Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Anyajegy eltávolítás fórum

Anyajegy eltávolítás (beszélgetős fórum)


281. tketi
2007. nov. 1. 11:55

Sziasztok. Tegnap végre levették azt a "csunyaságot" a hátamról. A mütét szupi max 7 perc- 2 öltés. rendes sebész. Most húzodik, de inkább a kötés.

Ildicus! Csak azért félek, mert még nincs a szövettani eredmény a kezemben és számomra csak az a biztos eredmény. Hiszek a bőrgyógyásznak is aki ránézésre (kb 40 szeres nyagyitásban), még nem rosszindulatúnak minősített, de a végleges eredményt szerintem a szövettan mond majd.

Viszont szívből örülők, hogy a te erdményed jó lett. Most pihizek+kímélem a hátam.

Mindenkinek aki anyajegyeltávolitást akar javaslom, hogy legyen szövettani vizsgálata, mert jobb a békesség.

280. rena116
2007. nov. 1. 08:26

Sziasztok!


Volt-e valaki közületek Kispesten, Murányi doktornőnél, (szikés) anyajegy levételen? Maradt-e nyoma a beavatkozásnak?


Köszönöm

279. 7de797a332 (válaszként erre: 277. - Tketi)
2007. okt. 31. 19:59
Tketi!!! Miért félsz?Mert olvastam a hozzászólásodat, ott azt írtad jóindulatú az anyajegyed!
278. 7de797a332 (válaszként erre: 277. - Tketi)
2007. okt. 31. 12:44
Szia tketi! Köszi kérdésed.Hálistennek negatív.Rémálom volt ez a 3hét.Már parókákat nézegettem, azt hittem rákos vagyok.Drukkolok neked!
277. tketi
2007. okt. 30. 19:41

Szia Ildicicus!


Milyen lett szövettanod? én holnap megyek mütétre. Hát be vagyok sz....va.

276. Orsy28 (válaszként erre: 275. - Gery112)
2007. okt. 29. 14:11

Szia


Írtam privit :-)

275. gery112
2007. okt. 28. 21:05
Sziasztok aki mostanában volt anyajegyet levetetni, legyen kedves-aranyos és írja meg hogy hol és mennyiért szedték le neki! Én most tervezem hogy kb 5-6-ot leszedetek csak nem tudom klinikára menjek vagy egyáltalán melyikbe. Aestheticában volt valaki? Köszi a választ!!!
274. lujzi86
2007. okt. 28. 17:47
Akinek keloidosan gyógyult, mennyi idő után derült ki, vagyis kezdett látszani?
2007. okt. 27. 23:56
Arra van valami ötletetek, az arcomon az állam körül, van két anyajegy, amiből egy két szál szőr nől állandóan, szemöldökcsipesszel kiszedni tilos, azt tudom, doki mondta, ollóval szoktam levágni, mert nagyon zavar, zavaró!!!! normál anyajegyek, tehát nem azok a bumszli nagyok!
2007. okt. 27. 23:54
Szorítunk!!:)))
271. tketi
2007. okt. 27. 19:40

31-én megyek sebészhez és ki is kapja rögtön azt a csúnya anyajegyemet a hátamon.

Szurkoljatok!!!!!

270. tompo (válaszként erre: 269. - KNicole)
2007. okt. 26. 15:17
Akárhogy nézitek egy heg fog maradni, az anyajegy méretétől függően.
269. KNicole
2007. okt. 26. 13:13

Sziasztok!


Nekem november 15-én fognak leszedni egy szemölcsöt biztosan, ami a szememnél van. Igazából orvosi oka nincs, sokkal inkább engem zavar esztétikailag. Ezzel nincs is semmi probléma. Viszont! Még van kettő, az is az arcomon, amitől szeretnék megszabadulni, de ahogy közeledik az időpont és egyre több embert beavatok, kezd meginogni a nagy elszántásgom. Ugyanis mindenkitől azt hallom, hogy nyoma marad, egy mélyedés az arcon, ami bevallom még zavaróbb lenne, mert ezt leszámítva tökéletes a bőröm. Szóval vannak kétségeim... Nagyon szeretném, ha nem éktelenkedne az arcomon ez a kettő pötty, de mi van, ha tényleg a pesszimistáknak van igazuk és nyoma marad!?!? Akkor egy korrekciós plasztikai műtéttel helyre hozható lenne??? Egyébként Miskolcon fogják csinálni, állítólag egy nagyon jó plasztikai sebész! Hm... majd meglátjuk. Ha túl vagyok rajta, beszámolok az élményemről.

Ha valakinek van már tapasztalata ilyen téren, kérem írja meg!


Szép napot mindenkinek!

268. Orsy28
2007. okt. 26. 12:02

Sziasztok


16-án szednek le 5 anyajegyet látható helyről /arc,dekoltázs,mell/ Plasztikai sebész fogja végezni,mert fontos,hogy szép maradjon utána a bőr,mivel eléggé szem előtt vannak.Az Erzsébet kórházban fogják csinálni helyi érzéstelenítésben és azt mondták utána pár órát még bent kell lenni.Már nagyon várom.Ha túl leszek rajta jelentkezem.

Nekem azt mondta a bőrgyógyász,hogy örökölhető az anyajegy :(((


Mindenkinek sikeres és kellemes szépülést :-)))

2007. okt. 23. 21:58
Rajtam millió egy anyajegy van, "amilyet csak akarsz":)))Rólam is vettek már le hármat, egyáltalán nem fájt, nyugi semmi gond nem lesz:))))Nekem fél évente kellene mennem bőrgyógyászhoz, hogy megnézze minden rendben van e, hát nem mondom hogy el is megyek, pedig nem ártana!A gyerkőcöm 21 hónapos és már van két anyajegye, remélem nem örökölhetőek:((((
266. tketi
2007. okt. 23. 13:10

Sziasztok. Én magam is anyajegyeltávolítás előtt állok. Éppen sebészt keresek. A hátamon van egy amitle kell vettetnem bőrgyógyászati javaslatra. (álitólag nem rosszindulatú), de van még kb. 200 ami marad.

Parázok, de istenesen. Na nem műtéttől, hanem a szövettani eredménytől.Nyugtasson már meg valaki?!

2007. okt. 23. 12:35
Sziasztok. Itt úgy látszik senki nem beszélget csak elmondja a saját kínját.Én nekem 2hete szedtek le egy fekete anyajegyet ami igen veszélyes könnyen elrákosodhat. Várom a szövettant. Nagyon sokat olvastam ezekkel kapcsolatban, ha bárkinek segíteni kell, írjatok nekem levelet. Nekem is jó lett volna ha tudok valakivel erről beszélni.
2007. okt. 17. 22:20

Üdv minden sorstársnak! :)Én 22 éves vagyok, férfi.


a helyzet az, hogy elegem van a mindenféle sötét foltoktól amik megjelennek rajtam..egy időben a semmiből jött...és jönnek elő. Anyajegy szemölcs minden van.

Most tervezem, hogy mindentől megszabadulok, mert nagyon kínos a számomra. Lehet több 100 ezer Ft lesz, de az sem érdekel, csak el akarom tüntetni mindet egy életre :) Kérdéseim :


1, Szerintetek hol érdemes ennek nekiesni? Vmi olyan megoldás kellene, ami nem hagy csúnya hegeket, nem fog visszanőni, tehét megfelelően eltávolítják, és nem kerülök "bajba" az eltávolítás miatt. Magyarul egy profi helyet

keresek, az ár nem számít.

2, eltávolítható-e olyan vmi ami nem kitülemkedés, hanem ilyen síkban megjelenő valami, na abból van nekem a legtöbb.

3, van valami gyógyszer vagy ellenanyag aminek hatására több nem fog megjelenni?

4, Esetleg krémekkel vagy kütyükkel eltávolíthatóak műtét nélkül is az ilyen a bőrrel egy síkban lévő akármik?


Köszi a válaszokat előre. Thx.

263. Lilla16
2007. okt. 16. 22:26

Sziasztok!

16 éves vagyok és már kb 2 éve tervezem, hogy levetetem az anyajegyemet. nagyon zavar...a fülem előtt van egy picivel, pont takarja a hajam, de mégis utálom, hogy ott van!!

Valaki,akinek van tapasztalata ebben és tudna nekem segíteni, az legyen szíves írjon, mert nem tudom, hogy hova érdemes először menni ezzel a "problémával". köszönöm előre is!

262. Vernon
2007. okt. 13. 17:59

Sziasztok!

Nekem van egy kb 3 mm átmérőjű anyajegy a homlokomon,de ez egyáltalán nem dudorodik ki és születésem óta ekkora...

Viszont mivel ennél feltűnőbb helyen már nem is lehetne,mostanába egyre többet gondolok rá hogy lekéne szedetni(másfelől meg hozzám tartozik stb)szal ezen filózok:DMindenesetre le lehet ezt a fajta anyajegyet ugy szedetni hogy semmi nyoma nem marad?

261. lujzi86
2007. okt. 10. 14:27
Sziasztok!Tegnap vettek le 3 anyajegyet a hátamról, nem szikével, nem lézerrel, de vmilyen égetős módszerrel...nem kérdeztem mi, ez lehet a wolfram hurok?(Elismert orvos végezte, minden eltávolított anyajegyet szövettanra küld...)Kettő helyén elég mély vágás van, semmiféle utasítást nem adott, azonkívül, hogy sebhintőporral gyakran hintőporozzam, nincs is bekötve, néhány nap múlva kontroll.Lehet, hogy hülye kérdés, nem tudom mennyire egyéni a sebgyógyulás módja, nem tudom mire számíthatok...de ha mindhárom helyén marad egy fehér folt, hát az nem zavarna...a kérdésem az lenne, hogy mekkora eséllyel keletkezhet a helyén csúnya heg,meg minenféle kinövés, és hogy ezt krémekkel mennyire kezelhető,vagy lehetséges-e, hogy attól is függ, hogy hogyan ápolom most így frissen?Tehát tehetek-e valamit annak érdekében, hogy minél szebb legyen, vagy úgyis csak attól függ milyen tipusú a bőröm, milyen mélyen, milyen módszerrel távolították el,stb...?
2007. okt. 9. 17:29
Sziasztok!!Valaki tud nekem segíteni???Voltam az Onkológiai intézetben egy fekete tojás alakú 2éve észrevett anyajegyemmel. Senki nem mondott semmit csak elzavartak be a kékgolyó utcába.Ott sajna tanulók kezébe kerültem, és malenómán gondolkodtak, de összeültek, és a prof asszony szerint a nagyító alatt anyajegy.Viszont nem igért semmit, és látom, hogy a papíromra mal mel gyanú van írva. megnéztem malenóma, bőrrák.Hát levagyok taglózva. Pénteken szedik le ,majd rá a szövettan. Addig meghalok a félelemtől.Kinek volt ilyen tapasztalata??
2007. szept. 17. 20:19

Heló!

Én meg azt vettem észre, hogy a nyár folyamán egyre több anyajegyem lett, ami pedig eddig is megvolt, az megnagyobbodott. Arra gondoltam, hogy esetleg a nap miatt, mert a bőröm amúgy is érzékeny. Mit lehet ezzel csinálni?

258. Mágika75 (válaszként erre: 257. - Anii)
2007. szept. 10. 14:40

Szia!


A nyissz-nyissz után 1-2-3-4 öltéssel zárják a sebet, mérettől függően.

Az arcomon nyoma sincs se a vágásnak, se a 3 öltésnek. És NEM FÁJT!

257. anii
2007. szept. 10. 12:48
Hello! Nekem még életemben nem távolítottak el anyajegyet és most a lábujjam között várakozik egy leszedetésre. Valaki el tudná mondani, hogy hogyan megy ez? Összevarják a végén? Tudok erről a lézeres megoldásról, de nem hiszem, hogy azzal szedik le... Köszönöm!
2007. aug. 30. 15:19
Sziasztok!Nekem mar nagyon regi vagyam,hogy leszedessem az anyajegyeimet.Van vagy 20-30 db.Erdelyi vagyok.Itthon nem ajanljak a leszedest,ezert szeretnem Magyaron.Gyorben tudnek lakni a beavatkozasok alatt.Valaki tud-e ott ilyen helyet,mivel jar ez a beavatkozas es mennyibe kerul?
255. .Lilla.
2007. aug. 12. 16:10

sziasztok

nekem a hátamon volt egy nagy anyajegy , kiálló. még sok éve szedettük le, kb 11éves voltam. Muszáj volt, mert sokszor bevérzett és zavart is mert minden csak kidörzsölte. A műtétet elrontották, a sebet állandóan vakargatta le rólam a sebész. szörnyű érzés volt. Aztán valami zselés hülyeséget kellett rárakni amitől ujból begyulladt. igy egy nagy ronda heggel, azaz nemis heggel hanem nemtudom mivel élek a hátamon.

Van még két anyajegy a nykamon amit szeretnék leműttetni, mivel lézerrel elvileg nem lehet. De ezek után félek. Debrecenben nem tudtok megbízható, jó orvost ajánlani? előre is köszi

254. Hoxa (válaszként erre: 252. - Ebloch)
2007. júl. 24. 20:20
Miért nem töltitek fel a képeket az adatlapokra?
253. Krysty
2007. júl. 24. 18:18

Nekem a hátamról ötöt vettek le, az egyiket egyszer nekem is sikerült a melltartómmal, ezért szedettem le öket.

Van még kettő amit nagyon kéne de mindig halogatom.

Nekem egy ismerős sebész csinálta, szinte semmi nem látszik a hegekből.

252. ebloch
2007. júl. 24. 17:47

Hello!


Létrehoztam egy e-mail címet: hoxaforum@freemail.hu

Azzal a céllal, hogy itt megoszthassuk képeinket.


A felhasználónév: hoxa1

A jelszó: hoxa1


Egyszerűen el kell erre a címre küldeni egy levelet, csatolva a képet, és a leírását (milyen műtét után, mikor készült stb...).


Kérem, hogy senki se törölje le mások leveleit.

Kérjük tehát, akinek van megosztandó képe, használja ezt a helyet a megosztására.


hoxaforum@freemail.hu -> hoxa1 // hoxa1

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook