Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akiknek még sosem volt pozitív teszt a kezükben, de sosem adják fel!!! :) fórum

Akiknek még sosem volt pozitív teszt a kezükben, de sosem adják fel!!! :) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
2011. ápr. 29. 18:49

szia. és lehet egy kérdésem?

egészséges vagy? :)

437. 6db355b442 (válaszként erre: 436. - EsztyMorgan)
2011. ápr. 29. 18:46

:D nahh akkor még van remény Eszty! :D De jóóóóóó!!!

és egy hét múlva kell menni? :)) nah, remélem addigra már látja majd a kicsit! :)))))

2011. ápr. 29. 18:43

Na itt vagyok.

Az van, hogy nem vagyok előrébb, de hátrébb sem. A doki nem tudta kizárni, hogy nincs terhesség. . de konkrétat még nem látott. Egy hét múlva kell visszamennem. . hétfőn pedig pisit kell beadnom. Azt mondta, hogy a tünetek jók, de lehet azért is, mert meg akar jönni, az UH-n látott pár tüszőt, egyből levágta, hogy nem pontos a ciklusom. . de azt mondta, hogy ez önmagában még nem jelent sokat.

Úgyhogy egyelőre várok. Egyébként a hüvelyi UH. annyira nem vészes. Ha jó a doki, akkor nem is veszed észre. :)

435. lhoney
2011. ápr. 29. 18:10
:) van igy az ember de jonn a hetvege :) kipihened magad es akkor johet barmi ;)
2011. ápr. 29. 17:59
Lányok, én szörnyen fáradt vagyok. A párom itt kerülget, mert szeretne velem együtt lenni(2 napja :() de én semmire sem vagyok jó egy ideje. Nagyon haragszok magamra. :( remélem ti mind jól vagytok :)
433. lhoney
2011. ápr. 29. 17:53
Na halli :) minden rendben kicsit faradt vagyok de majd kipihenem gyonyoruen sut meg a nap kell neki fogjak a konyvelesnek de nem sok a kedvem igy gondoltam egy kicsit benezek hozzatok aztan majd utanna :) veletek mizus ? voltatok ma munkaba ???/
2011. ápr. 29. 16:20

sziasztok lányok!!! :D

Esztyyy megy a drukk!!! :D


hogy vagytok??

2011. ápr. 29. 15:44
nah, aztén siess azokkal a hirekkel, MINDENT tudni akarok :D
430. lhoney
2011. ápr. 29. 14:27
Szia Eszty este varlak a hirekkel :)
429. EsztyMorgan (válaszként erre: 428. - Lhoney)
2011. ápr. 28. 21:51

Egy hete már, azóta sem. Nekem is olyan "sima", átlátszó a folyásom, ilyen szempontból örülök, hogy semmi extra. Igazából a tesztekhez kicsit rosszul viszonyulok, mert a környezetemben nem egy olyat hallottam, hogy csak az UH. mutatta ki, hogy baba van. A szomszédasszonyom a 8-9. hétben volt kb, mire hivatalosan is babás lett, a tesztek előtte negatívok voltak.

Na, én is megyek.. zuhanyzom és megpróbálok szundítani. Holnap jövök a fejleményekkel.. :):)

428. lhoney
2011. ápr. 28. 21:45
:) hat igen abba igazad van h tudatosan figyeljuk a jeleket es lehet h megteveszt :) mikor is teszteltel ??? hat ezek szerint vannak jeleid :)hmmm hat erre nagyon kivancsi vagyok :) de holnap kiderul , teljesen atlatszo a folyasom nem feher es nem tul suru nem olyan mind ovulaciokor hanem vekony de mondhatnam konstans azt hiszem lefekszem holnap varlak a hirekkel szoritok neked hatha valami joval jossz a gep ele :) jo ejt
427. EsztyMorgan (válaszként erre: 425. - Lhoney)
2011. ápr. 28. 21:35

Nekem volt egy időszakom, mikor 100%ig biztos voltam benne, hogy babám lesz. Aztán jött egy neg. teszt és lassan, lassan elhessegettem magamtól ezt az egészet. Azóta meg nem teszteltem, mert nem is mertem, meg már úgy vagyok vele, hogy holnap úgyis minden kiderül.

Na, ilyen baloldali fájdalmaim nekem is voltak, a múlt héten. Közepes erősségű fájdalomnak mondanám, fájt.. de nem annyira, hogy ne bírtam volna meglenni. A cicim az nekem is fáj, egy kicsit meg is van duzzadva, anyukám ma meg is nézett, hogy "megnőtt a bimbó udvarom". Legalábbis szerinte.. Hogy változott e a szervezetem? Igazából nekem ez a hasfájás, émelygés, és társaik is változás. A héten nem is mertem a babára gondolni, talán mert nagyon félek a csalódástól :(:( Nekem ez az első, hogy ennyire késik, ilyen sokat. Mondom amióta ráálltunk a projektre késik folyamatosan, de a legtöbb idő talán másfél hét volt, most meg már három hét kb..?

Szerintem ilyenkor nehezebb megérezni a szívben az anyaságot, mivel - mi legalábbis - nagyon tudatosan rajta vagyunk a témán. Így igazából érezni sincs idő, mert minden kis apró még nem átélt jelből arra következtetünk, hogy na..talán most. Egyébként a hüvelyfolyás is lehet tünet.. a mellfájdalommal együtt. Akkor "jó" a hüvelyfolyás, ha nem zöldes a színe, és nem büdös. Legalábbis nekem ezt mondta a napokban az egyik ismerősöm, mert neki is volt, mikor az első gyerkőccel babás lett. Csak akkor még azt hitte, hogy azért van neki, mert hogy meg fog jönni. Aztán nem a mikulás jött, hanem a gólya :)

426. lhoney
2011. ápr. 28. 21:28
Oszinten ha nem is irok mert sietek de mindennap benezek h mi van veletek mar mar rogeszmem lett a hoxa :) mar arra is gondoltam 2 hetig el kellene szakadjak mert fuggo lettem es ha en nem is gondolok a babara az agyam tudat alatt mindig ragondol mikor nektek irok vagy rolatok olvasok :( igy mindennap csak a baba jar az en agyam valamelyik tavoli saarkaba :)
425. lhoney
2011. ápr. 28. 21:26
Nekem nem is faj habar most h igy mondod egyik este fajt baloldalt lent olyan szinten h lekellett fekudjek nem birtam menni arra gondoltam felfaztam de masnap elmult nem faj a hasam se csak folyik az a baj tuti nem vagyok terhes mert ez mar nem az elso h igy kesik :( es aztan megjott es a tesztel is mind negativak habar a cicim mostmar egyre jobban faj 2 napja megvan duzzadva alig fer a melltartoba amugy D-s kosarat hordok eleg kin , sajnos rolad nem tudok velemenyt mondani te erzed h valtozott e a szervezeted szerintem ha terhesek lennenk azt tudnank en legalabb is igy kepzelem el h majd mikor terhes leszek fogom erezni a szivembe :)
424. EsztyMorgan (válaszként erre: 422. - Lhoney)
2011. ápr. 28. 21:16

Hmmm.. ha ez valamiféle jelenség, akkor alaposan lecsapott :):) Ettől függetlenül sem vagyok nyugodt. Mert lehet, hogy az egész csak egy véletlen. Igen, eddig ennyit nem késett.. de hát ez önmagában még semmit se jelent.

Neked is folyásod van? Ennek csak azért örülök, mert nem vagyok egyedüli. Felfázás nem hiszem, hogy lehet, mert nem ég, nem csíp mikor pisilek, nem fáj a hasam pisilés közben és nem konkrétan középen fáj a hasam, hanem bal oldalt. De eléggé idegesítő.. :(:(

423. lhoney
2011. ápr. 28. 21:11
Na jo lanyok ossze vissza irogatok ha legalabb a felet megertitek akkor mar orulok meg kicsit netezek hatha valami erre jar ha nem jo ejt nektek
422. lhoney
2011. ápr. 28. 21:10
Jol elbeszelgetek itt egyedul :) na de sebaj ritkan van idom ennyit irni es most meg szeretnem osztani a gondolataimat :) most ez lehet h csacsisag de mikor meg az egyetemen a lanyokkal laktam 1 ev egyuttlakas utan a menszeszunk ugy beallt h mindenkinek ugyanakkor jott most ugyanez van a munkahelyen is :) kiveve amikor le maradok :) de vajon letezik h ugyanez van a neten is mindennap kontaktusba vagyunk igy egyszerre fog megjonni vagy egyszerre fog nem megjonni :) jo ez most felig poen de van ilyen :)ja es Eszti nekem is folyasom van amiota kesik mindennap furi es felfoghatatlan es tuti h nem szedtem ossze semmit es fel se faztam de most mar kezd elegem lenni belole :(
421. lhoney
2011. ápr. 28. 21:04
Amugy nekem se jott meg meg mar 17 napja kesik de a teszt mind negativ es most ket napja elkezdett feszulni a cicim erzem szet durran u h mostmar lassan de biztosan kozeleg :) de kitartoan probalok fogyokurazni meg 10 kilo a cel korulbelul junius vegere lecsendesul minden van par uzleti elintezni valo tervek amiket meg ki kell vitelezzunk arra szepen lefogyok es akkor elindulok inszeminaciora az iden ha a jo Isten megsegit remelem decemberre mar mind reg pocakosak leszunk :)
420. lhoney
2011. ápr. 28. 21:00
Na halli mindenkinek :)hogy vagytok :) en tok faradtan az este fel 10 re ertunk haza es 6 ra mentem dolgozni hulla vagyok :( igy vissza olvasgatva valamilyen kovetkeztetesre jutottam figyeljetek szoval mindenki azt irta h miota ra allt a babaprojektre azota kesik a mensi es arra jottem ra nalam is igy van mert a pco mellett azert volt idoszak h rendszeresen jart nos ebbol arra gondoltam hogy talan azert lehet mert agybol indul ki es mindannyian mar a 21dik napon elkezdunk filozni hogy na hatha most meg vajon most e es lehet h beagyazodott lehet h terhes vagyok stb ..... es ezert az agy blokkolja a menstruacio bekovetkeztet mindaddig mig a 10dik teszt utan a 10napi kesessel megbizonyosodunk h nem vagyunk terhesek akkor megnyugszik a test a gorcsos ragaszkodast elengedjuk es igy tovabb ...... na nem tudom mit ertettetek ebbol hisz ez csak az en meglatasom de lehet h van benne valami
419. EsztyMorgan (válaszként erre: 418. - K.Andi89)
2011. ápr. 28. 18:42

Jaja, ugyanez!

Mert amíg nem volt kapcsolatom, és tudtam, hogy 30-35 napra meg kell jönnie, és kiszámoltam, hogy na eddig meg kell jönnie, meg is jött. Olyan is volt, hogy kerek 28 napra. Most meg... akárhogy is.. Holnap végre kiderül minden!

2011. ápr. 28. 17:35
képzeld, nálam is, amint elkezdtük a baba projektet, azonnal késett majd 2 hetet, aztán megjött persze, de tökre furcsa :) akkor meg ne lepődj meg, mert ez is hormonális változás :) és napokig annyira furcsán törékenynek éreztem magam :)
417. EsztyMorgan (válaszként erre: 416. - K.Andi89)
2011. ápr. 28. 17:32
Ez igaz.. és én már legalább 3-4 éve nem voltam, igaz nekem jó pár év szexmentesen telt, és a menzeszemmel sem volt különösebb baj. Csak az a fura, hogy amióta együtt vagyok a párommal és ráálltunk a baba projektre, azóta késik ennyit.. legalábbis eddig is késett, de olyan egy hetet, másfelet, de aztán megjött. Ez persze önmagában túl sok mindent még nem jelent..
2011. ápr. 28. 17:28

hát, abban lehet csak igazuk, hogy nőgyógyihoz elkell járni néha :) de eddig én sem voltam sokszor :)

sőőőőőt... :S

de most megyek majd, és megszűröm magam mindenfélétől :)

én sem szedtem sosem fogamzás gátlót. sose voltam úgymond a hive... eleve a hormonokat nem szeretem annyira... :)

tuti igazam van :)

nincs PCO-d, kise mond :)

415. EsztyMorgan (válaszként erre: 412. - K.Andi89)
2011. ápr. 28. 17:23
Jaj istenem, remélem igazad van/lesz. Igazából belém itt ültették belém az ideget, hogy milyen felelőtlen vagyok, amiért nem megyek dokihoz - holott már többször is mondtam, hogy megyek!! -, mert tuti hogy PCO-m van. Nézegettem a neten a tüneteket, és nekem a menzesz pontatlansága stimmel. Nem szőrösödöm túlzottan, értem ezalatt, hogy nem pihés az arcom, és nincs sűrű szőr mondjuk a hátamnál, vagy a hasamnál. Ciki vagy nem, a mellbimbómnál szokott lenni, de az mindig is volt, és én sosem szedtem fogamzásgátlót életemben mert húgomnak is volt anno, de ahogy ráállt a fog. gátlóra el is múlt neki.
2011. ápr. 28. 16:48
ja, folyással kapcs... amióta konkrétan elkezdtük a párommal a próbálkozást, az én folyásom tökre megváltozott. tökre sűrű, fehér. és sok. mitől lehet ez? nekem sem szagos sztem. :D
2011. ápr. 28. 16:46
ne félj semmitől :) és BAROMIRA DRUKKOLOK NEKTEK HOLNAPRA!!!!
2011. ápr. 28. 16:46

képzeld el, én szinte mióta menstruálok, folyamatosan úgy érzem, hogy nekem csak bal oldalt fáj. én csak baloldalról mestruálok. Persze ez nem lehetne, ha nem lenne valami bajom. de nincs, mert azóta voltam nőgyógyinál, és még csak nem is ebből az okból kifolyólag. de nem gondolkodtam azon, hogy beteg vagyok, mert nem szabad :) Egészséges, felnőtt, erős nő vagy :)

valamint mióta hazajöttem angliából, olyan szúró fájdalmak jöttek-mentek a bal cicimben, de csak a balban. a jobb nem fájt, azthiszem soha :) persze menstruciókor mindkettő szokott, de ez nem olyan volt, itt kifejezetten a cicimben a külső fele fájt. Na itt kicsit megijedtem, de tudod mit, elsem mentem nőgyógyászhoz, mert nem vagyok beteg. és elis múlt a fájdalom. kijelentettem, hogy nekem márpedig minden csak jó lehet :) és azóta nem fáj, nagyon ritkán, és sokkal enyhébben :) pedig előtte megtudtam zeberedni miatta :D de nincs bajod, hidd el. pont előző hónapban az én havim is késett, jó két hetet. de egyébként a ciklusra elég sok minden befolyásoló tényezővel bir, hidd el, valami akkor éppen nem volt jó, hormonális hatással birt, és késett. ennyi. minden oké Veled :)és hétfőn haza kellett jönnöm a munkahelyemről, annyira elakartam aludni. hazajöttem, aludtam egyet,azóta... tudnék még alundi, de sokkal jobb :)

411. EsztyMorgan (válaszként erre: 409. - K.Andi89)
2011. ápr. 28. 16:32

Lehet benne ráció..

Jah és folyásom van, már kb. másfél hete. Nem sok, nem sűrű, nem "szagos".. Akárhogy is..megpróbálom a tüneteket nem a rossz mérlegre állítani.. Hátha :))

410. EsztyMorgan (válaszként erre: 408. - K.Andi89)
2011. ápr. 28. 16:28
Na igen.. a bal cicim jobban fáj. Bár ma még nem is annyira vészes, tegnap jobban fájt. Milyen jelekből? Hát olyan kis hülyeségekből, hogy elmaradt a vérzésem, fáj a hasam, de csak baloldalt.. néha a jobb oldalt is, de azt szinte észre sem veszem. Pl. reggelente van hányingerem, de kb 5-10 percig tart, aztán elmúlik.. ááááááh, szóval idegbaj az van :)
2011. ápr. 28. 16:26
"A STRESSZ EGY NEM SPECIFIKUS REAKCIÓ, MELLYEL SZERVEZETÜNK REAGÁL MINDEN KIHÍVÁSRA ERŐTELJES INGERRE. "
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook