napi 1ora kökemény torna.

az eredmény meg lett :45kilo,és totál lelki összetörés.Habár mindenhonnan azt hallottam mennyire csini lettem,nagymamak botrányhoztak,h.olyan vagyok mint a "fessöntévében",mégsem voltam boldog söt..

folyamatosan csak erre figyelni,folyamatosan éhezni,hallgatni a szemrehányásokat..elegem lett!Nem akartam igy élni,és dacbol ugy döntöttem nem érdekel senki enni fogok..és tessék!Eltelt egy év,és rájöttem,h.nagyon elrontottam az életem.Hogy kicsit sem érzem jobban magam ujra 60kilosan,söt!Ugyhogy ugy döntöttem belevágok ujra..csak most okosan!Ehhez képest ma összeestema buszon és egy jo kis korházi látogatás lett a vége ahol édesanyámékat egy teljes ora hosszán keresztül szidalmazták,h.miért nem figyel oda kamaszlánykájára.Aminek a vége az lett,h.itthon megkaptam,h.miért kellett elmondanom az orvosnak,h.fogyozom..

szoval én csak arra szeretnélek kérni titeket,h.figyeljetek oda szeretteitekre,csakádotokra,és nem utolsosorban magatokra,mert enélkül csontvékonyan se lehettek boldogok.Nekem is nagyon hiányzott a támogatás,az ölelések,biztato szavak,lehet,h.ezért is borultam ki ma annyira,és jutottam el arra a pontra,h.nem birom tovább..

(ne haragudjatok ezérta negativ hangvételért,de nagy megkönnyebbülés volt ezt magosztanom Veletek)

Puszi mndenkienk!You can be anyting you want to be!



2004. febr. 20. 14:28

Logic-: Remélem nem fogsz csalódni!! Én már egy párszor megjártam. De légyszi hétfőn beszámolni, hogy mi történt.



13. Logic-
2004. febr. 20. 14:22

teszt: Igen, dr. Atom és ma fog előadást tartani a Honvéd kórházban. Én váltottam vele e-mailt és azt igérte, ma csak az egészséges táplálkozásról lesz szó. Én elmegyek.



12. teszt
2004. febr. 20. 13:28

Na tessék, teszt maradtam :)

Egyébként hoxa voltam, csak a topiknyitást teszteltem ezzel a nick-kel.



11. teszt
2004. febr. 20. 13:27

Ancsa:

Nem dr Atom?

Én is leveleztem vele, de nem megyek ma, mert elbizonytalanodtam.

Valaki írta róla valamelyik topikban, hogy a vebso.hu, ami az email címe, az egy Amway honlap. Azaz direkt marketing, ügynökhálózat, miegymás.

Félek, hogy valami fogyi termékről fog előadni.

Ezért megvárom, mi lesz ma (mert ma lesz) azokkal, akik elmennek, aztán majd meglátom..



2004. febr. 20. 08:37

Jucus: Szia!Én egy pár nap múlva lépem át a 40. évemet. Mióta lány vagyok, azóta fogyózom. És még nem is foghatom semmire a súlygyarapodást: egyszerűen élvezem az étkezést, örömforrás számomra, ne meg ezzel jutalmazom magam. Ismerős?? Jelenleg 81-83 között mozgom, attól függ, amitől fogalmam sincs, de lefele nem akar menni. Lassan két hete csinálom a diétát, de még adok neki esélyt. Lehet, hogy eddig sokat ettem. A mozgáshoz hozzászólva, kérlek, lépj át a másik topicba, ott írtunk néhány jó dolgot, szerintem találsz megfelelőt, az aerobicot szerintem is felejtsd el. Üdv.



2004. febr. 20. 08:20

smokey:

Szerettem volna új topicot nyitni a válasznak, mert nem kellene eut terhelni más témával, de nem sikerült. Sőt a korábbi néven ide sem tudtam írni.

Röviden akkor a Padosról. Egy hét a kórházban 500 kcal, ami napi 2 zacskó 7-17 porból, 1 dl kefírből és ebédből áll. Az ebéd mindig 1 tányér teljessen üres leves, 1 darabka általában párolt, néha grillezett hús, főtt zöldség. Fűszer semmi, az egész átlag kórházi minőségben. Az átlagos fogyás 1 hét alatt 3,5kg, ami úgye azt is jelenti, hogy van akinek kevesebb. Mellette lenne naponta torna, de én az ünnepek környékén voltam, így az 1x volt. Van egy db szobakerékpár és szabadon lehet ki-be járni, így énnagyokat sétáltam és voltam a Kondorosi uszodában is. Ezen kívül pár előadás, ami nekem sok újat nem mondott. Otthonra nőknek napi 1200, férfiaknak 1500 kcal van előírva. Az aki 2 hónap alatt fogy további 2 kg-t, az ismételheti a bentfekvést.

Én a hetet végigcsináltam, 3,7 kg-t fogytam, utána otthon próbáltam folytatni, de éhes voltam, állandóan sóvárogtam ételek után és nem hittem, hogy sokáig bírom.



2004. febr. 19. 12:10

Logic:

Ha nem terhellek mesélj valamit a Pados módszerről.Ugye Ő sem tud csodát tenni? Hány kcal-ra állítottak be és miért adtad fel?Éheztél, vagy uncsi volt?

Köszi!:))



2004. febr. 19. 11:23

hoxa:

Üdvözlet Mindenkinek!

Ideje bemutatkoznom, 48 éves vagyok, per pillanat 75 kg.Ennek azértis örülök, mert a mai napon átléptem a holtponton, ugyanis kb. 1 éve nem sikerült 75-re lemennem.Voltam már 96-is, gerincproblémákkal küszködtem, magas vérnyomással, ingadozó cukorértékkel.Ma elnyomtam az uccsó szál cigim, kicsit izgulok, hátha visszakúszik pár kg.de nagyon fogok figyelni és az agyam fog a gyomrom felett uralkodni:))Mozgás és csapatpárti vagyok.

Szóval kell egy csapat,ahová hazajöhetünk és leleketverhetünk egymásba ingadozó pillanatainkben.Remélem ezt itt meglelem Hoxa jóvoltából.

Köszönet érte és csak sikereket szeretnék még kívánni mindannyiunknak.



2004. febr. 19. 11:04

Logic: Nagyon jó lenne a klub, már csak azért is, mert én például szeretnék járni tornázni, de ilyen "nyanya" torna nem létezik (vagy én nem tudok róla) fiatalokkal pedig nem igen tudnám felvenni a tempót, mert ha ma bemész egy fitness klubba tornázni ott csupa fiatal ággyal együtt 50 kg-os leány van, és akkor Te beállítasz vénen és kövéren hát az meg milyen. Tök ciki, inkább el sem indulok és maradok dagi. A norbi kazettát és is megvettem, de mivel az elején azt mondta, hogy először nézzük végig, én befeküdtem az ágyba bekapcsoltam a videót és néztem, hogy mi is kéne csinálnom. Kb. 10-szer elkezdtem már, de még nem értem - szerintem a közepéig sem - mert elalszom. Hát az én mozgásom ilyen. Remélem a Tiétek nem!!!



2004. febr. 19. 10:45

Jucus: A klub ötlete tetszik, persze mint annyi minden ez a legkönnyebb nekünk budapestieknek. Nagyon klassz lenne, ha a leendő klub számára megnyernénk egy a módszert támogató orvost és valakit (gyógytornász? edző?) aki a mozgásban segít.

Magamról: Én is az öskövület kategórába tartozom 52 évesen. Magamat mindig reménytelenül kövérnek tudtam, igaz mindig volt rajtam plusz, de most örülnék annak a 68 kg-nak ami sokáig voltam: december végén 116kg voltam (igaz ezt a súlyt némi ingadozással vagy 8 éve tartom) és bizony sorban jelentkeztek a mellékhatások. Természetessen pár dolgot, ha nem is mindne divatot követve én is próbáltam, de még eredmény esetén is egyszer csak feladtam. A szilvesztert a Pados osztályán töltöttem, megcsináltam, egy ideig folytattam, le is ment kb 6 kiló, de közben szkeptikus , pesszimista voltam, hogy ezt végig tudom csinálni. Szombaton kezdtem az Atkins-t, pontossan nem tudom mennyi ment le, mert a mérlegem elég bizonytalan, de kb. 2 kg, így idén eddig összesen 8. De ez az első, amikor tényleg nem vagyok éhes, egyenlőre nem érzem, hogy megfosztottak volna bármitől, mivel én inkább húsevő fajta vagyok.

2004. febr. 19. 09:50

hoxa: Nagyon jó Veletek lenni, mindenkit szeretettel üdvözlök!

Úgy látom - Hozzátok képest - én már egy őskövület vagyok. 53 éves. Budapesten lakom, és az életem eddig főleg a fogyókúra és a feladás közötti időszakkal telt. Most 92 kg. voltam, amikor azt mondtam Na most elég! Kezdtem az Atkinst, első két hét alatt 7 kg lement, 3 hete állok egyhelyben, most tartok ott, hogy feladom, de olvasva Benneteket, talán megint nagyon szigorú elszek magamhoz!Legalábbis megpróbálom. Irodában dolgozom, egész nap ülök és ha van pár percem akkor Veletek próbálok kapcsolatot teremteni. Ez biztos hogy nagyon sok erőt ad. Ezért is köszönöm Nektek. Arra gondoltam, hogy egyszer személyesen is találkozhatnánk valahol, megalakíthatnánk az ATKINS Klub-ot. Na jön a fónököm üdv Nektek. Jucus

3. hoxa
2004. febr. 19. 08:31

Üdvözlet :)

Nagyon örülök nektek!


Ebi, nyugodtan ajánhatod másoknak is. Igazából az volt a célom, hogy negatív hozzászólások nélkül jussunk információhoz. Remélem így is marad.



2. ebi
2004. febr. 19. 08:22

hoxa:

Sziasztok!

Nagyon orulok ennek az oldalnak,mar tobb ismerosnek is elkuldtem az oldal elerhetoseget(ugye nem baj?),mert nagyon hasznos infok vannak egy csokorba szedve az Atkins dietarol.En februar 14.-en kezdtem el a dietat,sajnos kg-ban meg nincs valtozas,de azert nem adom fel.Probalkoztam mar tobb dietaval is,es igazan egyik sem valt be,mert nem vagyok kitarto(szerintem).Ezert gondoltam,hogy irok nektek,mert talan egyutt sokkal konnyebb lesz kikerulni a buktatokat.



2004. febr. 19. 08:16

hoxa: Sziasztok!

30éves vagyok és szintén agy nőnemű egyed.

Férjnél vagyok és van 1 csodálatos 9éves kisfiam.

Szülni 65kg mentem és hát utána jött a pokol.1éves lett a fiam én meg 118kg.

A hormonháztartásom robbant de nagyot.

Önerőből 8év alatt -36kg fogytam.így jelenleg 82kg vagyok.

Bár 1évet stagnáltam.Ezt untam meg és ezért vagyok most itt.

Hát röviden ennyi.



További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook