Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kerékcsere avagy nőies nők kerékkulccsal a kezükben... fórum

Kerékcsere avagy nőies nők kerékkulccsal a kezükben... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kerékcsere avagy nőies nők kerékkulccsal a kezükben...

1 2 3
62. Lona55
2014. aug. 15. 12:49

Plusz még kereket is cseréltem már, szereltem vizes blokkot mosogató alá, a villanykörtét is ki tudom cserélni, meg hosszabbítót is remekül tudok készíteni, sőt porszívót is javítottam és mégsem vagyok pasi. Azért mert a nők is meg tudnak oldani dolgokat nem kell rájuk sütni, hogy pasik. A ffi is el tud mosogatni és nem lesz tőle kisebb, csak vizes lesz a keze. Megtörli és kész.

Én elkérném priviben a címedet, ha Budapesti vagy, mert lassan aktuális lesz a kocsi vizsgáztatása, meg egy kis igazítás itt, ott.

61. Lona55 (válaszként erre: 2. - Meliga)
2014. aug. 15. 12:44
Lehet már nem aktuális a válasz, de sajna még mindig ez dívik. Ettől lesznek erősebbek és okosabbak. Az egójuk meg az eget veri. Az emberséguk pedig a nullával egyenlő.
2013. szept. 17. 11:35
Ki tudnám cserélni, de pontosan azért van a helyi autóklubnál prémium tagságom, hogy két percen belül ott teremjen valaki és kicserélje. Általában azért vagyok úton, mert dolgozom, és nagyon nem nézne ki jól, ha koszosan érkeznék egy megbeszélésre.
2013. szept. 17. 11:25

Nincs autónk, így kerékcsere sincs. De ha kell biztosan kicserélném.

Szigetelést a padlástérbe ketten csináltuk.

Malterkeverő alá tolom az üres talicskát, és beleöntöm ami épp a keverőben van. Helyszínre nem tudom odatolni az már tényleg nehéz.

Gázpalack csere csak azért marad rám, mert az a hüle akkor fogy el amikor nincs még itthon. Ésakkor ne főzzek, vagy várjam meg? ( mivan ha 1 hónapig szomszédos országba van, nem főzök addig? )

Felmérem mi az amit meg tudok csinálni, és meg is csinálom.

58. 8bff41629d (válaszként erre: 57. - Russodebby)
2010. jan. 10. 11:31
De azért ugye nem örömmel csinálod a dolgot? Azért ez egy nőtöl kicsit furcsa lenne...Akárcsak az, ha egy férfi ÖRÖMMEL menne mosogatni...
2009. okt. 15. 12:17
Sziasztok! Még nem kaptam defektet,de simán kicserélném a kereket. Szoktam is páromnak segíteni,amikor téli-nyári gumi csere van. Nem félek attól,hogy koszos lesz a kezem,vagy a ruhám, esetleg letörik a körmöm.
56. 8bff41629d (válaszként erre: 54. - 064abada22)
2009. okt. 15. 12:09
Ez nagyon szimpatikus történet..Én magam is valami hasonló módszert javasolnék ilyen helyzetben a hölgyeknek...Nincs annál visszataszítóbb, mint amikor egy nő "férfias" dolgokkal tölti az idejét, bár mondjuk ez fordítva is igaz...Üdvözlendő dolog az, ha manapság egy nő még megtud maradni nőnek minden helyzetben...Viszont egy elhagyatott mellékúton mindenképpen neki kell állnia még egy nőnek is a kereket kicserélni...
2009. febr. 21. 15:56
Nagyon jók lehettek a szipkái..
2009. febr. 21. 14:25

sziasztok

nekem erről a fórumról eszembe jut egy kedves történet a műszaki vizsgámon hallottam. hölgy vizsgázó, feladat a kerékcsere. a hölgy frappánsan megoldotta, azt válaszolta ő ki nem cserélné, leállna az út szélén, és kissé feljebb húzná a szoknyáját. megmutatta a vizsgázónak, hogyan, át is ment a vizsgán:-)

53. Fiúscsaj (válaszként erre: 49. - Masször)
2009. febr. 21. 14:22

A váltócsere verseny vicc volt, mert nem versenyzek olyannal aki nem ért hozzá, de ezzel csak azt szerettem volna kifejezni, hogy a helyem a fakanál és a hengerfej között van:)))))..

Szóval a fórum téma, hogy vannak-e olyanok akik csinosak vagányak és műszakiérzékük is jelentős....nem élcelődni kell, csak helyére tenni a fórumtémát...Szóval, nem érzem magam nőietlennek:)....De belevaló vagyok:)..Ez baj?:)..Mert ha igen leszar.m.........:)))

52. Fiúscsaj (válaszként erre: 50. - Masször)
2009. febr. 21. 14:18
..szerintem Te jó fej srác vagy!!!...Most komolyan...De én biztos nem szerelem meg mert nincs alkatrészem(max feltalálom magam ahogy ezt Matuka is tette:)))...Valószínű elvontattam volna vagy hozom a trélert....Nah azért látom milyen sok frankó kis hozzászólás érkezik én ennek örülök....De nagyon!
51. Fiúscsaj (válaszként erre: 47. - Matuka77)
2009. febr. 21. 14:15
Juhééééé, jól beszélsz!!! Igenis vannak jó csajok akik nem szaroznak és megoldják a problémát:))))..Abszolút nem azt értem ez alat, hogy nem figadnánk el segítséget, de hát egy ilyen probléma kifogott a 4 pasin is akit Matuka meginvitált egy probléma megoldásra...Jaj Imre akkor neked kellett volna arra menned....Hasznod vehettük volna (talán):))))....
50. Masször (válaszként erre: 47. - Matuka77)
2009. febr. 19. 23:00
Egyáltalán nem biztos, hogy ha megállok is annál többet tudtam volna ajánlani, hogy elhúzlak haza vagy az első szervizig. Maximum még alkalmi sofőröd lehettem volna. Fiúscsajjal kellett volna találkoznod, hogy a javításban segítséget kaphass:-)
49. Masször (válaszként erre: 45. - Fiúscsaj)
2009. febr. 19. 22:51

Biztos vagyok benne, hogy Te fogod nyerni a versenyt!

Ugyanis, sejtésem sincsen, hol van a váltó... Én csak vezetem, nem tudom mitől megy.. Aszem ezt Donald Sutherland mondta a Kelly Hőseiben:-)

48. matuka77 (válaszként erre: 7. - 4ca460d3e8)
2009. febr. 19. 17:19
Nem az olajat, a benzint kell benne pumpálni, de azt sem mindig. :-)
47. matuka77 (válaszként erre: 41. - Masször)
2009. febr. 19. 17:18

Ó, drága "masszőr" FÉRFI! Te aztán nagyon elvagy tájolva! :-D Főként a férfitársaidat illetően. Mikor eltört a gázpedálom és valahogy haza kellett jutnom, akkor álltam én vészvillogóval tűsarkúban az út mentén az autóm mellett, hátha megáll egy olyan FÉRFI mint mondjuk Te! És ha lehetek nagyképű, akkor elmondom, hogy egyáltalán nem vagyok rossz nő.

A két óra alatt míg ott szobroztam megállt ha jól emlékszem 4 autó összvissz, akik felajánlották segítségüket. (Pedig Bp egyik forgalmas kivezető útja volt). Aztán széttárták azt a FÉRFIAS karjukat mikor meglátták miről van szó és továbbmentek. Így jobb híjján nekem kellett megszerelni az autót és úgy mentem haza.

Vagy azért mert én NŐ vagyok, hívtam volna ki a sárga angyalt, aki húzós pénzért megszerelte volna, mindezt azért mert én NŐ vagyok?

Atyaég! Te egyáltalán nem állsz két lábbal a földön! Nem hiába abból van a diplomás amiből! Én villamosmérnök-tanár vagyok.

46. Fiúscsaj (válaszként erre: 40. - Koperta)
2009. febr. 19. 12:59
EGYETÉRTEK:))..ÉN NEKEM IS MEGÁLLTAK ÉS KEDVESEN MEGKÖSZÖNTEM A SEGÍTSÉGET(PEDIG KITUDTAM CSERÉLNI, NEM SÉRTETEM MEG EZZEL ÉS NEM IS ÉREZTEM, HOGY FÉRFIÚJI BCSÜLETÉBE GÁZOLOK,DE EGYSZERŰEN NEM VOLT SZÜKSÉG RÁ... DE VOLT, HOGY LE SEM SZA.TAK CSAK MENTEK TOVÁBB..nos akkor mi is van???...őszülés míg meg nem tanulok kereketcserélni(:))))))??VAGY TALPRAESÉS?:))))
2009. febr. 19. 12:54
Nos Masszőr barátunknak írtam egy kedves levelet, amolyan "teolyansoviniszta vagy" érzésűt:))....Azt hiszem tanul belőle, de ha nem akkor is szívesen várjuk a hsz-eit, mivel ez egyszabad fórum:)))..NEM BAJ, GYERE MASSZŐR ÉS MEGNÉZZÜK KI CSERÉL GYORSABBAN VÁLTÓT AZ AUTÓN:-D:))))))..OKÉ NEM HARAPOK, DE LEKELLETT ÍRNOM:))
44. Fiúscsaj (válaszként erre: 38. - Masször)
2009. febr. 18. 21:15
...fellépésem, határozott mégis 1000-rel jönnek tankolásnál, Masszőr jó fej srác vagy, de nem egészen jól látod, nem baj mert kiváncsiak vagyunk a Te véleményedre ..Köszi a hozzászólást:))
43. Fiúscsaj (válaszként erre: 24. - Masször)
2009. febr. 18. 21:12
ööö..IGAZI NŐ vagyok és lecserélem a kereket akkor fordítva vagyok "bekötve"?..ez nem ilyen fekete vagy fehér dolog....:)De azért szép, hogy segítesz a nőtársaimon...:))
42. koperta (válaszként erre: 41. - Masször)
2009. febr. 17. 19:41
Érdekes gondolatok. Ugyan én nő vagyok, mégis megállnék és megkérdezném, hogy segíthetek-e. Ha valóban nagyon "férfias" a hölgy, úgysem kér segítséget, ha csak kényszerből állt neki, akkor bizony segítséget fog kérni. :)
41. Masször (válaszként erre: 40. - Koperta)
2009. febr. 17. 18:21

Gondolatok vezetés közben:

1,

- Miért áll az az autó az út szélén? Megy a vész villogó. Elfáradt a vezető? Nem biztos, mert lapos a kereke. Miért nem cseréli ki? Nem tudja? Jé, egy Hölgy ül benne/áll mellette. Lovagnak érezhetem magam, ha megállok segíteni.. És mér fékezek is...


2,

- Miért áll az az autó az út szélén? Megy a vész villogó. Elfáradt a vezető? Jó lesz kicsit beljebb húzódni, mert defektes az autó a sofőr éppen kereket cserél. Index balra, nehogy elsodorjam. Jé, milyen ügyes, önálló a Hölgy kereket is tud cserélni..


Mi szükség van még rám ebben az esetben?

40. koperta (válaszként erre: 35. - Masször)
2009. febr. 17. 16:12
Ez valószínűleg így is van, de mi van akkor, ha hosszú ideig nem jön autó??? Akkor álljon ott az a szerencsétlen, míg megőszül, vagy nekiáll és kereket cserél. No és persze, pont akkor jössz Te arra, és látod, amit látni vélsz, és nem segítesz. Ez a tuti pasi :P
39. northstar (válaszként erre: 38. - Masször)
2009. febr. 17. 15:30

Csak azért nem fogok benzines autót venni, mert a kutas béna.:-))

Amúgy nem mondtál újdonságot, én is használom a papírtörlőt. Ellentétben a kutasokkal.

38. Masször (válaszként erre: 32. - Northstar)
2009. febr. 17. 13:24

Nos a főzés egy más dolog. Ha körül nézel az elismert szakácsok nagy többsége férfi. De a mosogatás.. nos én vettem mosogatógépet:-)

Azt gondolom, csak fellépés kérdése, hogy a kutas kiszalad-e hozzád, vagy sem. Ha azt gondolod magadról, hogy önállóan is képes vagy és nincs is szükséged segítségre, pláne egy férfiéra, akkor nem is fog kijönni segíteni.

A gázolaj szagát én sem szeretem, ezért van benzines autom:-) De a kúton szokott lenni klassz papirtörlő amivel le lehet törölni...

37. Zizisicc (válaszként erre: 35. - Masször)
2009. febr. 17. 13:15

Oh, de kis figyelmes vagy! :oD

És gondolod, hogy ha már megálltak neki segíteni, van olyan nő, aki elhajtja a pasikat? Jó, persze mindig vannak kivételek, én is elhajtanám azokat, akik szemlátomást nem segíteni álltak meg, de egy udvarias, segítőkész pasiért hálát adnék az tuti! :o)))

2009. febr. 17. 13:03
Én nem vagyok ilyen,inkább házias vagyok.Főzök,sütök,meg ilyenek ebben profi vagyok.A férfias dolgok kifognak rajtam.
35. Masször (válaszként erre: 31. - Zizisicc)
2009. febr. 17. 12:55

Vegyem el a sikerélményét?

Azt nem tudom elképzelni, hogy egy NŐ nem tudja elérni, hogy észre vegyék az út mellett:-)

34. frollo
2009. febr. 17. 11:49
Én csak spoilert ragasztottam fel, meg fehér index bütykét reszeltem le körömreszelővel, mert a sárgáé máshol van :) Kereket nem kellett eddig cserélnem szerencsére... Viszont szakmámból adódóan nem esik nehezemre egy koszos padlás, lezárt raktár felmérése féllábon egyensúlyozva akár (volt már rá precedens...). Gratula a kerékcseréseknek :)
33. Meliga (válaszként erre: 32. - Northstar)
2009. febr. 17. 10:51
...vagy csak bámul ki az ablakon,mintha ott sem lennél,amint végeztél megjelenik vigyorogva
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook