Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1223. 993dda84ef (válaszként erre: 1220. - Sisupala)
2014. márc. 8. 20:34
Az internetre nem, de a személyes konzultáció alatt nincs akadálya, arra ez a levezetés nem szolgál magyarázattal. Én biztosan nem vállalnék olyan kezelést, ahol az adott orvos nem tud megfelelő minőségben fényképezett, láthatóan saját praxishoz kötődő, több nézőpontos referenciamunkákkal szolgálni.
1222. grizus (válaszként erre: 1218. - Nyussy)
2014. márc. 8. 19:40
Kolbi azt mondta, és máshonnan is tudjuk, hogy a rádiófrekvencia bontja a zsírt.
1221. zsuzsa spain (válaszként erre: 1218. - Nyussy)
2014. márc. 8. 19:14

Szia Nyussy,


Az arc soványításban itt Spanyolban most divat a BICHAT zsírcsomók eltávolítása “ BICHECTOMÍA” Pletykák szerint a sztároknál leginkább kedvelt dolog, Angelina Jolie, Megan Fox.


A sebészek szerint, nem túl komplikált

beavatkozásról van szó, eredmény kb 3-4 hónap múlva látható igazán. Egyes esetekben a jobb összhatás érdekében toka leszívással kombinálják. Itt nem túl drága max 1000 euro, gondolom otthon hasonló a helyzet.


Nézz utána ha érdekel de szerintem nem lenne szabad teljes mértékben kivetetni, mert mi lesz majd 50-60 fölött, nem a csontvázszerü arc a cél!

Na meg a fogyás sem rossz ötlet a " késelés" helyett!

1220. Sisupala (válaszként erre: 1212. - Zsuzsa spain)
2014. márc. 8. 18:06
Nekem nem lógott a szemhéjam, de a teljes arcot megcsináltattam megelőzés képpen. Az Ultherapy valóban lassítja az öregedést, de megállítani nem tudja, ahogy semmi sem. A képek az Ulthera cég hivatalos előtte-utána képei, gondolom bárki felhasználhatja akinek ilyen gépe van. Saját páciensekről képet az internetre kitenni csak beleegyezéssel lehet, sőt elvileg másnak megmutatni sem lehet beleegyezés nélkül. Nagyon kevesen mennek bele abba, hogy az arcukat közszemlére tegyék. A san-diegoi klinika is a hivatalos képekből állította össze azt a jó kis youtube videót. Én egyben páciensként és szakmabeliként fórumozok. Érdekesek a páciensek. Kérik a saját előtte-utána képeket, ami természetesen érthető, de vajon hányan közülük engednék meg, hogy az ő képét kitegyék az internetre?
1219. 993dda84ef (válaszként erre: 1218. - Nyussy)
2014. márc. 8. 15:54

Szia!


Fogyókúra?:)))

Viccen kívül, tényleg nem nagyon tehetsz ellene mást, a tokát még lehet "mesterségesen" fogyasztani, ha valakinek alkatilag vastagabb a zsíros kötőszövete azon a tájékon, ott következmények nélkül lehet "zsírtalanítani", de az arc egyéb területeit egy jóérzésű sebész kizárólag azért, mert a páciens húsosnak véli, nem fogja piszkálni, mert az később, amikor a kor előrehaladtával a zsírszöveti állomány elvékonyodik, nagy szükség lehet rá, arcról zsírt leszívni szerintem meggondolatlanság.


Ha van miből fogyni, akkor az arc is követni fogja, ha alkatilag húsosabb az arcod, az ellen nincs mit tenni, esetleg arctornával megpróbálhatod tónusosabbá tenni célzott izomfejlesztéssel.

1218. nyussy
2014. márc. 8. 15:34

Sziasztok Szépek és Szépülni vágyók :D !


Nagyon zavar, hogy az arcom eléggé "duci". Kérnék mindenkit , segitsetek, hogy melyik eljárás segít arcfogyasztásban. Köszönöm nagyon! Minden Jót Mindenkinek! :)


Nyussy

1217. 993dda84ef (válaszként erre: 1215. - Ggyorgyi)
2014. márc. 8. 14:32

Szia!:)


Sajnálom, hogy nincs látható javulás! egyáltalán semmi előrelépés, továbbra sem záródik a szem, még mindig duzzadtak a szövetek? Az orvossal azóta egyeztettél?


Ezt a portált nem csupán információ szerzésre, és megosztásra használják, a sunyi próbálkozások, megvezetések, egy egy téma iránti érdeklődésbe bújtatott, elkeseredett párvadászat általános jelenség. Annak idején, 1-2 éve, a dermaroller fórum kapcsán töltöttünk fel véres képeket az adatlapunkra, hogy megosszuk egymással a kezelés utáni ábrázatunkat. Ezeket a képeket rejtélyes módon törölték, mint kiderült többen sérelmezték, hogy a központi, ömlesztett gépgaléria nézegetése közben izgatja a retinájukat a látvány. Így derült ki, hogy vannak, akik a képgaléria mazsolázására szakosodtak, nem törődve azzal, hogy esetleg nem ők lettek megcímezve a feltöltésekkel, hiszen normális esetben csak azok találkozhattak volna a képekkel, akik a dermaroller fórumon voltak érdekeltek. Ennek ellenére nem azok lettek számon kérve, akik vadidegenek képeit kukkolták, inkább mi lettünk napló nyitására kötelezve, mondván ne sokkoljuk a népet. Hát, én viszont azt mondom, hogy ne kukkoljon a nép, és akkor nem érheti őket kellemetlenség!:)


Mik a terveid Györgyi, hogyan tovább?

1216. peonia53 (válaszként erre: 1215. - Ggyorgyi)
2014. márc. 8. 13:09

Szia Györgyi!


Köszönjük.

Reméljük néha jössz a fórumra, várjuk a jó hírt a korekcióval kapcsolatba.

Dóra

1215. ggyorgyi
2014. márc. 7. 23:46
Sziasztok ! Rég nem voltam már itt, mert nem tudok újat írni. Viszont, most mindenkit figyelmeztetni szeretnék, hogy képeket csak titkos naplóba töltsetek fel, és semmi fotót nyilvánosan. Ugyanis engem most betalált egy bunkó pasi, valami Tamás nevezetű, írt privátban, és lehordott, hogy miért plasztikáztatok, és miért töltök fel ilyen fotókat. Megáll az eszem ! Mi köze hozzá ? És egyáltalán mit néz ilyen oldalakat ? Ja, persze ! Név, és arc nélkül könnyű bunkózni ! Szóval, legyetek résen !
1214. peonia53 (válaszként erre: 1145. - Karam-ella)
2014. márc. 7. 21:40

Sziasztok!


Györgyivel váltottam pár sort.

Semmi változás Nála.

Biztatom, hogy keressen jó dokit, itt tudtok segíteni meg ajánlani, esetleg aki tb-re is korrigál.

1213. kori54
2014. márc. 7. 20:43

Itt található egy csomó paciens saját maga által feltöltött előtte-utána fotója, valamint hogy mennyire elégedettek az eredménnyel. Igaz ez angol nyelvű, de a képek magukért beszélnek.

[link]

Ha csak ki nem törlik :)

1212. zsuzsa spain (válaszként erre: 1210. - Sisupala)
2014. márc. 7. 18:10

Köszönöm véleményed és gratulálok a jó eredményhez!


Nekem volt nem sikerült orrplasztikám és bizalmatlanná váltam, mütétben nem gondolkozom, nincs is rá szükségem de nem zárkózom el más beavatkozástól , viszont akármire is vállakozom, nagyon beakarom biztosítani magam.

Mint mindenki gondolom.


Azért az elég durva, hogy mi a páciensek aláírjuk, hogy mütét közben akár meg is halhatunk de az orvosoktól semmiféle irásbeli garancia nem várható el.


És ha például valaki nem elégedett és az operáló orvos nevét kiírja akkor még egy ilyen tapasztalat cserére kitalált fórumról is ezt kilehet törölni, mert sérti az orvos jogait !!! Ez nagyon szép!


Az állvonal javulása mellett még mi mást tapasztaltál, az arc középsö részén, szemhéj, homlok stb, az egész arcod megcsináltattad ; kissé észrevehetö? látványos? mások is látják a változást?…mi lenne a legkifejezöbb?



Semmi baj a fogalmazásoddal, szeretem az egyenes beszédet!


De nem azt mondtam ,hogy a külföldi oldalakon azt írják, hogy az UT megállítja az idöt és 90 évesen 40-nek nézünk ki, hanem, hogy lefékezi a természetes öregedési folyamatot, amiben van logika, olyan értelemben, hogy ha minden a helyére kerül nem csak lóg a nagyvilágba, az kitolhatja az idöt, annak megelözö szerepe is lehet.



Csatlakozva Korihoz, ezeket a fotókat én is láttam már több helyen!

1211. kori54 (válaszként erre: 1210. - Sisupala)
2014. márc. 7. 16:05
Nekem az a bajom ezzel az esztétikai központtal, hogy az ő képeik visszaköszönnek más külföldi oldalon is. Tehát nem a saját pácienseik képét teszik fel referenciaként. Még az Udvaros Dorottyáról sincs fenn előtte/utána kép, az egyetlen ami látható róla az egyértelműen fotoshopos.
1210. Sisupala (válaszként erre: 1205. - Zsuzsa spain)
2014. márc. 7. 15:13

Én azt gondolom, hogy nálam helyettesítette, mivel az állam alatt ereszkedett meg a bőr 1 cm-re és gyönyörűen felcsúszott. Ezzel a problémával nem igen tudtam volna plasztikai sebészen kívül máshoz menni. Írásban nem kértem garanciát, de nem is adnak szerintem, ahogy a többi doki sem ad írásban garanciát. Én három plasztikai sebésznél jártam előtte és kérdeztem mi történik, ha nem sikerül. Kettő azt mondta, hogy ilyen előfordul és ennyi (röhej), egy mondta azt, hogy akkor korrigál újra. Írásban itt sem kértem ezt.Fontos milyen szempontok alapján mérlegelünk, műtéti és nem műtéti eljárások között. Szándékosan nem invazív és nem-invazívot írtam, mert egy nem műtéti eljárás is lehet invazív, de ez egy másik hosszú téma. Műtétnél drasztikusabb szembetűnőbb változást érhetünk el gyorsabban, viszont ha azt elcseszik nincs visszaút vagy nagyon rögös. Nem műtéti kezeléseknél ami nem invazív - ilyen az Ulterapy kezelés is - mindig benne van a pakliban, hogy nem lesz eredmény de ez az én meglátásom szerint még mindig jobb mintha egy visszafordíthatatlan szörnyűség történne velem. Az esztétikai központban készítettek előtte fényképeket, anélkül nem is vállalják a garanciát. Azt mondták, ha gond van a kezelés után 6 hónappal készítenek újyabb fényképet, amit a pácienssel együtt elemeznek ki. Fényképnél nem nagyon lehet vita, hogy sikerült-e vagy sem. Nekem ez elég volt. Nekem mostanában kell majd mennem 6 hónapos kontrollra. Hogy mennyi ideig tart az szerintem genetika és életmódfüggő, ők ezért mondanak 2-5 évet. Csodálkozom, hogy egy külföldi oldalon azt írták, hogy örökre tart, mert ez nem korrekt ugyanis az öregedés nem áll le. Ezt ők is elmondták. Arcplasztikánál sem az történik, hogy megcsináltatod 50 évesen, 40-nek nézel ki utána és mikor 90 évesen a koporsóba kerülsz, akkor is 40-nek fogsz kinézni.

Remélem tudtam segíteni és elnézést, ha helyenként erősen fogalmaztam.

1209. 993dda84ef (válaszként erre: 1197. - Cumus)
2014. márc. 7. 09:06

Én úgy hiszem, hogy a bejegyzések törlése mögött mindig konkrét kérés áll, tehát egy adott fórumozó - jelen esetben akár egy egy orvos, vagy megbízottja, esetleg egy elfogult, az adott kérdésben érintett személy -, jelzi levélben a moderátorok felé, hogy xy nevű felhasználó ebben és ebben a fórumban a2 x+1-edik számú hozzászólással megsértette a felhasználói szabályzat y. bekezdését. (..sértegetés, személyiségi jogok....blabla). A moderátorok ilyen esetben akkor is törölnek, ha megkérdőjelezhető a szabálysértés, mert biztosra fognak menni, nehogy bárki perelhesse az oldalt. Tehát előfordulhat, sőt, ez a tendencia, hogy teszem azt személyeskedés címszóval törölnek egy olyan bejegyzést, ami más fórumokon jóval egyértelműbb formában érintetlenül marad, azért, mert abban a fórumban senki nem jelezte, hogy nem odavaló, a moderációnak pedig nincs kapacitása minden fórumbejegyzést elolvasni. Én legalábbis így képzelem a folyamatot.


Summázva: Szerintem minden törlés mögött konkrét kérés áll, egy fórumtárs törlési kérelme, vagy bejelentése.

1208. Tünde42 (válaszként erre: 1197. - Cumus)
2014. márc. 7. 08:22
Szia.A privát naplóba nem tudnak törölni.De a közösbe írt hozzászólást igen.Akkor volt mikor írtam nekem mi a gondom.És hol csinálták.Törölve lettek a hozzászólások,és nem csak az enyém:-(((
1207. 993dda84ef (válaszként erre: 1201. - Agi1966)
2014. márc. 6. 23:36

Csodaszép Ági, remek munka, itt aztán nem kell nagyítóval keresni a változást, azonnal képen töröl!:)Gratulálok!

Nagyon vigyázz az eredményre, ez már a te feladatod lesz!

1206. zsuzsa spain (válaszként erre: 1198. - Sisupala)
2014. márc. 6. 22:35
Bocsánat, mindezt neked Sisupalának címeztem!
2014. márc. 6. 22:31

Kecsegtetö…

Nálad helyettesítette az arcplasztikát?


És mindezt írásba is adják? Gondolom készül egy “beavatkozási tervezet”, és ha megbeszélt várható eredmény az ugye elöre kiválasztott mert alkalmasnak ítélt kliensen nem következik be, akkor komolyan elkötelezik magukat írásban is , hogy költségmentesen megismétlik?

Tehát garanciával és trükkök nélkül, pl. hogy szerintük az eredmény jó csak a páciens nem látja, stb.?

A te esetedben így történt, mindezt megkaptad irásban?

Neked mi volt a fö problémád és mennyire oldotta meg az UT? Megosztanád ezt velünk ? Szerintem sokakat érdekelne!

1204. grizus (válaszként erre: 1194. - 8f8f3a827e)
2014. márc. 6. 20:21
Értem. Még azt kérdezném meg, bár talán már volt róla szó, hogy évente hányszor érdemes ismételni és mennyire fáj. Köszi szépen.
1203. Mézike05 (válaszként erre: 1198. - Sisupala)
2014. márc. 6. 19:30
Szia! Hogy érted azt, hogy a kezelés után nem lesz szükség műtétre. Azt olvastam, hogy ez is kb 2 évig jó. Vagy úgy érted, hogy 2 évente ismételgetve nem kell plasztika? Nekem ez nem egészen világos.
1202. Mézike05 (válaszként erre: 1201. - Agi1966)
2014. márc. 6. 19:25
Ági, az a szemforma változtatás csak előnyödre vált. Remekül áll neked ez a forma. Látszik hogy az alsó arc lógása milyen szépen korrigálva lett.Az egész összhatás nagyon jó. Tényleg megáll a -15 év, most is azt mondom. :)
1201. agi1966 (válaszként erre: 1200. - Peonia53)
2014. márc. 6. 19:11
Köszi a bokot, igen elégedett vagyok, ugy gondolom azt kaptam amiért fizettem.
1200. peonia53 (válaszként erre: 1199. - Agi1966)
2014. márc. 6. 18:32

Szia!


Nagyon elégedett lehetsz nagyon szép lettél.

Dóra

1199. agi1966
2014. márc. 6. 17:56
Sziasztok! Megjöttem a varratszedésről, raktam fel mai képeket.
1198. Sisupala (válaszként erre: 1168. - Zsuzsa spain)
2014. márc. 6. 17:07
Csatlakoznék Kolbihoz az Ultherapy-val kapcsolatban. Én is megcsináltattam még ősszel a kezelést a IV. kerületi esztétikai központban. Magam is szakmabeli vagyok és én is úgy láttam otthon vannak a témában. Szakmabeliként érdeklődtem a gép iránt is és az esztétikai központ tulajdonosa a magyarországi forgalamzó is egyben. Nem mehettem volna ennél jobb helyre, mert más is aki kezel a géppel az országban tőlük veszi és ők is végzik az oktatást. Egyébként nekem nagyon jól sikerült a kezelés már korábban is dícsértem ezen a fórumon. Vállaják, hogyha nem sikerül újra elvégzik a kezelést. Azt is elmondták, hogy nem mindenkinek hatásos, pont amikor ott voltam akkor küldtek el egy nénit, mert értelmetlen lett volna kezelni, nem lett volna hatásos neki. Ezt elég korrektül csinálták szerintem. Az ígéret egy érdekes dolog,mert akinél hatásos annál tényleg helyettesíti az arcplasztikát mivel nem lesz rá szüksége utána. Akinél meg nem jó a kezelés azt nem vállalják be. A jó pácenskiválasztás elengedhetetlen a sikerhez.
1197. cumus (válaszként erre: 1165. - Tünde42)
2014. márc. 6. 17:00
Mit töröltettek a hozzászólásodat vagy a képeidböl vmelyiket? Nekem is törölték a hozzászólásomat, amkikor zymocskát sértegették és mellé álltam. Ugyan kit zavarhatnak a hozzászólásaink??????
1196. -Riababa- (válaszként erre: 1186. - Ea66907895)
2014. márc. 6. 14:34
Téged nem ijesztett el a Refirme-től, amit a realself-en olvastál?
1195. -Riababa-
2014. márc. 6. 11:04

Olvasgattam ma a realself.com-ot. Bár ne tettem volna!

A Refirme csak 48%-kal rendelkezik. Vajon a nem megfelelő orvosok miatt van a sok elégedetlen páciens?

1194. 8f8f3a827e (válaszként erre: 1193. - Grizus)
2014. márc. 5. 20:28

Egy 37 évesnek nem biztos, hogy a Triniti (három kezelőfej) szükséges. A legtöbb középkorúnak egy elég egy szimpla (egy kezelőfej) kezelés sorozat, vagy dupla (két kezelőfej)sorozat i elégséges.


Kolbi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook