Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1191. 8f8f3a827e (válaszként erre: 1190. - Negi)
2014. márc. 5. 15:36

Vagy 4 helyen. De lehet, hogy több. Elbújnak.


SKIN TIGHTENING (ST)

REFIRME

ELOS

TRINITI



Ezekkel próbálkozz...


Kolbi

1190. Negi
2014. márc. 5. 15:26

Refirme kezelést hol csinálnak Budapesten? Beírtam a google-ba, de nekem 1 jött csak ki. Vagy van valami más neve ahogy rátudnék keresni?


Köszönöm

1189. 8f8f3a827e (válaszként erre: 1188. - -Riababa-)
2014. márc. 5. 15:15

Természetesen meg. Ezek csak a villanófény közötti nüansznyi különbségek. Pfeiffer dr. úr nagy gyakorlattal rendelkező úriember.


Kolbi

1188. -Riababa- (válaszként erre: 1187. - 8f8f3a827e)
2014. márc. 5. 15:00
Ahová jelentkeztem, SRA, ST, Mátrix IR fejekkel kezelnek. Nekem egyáltalán nincs már pigmentfoltom, pici értágulataim vannak. Vajon akkor is megkezel az SRA-val?
1187. 8f8f3a827e (válaszként erre: 1185. - Ea66907895)
2014. márc. 5. 11:23

Ezért fontos a vizit, meg a több kezelőfej. A gép ugyanaz, eMax. Az alap a villanófény, ebből is kettő van. Az SRA-val nem lehet nyáron kezelni, ez a pigmentet viszi nagyon erősen, de a mélybe nem nagyon hat, tehát a fiatalítása gyengébb, míg az SR, mellyel nyáron is kezelünk inkább fiatalít. De ha a páciens bőre agyonnapozott, szoláriumozott, tehát fénykárosodott, úgy nem indítunk nyáron kezelést, de a már megkezdett kezelést befejezzük.

A Trinitiből egy 40-50-es hölgynek elég három kezelés.


Kolbi

1186. ea66907895 (válaszként erre: 1184. - 8f8f3a827e)
2014. márc. 5. 10:12
Ezt jó hogy leírtad, akkor legközelebb arra is rákérdezek, hogy hány kezelőfejjel végzik.
1185. ea66907895 (válaszként erre: 1183. - 8f8f3a827e)
2014. márc. 5. 10:09

Köszönöm! Akkor már nem izgulok a kezelés miatt. Szerinted, hány kezelés szükséges ahhoz hogy látványos legyen és legalább őszig kitartson? Úgy láttam ezt is az Elos géppel csinálják.

Érdekes, hogy azt mondod, hogy lehet a Trinitit nyáron is, mert én ahová be akartam jelentkezni ott beszéltek le róla. Azt mondták, hogy ha csak fenntartóra mennék akkor megcsinálják, de a 4-5 kezelés már nem fér be a nyárig és mindenképp csak ősszel vágjak bele. Lehet különbség a gépek között amivel a Trinitit csinálják vagy csak túlságosan óvatosak? Azért se állt érdekükben, hogy lebeszéljenek, mert a ReFirmet nem is náluk csináltatom!

1184. 8f8f3a827e (válaszként erre: 1181. - -Riababa-)
2014. márc. 5. 09:59

Az egész nagy energiájú kezelés lényege, hogy a jégre úgy lépjünk, hogy recsegjen, ropogjon, de ne szakadjon be. Ha kis energiát adok, félek, hogy megégetem a pácienst, biztonsági kezelést végzek, kevés lövést adok le, úgy alig lesz eredmény. Ha túl nagyot, megég a páciens. Ennek a sávnak a belövéséhez sokat kell gyakorolni.


Látható, hogy a Triniti kezeléseknek különböző árai vannak. Egyforma a név, de nem ugyanazt takarják. Van ahol három kezelőfejjel végzik, és van, ahol héttel. Pacientúrát az elégedett, látványosan gyógyuló emberekből lehet építeni. Ilyenkor meg ki kell mennie a lehetőségeink határaihoz. Magyarán olyan energiát kell adni, különböző fejekkel, hogy pont ne égjen meg a páciens!


A kezelések menete nincsen kőbe vésve. Nagy a kezelő szabadsága. Mennyi a tapasztalata. Útmutatások vannak, melyektől nagyon el lehet térni. Csak azt tudom mondani, az dönt, akinek a kezében a kezelőfej van. Az ő utasításait kövesd.


Kolbi

1183. 8f8f3a827e (válaszként erre: 1180. - Ea66907895)
2014. márc. 5. 09:22

A ReFirme kezelés egy erős infravörös fény kiegészítve rádiófrekvenciás sugárzással, mely bipoláris, szemben az unipolaris Thermage-vel. Tehát a Refirme-nél két fém részt nyomnak a bőrre és közöttük, a mélyben áramlik a sugárzás. 5-6 éve már összehasonlították a két eljárást, és mindig a ReFirme győzött a brutálisan túlárazott Thermage-val szemben. A kezelés nem fáj. Szerintem nem igaz, hogy megégették ezzel a fejjel a bőrt. A mélybe adja le az energiát, alig érezni a bőr felszínen a csípést. Egyszerűen, ha akarnám se tudnám megégetni a bőrt ezzel a kezelőfejjel (ST). Én úgy szoktam végezni a kezelést, hogy az egyik oldalon lövök kb. 300-at, majd a pácienst felültetem, és összetudja hasonlítani a két arcfelet. Jópofa, ahogy felrántja a bőrt. De nem plasztikai sebészet!

A Triniti-t nyáron is lehet végezni. Sok helyen csak három kezelőfejjel végzik, erősen behatárolva, korlátozva az orvos hatáskörét. Lehet akár hat fejjel is végezni, sokkal nagyobb a kezelő szabadsága, és jobb a hatásfok, az eredmény.


Kolbi

1182. grizus (válaszként erre: 1179. - Peonia53)
2014. márc. 5. 00:47
Igazából csak azért használom, mert szeretem a fényét, alvás előtt megnyugtat.
1181. -Riababa- (válaszként erre: 1176. - 8f8f3a827e)
2014. márc. 4. 22:39
Akkir a 3 hét kevés?? Debrecenben azt mondták, a kezelések között 3-4 hétnek kell eltelni. Az asszisztensnő, aki előjegyzett trinitire szintén azt mondta, hogy 3 héttel az előző kezelést követően már mehetek.
2014. márc. 4. 21:00

Sziasztok! Már régen olvasgatom a fórumot, mert nagyon nem tettszik amit a tükörben látok. Igazából a ráncaim nem zavarnának túlságosan, de az állam körüli megereszkedés annál inkább. Valószínűleg a legjobb megoldás a szike lenne, de egyenlőre nem szeretnék ilyen drasztikus módszert. Nézegettem a lézeres eljárásokat, már el is szántam magam egy Triniti kúrára, de kiderült, hogy azt tavasszal nem érdemes elkezdeni, mert hónapokig nem mehetnék vele napra. Ezért most a ReFirme kezelés felé hajlok. Próbálta-e már valaki, mennyire hatékony? Mennyire veszi igénybe a bőrt, szalonképes-e az ember utána?

Kolbi, esetleg tudnál írni erről az eljárásról is? A realself.com-on olvastam, hogy ezzel is megégették valakinek a bőrét, lehetséges ez? Úgy tudtam ez kevésbé durva beavatkozás.

1179. peonia53 (válaszként erre: 1178. - Grizus)
2014. márc. 4. 19:15

Szia! Egyszer én is kaptam kölcsönbe biopron lámpát. Semmi változás.

Azért ne add fel!

Dóra

1178. grizus (válaszként erre: 1177. - 8f8f3a827e)
2014. márc. 4. 19:09
Köszi. Én egy elég olcsó kezelést találtam, nem tudom, ez az-e. Nekünk van kézi Bioptron lámpánk, heti párszor használom, de semmi eredményt nem látok, a pattanásokon sem. De még nem adtam fel...
1177. 8f8f3a827e (válaszként erre: 1128. - Grizus)
2014. márc. 4. 17:31

Amikor a villanófény bejött, már akkor kihozta az Omnilux cég LED-es lámpáit. Csak annyit tudok, hogy kongresszusokon ki lehetett próbálni. Enyhe meleget éreztünk, amikor befeküdtünk alá.

Most megnéztem és a honlapjuk 2014-es. Szép képek vannak fenn. A kezelés nem drága, valószínűleg kiegészítő, akár otthoni, kozmetikai nyugtatásra használják.A pattanásokra jó a kék fény (415 nm), nekem is van, próbáltam a gyermekeimen, nem sok sikerrel. Otthon áll a garázsban egy 1,2 M Ft-os kezelőfej.

Nem tudok kollégáról, aki vett volna. Nincs infóm.


Kolbi

1176. 8f8f3a827e (válaszként erre: 1175. - -Riababa-)
2014. márc. 4. 15:31

Természetesen beleszámíthat. A Triniti programnál a bőr mindhárom rétegét ingereljük. Egy a lényeg, mindig kell időt hagyni, hogy a bőr regenerálódni tudjon. Tehát 4-8 hétnek kell a kezelések között eltelnie.

Az érzékletesség miatt szoktam mondani, hogy arra a kérdésre, hogy "doktor úr, én nyertem az ötöst és 2 M-ot adok minden kezelésért, de gyorsan végezzünk"-re a helyes válasz: várni kell, amíg a rostok felépülnek, mint súlyzózás után az izmok.


Kolbi

1175. -Riababa- (válaszként erre: 1147. - 8f8f3a827e)
2014. márc. 4. 15:20

Lehet, hogy orvost váltok, mert szerintem jobban megéri, ha 3 kezelőfejjel kezelnek kevesebb pénzért, mégha jóval többet is kell utaznom.

Azon a helyen, amit kinéztem a 2. lépés nem WRA, hanem ST fejjel történik.

Ebben az esetben bele számíthatom a kúrába a múlt heti WRA-s kezelésemet?

Mi a véleményed erről?

1174. Tünde42
2014. márc. 4. 15:14

Hát elég nagy baj nekem hogy 1 éve nem mozdul a súlyom:-)))))Se le, se fel!

De azért tokát utólag növesztettem....

Majd tavasszal futok és edzek .

1173. Mézike05
2014. márc. 4. 14:37
Tündi, jópofa a dokid. Én eddig úgy tudtam, hogy akkor lóg meg az arc, ha drasztikusan lefogyunk:)
1172. Tünde42 (válaszként erre: 1166. - C9b1fd22de)
2014. márc. 4. 13:06

Majd megsúgom a titkot:-))))))


Az észrevétlen hízás titka:-)

1171. Tünde42 (válaszként erre: 1167. - 993dda84ef)
2014. márc. 4. 13:05

Igen, ez így van csak azért az hogy itt tart ez a fórum is azt nem is gondoltam volna.

De valahol ez jó mert a jövőben bárkinek bármi baja van nem kell menni utána itt megírja vagy más fórumokon és a dokik azonnal megtudják:-))))

A neten pillanatok alatt elterjed a rossz is a jó is....az internet csodái:-)


DE NYILVÁN MINDENKI A BÉKÉS MEGOLDÁSRA TÖREKSZIK.

1170. 8f8f3a827e (válaszként erre: 1168. - Zsuzsa spain)
2014. márc. 4. 12:04

Van egy nyugdíjas szállodaigazgató hölgy páciensem. Évek óta jár hozzám, mint egy macska, ha valami buli van, kicsit többször, aztán elmarad.

Elmondása szerint élete egyik legjobb döntése az volt, amikor 52 éves korában a túlnyúlt bőrét felvarratta. Én a pigmentfoltokat, az ereket, de főleg a tág pórust kezelem. Mindenki jól jár. A sebész szép munkát végzett, nekem állandó páciensem, ő meg végezheti a kertben a munkáját, a bőrgyógyász úgy is reparálja a hibákat. 10 m-ről 40-es, közelről 50 éves az arca. Amúgy egy 67 éves nagymama. És nem nagyi, hanem egy dáma.


Kolbi

2014. márc. 4. 11:27

Már két helyen végzik!


Hozzám kihozták a gépet a rendelőmbe, és ott mutatták be. Nemcsak kezeltek, hanem sokkal részletesebben, korrektül tájékoztattak. Értettek hozzá, egy nyelvet beszéltünk, volt tapasztalatuk, látszott rajtuk,benne vannak a rejuvenációban.


Amúgy ez az "ígérvény" dolog elég izgalmas. Amikor az elos szőrtelenítést elkezdtük, a gép leírásában és amerikai orvosok beszámolói alapján is fekete-fehéren úgy ajánlották, hogy viszi az ősz szőrzetet is. Aztán nem nagyon akarta vinni. Beszéltem a szlovák doktornővel, aki kerek-perec megmondta, nehogy vállaljak ősz szőrzetet garanciával. Ez az egy mondatos információ engem nagyon sok kellemetlenségtől kímélt meg.


Kolbi

1168. zsuzsa spain (válaszként erre: 1142. - 8f8f3a827e)
2014. márc. 4. 11:10

Üdvözlet mindenkinek!

Szia Kolbi,

Már jó ideje gyüjtöm az infót én is Ultherapy témában, a vélemények nagyon szélsöségesek, föleg a két véglettel a “fantaszikusan jó” vagy a “semmit sem ér” amivel leginkább találkozom.

A pozitívabb véleményekböl és a te szavaidból is azt veszem ki, hogy leginkább az arc alsó- középsö részén érnek vele el jó eredményeket. Nekem éppen csak az állvonalában van egy kis megereszkedés, ha kipróbálnám ,egyelöre csak ott tenném, hogy kiderítsem nálam mennyire eredményes ha úgy gondolom érdemes és felbuzdolok egy idö után megkockáztatnám talán az egész arcra.


Másban is gondolkozom de az UT is egy opció, de még tanakodom, mi érdemesebb esetemben ez vagy más fajta kezelések sorozata.

Eleve én azt nem várom el, mert nem hiszem el , hogy egy plasztikai mütéttel felérhet egy ilyen jellegü beavatkozás, ennek ellenére az nekem nagyon visszatetszö és vissza is tart , hogy az értelmezésem szerint már megint megtévesztö szlogenröl van szó amikor plasztikai sebészet alternatívájaként ajánlják. Bizalmatlanságot kelt bennem, hogy már megint olyat ígérnek amiröl tudják, hogy nem teljesíthetö ,ha pedig ezt állítják akkor miért nem garantálják , hogy akinél nincs eredmény adott idön belül, annak például megismétlik az eljárást ingyen…lehet, hogy ez naivitás de azért csak 600 ezer ft-os nagyságrendröl van szó a teljes arcra…


A külföldi oldalakon nem csak 3 évre saccolják a hatását, hanem “korlátlan idöre”, állítva hogy nagyon lefékezi az öregedési folyamatot.

Budapesten eddig csak egy esztétikai központot találtam ahol az UT-t végzik a IV. kerületben az amelyik ismert arcokkal hírdeti a kezelést. Nem tudom csak feltételezem, hogy neked is ott végezték el, kérdésem, hogy tapasztalatod alapján rendelkeznek a megfelelö felkészültséggel, tapasztalattal, “ nem csakúgy alkalmazzák” hanem egyénre szabottan a lehetö legjobb eredmény tudják kihozni a páciensekböl, vagy lenne valamilyen javaslatod hozzáértö szakember terén?


Köszönöm!

1167. 993dda84ef (válaszként erre: 1163. - Tünde42)
2014. márc. 4. 10:46

:( Sajnálom, nem ez az első alkalom, hogy rejtélyes körülmények között törlésre kerülnek bejegyzések...


A hízás soványka érvelés ebben a tekintetben, mivel a megnövekedett zsírszöveti állomány éppen hogy kitöltené az arcot, nemhogy előidézné a látványos megereszkedést egy korábban a felesleges bőrtől megszabadított felületen. Ez logikai hátraszaltó.

1166. c9b1fd22de (válaszként erre: 1164. - Tünde42)
2014. márc. 4. 09:49
Gyaaaa neeee mààà kitöröltêk a h.sz???vicc;-)hova hizta??csak aze me semmit no vettem észre babam te azt tudsz testilegesen titkolozni;-()()adj 5letet a fokzsirom h lehet igy eldugni!!;-)mert h te no hiztà dràgâm az is biztos!!!;-()()
1165. Tünde42
2014. márc. 4. 08:45
Bocsi azoktól akik nem értik az előző hozzászólásaimat akinek szól az remélem érti!
1164. Tünde42
2014. márc. 4. 08:35

Jogomban áll a tényeket ide és bárhova leírni.Ami szomorú az hogy bár ezeket lehet törölni de előtte utáni képek is vannak.Mert ez egy esztétikai műtét volt.

Azt senki nem törölheti a gépemről és egyéb helyekről,tanukat,a zárójelentést azt amit ennyi pénzért kaptam stb......de nyilván a célom hogy békésen megegyezzünk.Ha nem akkor mehet a harc.

Mert ugye pereskedni nem csak műhiba miatt lehet....és pert nyerni szintén.

Remélem ide nem jutunk.

ui:NEM HÍZTAM 3 HÓNAP ALATT.

1163. Tünde42
2014. márc. 4. 08:07

Kedves fórumozók!


Innen valaki jelentette hogy kiírtam olyat amit nem lehet mert letörölték azt a hozzászólásomat.Pedig a tényeket írtam.

De ha ezt itt nem lehet és van beépített ember akkor a naplómba minden info megtalálható.Az egy titkos privát napló!

És előtte utáni képek ezer van.

Híztam:-)Ez volt a magyarázat.Orvosi indok.Azért nézek most így ki ahogyan.....

Na szóval aki letöröltette a hozzászólásom gratulálok .Ezzel sem a problémán nem oldódik meg sem az ügy nem ér véget..........2 ember kell hozzá.Meglátjuk hogy a másik fél mit lép.

1162. b486c9cf7d (válaszként erre: 1161. - B486c9cf7d)
2014. márc. 3. 21:33
Se azt az aranyszal behuzogatast.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook