Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Anyajegy eltávolítás fórum

Anyajegy eltávolítás (beszélgetős fórum)


2008. jan. 6. 11:07

Sziasztok!


Az arcomról akarok majd levetetni pár anyajegyet.Csak attól félek hogy heges lesz!:(Sztetek van más megoldás a levetetésére??

370. c6c3241b6e (válaszként erre: 368. - Regi333)
2008. jan. 6. 00:28
Köszi:)És amúgy mennyire látszik?Bár ha most csinálták akkor még nem nagyon tudhatod h mekkora lesz a heg....A doki nevét meg tudnád nekem mondani?
369. Evi84
2008. jan. 5. 22:36

Sziasztok!

Nekem körülbelül 8 hónapja vettek le 2 anyajegyet,mert a melltartó birizgálta egy kicsit. Én a bioptron gyógycentrumban voltam és sajnos nagyon csunya munkát végeztek:-( még mindig csunya piros dudor van a helyén,ami sokkal nagyobb mint amilyen az anyajegy volt. Kentem mindenféle krémmel is de sajnos nem nagyon akar használni. Senkinek nem ajánlom ezt a hentest aki ilyen csunyan vette le és ráadásul a modora sem volt elfogadgató. Akartam még levetetni de sajnos ezután a rossz emlék után nem merek félek a hegektől hogy megint ilyen csunya lenne. Sőt az arcomrol is szerettem volna. Ha esetleg valaki tud egy orvost aki szépen dolgozik azt szivesen venném mert ugye az arcomrol lenne szó.


Előre is köszönöm.

368. regi333 (válaszként erre: 367. - C6c3241b6e)
2008. jan. 5. 13:27
Szia!hasonló cipőben jártam mint te.Én is nagyon féltem a műtéttől.Jan 2-ra kaptam időpontot.Az Uzsoki kórházba voltam.És hozzá kell tennem rettenetesen féltem.mindenki nyugtatott,h nem fog fájni.De én akkor is paráztam.Előtte még sírtam is.De a műtőbe bent volt 1 nagyon aranyos nővér.Aki fogta a kezem amig a doktorúr vágott.SEMMIT nem éreztem!Szó szerint!!Az injekció se fájt!ugyhogy ne izgulj!!!:)Nem fog fájni!
2008. jan. 4. 18:50

Sziasztok!


Egy olyan kérdésem lenne,hogy fáj-e az anyajegy leszedés?Nekem a nyakamon van és nagyon zavar esztétikai szempontból.Csak félek leszedetni(amúgy sebészi úton szeretném).

366. gery112
2008. jan. 3. 22:30
Hát velem is ugyanez a helyzet, rózsaszín az összes helye és én is kenem a géllel. Mondjuk szerintem is várni kell legalább 3 hónapot míg láthatóan halványabb lesz. Maci81 pedig tényleg olyan helyre menj ahol van szövettan, bár sok ismerősöm csinálta lézerrel és nem lett bajuk, persze orvosilag biztos jobb a metszés. És vágással se fáj jobban, mintha lézerrel csinálnák.
365. debóra (válaszként erre: 363. - Maci81)
2008. jan. 3. 22:06

Én is a sebészeti eljárást ajánlom. Én lassan 1 éve szedettem igy le kettőt, volt szövettan, ami jó lett.

Lézerrel égetnek, ezért nincs szövettan, amire szerintem szükség van, hogy megnyugodjon a lelked, hogy minden rendben.

Én nem csináltatnám lézerrel, az idén is le szeretnék szedetni kettőt, de csak sebészeti úton. Azt is szépen meg tudják csinálni.

364. Matroz-55 (válaszként erre: 361. - Gery112)
2008. jan. 3. 22:02

Elkezdtem kenni, még karácsony előtt a contractubex géllel, napi többször. A heg valóban kezd feltöltődni, egy kis lyuk van már csak az anyajegy helyén. Még a seb alatti rész elég pirosas-rózsaszín, de a klinika ezt csak 2-3 hónap mulvára ígérte javulásra. Hát én kenegetem rendszeresen, azt viszont nemtudom milyen volna a seb a kenőcs nélkül, valamit biztos használ. Remélem valóban szép lesz az eredmény.

És te hogy állsz a hegeiddel? :)

363. Maci81
2008. jan. 2. 23:05

Jó napot!


Kiskorom óta vannak anyajegyeim, és már szeretném eltávolítatni őket. Találtam is egy jó lézercentrumot akik nagyon szépen dolgoznak. De egy ismerősöm is leszedette az övéit (máshol), de neki az orvosa mondta, hogy semmiképpen ne a lézeres megoldást válassza hanem a sebészeti beavatkozást. Tanácsot szeretnék kérni, ez ügyben Önöktől. Válaszukat köszönöm.

362. ladybug (válaszként erre: 323. - Vilike)
2008. jan. 2. 13:29

Kedves vilike!


Én a Honvéd Kórházban Dr. Debreczeni Bélánál jártam, ő plasztikai sebész, és nagyon korrekt, szépen dolgozik.

361. gery112
2007. dec. 31. 16:08
Matroz, szépen gyógyulnak a hegeid? Valamelyik krémet elkezdted kenni rá?
360. gery112
2007. dec. 22. 20:45
Szerintem jó bármelyik, mindkettőt dicsérik, a lényeg hogy minél hamarabb kezd el kenni.
2007. dec. 22. 18:10

Tehát Contractubex vagy Dermatix?

Ja és ha lehet mondjatok indokot is. Az ár végső soron nem lényeg, csak legyen eredményes hatása.

Köszi!

2007. dec. 22. 18:09
Leesett a pörk, az eredmény rózsaszínes, kisebb mélyedés az anyajegy helyén. Remélem idővel valóban "feltöltődik" a mélyedés. Szerintetek mivel kenjem? Contractubex vagy Dermatix?
357. gery112
2007. dec. 17. 19:01
Contractubexet használ(t) valaki anyajegy utáni hegekre? Van valami vélemény róla?
2007. dec. 17. 12:16
Sziasztok!Nekem tavaly az arcomrol, szedtek le anyajegyet bőrgyógyász javaslatára és nem kellett fizetnem érte.Szinte semmi nyoma nem maradt csak egy halvány fehér csík ami nem feltünő.
2007. dec. 16. 20:55

Sziasztok!

A következőben szeretnék segítséget kérni:

Szeretnék eltávolítatni magamról 6-7 anyajegyet és az lenne a lényeg h egyszerre csinálják meg és lehetőleg olcsón. A hegek nem számítanak, már szedtek le rólam, nem kell fagyasztásos super technológia, nyugodtan lehet kaszabolni meg varrni.

A válaszokat előre is köszönöm!

354. gery112
2007. dec. 14. 20:13
A Tetran sebhintőport sokan mondták hogy jó rá amíg le nem esik a pörk, utána pedig jó rá a Dermatix csak sokan azt mondják annyira nem jó, mint amennyibe kerül. Van valami olcsóbb szilikon gél de annak nem tudom a nevét sajna. Matroz ahogy leesett a pörköd mesélj majd hogy mi a helyzet:)
353. Matroz-55 (válaszként erre: 347. - Gery112)
2007. dec. 14. 19:38

Még mindig ott a var a helyén, pont egy hete volt a műtét. Én is ezen gondolkodtam, hogy kenegessem-e valamivel. Most hallottam erről a Dermatixről, de gondolom azt csak a seb leesése után lehet csak használni, vagy nem? Addig van tipped mivel kenjem, avgy mi jó rá?

Üdv!

352. Matroz-55 (válaszként erre: 346. - Orsy28)
2007. dec. 14. 19:34

Szia Orsy!


A Dermatix használatát a seb lejövetele után kezdjem? Mert most egy seb van a helyén, nem is kicsi.

351. gery112
2007. dec. 14. 13:45
lujzi írtam neked privátba, az átment, megkaptad?:) lehet h elbénáztam a küldést csak azért:)
350. lujzi86
2007. dec. 14. 11:40
ezt itt már én is kérdeztem,de még nem jött válasz, viszont azóta megkérdeztem az orvosomtól is, ő azt mondta, hogy változó:hetek, hónapok...jelei meg gondolom, hogy elkezd kifelé nőni, viszketni, fájni,stb...
349. gery112
2007. dec. 13. 17:33
A keloidos sebgyógyulás kb mennyi idővel alakul ki a sebészeti beavatkozás után? Mik a jelei?
348. lujzi86
2007. dec. 12. 19:28
nekem csak annyit javasoltak,h tetran sebhintőporral hintőporozzam minél gyakrabban amíg le nem esik a seb...úgy gyorsabban szárad,meg antibiotikumos...aztán már miután nem sebes,kb egy hete vettem dermatixet,azt tényleg sokan mondják, hogy jó, remélem pár hónap múlva nem lesz piros sem.
347. gery112
2007. dec. 12. 19:15
Matroz én ma voltam Ars Medican, 3 szépen néz ki de kettő kicsit véres volt mikor levettem a tapaszt. Nem tudom kéne-e valamivel kenegetni vagy sem, neked milyen a heg?
346. Orsy28 (válaszként erre: 331. - Matroz-55)
2007. dec. 12. 16:27

Szia Matroz


Ne izgulj nem lesz semmi gond a sebbel.Nekem az orrom mellettit csak kivágta és nem lett összevarrva,mert szebben gyógyul,igaz hogy tovább tart.Előszőr én is megijedtem,mert lyukas lett az arcom,de szép fokozatosan kedzett "feltöltődni" magától.Most már majdnem síkban van és halványodik rendesen.Nekem a Dermatix gélt ajánlotta buzgó kenegetésre a doki.Nem egy filléres dolog,de úgy veszem észre segít.

Szép napot!

345. Orsy28 (válaszként erre: 342. - Orsiborsi)
2007. dec. 12. 16:19

Szia Orsi


Írtam priviben.Már nagyon szépen gyógyulgatnak a varratok :-))))

344. ac1096844d (válaszként erre: 340. - Regi333)
2007. dec. 11. 19:17
Szia. A páromnak mostanában szedtek le kettőt, szépen gyógyulnak, a ÁEK-val minden tekintetben meg vagyunk elégedve...
343. szanci
2007. dec. 11. 19:15

Sziasztok. Én a héten megyek az Országos Onkológiára "kékgolyóba" jóindulatu félkiskörömméretű szemölcsöt leszedetni. Adtak 1 időpontot és elkérték a taj számomat. Ha bemegyek és aztmondom volna 1kis gond (nincsbejelentett mhelyem,tehát nemérvényes a kártyám) az mennyibe fog fájni nekem anyagiakba?

Köszönöm válaszaitokat.

342. orsiborsi (válaszként erre: 320. - Orsy28)
2007. dec. 10. 13:38

Szia Orsi (és többiek)

Infot szeretnék kérni tőled, mert látom h. két hete már túl vagy az anyajegy kaszaboláson :-) Szépen gyógyul? TB alapon csinálták a műtétet, vagy fizetned kellett? (mert plasztikai műtétet említettél valahol, nemtom ez van e tb támogatással)

Én a mellkasomról és az arcomról szeretnék leszedetni néhányat, mindegyik gázos már meg elég nagy, de nem szeretnék rettenetes hegeket a végére...

Egy barátnőm az Országos Onkológiai Intézetben ajálnotta Gulyás Gusztávot, nem tudom h. ismeri-e valaki, bármilyen infot előre is köszönök.

Üdv

Orsi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook