Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Anyajegy eltávolítás fórum

Anyajegy eltávolítás (beszélgetős fórum)


221. ebloch
2007. máj. 23. 14:02

Mondtam h nem kötekedés, látod legalább azok akik nem tudták most tudják, ne vedd már magadra.


Épp azért írtam be mert érdekes, hogy szerintem az emberek jóval nagyobb része hiszi azt, hogy a lény neve maga ez, és ennek oka talán a számos (elferdített, kifordított stb.) (film)feldolgozás.

220. ebloch
2007. máj. 23. 11:01

sezret, én még nem vagyok tapasztalt a témában, de szerintem első a bizalom - olyan orvos legyen akiben teljesen megbízol hiteles. Szerintem érdemes bőrgyógyásszal és sebésszel, mégis úgy a biztonságosabb (legalábbis is belegondolva).


Sőt lehet, hogy a bőrgyógyász (ez akkor előnyös ha bízol benne és elégedett vagy) még ajánl is sebészt, így nem idegenhez mész (kivétel, ha már ismersz).


De nem tudom hogy vagytok vele, szerintem ez a fórum 1-2 infó gyűjtésére nagyon jó, és bátorítással is szolgálhat.


De láttam, hogy valaki lejjebb pánikolt, elváltozást észlelt stb. Szerintem ilyennel azonnal orvoshoz kell fordulni - nem fórumozni.

Nem szabad félni felhívni - ha meg nem hiteles, akkor egy másikat, de mielőbb. Az egészség csak előkészületeiben lehet fórum téma - szerintem.


Ha gáz van (vagy annak esélye) akkor rögtön orvoshoz kell fordulni.

219. ebloch
2007. máj. 23. 10:58

Megkérdeztem egy magánkórház oldalán, és azt mondták nyáron is végeznek eltávolítást - csak vigyázni kell az erős nappal. Mit gondoltok erről?


Szerintetetk mennyi ideig kell ügyelni a napra?

És valyon meddig látszik meg annyira a heg?

Tudom ez helytől is függ. A varratszedés aztmondják 9-20 nap, de nem mind1, utána meddig látszik élesen.


Mellesleg (nem kötekedés csak na :D) a Frankenstein a szörnyet életre hívó férfi neve, nem magáé a szörnyé (neki nincs neve nagyon).

218. sezret
2007. máj. 19. 21:01

sziasztok!

nekem az arcomon lenne két anyajegy, amit szeretnék levetetni, de nem tudom hogy fogjak hozzá. igazából plasztikai sebésznél szeretném csináltatni, mivel semmiképpen nem szeretném ha nyomot hagyna. mi ennek a menete? először menjek el egy bőrgyógyászhoz, hogy mondjon véleményt, aztán egy plasztikai sebészhez a véleményével? ha tudnátok segíteni az nagyon jó lenne...

217. 78a18573e2 (válaszként erre: 216. - Katica3)
2007. máj. 11. 12:36
Köszi szépen Katica a segítséget!!!
216. katica3 (válaszként erre: 215. - 78a18573e2)
2007. máj. 11. 10:29

tel: 274 4770

Bp. 1124 Fodor u. 71. Dr Grigalek Gábor klinikája

215. 78a18573e2 (válaszként erre: 212. - Katica3)
2007. máj. 10. 11:19

Szia Katica!!


Nagyon szépen köszi a gyors választ!! És nem tudnál segíteni hogy hol van rendelője a doktor Úrnak?


Kösziiiii!!!

214. daroki (válaszként erre: 211. - Debóra)
2007. máj. 9. 20:22
Köszi megint a gyors választ!:)
2007. máj. 9. 20:14
Hallott már valaki lézeres eltávolitásról? Csak keveset mondtak róla, mintha ezt az Onkológiai Intézetben csinálnák? Ha tud valaki valamit tájékoztasson, legyenszives.
212. katica3 (válaszként erre: 209. - 78a18573e2)
2007. máj. 9. 08:02
Dr Grigalek Gábor... Nekem is és sok barátnőmnek ő csinálta és semmi nyoma nem maradt. Csak őt ajánlom.
211. debóra (válaszként erre: 210. - Daroki)
2007. máj. 8. 16:01

Én március végén szedettem le, de még nem merek vele napra menni és uszodába sem.

Szerintem ha legközelebb leszedetek, akkor a legalkalmasabb időszak a tél, ősz.

210. daroki (válaszként erre: 207. - Debóra)
2007. máj. 8. 12:51
Köszönöm!Továbbra is olvasgatlak titeket,mert érdekel a téma.A nagy fiam hátán van egy olyan anyajegy ami zavaró,már beszéltem erről a gyerekdokival.Ami kérdés még foglalkoztat,hogy mikor jó leszedetni egy anyajegyet???
209. 78a18573e2 (válaszként erre: 204. - Katica3)
2007. máj. 8. 10:39

Szia Katica3!


Nem tudnal ajánlani egy jó plasztikai sebészt?


Előre is köszi a segítséget.

208. debóra
2007. máj. 7. 19:47
Sziasztok. Most nézem, hogy mennyi embert érdekel ez az anyajegyes téma, nagyon örülök neki, mivel én inditottam ezt a topikot még anno.
207. debóra (válaszként erre: 206. - Daroki)
2007. máj. 7. 19:45
Szia. Egy nagyitóval fogja nézni, előtte picit beolajozza az anyajegyedet és megnézi azzal a nagyitóval. Ez nem tart sokáig pár másodperc.
206. daroki
2007. máj. 7. 19:12

Sziasztok!


Már előre elnézést kérek tőletek,ha már írtatok a témáról,de nincs időm végig olvasni a fórumot.Jövő7 szerdán megyek magánrendelésre egy bőrdokihoz.Csak az anyajegyeimet nézetem meg.Azt mondta,hogy egy műszerrel csinálja a vizsgálatot.Többet nem sikerült megtudnom erről a vizsgálatról.Azt hallottam,hogy fájdalommentes.De ami érdekelne,hogy pontosan milyen is ez a vizsgálat,mennyi ideig tart(ez gondolom függ attól is,hogy kinek mennyi anyajegy van a testén)?

Válaszotokat előre is köszönöm!

2007. máj. 7. 13:53

Sziasztok!!

Nem tudna valaki ajánlani egy jó plasztikai sebészt aki nagyon szépen dolgozik? Nekem lenne 3-4 apróbb anyajegy az arcamon és nem szeretném ha csunya hegek maradnának a levétel után,de esztétikailag pedig nagyon zavarnak:-(( Már régota leszeretném veteni őket,de nem ismerek egyetlen plasztikai sebészt sem a neten meg tul sok van,és nem tudom melyiket válasszam,mert olyan sok rémhirt hallani. Ha valaki tud egy megbizható, szépen dolgozó dokit,mivel az arcomrol lenne szó, nagyon megköszönném a segítséget.


Előre is köszi a segítséget.

204. katica3
2007. máj. 6. 13:13
Ha plasztikai sebésszel vetettek le anyajegyed ott egy darab 15.000ft de semmi nyoma nem marad. elötte szükséges orvosi vizsgálat. majd ha a plasztikai sebész levette elküldik szövettanira. Egy hét múlva pedig varratszedés.
2007. máj. 5. 20:43

Nem rossz. De: visszatartó erő a környezetemben egy ismerősünk, akinek az anyajegyét levették (nagyon rossz helyen volt: a melltartó anyaga alatt a hátán) és elrákosodott. Korán elment.:((


Előtte mindenképpen vizsgálat kell, hogy megbizonyosodj, hogy nem lesz később gond.

2007. máj. 5. 20:18
Mit gondolsz az anyajegy eltávolitásról?
201. Niksy (válaszként erre: 200. - Popy81)
2007. ápr. 30. 11:09
Ha az anyajegy egy síkban van a bőrrel és a színe nem túl sötét nem lehet vele nagy baj, de ha kitüremkedik v sötét színű akkor oda kell rá figyelni. Persz ez nem azt jelenti h ha sötét vagy kitüremkedik akkor az már rosszindulatú. Érdemes évente elmenni bőrgyógyászhoz aki egy szerkezettel megvizsgálja és azonnal választ ad h melyik anyajegy az amire figyelni kell.
200. popy81
2007. ápr. 30. 10:53
Szerintetek ha valakinek (mint nekem is)az anyajegye születése óta ott van, és pl. szülőnek, ill. a családban más rokonnak is van, és nem volt még vele baja, akkor ugye valószínűleg jóindulatú?!
199. Niksy
2007. ápr. 29. 21:05

Sziasztok!


Van egy nagy problémám kérlek aki tud segíteni sürgősen válaszoljon NAGYON FONTOS !!!

2 hónapja volt egy anyajegy eltávolításom (vágták)és eddig szépen gyógyult is, 2 hete észrevettem h olyan mintha egy pattanásszerű valami lenne a heggben. Talán a gyökere maradt benne? Valakinek volt már olyan h elváltozás történ a műtét után? És az is jelezzen kérem ha valakinek a gyökere bennemaradt hiszen kivácsi vagyok milyen jelei vannak. Segítségeteket előre is köszönöm. 1niksii@gmail.com-ra is írhattok.

198. debóra
2007. ápr. 29. 19:50

Sziasztok. Szeretnék tőletek tanácsot kérni, főleg azoktól, akik sebészeti uton távolittaták el az anyajegyeiket.

Nekem négy hete volt. Az egyikről már leesett a seb, a másikon félig még rajta van.

Amelyikről leesett, az olyan rózsaszin, nem napoztatom, de érzékeny, néha fáj, olyan, mintha égne.

Az lenne a kérdésem, hogy ez természetes, vagy be van gyulladva?

A szövettan ok. lett.

Kenjem valamivel?

Köszönöm a válaszokat.

197. 1502
2007. ápr. 27. 13:36

Sziasztok! Valamelyőtök meg tudja mondani

hogy mennyibe kerülne anyajegy eltávolítás

annak akinek van tb-je??Lécci! Nagyon fontos!!!

Ahhoz képest hogy a szépség jelének hívják

Isten inkább elcsúfította vele az embert és meg

növelte az egyedek közti szakadékot.

196. kuchta.t (válaszként erre: 195. - Ladybug)
2007. ápr. 25. 13:04
Ő is veszi le, és állítólag egész jó árakkal dolgozik. Nagyon lelkiismeretes orvos.
195. ladybug (válaszként erre: 193. - Kuchta.t)
2007. ápr. 24. 14:47
Köszi a címet!:) És azt nem tudod, h ő plasztikai sebész is(tehát ő is veszi le, v csak megvizsgál és továbbküld egy sebészhez)?
194. kuchta.t (válaszként erre: 187. - Popy81)
2007. ápr. 24. 14:33
Én eddig 6-ot szedettem le magamról. Volt lézeres, égettek is már és vágtak is. A boncmester ismerősöm szerint a vágás a legbiztosabb, de a lézeres hagy a legkisebb nyomot. Ha nem tb-re csinálják, akkor nem egy olcsó mulatság az eltávolítás. 20.000-25.000 Ft/db.
193. kuchta.t (válaszként erre: 185. - Ladybug)
2007. ápr. 24. 14:30
Pont most ajánlottak nekem egyet: Dr. Mónos Zsuzsa Bp, Margit krt 5/b 1/1. Minden kedden és csütörtökön van rendelés, bejelentkezés:06-1-274-2554
2007. ápr. 23. 18:23

Sziasztok!


Azt szeretném megkérdezni, hogy ilyentájt végeznek-e még anyajegy-eltávolítást arcról? Több helyen is olvastam, hogy hónapokig óvni kell a heget a napfénytől, mert különben csúnya lesz, ezért nyáron nem csinálnak pusztán esztétikai okok miatt. Ennek ellenére én úgy tudtam, hogy egy gyógyult hegnek kimondottan jót tesz. Mennyi ideig gyógyul? Már nagyon belevágnék, egyedül a következményektől félek, hogy esetleg nem lesz esztétikus, meg nem tudom, hogy tudnám megoldani, hogy hetekig ne érje víz a sebet...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook