Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1161. b486c9cf7d (válaszként erre: 1160. - 993dda84ef)
2014. márc. 3. 21:32
Nekem nagyon puha, vekony es kis porusu arcborom van, semmifele lukasztast nem tudnek elkepzelni.
1160. 993dda84ef (válaszként erre: 1159. - B486c9cf7d)
2014. márc. 3. 21:30
Azok szépen begyógyultak azóta, ne aggódj!:)
1159. b486c9cf7d (válaszként erre: 1157. - 993dda84ef)
2014. márc. 3. 21:28
Azok a lukak eleg rosszul hangzanak az arcboreben :/
1158. 993dda84ef (válaszként erre: 1156. - B486c9cf7d)
2014. márc. 3. 21:05
Igen, ez is egy alternatíva.:)
1157. 993dda84ef (válaszként erre: 1155. - B486c9cf7d)
2014. márc. 3. 21:05

:))


Álommeló, én személy szerint szívesen vennék efféle munkaköri kötelességet; a havi riportoktól, vagy 3 műszakban végzett gyártósori kalandoktól még senki nem tűnt kipihentebbnek, itt viszont nemhogy elhasználódsz szép lassan, de még fizetnek is azért, hogy egyre jobban mutass.

1156. b486c9cf7d (válaszként erre: 1148. - 993dda84ef)
2014. márc. 3. 20:58

A titok, hogy a feleseg vagy asszisztencia korara plusz 10 evet ra kell tenni :))

Ha 40, akkor 50-et mondani.

1155. b486c9cf7d (válaszként erre: 1143. - 8f8f3a827e)
2014. márc. 3. 20:54

:DD

A szlovak orvos asszisztnsnojen jot nevettem!

1154. 993dda84ef (válaszként erre: 1153. - Mézike05)
2014. márc. 3. 20:41

Igen, nagyon jól levezetted azt a ráutaltságot, amit egy ilyen beruházás jelenthet az orvos számára, minekutána függetlenül a gép valós képességeitől a megtérülés érdekében mindenáron "kénytelen" lesz az eredetileg életképtelen szolgáltatást árusítani. A 22-es csapdája.



Sőt, továbbmegyek, ami a szikére vonatkozó sorodat illeti. Tévképzet az is, hogy az agresszív mivoltából fakadóan egyszeri, ugyanakkor hosszútávú megoldást jelent az idővel folytatott küzdelemben, mert ez a legkevésbé sincs így. Még pár évig sem marad tartós az elért helyzet, ha azt nem támogatod meg az életviteleddel, amit korábban írtunk a bőr állandó izgatásáról, az alól a szike sem ment fel senkit, csupán egy lokális problémát orvosol, igaz instant módon, de hogy mennyi időre az a gazdi és az általa az életébe fektetett energia függvénye.

Attól senki nem fog jól mutatni, vagy vonzóvá válni, mert minden lehetséges módon átszabták a fizimiskáját, ez ennél jóval összetettebb dolog, a kellemes megjelenésért folyamatosan gürizni kell, nem egy hétig, vagy két hónapig, hanem életed végéig, nincs és nem is lesz felmentés ez alól senkinek, maximum egy jól irányzott genetikai csomag segíthet sokat, de az sem jelent örökös vagy teljes felmentést.

1153. Mézike05
2014. márc. 3. 19:57
Nekem is az alsó arcra kellene valami tuti. Még az én állapotom sem olyan kritikus, de felesleges pénzt nem akarok kidobni. A thermage-kezelést olyan áron kínálták, mint az arcplasztikát, de ahogy utána olvastam, sem az eredmény, sem a tartósság terén nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. A másik dolog, hogy egy orvos tényleg félig vakon, tapasztalat nélkül veszi meg a gépeit. Valóban üzletileg mindig az elsők járnak jól, hiszen az újdonság szelét lovagolják meg. egy kis jó marketing, pár ismert celeb ajánlás és megy boldog boldogtalan. Viszont ha elsők között vásárol gépet, akkor az mögött ott van a horror gépár és a tapasztalatok hiánya. Megveszi a gépet... és tegyük fel... nem igazán hozza a várt ár/érték arányt.... Ördögi kör. Ott a gép aranyáron, de nem éppen eredményes. Mit tegyen? Valószínüleg nem fogja félretenni, nem használni, és nem fogja elmondani a teljes igazságot a gép eredménytelenségéről, hiszen nem Önmaga ellensége. Nem csak a gép árának kell visszajönnie, hanem gazdaságosnak is kell lennie. Ha meg vár pár évet és megveszi olcsón a lekoppintott keleti gépet, akkor már nem lesz kuriózum, hanem mondjuk az ötszázhuszonnyolcadik, akinek ilyen gépe van. A technika rohamosan fejlődik, ami ma csúcsszuper holnapra elavult... a régi gépek már nem piacképesek. Szóval nem ok nélkül kerül ennyibe a kezelés, és egyáltalán nem biztos, hogy attól hogy 3x annyiba kerül, az 3x annyira eredményes is. Ha már 1 centinél több a bőrfelesleg az arcon, ott már ne várjon senki szike nélkül feszes pofit. Ez a realitás... szerintem.
1152. 993dda84ef (válaszként erre: 1151. - Peonia53)
2014. márc. 3. 16:56

:)))


Az imént az iróniát hívtam segítségül, hogy valami hasonlót üzenjek, úgy tűnik beletört a bicskám...:))

1151. peonia53 (válaszként erre: 1148. - 993dda84ef)
2014. márc. 3. 16:54

Szia Réka!


Vannak nagyon ritkán genetikailag gyögyörű hamvas börű hölgyek.

Kolbi biztos tudja kb. mennyi %.

Ha ilyen a személyzet meg a feleség, attól nem biztos, hogy mi is olyanok leszünk (nem szeretnék negatívnak tünni).


Dóra

1150. kori54 (válaszként erre: 1142. - 8f8f3a827e)
2014. márc. 3. 16:52

Szia Kolbi!Én is köszönöm a részletes leirásod! Azért mégiscsak van összefüggés a Te és egy paciens szemszögével kapcsolatban, hiszen ha látod, hogy nem igéretes a kezelés nem éri meg megvásárolni a gépet sem részedről.

Lényeg, hogy bőrtipustól függően mindenkinél más eredményt fog produkálni a kezelés, vagyis sajnos nem késpótló lehetőség ez sem.

1149. peonia53 (válaszként erre: 1144. - Karam-ella)
2014. márc. 3. 16:43

Szia!


Sajnos nekem is hasonló problémám van, mivel idősebb vagyok nálam már erősebb a megereszkedés.

Nem adjuk fel!!!

1148. 993dda84ef (válaszként erre: 1143. - 8f8f3a827e)
2014. márc. 3. 16:41

Köszönöm!


Teljesen egyetértek, én is az állandóságban, és a rendszerességben látom a hosszútávú siker titkát, szerencsére ebben a tekintetben soha nem voltak illúzióim.

Lehet finomítani a jelenleg is a palettán elérhető beavatkozásokat, mindig kikerül majd újabb és újabb csodamódszer a piacra, de ezek mindegyikére igaz, és igaz lesz, hogy ha nincs meg a ciklikusság, akkor nem sok haszna származik belőle a bőrnek hosszú távon, nem beszélve a többi összetevőről, az életmódról, étkezésről...


Kolbi, az írásod tükrében azt kell feltételezzem, hogy a házasságod egy nálad jóval fiatalabb nővel tulajdonképpen egy jól irányzott befektetésnek is felfogható, hiszen ha ne adj isten, a legújabb technológiákat képviselő, magas költségű beruházásokat megkövetelő gépeid nem hoznák meg a várt eredményeket a feleségeden, mint tesztalanyom, még mindig sokkal jobban fog kinézni nálad, így kirakatban mutogatható a pacientúra számára, maximum ebben az esetben azt nem teszed hozzá, hogy mennyi az annyi...:)


Megtanultuk a leckét, legközelebb, ha egy sebésszel "tárgyalok", az első kérdéseim között fog szerepelni a "Láthatnám -e a kedves nejét?" vagy "A megnézhetném egy cseppet közelebbről a kedves asszisztenciát?"; amennyiben egyik sem áll rendelkezésre, lendületes fejcsóválások mellett elköszönök, nem fogja elvenni a józan eszem holmi százas nagyságrendű referenciaanyag, vagy hitelesnek tűnő személyes beszámolók, ha nem jár hozzá asszonyka, engem el is felejthet.:)

2014. márc. 3. 16:03

Nem csaptak be. A WRA az egyik legjobb dióda kezelő fej. A Matrix IR nem két, hanem 6 lézersugárt ad le, de a hullám hossza ugyanaz. Az energia mennyiség is hasonló. Kevésbé fáj. De érzetre a WRA "vastagabb", húzósabb, fájdalmasabb.

Az ár? Mindenütt van árlista, ki-ki hogyan dönt, mit vesz. Két eLaser gép van itthon, az egyik Db-ben.


Kolbi

1146. -Riababa- (válaszként erre: 1142. - 8f8f3a827e)
2014. márc. 3. 15:07

Kolbi! Kérlek javíts ki, ha tévedek, de én egy kicsit becsapva érzem magam. Egyetlen kezelőfejjel kaptam Debrecenben annyiért a kezelést, mint amennyiért 3 kezelőfejjel adják Pesten??!!

Ráadásul a kezdeti megereszkedésre a WRA kezelőfej nem is elég hatásos?!

2014. márc. 3. 15:04
Györgyiről semmi hír?:(
2014. márc. 3. 15:04
Szia Kolbi! Köszi szépen a választ, ez tényleg kielégítő volt. Jól értem, hogy neked az egész arcodon végezték az UT-t, de igazából csak a füled melletti bőr emelte meg? Nekem a bőr lazaság az alsó arcon van, a szájtól kifelé és lefelé haladva... azaz ez a V-arc kedz majd eltűnni. Ezen a területen nem tapasztaltad az arc emelkedését? Köszi szépen mégegyzser.
1143. 8f8f3a827e (válaszként erre: 1137. - 993dda84ef)
2014. márc. 3. 11:40

A CO2 lézer az alap, mely leégeti, ablálja a bőrt. Gyönyörű, ugyanakkor kissé természetellenes, kifeszített dob formájú bőr, mely szinte rá van sülve az arcra. Hosszú felépülési idő, egész életben komoly fényvédelem, több százezres Ft-os, altatásban végzett beavatkozás. Plasztikai sebészek végzik.


A másik véglet, a napközben, „munka közben csak leugrok” beavatkozások. A legfőbb képviselőik a villanófény gépek. Kis energia, nem nagy változás, a környezet nem horkan fel, állandóan ismételni kell.


A kettő között sok és széles az átmenet. Mindkettő végleget próbálják a másik oldal felé simítani. A CO2 felől közelítve, olyat, mely nem ablál, nem gyalul le mindent, hanem kis oszlopokat (frakciókat) éget az ép bőrfelület közé. Ereje, mélysége, nagysága az oszlopoknak a nagyobb gépeknél állítható. Ilyen a Fraxel (80-130 ezer/kezelés) és a Sciton Pro-Fractional (150-650 ezer/kezelés). Ezek a beavatkozások az ablatív, non-ablatív kategória határán állnak. Tehát fel lehet egy Sciton-t úgy használni, hogy másnap is alig látszik valami, míg lehet olyan energiát is adni, hogy több nap kórház lehetséges. Ugyanakkor ezeket a kezeléseket is ismételni kell, és látható, kórházi háttér szükségeltetik hozzá.


Ha másik véglet felől közelítünk, a villanófényt is erősítették. Most már több mint 10 éve van elos, amikor a fényt rádiófrekvenciával egészítik ki. Ez érzetre is egészen más. Aztán mentek lejjebb és jött a dióda lézer, mely első kezelője a WRA volt, majd a már 6 lézersugarat kibocsátó Matrix RF vagy más néven Mátrix IR (30-50 000 Ft/kezelés). A frakciónált CO2 és a Matrix között az alapvető különbség, a Matrix sohasem hagy nyomot, az után mindig lehet a napi tevékenységet folytatni. De ezt is be lehet nagyon magas értékre állítani, úgy hogy a kezelés igazán egy túlélő tábor.

Kezdetben úgy volt, hogy a sima villanófény rejuvenációs kezelések között 3-4 hétnek el kell telnie. Aztán végeztek egy villanófény, majd utána egy időben egy dióda lézerkezelést (FotoFacial RF), majd a hám és irha után a bőralját is célba véve jött a Triniti kezelés (75 ezer/kezelés). Ezek a kezelések kevésbé terhelik meg a szervezetet, kezelés után lehet folytatni a napi tevékenységet, de a hatásuk sem olyan, mint egy 400 ezer FT-os Sciton kezelésnek.


Van még egy Matrix az eMatrix vagy sublatív rf kezelés, melynél egy kis arannyal bevont lapocskán 64 vagy több kicsiny elektróda van, mely rádiófrekvenciás sugárzással a mélyben, az irhában ingerel, úgy hogy a páciens nem kap érzéstelenítőt, nem kell bent maradnia, és 2 nap múlva alig látszik valami. Ez a mélyben tölt fel. A lézernél a sugárzás fokozatosan veszít az erejéből a mélybe érve, az eMtrix pedig fordított tölcsérként, a mélyben teljesedik ki. És nem érdekli a pigment. A tág pórusra a világon a legjobb!


Tehát a válasz, nincs jobb és még jobb, hanem egyéni hajlamon alapuló (bőrtípus, pénztárca, fájdalomtűrés, környezeti elvárások, stb.) ÁLLANDÓ tréning. Azt látom, hogy a lányok sorra dobnak be valamilyen csodakezelést, mint amikor aranyat bányász az ember. Nincsen csoda, csak állhatatos kezelés.


Elárulok egy nagy titkot, talán ez a legfontosabb mondandóm itt. Amikor egy sebész, egy bőrgyógyász elkezd egy új eljárást, akkor különböző tanfolyamokon vesz részt, ahol betanítják. Én is tartok ilyen bemutató előadást, egy ember dolgozik egy páciensen, húsz meg figyel. Csak egy benyomása lesz a hallgatónak. Se gyakorlat, se tapasztalat. Másnap meg úgy kell a páciens elé állni, hogy az lássa rajta, hogy már túl van vagy száz kezelésen! De az eredmény később látszik. Vajon jó-e, megéri-e a pénzét vagy sem? Akkor senki sem tudja biztosan. Hát hol lehet ezt megtudni, begyakorolni?

Amikor 2 éve a feleségemmel megcsináltuk az első eMatrix kezelést, alig éreztünk valamit. Ebédidőben volt. Aztán jöttek a páciensek, és jött egy 4 órás alig elviselhető égés, mintha savval leforráztak volna. A bőr egy kicsit piros volt, de semmi más.Jött egy tanárnő Egerből, új páciens, aki meglátott minket szenvedni, egyből elmenekült. Mondtuk neki, semmi sem lesz holnapra, egy szavunkat sem hitte. Most már úgy engedjük el a pácienseket, ha kint van levegőn, úgy egy órát ég az arc, míg benn 4 órát.

Amikor az elos-ba akartam fektetni, akkor már a géppel fél éve házaltak az ügynökök 2002-ben itt Mo-on, van ötven bőrgyógyász látta előttem. Mindenki ilyet akart venni, de olyan magas volt az ára, hogy csak nagyon hosszú idő után térült volna meg, vagy sem, ki tudja. Elsőnek lenni dupla vagy semmi. Szlovákiában egy doktornő már végzett kezeléseket elos-szal pár hónapja, ő nagyon sokat segített, hogy belevágjak. Amikor először voltunk nála a feleségemmel, az asszisztensnőjének az arca tele volt apró lukakkal. Azt mondta, munkaköri kötelessége minden új eljárást kipróbálni. Már akkor aranyszálakat húzott be neki. Úgy röhögtünk ezen, majd leestünk a székről. Alapszabály: minden orvosnak van „próbabája” asszisztensnője vagy felesége. Ha elmentek egy helyre, keményen rákérdezni, hogy mutasson példát. Minden orvos először kipróbál valakin bármilyen új eljárást. A felségemet több mint 10 éve „kínzom”, nehéz volt vele, mert alacsony a fájdalomtűrő képessége, meg beleszól mindenbe (azt nagyon szeretik az orvosok, meg azt a kérdést, doktor úr még csak egy kérdésem van... aztán még az ajtóban is kérdez. Meg ha már itt vagyok...). Aztán csak annyit látunk az évek alatt, hogy mindenki csak dicséri. Tehát, ha elmentek egy plasztikai sebészhez, egyből nézni az asszisztenciát. Ha csúnya a bőre, kifordulni, amíg nem késő!


Kolbi

1142. 8f8f3a827e (válaszként erre: 1057. - Karam-ella)
2014. márc. 3. 10:45

Az Ultherapyról (UT), mint folyamatról írnék.


Nekem nem csak úgy kell vizsgálnom, mint hatásos-e vagy sem, hanem orvosi, befektetői oldalról is, megéri-e megvenni?


Azt, hogy a fórumon jót vagy rosszat ír valaki, az nem lehet mérvadó, csak egy kis fogódzkodót, támpontot, kiindulási alapot adhat. Ezt mindenképpen ellenőrizni kell.


Nyáron végeztek rajtam egy UT kezelést. A kezelés kb. másfél óráig tartott. Amúgy az első fénykezelést 2001-ben kaptam. Azóta évente 1-3 kezelést felveszek. Tehát érzetre, mint páciens is tudom, most vajon mekkora energiát kaphat a bőröm, milyen szintre hatolhat a stimulálás. Különböző kezelőfejekkel dolgozom, van, ami felületesen hat, van, amelyik mélyebbre sugároz. Az UT olyan mélyre hat, mint semmi más, amit idáig kaptam. Tisztán lehetett érezni, hogy a mélyben adja le az energiáját. Az érzés 10-s skálán 5-ös fájdalom, tehát elég jól lehet bírni. Ezeknél a kezeléseknél azonban a kis fájdalom összegződik, ami azt jelenti, hogy a páciens a végére elfárad, mondhatnám, belefárad és kimerül. Ezt éreztem én is. Nekem van két dióda lézer, elos kezelőfejem bőrmegújításra, melyek mélybe adják le az energiát, az egyik a WRA (Riababa 1099. hozzászólás?), ennek a fájdalma 6-7-es, és a másik, a Matrix IR, mely feltekerve 8-as erősségű. Tehát az érzet, a fájdalom erősebb ezeknél. Ugyanakkor van egy ST infravörös kezelőfejem, ami még mélyebbre hat és ennek az érzete 2-3-as, egyáltalán nem kellemetlen. Ez hatásosabb a Thermage-nál. Ezek rádiófrekvenciás kezelőfejek. Az UT az pedig ultrahang. Persze figyelembe kell venni, hogy abban a rétegben már az érző receptorok száma is kevesebb.


Az UT kezelést a plasztikai sebészet alternatívájaként adják. Mint már írtam, a feleségem szerint a fülem előtt szépen felkapta a bőrt, míg a csüngő felsőszemhéjamat nem mozdította meg. Eltelt több mint fél év. 3 hónap után már látszani kellett volna az eredménynek és 3 évig ki kellene tartania az egy kezelésnek.


Mint potenciális gépvásárlónak, milyen alternatíváim lennének a bőralatti kötőszövet ingerlésére, közelítve a plasztikai sebészet adta előnyökhöz?

Az én anyacégem a Syneron árul egy „ePrime” készüléket (Evolastin), mely szintén egy kezeléssel a mélyebb szöveteket tölti fel. A gép 15 M és ehhez minden alkalomra meg kell venni egy speciális tűs készletet (cartridge), mely több mint százezer Ft-ba kerül. Külföldön egy kezelés 1 500 US dollárra, vagyis 350-400 ezer Ft-ra jön ki. Itthon nincs a készülékből. Nagyon érdekes, hogy a gépről és a kezelésről már 2011-ben horrorisztikus képeket és egy cikket tettek fel, miközben csak 2012-től árulják. A konkurencia keményen dolgozik!


Amúgy van egy nagyon jó teszt arra, hogy egy készülék hatásos-e vagy sem. Ha jó a készülék, akkor a dél koreaiak egy-két éven belül ki fogják hozni a saját készüléküket. És minden fél áron. Ez látható az ePrime és Scar-let vonatkozásában is.

A Scar-let rf kezelés, mely jótékony hatásához 3 kezelés kell, alkalmanként 150 000 Ft-ért. Ez is egy tűs, rádiófrekvenciás készülék. Nem bipoláris, hanem unipoláris. A külföldi fórumokon erről is nagyon kevés hasznosítható információt lehet kapni.


A kezelés előtti és utáni képeket nézegetve, egyértelmű a három készülék közül a z UT előnye. Tisztán látható, hogy szinte felhúzza a mélyben lévő rostokat, telíti az arcot. De az UT nem támadja a hámot, szóval ez is kiegészítésre szorul. Emellé még kell más kezelést is beiktatni.


Hogy egyenértékű-e ez egy plasztikai sebészeti eljárással, arra most azt mondom egyértelműen: NEM. Én, mint gépvásárló, orvos, aki 600 ezer Ft-ért adnék el egy teljes arckezelést, eredményt akarok és nem balhés pácienseket. Ez nagyon sok pénz. Persze van egy üzleti szabály, ha valami sokba kerül, irreálisan többe a konkurenciánál, akkor biztosan tud valamit. Ebben jelenleg nem vagyok biztos, hogy az UT ár-értékben hozza ezt. Én várok, a koreaiak úgy is jobban figyelnek, mint bárki más


Kolbi

1141. Mézike05 (válaszként erre: 1137. - 993dda84ef)
2014. márc. 2. 17:44
Réka, bennem is ott a kétely a kíméletes módszerek irányában. Szerintem ha eredményes is, akkor is csak komlex-többféle technológiát együttesen alkalmazva érhető el megközelítőleges eredmény. Viszont, ha többfélét alkalmaznak, valószínűleg sokkal drágábban jövünk ki, és sokkal több időt emészt fel.
1140. Mézike05
2014. márc. 2. 17:38
Én is kérdeztem már a Györgyit, remélem nem azért nem ír, mert még gond van... talán elindult a gyógyulás útján.
2014. márc. 2. 14:29
Lányok "thread lift" kezelésen volt már valaki??
2014. márc. 2. 13:11
Csajok, Györgyiről tudtok valamit, jó lenne tudni, hogy javult -e a helyzet nála?
2014. márc. 2. 13:00

Kolbi!


Ha már mindenki itt nyaggat téged újabb és újabb kérdésekkel, én is megengedek magamnak egyet, mert a mai napig nem kaptam még egyértelmű választ senkitől erre vonatkozólag.


A kérdésem a frakcionált CO2 lézerkezelések, és az általad is használt Matrix IR kezelések közti különbségekre vonatkozik, mert ez még mindig nem egyértelmű számomra.


Mindenhol, még a honlapodon te is, azt emelik ki az egyik legfontosabb szempontként, és a Matrix IR valamint a Triniti sorozat legnagyobb előnyeként a CO2-vel szemben, hogy kevesebb fájdalommal, és rövidebb felépülési idővel jár, mivel a felhám közvetlenül nem sérül. Nem tudom, valahogy engem ezekkel az érvekkel nem nagyon lehet levenni a lábamról, mert a legkevésbé sem érdekel, hogy kevésbé fájdalmas egy kezelés, vagy még aznap munkába állhatok, ha a súlyos befektetett forintjaim nem hoznak olyan látványos eredményt, mint egy többnapos felépülési idővel járó kezelés, ez nagyon soványka érvelés.


Igazából arról szeretném kikérni az őszinte véleményed, hogy ha elvonatkoztatunk a fent említett előnyöktől, így mindkét beavatkozást tiszta lappal indítjuk a versenyen, akkor is hasonló eredmény születne? A konkrét rombolás, az égetés következtében a CO2 által a bejutási pontokon ejtett sebek helyén a szervezet válaszaként egy tökéletes szövetet fog létrehozni, egy hiba nélküli egységet, minél sűrűbbek ezek a sérülések, annál nagyobb kiterjedésű lesz ezeknek mértéke, így a bőrkép egésze. Vajon ezzel felveheti a versenyt bármilyen művelet, ami ilyen mértékű megújulásra nem készteti a bőrt, még akkor sem ha képes a felhám konkrét megsértése nélkül az irhába juttatott hővel ingerelni a szöveteket, a konkrét felszíni sérülés és a rá adott szervezeti reakció tényleg kiváltható azzal ha csupán az irhát "melegítjük" át? Ugyanaz a hatékonyság érhető el?

Teszem azt egy alsó szemhéjbőr éppúgy "tömöríthető" a Triniti módszerrel, mint a frakcionált CO2 lézeres beavatkozással?


Te mit gondolsz a két beavatkozás közti különbségről, illetve használtál korábban CO2 lézert?


Lehet, hogy ostobaságokat kérdeztem, de éppen ezért van a mondat végén kérdőjel pont helyett...:)

1136. kori54 (válaszként erre: 1131. - 8f8f3a827e)
2014. márc. 1. 19:49
Mint pl ultherapy ?
1135. peonia53 (válaszként erre: 1134. - Mézike05)
2014. márc. 1. 19:44

Szia!


Van amikor soká válaszol, örülök hogy tetszik az ötlet.

Pl. én benne lennék egy személyes találkozásba is a fórumozokkal, már jó idő van.

Dóra

1134. Mézike05 (válaszként erre: 1123. - Peonia53)
2014. márc. 1. 19:16
Dóra, Kolbi nem szólt semmit az ötletedhez úgy látom... ( amúgy szerintem sem rossz elgondolás...) pedig mondhatna nyugodtan nemet is, azzal sincs semmi gond. :)
1133. tanti59 (válaszként erre: 1130. - B486c9cf7d)
2014. febr. 28. 15:30
Erre írtam
1132. b486c9cf7d (válaszként erre: 1131. - 8f8f3a827e)
2014. febr. 28. 15:13
Koszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook