Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Anyajegy eltávolítás fórum

Anyajegy eltávolítás (beszélgetős fórum)


2007. júl. 20. 14:49
250. **Rita** (válaszként erre: 249. - Orsy28)
2007. júl. 20. 14:48
Ecto derma József krt
249. Orsy28 (válaszként erre: 247. - **Rita**)
2007. júl. 20. 14:48

Szia Rita


És melyik klinikán voltál?

248. **Rita** (válaszként erre: 245. - -sophie-)
2007. júl. 20. 14:39
talán lézerrel
247. **Rita** (válaszként erre: 246. - Orsy28)
2007. júl. 20. 14:39
nekem 2 éve volt magánklinikán 5 ezer ft/anyajegy + 5 ezer szövettan
246. Orsy28
2007. júl. 20. 14:29

Sziasztok


Nekem kb 14db lenne amit el kéne távolítani.Pesten most milyen árban mozognak a kezelések?Van valakinek bevált bőrgyógyásza?

2007. júl. 19. 19:28
Van valakinek ötlete pigmentfolt-eltávolítással kapcsolatban? A lábszáram közepén éktelenkedik,teljesen bőrbesimuló, levélformájú folt. Viszont esztétikailag rendkívül fontos lenne számomra, hogy eltávolítsák. Egyre kétségbeesettebben próbálom megtalálni a megoldást... előre is köszönöm a segítséget!
2007. júl. 19. 12:21
Idézet egy bőrgyógyász válaszából alézeres levétellel kapscolatbana bőrgyógyászok, onkológusok is kifejezetten azt hangsúlyozzák, és mi is ezt szoktuk mondani, hogy a lézeres eltávolításnak az a veszélye, hogy a lézer égeti, roncsolja a bőrt. A szövettani feldolgozásnál az anyagot nem lehet értékelni, és nem lehet olyan szépen kiszámítani, hogy mekkora területet veszek ki.
243. **Rita** (válaszként erre: 242. - Atom23)
2007. júl. 19. 12:17

Úgy tudom hogy lézeres levételnél nincs mit elküldeni szövettanra( nem lehet egybe levenni)

Ha elektromos szikével veszik le akkor nincs vér, nincs varrás és vizsgálatra is ellehet küldeni

242. atom23 (válaszként erre: 92. - D.Éva)
2007. júl. 18. 21:45

szia most olvaszom a januári bejegyzésed

azt szeretném kérdezni hol vetetted le őket és mennyiért

üdv Tomi

241. ebloch
2007. júl. 15. 20:59

Szerintetek nem lenne jó ötlet valahol megosztani a fotókat? Akinek ami van, levétel utáni (műtét típussal együtt), vagy régi, a halványulásról...


Szerintem ez sokakat érdekel :)

240. **Rita** (válaszként erre: 239. - Teráz)
2007. júl. 2. 13:21

azt tudom, szemölcsről írtál azért mondtam

anyajegyre ezt tilos kenni

239. Teráz (válaszként erre: 237. - **Rita**)
2007. júl. 2. 11:31

Sajnos a tinktúra nem alkalmas ilyen jellegű

anyajegy eltávolítására.

238. Teráz (válaszként erre: 234. - Kiki32)
2007. júl. 2. 11:29
Ez kb. 10 évvel ezelőtt ,hagyományos kimetszés volt.Jó mélyre kellett vágniuk ,a seb örökre ott marad,csak elhalványult.
237. **Rita** (válaszként erre: 236. - Castellina)
2007. júl. 2. 08:53

szemölcsre nálunk a vérehulló fecskefű tinktura 100%-osan bevállt

Lézerrel azért nem jó anyajeget eltávolítani mert akkor nincs mit elküldeni szövettani vizsgálatra

2007. júl. 2. 08:35
Én is vetettem már le anyajegyet, jó régen. Megfigyeltem, hogyha eltüntetek egy nagyot, akkor a környékén sok kicsi nő újra. A lapos, bőr felületével egy síkban lévő anyajegyet csak szikével távolítják el. A szemőlcsöket, amik kiemelkednek, azok eltávolítását már lézerrel is meg tudják oldani. A szemölcsöknél előfordulhat, hogy visszanőnek, valószínű, hogy a gyökeret nem távolították el teljes egészében. Halottam olyan stiftről, amivel ha bekened a szemölcsöt, akkor leesik magától. Volt valaki, aki ezt kipróbálta? Mik a tapasztalatai?
235. **Rita** (válaszként erre: 230. - Anonym)
2007. júl. 2. 07:53
Engem több orvos is "elhajtott" és azt mondta szeptembertől május végig vesznek csak le anyajegyet( az egik magánnklinikai orvos volt)
234. kiki32 (válaszként erre: 233. - Teráz)
2007. júl. 1. 21:56
nekem is olyanom van. Hogy szedték le? Lézer vagy égetés?
233. Teráz
2007. júl. 1. 21:45

A lányomnak a nyakán volt egy nagy kitülemkedő ,zavaró anyajegy.Onkológus bőrgyógyász vizsgálta meg mielőtt leműtötték.

Megvártuk az őszt és akkor vették le ,nem igazán szerencsés műtét után ha nap éri.

232. Holnap
2007. júl. 1. 15:44
Én tavaly június elején vettetem le a nyakamról anyajegyeket, csak, mert zavartak. Kórházban dolgozom, az egyik kollégámat kértem meg a műtétre. Tudom ez nem mindenki számára kivitelezhető, de érdemes olyan orvost választani, akiben megbízol. Ügyelt a sterilitásra, de nem kerítettünk nagy feneket a dolognak. Magától a műtéttől ne félj, csak az érzéstelenítő beadását érzed (hideg), viszont, a szövettani vizsgálat ne maradjon el. Nekem nem maradtak hegek, pedig nyaralni mentünk 1 hónapra rá. Ha a Te bőröd érzékenyebb az átlagnál válassz kevésbé napos időszakot a műtéte. Tekintve, hogy jól látható helyen lesz a műtét így is-úgy is látszódni fog egy darabig.
231. Roxyy
2007. júl. 1. 11:55
Köszi szépen a válaszokat, anonym neked főleg, remélem itt is végeznek nyáron. :)
230. anonym
2007. jún. 30. 19:47
hát nemtom, végülis Roxyy tudja, meg hát az orvos mire tud időpontot adni...én azért ajánlottam neki azt, h menjen el még a nyáron, v nyár végén, mivel tudom, h mit jelent egy iskolásnak az, h kötéssel menjen suliba. nyáron még maradhat benn a lakásban egy ideig. Rita, amúgy végeznek eltávolítást nyáron is. nekem is fognak. lényeg, h vigyázzatok a varratokra és utána is a helyére...
229. debóra (válaszként erre: 227. - **Rita**)
2007. jún. 29. 22:53

Teljesen igazad van.

Én pl. most március végén vetettem le kettőt, de az idén a nyaralásom alatt árnyékban leszek. Nem fogom süttetni a tűző nappal még akkor sem, ha kiló naptej is lesz rajtam.

228. debóra (válaszként erre: 226. - Anonym)
2007. jún. 29. 22:52
Szerintem meg jobb lenne ősszel, vagy takargatni fogja nyáron a nap elől? Elvégre egy darabig nem süttetheti a nappal!
227. **Rita** (válaszként erre: 224. - Ebloch)
2007. jún. 29. 14:07
Nyáron nem végeznek anyajegy eltávolítást.Még akkor se ha megígéred hogy a pincében töltöd a nyarat
226. anonym
2007. jún. 29. 13:49
sziasztok!Roxyy, sztem ne várj vele, legjobb, ha most nyáron megcsinálják, és nem kell majd a suliba kötéssel az orrodon mászkálnod:) nekem augusztusban vesznek le hármat a hátamról, egyet pedig a lábamról, remélem nem egyszerre fogják mind a négyet. amúgy mondták, h kapni fogok hálóinget, persze, ami steril, mielőtt elkezdik. alatta szerintetek mennyire kell majd levetkőzni? tudom, vicces, hogy ez a legnagyobb problémám, de érdekelne azért...:) köszi, ha válaszoltok!
225. Roxyy
2007. jún. 25. 21:25

Üdv!

Én 14 éves múltam, és az orromon van egy borsónyi nagyságú anyajegyem, ami 1 kicsit kitüremkedik. Tavaly megnézte a bőrgyógyász, azt mondta nem rossz indulatú, ha zavar, akkor levetethetem. Eddig nem is volt vele bajom, de most, hogy már nagyobb vagyok, szerintem nem valami jól néz ki ott.. Ráadásul szemüveges vagyok, és zavarja.. szerintem kicsit ferdén áll tőle. Úgyhogy azt hiszem le fogom vetetni. Ahogy olvastam a hozzászólásokat, inkább a "szikés" eltávolításhoz húzódok, de természetesen majd az orvos megmondja mi a jó. :) És szerintetek elvégeztethetem most nyáron, vagy várjak vele őszig/télig? Mert igazából nem akarok várni, mivel most fogok továbbtanulni.. és jó lenne a nyáron letudni, hogy iskolakezdésre legalább begyógyuljon. Nah szóval várom a tanácsokat :)


Előre is köszi szépen!

224. ebloch
2007. máj. 28. 20:58

Szerintetek végezhető nyáron?

Tényleges a "fehár folt" veszély?


Meddig nem lehet utána, hogy nagyon nap érje:

Hetek? Hónapok? Thx.

223. ebloch
2007. máj. 25. 22:40
www.aesthetica.hu ott van Fórum, ahol van anyajegyes téma, valaki kérdezett hasonlót és válaszoltak rá, hátha ez segít. (ár-kategoria)
222. gabikis
2007. máj. 25. 13:28

Sziasztok!

Van néhány kiálló anyajegyem, amit a nyár folyamán le kellene szedessek. Kérlek, segítsetek, ha tudtok ajánlani valakit, aki jól dolgozik és elérhető árai vannak. Akár sztk-s is lehet, csak megbízható legyen.

Ismeri valaki a piaci árakat, mennyire lehet számítani?

Leszednek-e egynél többet egyszerre?

Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook