Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Anyajegy eltávolítás fórum

Anyajegy eltávolítás (beszélgetős fórum)


2006. júl. 26. 17:20
Hol szedettétek le, ajánljatok bőrgyógyászatot. Sajna nem tudom, hogy hova forduljak. Melyik a megbízható.
10. Brigitte (válaszként erre: 8. - Brigitta.a)
2006. júl. 26. 14:48
Attól függ melyik orvos, mert nem ugyanazt mondják.
2006. júl. 26. 14:31

Nekem hármat vettek le a sebészeten szikével.

A hasamon vettem észre, hogy az egyik anyajegy megváltozott. (Nagyon megijedtem) Persze az összes többit is megnézték a bőrgyógyászaton - rajtam rengeteg van, ezt anyutól örököltem. A másik kettőt én kértem a dokinőtől, hogy javasolja a sebészetnek azok eltávolítását is ha lehet, mert zavaró helyen vannak és félek, hogy megsértem őket és baj lesz. Simán meg lehetett vele beszélni, egyetértett. A sebészeti beavatkozástól úgy féltem, mint a haláltól, pedig egyáltalán nem fájt, az érzéstelenítő injekció azonnal hatott és gyorsan kész lett - egy alkalommal megcsinálták mind a hármat.

Nekem se engedték az égetéses módszert, mert szükség van a szövettani eredményre. Debóra menjél el a bőrgyógyászatra és ne félj az eltávolítástól. Szerintem csak jobb lehet, ha megszabadulsz az anyajegytől.

2006. júl. 26. 13:03

En nem valasztanam a leegetest!

Fontos a szovettan foleg ha nagy es novekszik!

Ha olyan allapotban van lehet nem is egetnek!

De az orvos ugyis mondja mit javasol.

2006. júl. 26. 12:36

Van szikés és leégetős módszer az anyajegy eltávolítására. Nektek melyik volt?

Nekem késsel vették le 7 évvel ezelőtt, mert így lehet szövettanra küldeni, égetésnél nem.

Műtét után sokáig fájt és nagy heg képződött, ráadásul az is kiállt. Kb. 5 év után lelapult teljesen és világos lett a színe.

Ha most kellene műttetnem a leégetést választanám.

2006. júl. 26. 12:01

űMegköszönném, ha valaki tudna nekem ajánlani egy jó bőrgyógyászatot és sebészetet, ahol ezt megcsináltathatnám. Vidéken lakom /Fót után/ és erre nem tudok jó helyet.

Az nem baj, ha pesten van, nincs nagy távolságra tőlünk.Köszönöm.

2006. júl. 26. 11:16

Nekem 7 anyajegyet tavolitottak el!

Mindegyik "dolgoztt" borgyogyasz javasolta a leveteluket mert eszre vettem az egyiken,hogy novekszik.Mindegyiket ep reszben eltavolitottak!

En mindenkepp azt javaslom keress fel egy borgyogyaszt!

4. rika
2006. júl. 26. 11:12
Szerintem vetesd le. Én is vetettem le olyat ami a melltartópántnál volt és dörzsölte. Ha beakad, sebesedik esetleg sötétedik elrákosodhat. A "műtét" pár perc után egy kicsit kellemetlen mert vigyázni kell a fürdésnél ilyesmi, de elviselhető és megszabadulsz tőle.
2006. júl. 26. 11:07

Nekem a szám felett jobboldalt volt egy anyajegyem, amít észrevettem, hogy kezd növekedni.

Elmentem a Kékgolyó utcába, és kiderült, hogy egy fibróma alakult ki körülötte, és közepébe ott volt az anyajegy, a sebészeten szépen levették, még a helye sem látszik meg.

2. bige
2006. júl. 25. 23:13

a családom béli tapasztalatot nem írom le, mert az orvosi műhiba volt, nem az anyajegytől függött. kolégáim vetettek le, és jó lett.

kisebb bajt csinálsz, ha leveteted, mintha beleakad valamibe és kivérzik. sőt, szokták is javasolni, ha olyan helyen van. nézesd meg bőrgyógyásszal mindenképpen , lehet, hoyg orvosilag is javasolt

2006. júl. 25. 21:28
Kiskorom óta van egy anyajegy a hátamon, ami nem lapos, hanem kidudorodó. Rettenetesen zavar, félek, hogy egyszer beakad a ruhámba. Le szeretném szedetni, de nagyon félek, hogy kárt csinálok vele. Akinek volt már eltávolítása, kérem hogy irja meg, hogy mik a tapasztalatai. Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook