Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akiknek még sosem volt pozitív teszt a kezükben, de sosem adják fel!!! :) fórum

Akiknek még sosem volt pozitív teszt a kezükben, de sosem adják fel!!! :) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
2011. ápr. 28. 16:26

Hát hogy lenne bajod?!?!?! Nemsokára anyuka leszel, most a tested is erre készül fel :) Figyelj. Makk egészséges vagy, és még babád is lesz nemsokára :)

most őszintén, még ha jelenleg, MOST baba nincs is a pocakodban, abban biztos vagyok, hogy nincs semmi bajod :)

milyen jelekből is veszed, hogy bajod lenne? fáj a cicid, meg a hasad? az én ball mellem, folyamatosan fáj, de észrevettem, hogy csak akkor, amikor már tökre stresszelek :) jelenleg, nagyon jó kedvem van, és semmim nem fáj :)

hidd el, hogy a stresz az egyik legártalmasabb, amit tehetünk magunkkal :) a naplómba irtam is egy sztorit erről :)

407. EsztyMorgan (válaszként erre: 405. - 6db355b442)
2011. ápr. 28. 16:16
Tesóm ugyanezt mondogatja nekem :):) És tudom, hogy ez így van.. és így lenne a helyes.. de mégis. :( Holnap ilyenkor már majdnem az asztalon leszek - ha isten is úgy akarja -, és tudni fogom most már, hogy mi "bajom" van. Igazából most már nem attól tartok, hogy nincs baba.. hanem attól, hogy ha valami komolyabb bajom van :(
2011. ápr. 28. 16:14
De Eszty drága, hidd el, hogy a negativ gondolatokkal a negativot vonzod magadhoz!! Komolyan. Nem olvastad a kapcsolatok törvényét? kikapcsolódásként kipróbálhatnád :) addig sem gondolkodsz a rosszakon. Különben is, a tesztek nem 100%osak. :) Kérlek, csak próbálj meg pozitivan gondolkodni! Ott lesz a baba, és kész! :)
405. 6db355b442 (válaszként erre: 402. - EsztyMorgan)
2011. ápr. 28. 16:13

X-epil tesztet használtam.


Esztyyy Andinak igaza van! :) nyugi-nyugi!

de ha most még sincs baba, ne szomorkodj, látod!! én is továbbléptem! :) Mert muszáj!!!

Nem lehet ezen keseregni! :)

Okés???? :)

404. EsztyMorgan (válaszként erre: 403. - K.Andi89)
2011. ápr. 28. 16:08
Én a múlt hétig még hittem is.. aztán ugye volt egy neg. tesztem megint - kb mikor is.. egy hete?? -, és én valahogy már a rosszabb verzióra készülök.. :(
403. k.Andi89 (válaszként erre: 400. - EsztyMorgan)
2011. ápr. 28. 16:04
DEHOGY FOG MEGJÖNNI!!! HINNI KELL, AZÉRT VAGYUNK ITT!! :)
402. EsztyMorgan (válaszként erre: 401. - 6db355b442)
2011. ápr. 28. 14:20

Köszi-köszi :):)

Már nagyon izgulok.. igazából én már mindenben a semmit látom. Fáj a cicim, az lehet a nem várt miatt is.. szívem szerint aludnék egész nap.. de ez lehet a szar időtől is. Na mindegy.. holnap már itt van.

Egyébként milyen tesztet használtál a múltkor?

2011. ápr. 28. 12:25

senki se szomorkodik! :)

ha most nem, akkor jövő hónapban! :) tudjátok lányok!!! :)


és amíg nem jön meg addig van remény!!! :D

szóval!

Eszty!!! nagy drukk holnapra!!! :)))))

400. EsztyMorgan (válaszként erre: 353. - 6db355b442)
2011. ápr. 28. 10:56
Nekem pl. két napig tartott ez a sok pisi időszak, most úgy abbamaradt. A hasam az még fáj, még mindig a bal oldalt inkább, a cicim meg már tegnap óta. Kb. úgy, mint amikor meg akar jönni. De én már nem merek hinni :(:( Szerintem meg fog jönni, és csak azért maradt ki.. mert nem tudom. Kimaradt egy peteérésem.. esetleg. Volt már egyszer ilyenem, igaz hogy kb. 7-8 éve, de volt.
399. EsztyMorgan (válaszként erre: 395. - 6db355b442)
2011. ápr. 28. 10:52
Óóóóóóóóó :(:( Nagyon sajnálom! Pedig én már elkönyveltelek a halvány pozitív terhességi teszt után. Remélem hamarosan teljesül az álmod, drukkolok!
2011. ápr. 28. 10:51

Sziasztok:)

Hogy vagytok? Én egy kicsit eltűntem, nem igen volt/van hangulatom.. tök idegbeteg vagyok már. Holnap végre doki. Émelygek most is, tegnap egész nap fájt a mellem.. inkább csak a bal, a jobb nem annyira. Lehet, hogy ez már sem normális :( Megjönni persze még nem jött meg, tesztelni most már juszt sem fogok, holnap úgyis minden kiderül.

2011. ápr. 27. 19:42
jajj de csendben vagyunk
2011. ápr. 27. 15:46
Angyalkám, drága, sosem szabad feladni, tudod mit? megvárlak énis :) merthogy igen erősen érzem, hogy nekem is megjön :) De majd kövi hónapban, annyi baj legyen!! vannak még lehetőségek! Nem szabad feladni!!!!
2011. ápr. 27. 09:03

;(((


Sziasztok csajok!


Nekem ma megjött! :((( Nagyon erősen!


de nem adom fel!! :) soha, soha, soha!!! :))))


s ti? hogy vagytok?? sehol senki?? :(

2011. ápr. 26. 18:27

sziasztok Lányok! :))


Hogy vagytok?? Kivel mi van!? :)

Meséljetek! :)


Hogy telt a Húsvét??? :))))

393. HLilla (válaszként erre: 390. - K.Andi89)
2011. ápr. 25. 20:21

Drága vagy! <3


Ott lesz az a picurka a helyén, mondom én! :)


Szorítok Nektek is!

392. HLilla (válaszként erre: 388. - Lhoney)
2011. ápr. 25. 20:19

Köszönöm, igen, első baba, ezért is a sok olvasgatás, és a sok para..


December végére várjuk, még nagyon picik vagyunk.


Mi is próbálkoztunk, aztán már lemondtam majdnem róla, mire jött a pozitív teszt, szóval tényleg ne adjátok fel sosem! <3


Jó pihenést Neked, holnap én is még szabin leszek, reméljük kisüt a nap is! Szép estét!

2011. ápr. 25. 20:19
ja, nem gimi első osztályában a buszon :D
2011. ápr. 25. 20:19

Lilla, nagyon gratulálok Neked!!!! :) Biztos nagyon boldogok vagytok, kivánom, hogy nagyon sokáig igy is maradjon!! :)

Honey, nagyon jól hangzik a tiramisu, én spec még nem tudok csinálni, de majd megtanuloom! :D

ma beszélgettünk a párommal megint a babázásról, és megint jól estek nagyon a szavai :)

ja, egyébként ő szólt rám, amikor megemlitettem neki a méhen kivüli terhességet, mondta, hogy ne beszéljem be magamnak, mert egyszerűen butaság. Szóval igaza van :)

Jó pihit holnapra is Neked, egyébként meg... nem szégyelled magad, h pihensz, amig én dolgozok??? :D:D na mindegy, helyettem is pihizz! :D

jajj, én is tökre hulla vagyok manapság, mentünk haza az állomásról Monoron, és tökre rosszul lettem. Nagyon régen lettem rosszul igy utoljára, nyilvánosan, még sztem általánosban! :)

2011. ápr. 25. 20:15

Hali! :)

Ugye Lilla, hogy igazam van! :)

angyalka, egyébként had ne mondjam, hogy elolvastam, hogy iket lehet érezni a méhen kivüli terhességkor, és rögtön mindet elkezdtem érezni, pedig még csak nem is biztos, hogy babó van bennem :D szóval ez placebó, ne aggódj ilyen miatt, ne is gondolj rá, mert nem lehetsz az! :) Neked már kijár egy normális, egészséges, boldog babavárás, és meg is kapod, a végén pedig a gyönyörű, egészséges, mosolygós gyermekedet a karodba! :) Hidd el, és igy is lesz :)

388. lhoney
2011. ápr. 25. 20:00
szia Lilla egy nagy Gratula, elso baboc ?????remelem hamarosan kovetjuk a peldatokat ;) csajok sehol senki ??? en holnap meg lustizok es szerdan is szabin vagyok kicsit vegre pihizek csak nem leszek net kozelbe de ha haza jovok utannatok olvasok ;) remelem csupa jo hirekkel josztok jo ejt mindenkinek
387. HLilla (válaszként erre: 386. - 6db355b442)
2011. ápr. 25. 19:15

Köszönöm, Te tényleg angyal vagy! <3

Mind nagyon aranyosak vagytok!


A nyilalás normális, lehet még hasfájás, görcs, vegyél majd magnéziumot, én azt iszok olyankor dm-es pezsgőtabiban.


Más tünetem nem is nagyon van egyelőre, jókat alszom, jókat eszem. :) Aztán majd meglátjuk.


Én végre kezdek leszokni a netes olvasgatástról, lsd. méhen kívüli, meg vetélés, meg betegségek. Inkább itt fórumozok, vagy leveszek a polcról 1-1 klassz könyvet, különben halálra parázom magam a végére..

386. 6db355b442 (válaszként erre: 385. - HLilla)
2011. ápr. 25. 17:48

Szia! :) Jahjj nagy gratula neked a picihez! :D


De jóóóóóóóóó! :D Örülünk, nagyon hogy bébis vagy! :))


Nem tudom, hogy az normális e, hogy néha belenyilal a petefészkemfelé... :S


Tünetem, baromi álmos vagyok!!!!!!

És egyáltalán nem bírok enni! :S Valahogy nem kell semmi, pedig előtte meg faltam! :D

Áhh én már totálisan nem tudom mi van csajok! :D

kész ! megzavarodtam! :DDD

385. HLilla (válaszként erre: 383. - K.Andi89)
2011. ápr. 25. 12:18

Lányok, bocs, hogy belekotyogok... de Andinak van igaza..

Én is nemrég lettem babás, és halálra izgultam magam az első UH előtt, a méhen kívüli terhesség veszélyétől, mert, mit olvastam a neten?

"a statisztikai adatok szerint körülbelül 100-150 élveszületésre jut egy méhen kívüli terhesség"

.. aztán a dokim észhez térített, hogy 10 ezerre jut csak egy.. lehet, h túlzott picit, de jó volt ezt hallani, ja, és az a 10 ezerből 1 sem Ti lesztek nyugi! :)


És nagyon szurkolok itt mindenkinek!

384. lhoney
2011. ápr. 25. 11:34
Hmmm ez furi mostmar nagyon ol a kivancsisag vannak tuneteid ??? Eszti sincs sehol ra is nagyon kivancsi vagyok szoritok nektek csajok kellemes delutant aki nem dolgozik hasznalja ki ezt a gyonyoru idot :) csinaltam tiramisut az a kedvencem nagyon finom es hamar van nem kell sutni es nem lehet elrontani :P huslevest fozok delre habar a parom csak estere er haza de akkor is megeszi :) kacsa farhatbol szoktam szerintem az a legfinibb :P nyami ugy szoktam hogy jo sok levest csinalok es a felet meghagyom masnapra es atalakitom gombakrem levese :P akkor nem unalmas 2 nap ugyanaz szuper jo zene megy a neo fm-en , varom a baratnomet megyunk fagyizni u h most elkoszonok de este meg benezek sziasztok
2011. ápr. 25. 10:46

Köszönjü Neked Honey!! :)

angyalka, amúgy a kórházban dolgozó barátnőm szerint olyan terhesség is van, ahol a gyógyszertárakban található tesztek folyton negativak voltak, és a doki tudta megállapítani csak. Szóval doki csajok! Én is megyek. és SENKI NEM MÉHEN KÍVÜLI TERHES!!!! Komolyan, ne is gondoljatok erre! :)

382. 6db355b442 (válaszként erre: 381. - Lhoney)
2011. ápr. 25. 09:52

Sziasztok csajok!! :))


Köszönjük Honey , hogy mindannyiunkért imádkoztál! :))

teszteltem tegnap.. de már nincs rajta csíkocsak, így most nem tudom mi van!!

Most már abba reménykedek, hogy esetleg nem méhen kívüli! Mert olvastam, hogy olyankor lehet ilyen! :(((

de az is lehet, hogy nem volt elég sűrű a pisi megint, mert egész éjjel pisilni járok! :SS

381. lhoney
2011. ápr. 25. 09:20
Igen mindannyiunkert :) hogy segitsen meg a fentvalo mihamarabbi babasodasba :)angyalka hol vagy ??? csinaltal tesztet a reggel ???
2011. ápr. 23. 17:15

Honey!! :D Köszönöm szépen! :)))

de még nem nagyon merek örülni! Mert hát,, tudod!

Én minden este imádkozom azért, hogy hétfőre szép erős csíkom legyen! legszívesebben egész nap tesztelnék! :D hogy lássam mi történik! :)))



Nektek is nagyon szép nyuszit lányok!!! :-*

2011. ápr. 23. 16:33
Neked is nagyon kellemes húsvétot Honey!! :) Igen, történnek az események ám :):) És én ennek nagyon örülök! :)
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook