Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A gyerekek látják a szellemeket? fórum

A gyerekek látják a szellemeket? (tudásbázis kérdés)


137. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 46. - Cinka)
2009. febr. 10. 00:23

"majd halálod után azért ne lepődj meg nagyon"


Nem fog biztos. Halálbiztos.

136. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 134. - E2b5f0504e)
2009. febr. 10. 00:16
Meg főként a pénzétől!
135. Ebola
2009. febr. 9. 17:42
10éves kisfiam mostanában újra látja a szellemeket.Alacsonyat, magasat, csukjásat. Azt mondja nincs arcuk, mindig ránéznek, de mikor jobban megnézné őket eltünnek.Valaki tudna tanácsot adni kihez forduljak?
134. e2b5f0504e (válaszként erre: 133. - Maya84)
2009. jan. 8. 18:47
Azért tanácsoltam ezt, mert nekünk van ilyen ismerősünk, és ő már szabaditott meg egypár embert szellemektől. Remélem, találtok megoldást!
133. maya84 (válaszként erre: 131. - E2b5f0504e)
2009. jan. 8. 17:15

Szia!


Köszi a tanácsot.

Körülnézünk,aztán meglátjuk.

132. 60dc903c1a (válaszként erre: 127. - H.editke)
2009. jan. 8. 17:14

a gyerekek is láthatják...

Én is ismerek olyan gyermeket, aki érzékeli őket...

131. e2b5f0504e (válaszként erre: 129. - Maya84)
2009. jan. 8. 13:25
Ha van a környéken, akkor hivjatok fénymunkást (ők általában természetgyogyászként működnek, gyogyitanak, de látók is, és kapcsoaltban vannak a felsőbb szellemi világgal), nekünk van ilyen simerősünk, ők teljes biztonsággal és eredménnyel el tudják üzni a szellemeket.
130. Jakus
2009. jan. 8. 12:08

Nálunk is vannak furcsa dolgok:Kisebbik lányom 2 éves múlt,egy ideje folyamatosan emleget egy bácsit,aki hol az ágya mellett áll,hol a teraszról néz be,stb.Mindig "a" bácsiként említi.Nem fél tőle,általában csak konstatálja,hogy itt és ott van a bácsi.Néha viszont úgy látom,hogy idegesíti,hogy megint az ágya mellett áll.Nemrég fent olvastam neki a szobában,le akartam menni valamiért.Odanézett a lépcsőlejáró eljére és azt mondta teljesen természetesen:vigyázz anya,hogy elférjél a bácsi mellett!Kicsit besz...tam!Valamikor hetekig nem említi,aztán meg minden nap.És én is álmodtam már furcsákat:hajnalban tudom,hogy már ébren vagyok,tudok tisztán gondolkodni,és jön valami energia,ami nem engedi kinyitni a szemem,a szempilláim alatt azt látom,hogy lebeg a takaróm csücske,vagy valaki fogja nagyon lágyan a csuklómat...Őrület,mert végig próbálom kinyitni a szemem,de NEM TUDOM!

A kslányom egyébként szintén a lámpa felé mosolygott pár hónapos koráig,előtte 1 évvel halt meg az anyukám,talán ő lehetett( amikor meghalt,vártam egyébként,hogy lesz vele élményem,de ennek már lassan 3,5 éve,és nem jelentkezett,annyira sajnálom! )Hogy "a" bácsi ki lehet,azt nem tudjuk,férfi családtag nem halt meg mostanában,házunk újonnan épült,nem halt meg benne senki.

129. maya84
2009. jan. 6. 22:07

Sziasztok!


A barátoméknak házában halt meg két ember is pár éve.És mióta itt laknak eléggé pechesek,először megfordult a fejünkben hogy esetleg megátkozta őket valaki.Aztán arra is gondoltunk,hogy ezeknek a halott embereknek a szelleme ragadt a házban,emiatt alakulnak rosszul a dolgaik.Aztán lehet hogy semmi ilyenről nincs szó,csak alapból alakulnak így a dolgaik,de nem lehet tudni.Olvastam előbbre valamelyikőtöktől,hogy ő otthon nagyon ingerlékeny volt,és kiderült,hogy szellem volt náluk.Mi a véleményetek erről?És ha szellem van náluk melyik kiűzési módszer a legbiztosabb.

2009. jan. 4. 15:23

Ha a mcsek látja, illetve érzékeli, állítólag fúj. Nem csak néz :-)

A macskával egyébként vigyázni kell, mert nagoyn jó átjáró, könnyen beletelepszik egy-egy szellem. Csk óvatosan .-)

2009. jan. 3. 19:35
A gyerekek nem látják, de a macskák igen. Az én cicám a szemével követett időnként számunkra nem látható mozgásokat, figyelte őket mi történik. Na én akkor uccu: elsiettem otthonról. Ez nemegyszer megismétlődött. Én is éreztem hogy nem vagyok egyedül, de nem láttam senkit.
126. Glytter
2009. jan. 3. 19:00
Mi gyerekek nem is látjuk a szellemeket :|
125. d9d8721118 (válaszként erre: 123. - Tücsimücsi)
2008. dec. 29. 09:45
Értem. Szóval az is lehet, hogy már itt sincsenek. De lehet megvárják, amig lesz gyerekem, mert csak akkor tudnak nyugodtan tovább menni. ( gondolom )
124. e2b5f0504e (válaszként erre: 123. - Tücsimücsi)
2008. dec. 29. 00:48
Az asztrális szint azt jelenti, hogy a két világ között? Mert sokszor hallottam már ezt a kifejezést, de nem értettem pontosan...
123. tücsimücsi (válaszként erre: 122. - D9d8721118)
2008. dec. 28. 21:58
Az attól függ, hogy itt lesznek e még az asztrális síkon...a két világ között.
122. d9d8721118 (válaszként erre: 121. - 1eb84e4bad)
2008. dec. 28. 21:32

Ez kb. akkor történt amikor beköltöztünk az új lakásba, azóta nem láttam. SZERENCSÉRE. Ilyenkor mindig halálfélelmem van... Dobog a szívem mint állat. Egyszer ezért fogok meghalni.


Azért kiváncsi vagyok, hogy ha lesz babám, ő érzékelni fogja-e a dolgokat, mint ahogy itt páran leírták.

Szerintetek: ha anyukám, mamám, és papám majdnem azonos időben haltak meg, és nem is tudtam tőlük elköszönni, van esély, hogy egyszer a gyerekem látni fogja őket? Anyukám nagyon szeretett volna unokát...

121. 1eb84e4bad (válaszként erre: 120. - D9d8721118)
2008. dec. 28. 20:37
Durva. De talán ki tudod deríteni ki az a hölgy, ha megkérdezed tőle. Elküldeni pedig próbáld meg úgy, hogy megmondod neki, te nem tudsz segíteni, és legyen szíves menjen el máshova, mert itt hiába próbál segítséget kapni.
2008. dec. 28. 18:19

Velem is történt már sok fura dolog. A legujabb az hogy a kaputelefon pontban vasárnap 1:30-kor csörög. Már 2x történt meg ugyanez. Lehet csak rossz a kaputelefon, de ki tudja.


Amikor anyukám meghalt, nagyon sok furcsa dolog történt velem. Azóta már csökkentek, de amióta párommal összeköltöztünk párszor megtörtént hogy éjjel arra riadtam fel fel, hogy ordítva sírok és bújok páromhoz. Történt már olyan is hogy arra ébredtem fel éjjel hogy egy női alak áll mellettem és néz, máskor pedig ugyanez a női alak fölém hajolt ( szintén ordítva sírtam az ijedtségtől )

Szerintetek mi lehet ez? Főleg hogy mindig ugyanazt az női alakot látom ( nem ismerős )



A legdurvább az volt, amikor gyakorlaton voltam egy osztályon. Délelött a bácsit ápolgattam, éjjel pedig arra ébredtem hogy valaki áll mögöttem... Az a bácsi volt, aki délután meghallt. Pedig nem vagyok gyerek! 24 éves vagyok.

119. e2b5f0504e (válaszként erre: 118. - Mamma2)
2008. dec. 28. 13:42
Lehet hogy amit leirtam, az zagyván jött ki belőlem, de nekem megvan az amiben hiszek, az is akitől tanulok, és egyáltalán nem zagyván...
118. mamma2 (válaszként erre: 116. - E2b5f0504e)
2008. dec. 28. 13:30
Kedves kislány,javaslom,hogy iratkozzál be egy ezoterikus tanfolyamra, ismerkedj a parapszichológiával,reiki mesterhez menjél és próbálj meg TANULNI, mert sajnos sok minden egymással nem összefüggő dolgok kavarognak a fejedben,és ebből csak a nagy zagyvaság látszik ki ahogyan a szellemidéző topikban is láttam. Jószándékkal mondom, előbb tanulj,tedd tisztába a gondolataid,és utána osztogathatod -joggal-őszintén- tanácsaidat. Így csak egymás fejét még jobban megkavarjátok.
117. 1eb84e4bad (válaszként erre: 116. - E2b5f0504e)
2008. dec. 27. 22:35

Azta nem.

Míg be volt kapcsolva, alami áramköri zavarra gyanakodtunk.

116. e2b5f0504e (válaszként erre: 115. - 1eb84e4bad)
2008. dec. 27. 21:22
Mióta kikapcsoljátok, azóta nem volt ilyen?Én kétlem, hogy rendszeresen csak ugy magátol megszolalt volna...
2008. dec. 27. 21:05
Gyerekemnek van egy játékzongorája. Eleinte nem tulajdonítottam neki jelentőséget, ráfogta a macskára. De valamelyik nap a macska a helyén aludt, mi az asztalnál ültünk, a gyerek már aludt, a zongora meg egymaga volt a járókában. És hát megszólalt, mintha 2-3 billentyűt lenoymott volna valaki. Nem volt kikapcsolva, ez igaz. Megszólalhat magától szerintetetek? Azóta kikapcsoljuk...
2008. dec. 26. 19:36
Egyébként nemcsak a gyerekek látják, az egyik barátnőm is látja őket, pedig már nem gyerek, annyi idős mint én, 23 éves. Én nem látom, hanem érzem őket, és hálistennek tanultam egy jo módszert, amivel a rossz szellemeket el lehet kergetni, tehát ha valaki ilyennel küszködik, mint a régebbi irásokban is olvastam,akkor mondjátok: a Názáreti Jézus Krisztus nevében megparancsolom, hogy térjetek vissza ahonnan jöttetek! - szerintem ez biztosabb modszer, mint a gyertyázás és hasonlók (persze nem tagadom hogy ezekben is van valami) - én ha érzem hogy van körülöttem valami, és ezt elmondom egyszer vagy többször, szükség szerint, azonnal érzem hogy elment az ami ott volt. És azt is mondta a természetgyogyász, hogy nem kell félni tőlük, nem bánthatnak! Tehát ha ilyen dolgokat észleltek, amiket már itt leirtak, akkor ne féljetek, mert nem bánthatnak, és el lehet őket kergetni! A szenteltviz is jo megoldás, valamint az is, ha megáldod őket és keresztet vetsz rájuk. Remélem, ezzel tudtam segiteni olyannak, aki ilyen dolgokkal küszködik.
2008. dec. 26. 19:36
Egyébként nemcsak a gyerekek látják, az egyik barátnőm is látja őket, pedig már nem gyerek, annyi idős mint én, 23 éves. Én nem látom, hanem érzem őket, és hálistennek tanultam egy jo módszert, amivel a rossz szellemeket el lehet kergetni, tehát ha valaki ilyennel küszködik, mint a régebbi irásokban is olvastam,akkor mondjátok: a Názáreti Jézus Krisztus nevében megparancsolom, hogy térjetek vi
2008. dec. 26. 19:22
Volt egy másik dolog is, erre konkrétan emlékszem, ez nem szellemekkeé, hanem valmai energiajelenséggel kapcsolatos: 3 éves leehttem, feküdtem a kiságyamban, egyszer csak felnéztem, és azt láttam, hogy az ágyam előtt eluszik a levegőben egy narancssárga gömb, mint egy narancs, akkora volt, ugy is nézett ki, mintha egy narancs uszott volna el a levegőben az ágyam előtt....aztán eltünt, csak azt láttam ahogy az ágyam előtt elhaladt....biztos vagyok benne, hogy nem álmodtam, anyukámnak is emlitettem utána, de ő azt mondta hogy káprázott a szemem, pedig én mindig is tudtam hogy láttam...aztán elmondtam a természetgyogyásznak, és ő azt mondta, hogy ha narancssárga volt, akkor krisztusi erő és energia volt...
2008. dec. 26. 19:20
Igen,látják, a szellemeket és angyalokat is. Nekem is volt ilyen esetem kiskoromban, én már nem emlékszem rá, anyukám mesélte, hogy pár éves voltam, és egyszer éjjel elkezdtem sirni, és mutogattam felfelé, hogy ott van három valaki, fényesek, és ott állnak, anyukám nem látott semmit, felkapcsolta a villanyt, és én még akkor is mutogattam oda, hogy ott vannak, és fényesek, anyukám hiába nyugtatott emg ölelt át, én csak azokra figyeltem, aztán egy időre emgnyugodtam, de utána megint elkezdtem, hogy megint ott vannak...talán az egész éjjel igy telt el, hogy felkapcsolt villanynál is azokat a fényes valamiket mutogattam....aztán nemrég egy természetgyogyász ismerősünk azt mondta, hogyha fényesek voltak, akkor angyalok voltak, és azért féltem tőlük, mert nem tudtam, mik azok.
110. G.
2008. dec. 17. 15:28

A legújabb:

Most vagyunk már abban az édes korban,amikor megszakitás nélkül beszélgetünk.Gyakorlatilag be nem áll a gyerek szája.Egyik este ültünk a konyhában,párommal beszélgettünk.Kiscsaj szokás szerint nyüzsög,jön,megy.Egyszercsak megszólal:"Bácsi gyere ki te is ide a konyhába"

Na,meghült bennünk a vér.

Kérdezgettem és váltig állitotta,hogy igen,itt van,bennt a szobában.Majd megkértem,hogyha itt van a bácsi,akkor mutassa meg nekem,hogy hol.Megfogta a kezem,bementünk a szobába és odavitt az ablakhoz....

2008. dec. 4. 05:52

Qk közelebb vannak még a Szellem világhoz-Szepes Mária + szerint.

"Tiszták" az anyagi Világ kötöttségeitQl


Én hiszek NEKI.

2008. dec. 3. 20:19
Lehet, hogy van benne valami...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook