Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1283. -Riababa- (válaszként erre: 1280. - 8f8f3a827e)
2014. márc. 19. 07:48

Mégegyszer leírom: Itt írtam a fórumon, hogy olcsó kezelésre megyek, te magadtól jöttél rá kihez, valószínűleg akkor is tudtad, hogy 2008-as állapot szerint kezel, de akkor nem figyelmeztettél!! Ez esett rosszul és szerintem bármelyikünknek rosszul esett volna.

Cáfoljatok meg csajok, ha nem így van!

1282. grizus
2014. márc. 19. 05:07
Szia Kolbi, az a kérdésem, hogy a Laser Genesis kezelést ismered? Bocsánat, ha nem.
1281. grizus (válaszként erre: 1277. - 8f8f3a827e)
2014. márc. 18. 22:42
Jó, tehát azt mondod, menjünk a drágább helyre, csináljuk kúrát és ne engedjük annak, aki azt mondja, nem fáj, mert az kevés. Igaz?
1280. 8f8f3a827e (válaszként erre: 1279. - -Riababa-)
2014. márc. 18. 19:38

Itt a fórumon mit mondok állandóan: háromszor mérni, egyszer vágni.

Felnőttek vagyunk, a mi testünk, a mi döntésünk. Azt, hogy valaki úgy gondolja, hogy a 40 és 75 ezer Ft-os kezelés között nincsen különbség, az téved. De nem vét hibát! A doktor most is leírom, jó orvos, csak a 2008-as szintnek megfelelően kezel. Leírtam többször, ma már nem három fejjel, hanem 6-7 fejjel kezelnek. Ma már nyáron is indíthatunk végszükség esetén kúrát. A spanyolhonból író hölgy leírta többször, idősebb orvossal ne kezdjünk, mert az nem halad a korral, ő már nem épít pacientúrát. Ha szép a bőröd, minek triniti, ez is többször kérdeztem? Egy szép bőrnek elegendő egy 30 ezer Ft-os sima fotorejuvenáció, de az rendszeresen, évekig. Ti mit írtok? Eltelt 1-3 hét és nem látok eredményt! Leírtam, ha csinálsz 20 felülést, nem lesz kocka hasad, de ha 3 éven át végzel gyakorlatokat, úgy meg lesz az eredménye. A 40 ezer Ft-tal nem csaptak be. Ennyi pénzért csak azt kaptad, amit ez ér! Nem 75 ezret kaptál. Nem lettél összeégetve, nem lettél megkínozva, kellemes emberrel ismerkedtél meg. Az új rostképzés elindult. Mi a gond?


A fotóról írtam, olyan helyre nem megyünk, ahol nem lesz dokumentálva a kiindulási állapot. Van olyan páciensem, ahol minden kezelés előtt fotót kell készítenem. Ilyen. És mindig találunk, az ő megrökönyödésére és az én megkönnyebbülésemre valami javulást.


Állandóan írom, vizit. Ma is volt egy hölgy, Miskolcról jött, megmutatni magát, kikérte a véleményemet. Ingyen. Gondolkozik, de lehet, hogy tőlem máshová ment. Nem tudom, de az ő útja a helyes, háromszor mérni, egyszer vágni.


Ne sértődj meg, te döntöttél, mi csak az infót adjuk, még ha szerinted kissé hézagos is.


Kolbi

1279. -Riababa- (válaszként erre: 1277. - 8f8f3a827e)
2014. márc. 18. 16:59

Leírtam korábban, hogy 3 kezelőfejjel ugyanazt majdnem feleannyiért hirdetik Pesten, mint debrecenben az egy kezelőfejeset.

Valami dereng?

Akkor miért nem tudtad ugyanezt az elméletet leírni. lehet, hogy nem fogadom meg, de elgondolkozok rajta. Valószínűleg az orvosról is tudtad, milyen metódus szerint dolgozik, erre azt írod "nagy tapasztalattal rendelkező úriember".

Szerintem ez nem volt fair.

1278. -Riababa- (válaszként erre: 1277. - 8f8f3a827e)
2014. márc. 18. 16:49
Tudod, igaza van Tündinek, hogy utána vagy okos! Tudtad, hogy kihez megyek, azt is, hogy mennyiért, ezeket az információkat mégsem akkor osztottad meg... :(
1277. 8f8f3a827e (válaszként erre: 1276. - -Riababa-)
2014. márc. 18. 14:56

A Triniti arcfiatalító eljárás Mo-on 2008-ban indult el. 4 gépet (eMax) vettek itthon és egyet hozattak külföldről. Aki befektetett, nagy várakozással tekintett a jövőbe.


Miért nem terjedt el itthon igazából ez a kitűnő eljárás? Miért lehet itthon akár 40 ezer Ft megkapni azt, ami külföldön (realself.com Triniti átlagár 1.000 USD) 200 000 Ft? Miért fáj a kezelés az egyik páciensnek, míg a másiknak nem? Miért elégedett az egyik páciens, míg a másik meg nem? Miért végzi egyik orvos nyáron is, míg a másik már májusban sem? Miért végzik különböző kezelőfejekkel?


Az eMax készülék alapkivitelben kb.23 M Ft. Amikor egy új eljárás bejön az országba, a disztribútor ajánlást ad a kezelési árra. Neki a legfontosabb az, hogy az orvos legyen megelégedve a géppel, jöjjön vissza a befektetés, és ajánlja más kollégájának is, fektessen be más is. Vigyék a gépet, mint a cukrot. A triniti kezelés magyar ajánlott ára kb. 120 000 Ft volt alkalmanként, és 3 kezelést kell felvenni a páciensnek, majd félévente egyet-egyet fenntartóként.

Egy gépet akkor érdemes megvenni, ha 3 év alatt visszahozza az árát és még az orvos, asszisztencia, bérlemény, kiadások is beleférnek. 2008-at írunk, indul a válság. Bizony, itt ugrik a majom a vízbe! Sokan kipróbálták az újdonságot, de nem elegen, ahhoz hogy a számítás valósággá váljon. A gyors kezdet után a páciensek elmaradtak, az ár lement 3 hónap alatt 75 000 Ft-ra. Aztán 74-re. De tényleg. Valaki nagyformátumú így hirdette. Aztán gyorsan lement 40 000-re több helyen. Meg még ingyen kezelést is adnak hozzá! Az ingyen-t nagyon szeretjük.

Aki több évre vett svájci frank alapú hitelt, az tudja, milyen egy huszonegy néhány millás gép havi törlesztő részletét kitermelni. Halál. Nagyon könnyen rámehet az egész élete. Orvosként tudja, az eljárás csúcs, de a páciens 75 000 Ft-ért új arcot akar, egy, esetleg 3 hét múlva. Doktor úr ma fizettem, holnapra szeretnék szép lenni és nem két év múlva.

Van az ármegállapításnál egy lélektani határ. A 30 000 Ft-os ár (szimpla ipl vagy lézer rejuvenáció) még elmegy, az 50 000 Ft-os fotofacial (lézer plusz ipl, két fejjel) már necces, míg a három fejes (triniti) 75 000 Ft-os kezelés nagyon nem megy. Mi a megoldás? A triniti árát levinni, amennyire csak lehet és nem foglalkozni az eredménnyel. Mindig csak új pácienst kezelni, nem érdekes, hogy új kezelőfejek jönnek ki, hogy a metódus 6 év alatt megváltozott, egy a lényeg, mindig legyen új páciens. Ez csak úgy érhető el, ha a piacon a legolcsóbb az ember. A disztribútor meg őrjöng. Tudja, az életben sem fog eladni új gépet, mert sohasem térül meg ilyen alacsony árakkal. 6 éve nem adott el eMax-ot a Center Kft. Az akciózó meg tudja, ha a gépet rendeltetésszerűen, nagy energiával használja, úgy 2-3 évenként fejet kell cserélni. Ez 2-7 M/kezelőfej. De ki akar újból befektetni, örül, hogy kijött a kátyúból. Mit tehet, egy lassan 6 éves géppel, telelőtt kezelőfejekkel? Vigyáz rá. Alacsonyan adja le az energiát, a páciensnek nem fáj, ami külön jó amúgy is. A kedvesség ingyen van. Az eredmény? Tilos fotót készíteni a kezelés kiindulási állapotáról. Ki mondja meg, hogy honnan indultunk? Az elégedetlen páciens eltűnik, jön az új és jön az új.


Tündi azt mondta, hogy utána vagyok okos. Ahogy vizsgálják a lányok magukat, úgy nem három hét, hanem 3 hónap, sőt fél év múlva sem lesznek elégedettek az eredménnyel. Valami dereng?


Kolbi

1276. -Riababa- (válaszként erre: 1275. - 8f8f3a827e)
2014. márc. 18. 14:35
Fotó nem készült. Szerinted van valami jelentősége annak, hogy nem nagyon éreztem fájdalmat? Úgy értem, lehet, hogy a gép "gyengébbre" volt állítva?
1275. 8f8f3a827e (válaszként erre: 1274. - -Riababa-)
2014. márc. 18. 10:54
Fotó volt?
1274. -Riababa- (válaszként erre: 1264. - Ea66907895)
2014. márc. 18. 08:12

Legközelebb 4 hét múlva megyek. Egyelőre 3 kezelést végzünk, májusban lesz az utolsó, de mondta a doki, hogy látszik, hogy vigyázok a bőrömre és nagyon jól karban van tartva. Ősszel aztán majd elvégezzük a kúra maradék két kezelését.

Azt mondta, hogy lehet, hogy nekem nem lenne szükségem ötre, de nála az ötödik ingyenes, ártani pedig nem árt.

1273. -Riababa- (válaszként erre: 1272. - Grizus)
2014. márc. 18. 08:01
Igen. Pont a legutóbb kérdezte az asszisztensnő a doktornőtől, hogy honnan kell venni a tűt, mert fogyóban van. Erre a doktornő válasza az volt, hogy csak egy helyről lehet ezt a fajta tűt rendelni.
1272. grizus (válaszként erre: 1262. - -Riababa-)
2014. márc. 18. 03:02
Tehát tűvel történik? A Guna saját tűjével? Szavaidból úgy veszem ki, igen.
1271. 8f8f3a827e (válaszként erre: 1270. - Ea66907895)
2014. márc. 17. 21:54

Akkor hogyan lehet lemérni a változást, ha nincsen fénykép?


Kolbi

1270. ea66907895 (válaszként erre: 1269. - 8f8f3a827e)
2014. márc. 17. 21:47

Sajnos nem készítettünk képet, de lehet még most se késő, mert még nincs igazán változás.

Nekem bár már pár év múlva elérem az 50-et nincs igénybe vett bőröm, mert mindig vigyáztam rá, de ez volt az első lézeres kezelésem.

1269. 8f8f3a827e (válaszként erre: 1267. - Ea66907895)
2014. márc. 17. 21:33

Az erősen igénybe vett bőrön (napozott, szoláriumozott, szélfutta, dohányzott, stb.) után az első kezelés már kifejezett eredményt ad. Ha valaki előtte már kezeltette magát, vigyázott a bőrére, annál később jön az eredmény. Fotót készítettek?


Kolbi

1268. 8f8f3a827e (válaszként erre: 1267. - Ea66907895)
2014. márc. 17. 21:30

Úgy végeztesd, ahogy az orvosod tanácsolja. Én csak azt mondtam, én hogyan végzem. Nem biztos, hogy nekem van igazam!


Kolbi

1267. ea66907895 (válaszként erre: 1265. - 8f8f3a827e)
2014. márc. 17. 21:10
Akkor szerinted jobb, ha hosszabb idő telik el két kezelés között? Mert nekem az első és a második között nem lesz egészen 3 hét se, mert úgy értem rá. Inkább próbáljak halasztani? A Te pácienseidnél általában mikor jelentkeznek az első eredmények?
1266. 993dda84ef (válaszként erre: 1263. - -Riababa-)
2014. márc. 17. 21:01

Szia!


Hű, én már elvesztettem a fonalat, annyi fórumon vagyok aktív, kinél jártál ezúttal?

Remélem az idő majd a látványos eredményért dolgozik neked!A legjobbakat, várjuk a későbbi beszámolót!

1265. 8f8f3a827e (válaszként erre: 1264. - Ea66907895)
2014. márc. 17. 21:01

Nem 7 kezelőfejjel végzik el, hanem 3-4 fejjel. Csak 7 kezelőfej közül választhat az orvos, hogy melyik az adott páciensnek a legjobban megfelelő.


Bármikor lehet kezelést végezni. Tűző napon, napozott, szoláriumozott bőrrel nem. Ekkor 2 hetet kell várni.Itt is a vizit dönt, ki, mit vállal be.

Az ideális nálam például, az hogy novemberben indítok 3 kezelést 6 hetente, majd májusban egy emlékésztető kezelés. De, ha valaki augusztusban nősül, akkor még júliusban simán kezelek. Valaki napozik, szoláriumozik már áprilisban, míg más júliusban is védi magát a fénytől. Van egy egyiptomi-magyar hölgy páciensem. A férje szívsebész Kairóban. Két kezelést vesz fel a hölgy augusztusban! Minden egyénileg megy.


Kolbi

1264. ea66907895 (válaszként erre: 1263. - -Riababa-)
2014. márc. 17. 20:40
Nekem már több mint egy hét eltelt a kezelés óta, de semmi jelentős változást nem látok. Azzal nyugtatom magam, hogy igazából 2-3 hét után ígérték, hogy beindul a javulás. Reggel mikor felébredek talán egy árnyalattal kipihentebbnek tűnök. Ezek szerint Téged is három kezelőfejjel kezeltek? Kolbi szerint van olyan hogy ezt a kezelést hét fejjel is elvégzik. Lehet ő úgy szokta? Milyen gyakran mész? Hány kezelést javasoltak? Nem mondták, hogy késő már elkezdeni?
1263. -Riababa-
2014. márc. 17. 18:03

Lányok! Ma voltam Trinitin. A doki egy tünemény!!

Látszat: egyelőre semmi. (A múltkori debreceni kezelés óta talán a kezdődő cigarettaráncok megszelídültek.)

Fájdalom: Teljesen jól tolerálható volt!!! Emlékeztek? A múltkor sírtam Debrecenben. Érdekes, hogy Perla67-tel ellentétben nekem az első két kezelőfej szinte egyáltalán nem fájt, a harmadik kicsit kellemetlen volt.

1262. -Riababa- (válaszként erre: 1261. - Marika10)
2014. márc. 17. 17:54

Szerintem egy kicsit más a kettő. Számomra a Guna látványosabb volt, de ez attól is függ, hogy kinek milyen problémája van. Nekem pl. nincsenek aknés hegeim, amire biztos, hogy a dermaroller a hatásosabb, vagy a tág pórusokra is a dermaroller hat inkább.

Gunából először egy hét alkalmas kúrát csináltam végig hetente-kéthetente, ahogy éppen ráértem. Aztán azóta havonta egy alkalommal megyek, így nagyjából fenntartható az eredmény.

Egy homeopata doktornőhöz járok. Akupunktúrás pontokba szúrja az anyagot. Arc, nyak, dekoltázs kezelést szoktam kérni.

1261. marika10 (válaszként erre: 1239. - -Riababa-)
2014. márc. 16. 09:06

Kedves Riababa!

Szeretném tőled megkérdezni,hogy véleményed szerint melyik kezelés hatékonyabb?Guna,vagy dermaroller?

1260. cumus (válaszként erre: 1256. - Ilcsike.gy)
2014. márc. 15. 23:19
hol láttad, én is meg szeretném nézni.
1259. csalódottvagyok (válaszként erre: 1255. - Tanti59)
2014. márc. 15. 10:20

Én csak akkor tudnám ajánlani Neked a dokit (akiről priviben beszéltünk) ha már begyógyultak a heget és látni a végeredményt, mert a teljes gyógyulásig még semmit nem lehet biztosra venni.

Nagyon sajnálom ami Veled történt.

Drukkolok hogy most több szerencséd legyen és olyan legyen az arcod amilyennek szeretnéd.

1258. Vera63 (válaszként erre: 1246. - Csalódottvagyok)
2014. márc. 15. 08:51
Szia! Én most vagyok 5 héttel a műtét után, de 3 hét után már mentem dolgozni, és csak az eredmény látszott, semmi véraláfutás. Kezdetektől Árnikát használtam, két hét után pedig azzal kellett bemasszírozni az arcomat naponta kétszer. A hegekre a mai napig használom a Dermatix Ultrát. Te használtad ezeket? Ha nem, akkor próbáld meg, hogy lemenjen gyorsan a vérömlenyed és a hegduzzanatod.
1257. Ilcsike.gy (válaszként erre: 1255. - Tanti59)
2014. márc. 14. 20:43

Ó szegényke!

A szemhéjkorrekciómmal én meg vagyok elégedve!

Remélem, hogy a Györgyié egyedi eset, bár most, hogy Téged is elszabtak....-elgondolkodtató!

De pozitív szeretnék lenni és

remélem, hogy többen vannak akik megszépültek, de nem írnak a hoxán! :)

1256. Ilcsike.gy (válaszként erre: 1254. - Agi1966)
2014. márc. 14. 20:28

Videón láttam, hogy hogyan zajlik egy ilyen műtét! Jó, hogy magamat nem fogom látni műtét közben, mert azért alaposan megbolygatják ott a dolgokat!

Tehát reálisnak tűnhet akár a 6 hét is, de bizakodni akarok és köszi, mert megnyugtattál, hogy van akinek hamarabb elmúlik!

1255. tanti59 (válaszként erre: 1254. - Agi1966)
2014. márc. 14. 19:16

Ez mindenkinél más szerintem,6 hét a teljes,de belül lehet több is

nekem 5 éve volt

most az eltolt szemmel küzdök+ a baloldalam lejjebb van a "jó" műtétnek köszönhetően,..kb mint Györgyi

1254. agi1966 (válaszként erre: 1252. - Ilcsike.gy)
2014. márc. 14. 19:03
Az egész arcom egyenletesen be van dagadva, de csak az veszi észre aki ismer. A doki azt mondta, hogy 6 hét alatt mulik el teljesen az ödéma. Viszont van olyan, akinek 2 és fél hét alatt elmult

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook