Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akiknek még sosem volt pozitív teszt a kezükben, de sosem adják fel!!! :) fórum

Akiknek még sosem volt pozitív teszt a kezükben, de sosem adják fel!!! :) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2011. máj. 3. 09:08
Egy óra után ma minden kiderül. Szeretném már tudni, és készülni a hírre, ha jó ha rossz.. Lehet, hogy ezért.. de iszonyat hányingerem van. A kajára még csak rá se merek nézni.. :(
2011. máj. 2. 22:14

Hát én kivagyok a mai naptól. Egész nap fájt a hasam.. a fejem, most este megcsapta az orrom a cigi szaga és majdnem elhánytam magam. De lehet, hogy már csak azért mert egész nap csomó van a gyomromban a holnapi eredmény miatt.

Fiatal és jóképű nődoki? Na.. lehet, hogy az én párom is kitérne a hitéből :)

2011. máj. 2. 20:54
Valamiért ti sosem akkor vagytok, amikor énis :) szomorú :)
2011. máj. 2. 16:25

na sziasztok! örülök Neked huzsanna, régen láttalak! :)

áhh, van olyan Eszti, hogy valamiből rég ettél, aztén egy idő után kivánja a szervezeted. nem tulajdonitok neki tényleg semmit. Nekem most megfog jönni. :)

Huzsanna, megnéztem az orvost akit ajánlottál, és tökre közel van hozzám. De most dilemmában vagyok, mert kinétem magamnak a 2. számú női klinikát, és tökre ugy voltam vele, hogy oké, ez lesz az, aztán a doki, akihez járni akartam(ne tudjátok meg mennyire fiatal... :S és jóképű :D páromnak rögtön minden baja lett :D) ő is már máshol rendel, de viszont akit te ajánlottál, ő a 14kerben van, tökre közel hozzánk :)

és szimpatikus, szóval lehet, hogy előzetes engedélyeddel lehet, hogy időpontot kérek tőle :) és majd rád hivatkozok :D:D

494. 6db355b442 (válaszként erre: 492. - Lhoney)
2011. máj. 2. 09:14

Honey! Nyugi!

ezzel én is így vagyok, voltam már dokinál is.

Nem történt semmi.

:S


elkezdtem inni a gyexet, és azóta, 34 napra jön meg! :D sőt! :D

remélem ebben a hónapban meg sem jön! :))))

493. EsztyMorgan (válaszként erre: 492. - Lhoney)
2011. máj. 2. 07:53
50 nap? Mikor volt meg akkor utoljára? Dokinál voltál már?
492. lhoney
2011. máj. 2. 06:05
Amugy en sehol nem tartok jo merges vagyok el van megint csuszva az egesz mivel 50 napja h nem jott meg es fogalmam sincs miert csinalja ezt mivel regebb nem volt ekkora kieses :(
491. lhoney
2011. máj. 2. 06:02
:) Eszti nyugi ne aggodj
490. EsztyMorgan (válaszként erre: 489. - Huzsanna)
2011. máj. 1. 22:20

Jaj, olyan aranyos vagy, köszi szépen! Nagyon remélem, hogy igazad lesz! Bár én azért "aggódom", mert bár a reggeli hányinger és a kávé undor megvan.. minden más eltűnt. A cicim fáj, de ahhoz képest, hogy pár napja még le akart szakadni, most ki lehet bírni.

Hát.. holnap labor, délután eredmény.. ha nem lesz baba, én nem tudom mit csinálok. Persze nem fekszek ki a négyesre, de tuti le leszek törve.. és aggódhatom, hogy mi a fene bajom van..

2011. máj. 1. 19:49

Sziasztok csajok!


Újra itt veletek. :) Szabadságon voltam, elutaztunk a párommal Tihanyba egy kis wellnesselésre, aztán irány a családomhoz Szombathelyre, a nővérem kislányának volt ballagása. A hétvégét még ott töltöttük, jól esett pletykálni egy kicsit anyuval, meg a többiekkel, mert elég ritkán látom őket. Én 10 éve eljöttem Szombathelyről, most Pesttől 30 km-re lakom, de Petre járok be dogozni minden nap, szóval ahogy olvasgatom hogy esedékes egy találkozó, engem is felvehettek a listára. :)


Doki ügyben én tudok ajánlani egy nagyon lelkiismeretes és borzasztó rendes orvost. Úgy hívják dr.Toldi László, van honlapja is, ott megtekinthető, hogy hol és mikor rendel. Én Gödöllőre járok hozzá, mert az esik közelebb, de Pesten is rendel. És nem az a lehúzós fajta!!! Kétszer is előfordult már, hogy nem kért egy fillért sem, mert csak konzultációért mentem, vagy leletekért. Még akkor sem, ha épp fél órát voltam nála, mert mindent töviről ehgyire elmagyaráz. Szóval szívből merem ajánlani bárkinek, nekem őrült nagy bizalmam van benne! És ami rengeteget jelent, mindig olyan boldogan jövök ki tőle, olyan a kisugárzása, hogy tuti megoldja, bármi gond van.


Esztyke szerintem ott van a bébi! Olyan jó volt olvasni az eseményeket! nagyon szurkolok!


puszi

2011. máj. 1. 19:44

igen! :D Honey! :D én csak pillázok! :D

újabb kismama jelöltek! :DDD


Honye! te most hol tartasz?? középidő? :)


Nekem most múlt el! ;) szóval, lassan lehet várni a peteérés! :D hhiiihiii! :D


és mi jót csináltatok ma lányok??? :)

487. lhoney
2011. máj. 1. 19:41
Itt egyre izgalmasabban alakulnak a dolgok ;)
486. EsztyMorgan (válaszként erre: 484. - K.Andi89)
2011. máj. 1. 18:16

Na várj, Andi :)

Ha az enyém nem bemagyarázás a tied miért lenne az??? Pláne, ha olyanokat fogyasztasz, amit eddig sose, mint pl. tej.

2011. máj. 1. 18:10
és hulla vagyok ma is :D
2011. máj. 1. 18:09

neem, olyan nincs :) ez nem attól van :)

én is olyan dolgokat nem birok, mint a lift üccsi, amit gyakran iszunk, és olyanokat fogyasztok, amit sose, pl tej. na EZ a bemagyarázás :)

sztem ellehet kezdeni bmikor :)

483. EsztyMorgan (válaszként erre: 481. - 6db355b442)
2011. máj. 1. 17:58
Áh, csak én már attól félek, hogy agyilag beképzelem a szagokat és azért vagyok rosszul.. :/
482. EsztyMorgan (válaszként erre: 480. - K.Andi89)
2011. máj. 1. 17:57
Az Elevitet bármikor el lehet kezdeni szedni?? A cicim nekem is fáj(t), most épp elviselhető.. tegnap még jobban éreztem. Nem teszteltél?
2011. máj. 1. 17:20

:D helló csajok! nem fog megjönni nektek, mert bébitek van! :DDDD


Eszty! :D ez a kávés dolog fura nekem! :))))))))))

hajrá , hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

2011. máj. 1. 14:23

óóh, nekem nem késik sajna, majd most kell megjönnie :D mult hónapban késett, szóval most a késés időpontjára várom :) jó egy hetem van még :)

de már a cickóim is fájnak, szóval nem hinném, hogy nem fog megjönni :) de az elevitet már szedem, szóval HAJRÁ!! :D

479. EsztyMorgan (válaszként erre: 478. - K.Andi89)
2011. máj. 1. 13:23
Remélem neked se fog.. eddig olyan jól késett, most már ne is jöjjön!
2011. máj. 1. 13:08
jesszus, nekem is megakar, már nagyon :)
2011. máj. 1. 12:03
Már alig várom, hogy holnap legyen.. Ma a kávé szagától majdnem elhánytam magam. Az a "fura", hogy ha már kihűlt, és nincs szaga, meg tudom inni.. de amíg friss, addig nem. És már megint azt érzem, mintha meg akarna jönni.. remélem ez nem jelent rosszat :(:(
2011. ápr. 30. 19:27
azt mondják, h mo legjobb női cucca :D
475. EsztyMorgan (válaszként erre: 474. - K.Andi89)
2011. ápr. 30. 19:07
Mondjuk én még annyira nem ismerem annyira a fővárost, de a párom biztos, így majd mondom neki :D Akkor a sote 1-2 a legjobb?
2011. ápr. 30. 15:21
szóval, ha ti is magánban gondolkodtok, akkor megnézhetitek ti is a sote 1, 2-t :) nekem szimpi :)
473. lhoney
2011. ápr. 30. 15:13
sziasztok lanyok hogy vagytok ??? most ertem haza nagyon faradt vagyok kellene szundizak fel orat mert aztan annyi dolgom van borzasztoan faj a fejem :( egesz nap rossz volt hangulatom hisztis vagyok es merges a reggel elvettek a paromnak a jogositvanyat :( 3 honapra gyorshajtasert szetvet az ideg nagyon jol tudja hogy allandoan mernek meg sem figyel oda . Hat sajna lanyok en nem pesten lakok :( habar nem banom de igy nem tudunk talalkozni erdelybe lakom szekelyfoldon ha mond valamit .....itt sincs egy normalis doki 60 km a legkozelebb amibe megbizok
2011. ápr. 30. 15:06

igen, az én dokim is sima, és nagyon kedves, meg rendes. Egy a baj, hogy nem vitte túlzásba, hogy kiderítse mi az oka annak, hogy nincs gyerek már két éve. kért egy hormon képet, és annyi. Aztán továbbküldött.

:S

Szóval tényleg rendes, meg semmi bajom nincs vele, csak..... nah!

471. EsztyMorgan (válaszként erre: 470. - 6db355b442)
2011. ápr. 30. 13:29
Mondjuk az én dokim is "sima" még, de nincs rá panaszom. Viszont szerintem így is úgy is fizetni kell, mert ma már csak úgy törődnek veled, ha fizetsz.. :(
2011. ápr. 30. 13:18

igen, én is magándokihoz akarok menni, mert sajnos, a sima doki nem foglalkozik veled. ez az igazság.

a rákszűrést megcsinálja, de másra nem nagyon jó.

tehát ilyen baba dologgal, nem érdemes hozzáfordulni. sajnos.! :(

469. EsztyMorgan (válaszként erre: 467. - K.Andi89)
2011. ápr. 30. 13:11
Én is magándokiban gondolkodok.. az a biztosabb..
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook