Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akiknek még sosem volt pozitív teszt a kezükben, de sosem adják fel!!! :) fórum

Akiknek még sosem volt pozitív teszt a kezükben, de sosem adják fel!!! :) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2011. máj. 6. 16:02
kérlek drukkoljatok nekem!!!!!!
2011. máj. 6. 16:02
komolyan nem birok már magammal... :( nagyon aggódok, hogy megjön ma. pedig csak 8ig kellene kibirnia! na jó, legyen 9. persze nem baj, ha utána sem jön meg, de... ugyérzem meg fog. csak estig birja ki!!!
2011. máj. 6. 16:00
háát... szülinapozok. egész hétvégén :)
525. 6db355b442 (válaszként erre: 524. - K.Andi89)
2011. máj. 6. 15:55

igen. reméljük, hogy jelentkezik.

:)


Hogy vagy Andi?


Ki mit csinál a hétvégén?? :)


én szerintem jó nagyokat fogok sétálni a kutyával, és rajzolni fogok! :D nah, meg a férjemmel összebújni! :D

2011. máj. 6. 15:32
nem is volt azóta bejelentkezve, csak megjelenik előbb-utóbb.
2011. máj. 6. 08:30

helló csajok! :D


én is itt vagyok ám, csak mostanság annyi minden van otton! :D de hétvégén tuti leszek mostmár! :)


nálam semmi kül. várom a peteérést! :D

és ti? hogy vagytok??

Esztynek írtam... de, nem válaszol.

nem tudom mi van vele! :(((

2011. máj. 5. 20:18

hát énis, mert amint elkezdtek nem jönni, márcsak azért is csinálok odabentre egy babát, attól tuti összeugrunk megint :D


sajna én nem tudom, pedig türelmesen nézem, és várom őt... :(

521. lhoney
2011. máj. 5. 19:57
Csak tudnam mi van Esztyvel ...nem tud senki semmit ???
520. lhoney
2011. máj. 5. 19:56
Sziasztok :) dehogy nem biztos jonnek csak tul elfoglaltak nagyon remelem nem szakad meg ez a mi kis kozossegunk :)
2011. máj. 5. 19:54
na jóó van csajok, ez már nem jóó! :) senki nem ir?
2011. máj. 4. 15:50

nagyon szép napot Nektek! :)

remélem mindenki jól van, rendben, megsem elmitem, ami miatt felrohantam ide hozzátok, bizom a legjobbakban :D

én... pénteken megyek nődokihoz, ha addig nem jön meg, de elvileg 7.én kell (kell a fenének :D) megjönnie, ami ugye szombat, szóval ha megjön, remélem azt kivárja. de nagyon nem akarom :)

kicsit, vagyis eléggé feszülgetett a mellem egy 2 napja, ami nekem minden menstruációkor szokott, de nem annyira vészes. Meg mondjátok, hogy az baba mellett is lehet!?!? no mindegy, biztosan megfogom mutatni a doktor úrnak a kis feljegyzéseimet, hogy mikor jött, mert meg hasonlók :) azt is irom, hogy mikor szeretkeztünk a párommal, szóval ha bizonyos időszak érdekli, akkor azt is megtudom neki mondani majd :D

517. huzsanna (válaszként erre: 516. - 6db355b442)
2011. máj. 4. 13:46

Nekem kb. most múlt el a középidőm, a 15. napomon vagyok. Természetesen tegnap-tegnapelőtt is dolgoztunk az ügyön. :)))


Sajna az álmosság csak a standard reakcióm arra, hogy nagyon dolgozni kellene... Meg ugyebár az idő sem kifejezetten az a derűs, ilyenkor jól esne bevackolódni az ágyacskába.

516. 6db355b442 (válaszként erre: 515. - Huzsanna)
2011. máj. 4. 12:29

igen, beszéljünk másról, Eszty úgyis jönni fog, ha tud! :)


Áhh nekem most múlt el, úhogy holnaptól mehet a menet! :DD

ez a ciklusom 8. napja!

már nagyon izgulok, hogy mi lesz ennek a hónapnak a vége! :)))


S te??? hol tartasz?

álmosság?? hmmm! :DDD

2011. máj. 4. 12:15

Sziasztok!


Nem akarom tovább szaporítani az aggódók táborát, úgyhogy javaslom beszélgessünk másról.


Ki hol tart? Hogy van? Mit érez, stb..


Én mondjuk egy kis álmosságot így az ebéd után. :) Több mint egy hét szabadság után nehezen rázódom vissza a munkába. Nem is tudom több év után hogy lehet. :))

2011. máj. 4. 09:51

Eszty!!! Hol vagy?????

már itt izgulunk érted!! Mi van veled???


Írjál nekünk!!! legalább egy sort!!!

513. lhoney
2011. máj. 3. 21:57
Sziasztok hat ugy nezem hogy mar ma nem jonn Eszti :( de reggel biztos jonn en tudom ;) szep almokat lanyok
2011. máj. 3. 21:01

Sziasztok! :)


igen! én is ebben bízom, hogy csak ünnepelnek, és azért nem jön! remélem nincs semmi baj!

de mi baj lenne, minden rendben lesz, bébis és kész!!! :))

2011. máj. 3. 19:58

Jó estét, jó estét!


Na én is itt lesem, várom Esztit, már kezdek aggódni.. Remélem jól van, és az ünepléstől nem tud a gép elé ülni.

2011. máj. 3. 19:39
nem attol kifejezetten, hogy rosz hirt hoz, mert tuti babája van :D
2011. máj. 3. 19:39
nem tudom, szinte félek.
2011. máj. 3. 19:36

:D

de mi lehet vele, miért várat minket... :(

2011. máj. 3. 19:34
hát basszus, hogy ne izgulnék :D kénytelen leszek holnap hajnalban géphez ülni :D
2011. máj. 3. 19:29

jahjj már Andi !!! te is izgulsz!? :))


miért csinálja ezt velünk?????

:D

2011. máj. 3. 19:15
gyáááá... :)
2011. máj. 3. 18:30

igen! :D én is állandóan nézegetem, vajon írt - e már Eszty nekünk, hogy mi van! :DDD

remélem jó híreket kapott! :D

2011. máj. 3. 18:10

Eszty, ha valamiért mégsem kapsz olyan hirt, amit vársz, kérlek ne borulj ki, mind tudjuk, hogy legközelebb összefog jönni!!!

Egyébként jó hireket várok, csak... már aggódok, hogy nem jössz! :)

2011. máj. 3. 16:44

basszus, ESZTI!!! ANNYIRA VÁRLAK VISSZA, hogy elsem hiszed! :)

Huzsanna, bejelentkeztem, köszönöm :) hát... nem fog elsőre felismerni, az tuti, mert csak ugy tudnék réd hivatkozni, hogy HUZSANNA! :D azt nem biztos, hogy ismeri. Tegnap beszéltem vele telefonon, halál jó fej volt "Bocsánat, hogy nem néztem meg, éppen kertészkedek". Na persze nem kértem számon semmit, na mindegy, hosszú lenne :)

jajj, Angyalka, aztán csak csinján a munkával :)

2011. máj. 3. 15:44

Sziasztok!


Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én azon kapom magam, hogy fél óránként nézegetek fel ide, hogy van-e már hír Eszty felől.. Úgy izgulok!!! :)


Többiek? Ki hogy van? Lhoney? Milyen az idő ott a gyönyörű Székelyföldön?

2011. máj. 3. 10:44

Sziasztok lányok!!! :)))


Eszty! :D megy a drukk!!!

:))

várunk a hírekkel!!!!!!!!!!!!!!!

:)


este leszek lányok, mert most meló van! :S

499. huzsanna (válaszként erre: 495. - K.Andi89)
2011. máj. 3. 09:30

Szia Andi!


Szerintem nyugodtan hivatkozz rám, bár nem biztos, hogy azonnal tudni fog névről, hogy ki vagyok, de az biztos, hogy örül az ajánlásnak. Ő olyan 45 körüli, nem az az ultra jóképű, szóval a párod sem fog félteni! :)


Eszty már biztos úton van a vizsgálatra, húúúúúúú, de kívánci vagyok...

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook