Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Anyajegy eltávolítása fórum

Anyajegy eltávolítása (beszélgetős fórum)


22. moonlight13 (válaszként erre: 21. - Veronika27)
2012. máj. 4. 23:38

Látod, nézzük a jó oldalát!

Legalább nem látszik!

A fiamnak a hátán nem lett szép, de ő meg fiú, tehát nem igazán izgatja a heg! (De azért keni, hátha eltűnik....)

21. Veronika27 (válaszként erre: 18. - Moonlight13)
2012. máj. 2. 21:06
Amúgy szerintem nem mindegy, főleg, mert az enyém is csúnya maradt, de csak az egyik. Még jó, hogy takarja a hajam...
20. chlaara (válaszként erre: 19. - Turkkati)
2012. máj. 2. 19:12
Szia van esetleg az én számomra is egy számod? tehát elkérhetem én is? nem vagyok pesti, ez a hely zuglótól messze van? Köszi előre is
19. turkkati (válaszként erre: 1. - Szandikkka)
2012. márc. 3. 09:56

4 hete a szedték le, kórházban. Magánrendelőbe mentem, dr. Lakatos Veronikához, de beutalt a kórházba, plasztikai sebész vette le, egészen szép a heg.

A doktornő telefonszámát megírom, ha érdekel, a Centrum mellett van a rendelője, 5000 ft az 1. vizsgálat.

A háziorvosom írt fel Contactubex nevű gélt, ez is hegesedés gátló, varratszedés óta kenem.

18. moonlight13 (válaszként erre: 13. - Elmentemoda)
2012. márc. 3. 09:49
Ugyan már! A hátadon nem mindegy? Attól is függ, h. mekkorát vágnak! Egyébként nekem is ezt mondták. :(
2012. febr. 25. 09:10
Az, hogy kinek hogy gyógyul a heg, teljesen egyéni.
16. Nikike1988 (válaszként erre: 15. - Veronika27)
2012. febr. 24. 12:42

aha én is nézegettem...


végülis sebészi úton csak mondjuk nekem eleve fura hogy a fül-orr-gégész csinálja de tulajdonképpen tök mindegy csak tűnjenek el végre:)

15. Veronika27 (válaszként erre: 12. - Nikike1988)
2012. febr. 24. 11:29

Én még sosem hallottam volna, hogy vágják, mert nincs gyökerük, mint az anyajegyeknek...

De most utánanéztem és ezt írják:

Kezelése


Legtöbbször bőrgyógyász távolítja el, leggyakrabban elektrosebészeti úton. Lehetséges a fibromák fagyasztása vagy sebészi úton történő eltávolítása is.

14. Veronika27 (válaszként erre: 13. - Elmentemoda)
2012. febr. 24. 11:28
Mondjuk olvass vissza.
2012. febr. 24. 10:28
sziasztok jövő héten szeretnék levetetni a hátamról egy anyajegyet. kicsit félek azt mondták hogy a háton és a mellkason gyógyul a legrosszabbul és nagyon csúnya marad a heg. van valakinek ezzel kapcsolatba tapasztalata? előre is köszi:)
12. Nikike1988 (válaszként erre: 11. - Veronika27)
2012. febr. 23. 15:59

az orvos azt mondta vágja


akkor félre éretettem?

de ha nem vágják akkor mit csinálnak???

azt mondta levágja és 1-2öltés...

11. Veronika27 (válaszként erre: 10. - Nikike1988)
2012. febr. 23. 13:58
A fibrómákat nem kell vágni, nem hiszem, hogy nyoma marad.
10. Nikike1988 (válaszként erre: 9. - Veronika27)
2012. febr. 23. 13:41

Talán egy ilyen picinél nem lesz feltűnő a heg..remélem legalábbis..

ezek a lógó izék sem jobbak...ott vírítanak az orrom oldalán...

2012. febr. 23. 12:28

Amit vágnak, annak mindig meg fog látszódni a helye, persze nagyban függ a bőr állapotától is. Pl. érdekes, de nekem tinikoromban szedtek le a belső combomról és ott alig látszik. Ugyanakkor a hasamon van egy 5cm hosszú heg, de nem csinálok belőle gondot, mert nyáron tankinit hordok. A hátamról szedettem le legutóbb kettőt, egyik szépen begyógyult, másik eléggé csúnya, rózsaszínes és szétnyúlt (lehet azért, mert picit híztam.)

Én 4 éve csináltattam utoljára, plasztikai sebésszel magánrendelésen és 36 ezer Ft-ot fizettem a 3-ért összesen.

2012. febr. 22. 15:55

Nekem a homlokomról vettek le egy anyajegyet kb két éve. Három öltéssel varrták össze...nekem nagyon sokáig csúnya piros volt a helye, tényleg nagyon zavart...aztán elkezdtem kenegetni aloe vera virág nedvével, és nagyon szépen rendbe hozta. A helye még mindig látszik, de nagyon sokat halványult, és ez egyáltalán nem zavar már...

Én azt tudom ajánlani, hogy neten van fennt egy oldal, ahonnan lehet rendelni kék kenőcsöt...ez a kenőcs rengeteget segít hegesedésnél, és gyönyörűen rendbe hozza a seb helyét. A húgomnak a hátáról vettek le egy anyajegyet, neki már ezzel kenegettük, és neki alig látszik :) pedig abban öt öltés volt :S de nagyon szépen rendbehozta :) Azt tényleg csak ajánlani tudom...

7. Nikike1988 (válaszként erre: 6. - Ministry)
2012. febr. 22. 13:24

úristen:):O


nem akarok sebhelyet az orromra..persze ezek a kis lógó izék se jobbak de:S

Nem is értem minek kell ezt varrni...

6. Ministry (válaszként erre: 5. - Nikike1988)
2012. febr. 22. 13:09

Anyunak az álláról szedtek le anno egyet. Véletlenül belekarmolt. Azt mondták, nem látszik meg a helye, de ma is ott virít neki a két öltés.


Nekem a vádlimról szedtek le. Azt mondták, nem marad meg a helye. Most egy kb 6 centi hosszú vágás nyoma látszik, és 8 öltésé. Azóta ritkán hordok szoknyát, rövidnacit, max harisnyával. 14 voltam, amikor leszedték.

2012. febr. 22. 12:56

sziasztok.

nekem fobróma van az orromon mindkét oldalon.. 2hét múlva fogják leszedni kórházban..


Vajon ennek marad nyoma? vágják és 1-2öltést mondott az orvos...

4. Lencsy (válaszként erre: 3. - Szandikkka)
2012. febr. 22. 11:40
Az tényleg látható és kényes helyen van ...Ez esetben a magán orvost vagy a plasztikai sebészt javasolnám, mert a kórházakat ismerve nem biztos hogy nem marad nyoma ..
2012. febr. 22. 11:38
Nekem az arcomon van kettő kisebb anyajegy azt szeretném eltávolíttatni!
2012. febr. 22. 11:34
Nálunk ezt a kórházban végzik , a műtőben steril körülmények közt . Ha olyan az anyajegy és úgy ítélik meg , szövettani vizsgálatra is elküldik . Ha nagyobb az anyajegy illetve mély akkor 1-2 varratot tesznek bele , ha látható helyen van akkor meg ragasztják . Az esztétikára odafigyelnek ,ha látható helyen van .. Az anyukámnak pár éve távolítottak el egyet az oldaláról ..innen az infó.
2012. febr. 22. 11:27

Sziasztok!


Valaki tud Miskolcon vagy a környékén rendelőt,vagy magánrendelőt,ahol anyajegyet távolítottak el róla?

Tapasztalatok érdekelnének!Mennyire látszik a helye.....stb

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook