Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A gyerekek látják a szellemeket? fórum

A gyerekek látják a szellemeket? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
287. Juca78
2010. febr. 27. 09:53

Szerintem nem apróság.

Nálunk is néha eltűnnek dolgok, és ugyanúgy találom meg, mint Te a fülpiszkálót.

2010. febr. 27. 09:09

két történet van.apróságok,de számomra fura volt.

1: fürdőszobában a mosógép tetején,jobb oldalt volt két db törölköző, középen egy üres fülpiszkálós doboz mellette 2 db fésű.

reggel amikor bementem emlékeztem hogy még kell lennie a mosógép tetején 1db fülpiszkálónak ami a kiürült doboz utolsó darabja.keresgélem és nincs.megnézem a törölközők között nincs,felemelem az egyik fésűt,másikat,az üres dobozt kívül belül megnéztem,a földön mindenhol az egész fürdőszobában (mondjuk nem volt nehéz mert marha kicsi kis luk a fürdőszobánk) de nem volt sehol.feladtam és kimentem a nappaliba pakolászni.pár perc múlva vissza mentem a fürdőbe a helyére tettem a kosárba a fésűket és nicsak!! mi került elő.ott hevert a piszkáló ahol százezerszer megnéztem.de tisztán emlékszem hogy NEM volt ott amikor először néztem.


2: van egy ezüst karláncom,soha nem veszem le ha mégis akkor nem a csattjánál csatolom ki mert marha nehéz szét szedni,hanem kibújok belőle,mert ahhoz kicsi hogy leessen de ahhoz meg pont elég bő hogy szépen letologassam a csuklómról.

este, család az ágyban,gyerkőc nézegeti a kezemen és még mondja is hogy tiktak..mondom neem ez lánc!tehát itt még minden ok...

aztán hajnalban amikor felébredtem,a lánc nem volt a kezemen.nah mondom biztos elszakadt valahogy (egyébként nem egy vékonyka darab,elég strapabíró)aztán beugrott hogy az is lehet hogy csak egyszerűen lecsúszkált a kezemről. tapogatózok és meg is találtam.

nem elszakadva,nem is lecsúszva...kicsatolva.tök nem értettem hogyha én a kezemmel alig bírok a csattjával akkor hogy a manóban tudott úgy lejönni rólam?

nah mindegy...apa reggel megmagyarázta hogy neki is vannak ilyenek hogy eltűnnek dolgok,ezzel ne foglalkozzak később úgyis előkerül :D

az hogy leesett a láncom lehet véletlen,hogy beakadtam a lepedőbe vagy vmi.


de ha van is vmi akkor sincs semmi amíg csak téblábol...:)

285. 23443e225c (válaszként erre: 283. - B72bf01933)
2010. febr. 26. 22:17

szia...


Milyen jelek?kifejtenéd kicsit bővebben?

284. 3c0814215c (válaszként erre: 282. - B72bf01933)
2010. febr. 26. 21:12
Miféle dolgok? Milyen jelek?
2010. febr. 26. 19:43
sztetek mit csináljak,hagyjam figyelmen kívül vagy foglalkozzak a jelekkel?vagy minek nevezzem...
2010. febr. 26. 19:42

sziasztok!


remélem jó helyre tévedtem és nem röhögtök ki.

mostanában fura dolgok történnek itthon.igaz apróságok,de eléggé zavaró tud lenni főleg úgy hogy régebben foglalkoztam mágiával.

281. 66b8a86ae1 (válaszként erre: 280. - Juca78)
2010. febr. 21. 17:53
Persze, ők is, csak ők már kisebb eséllyel.
280. Juca78 (válaszként erre: 279. - 66b8a86ae1)
2010. febr. 21. 17:38

Ez így van

felnőttek is vannak akik látják.

2010. febr. 21. 16:35
Szerintem látják. Ők még elég tiszták az ilyen dolgokhoz, szóval nem kizárt. :)
278. Juca78 (válaszként erre: 276. - 3c0814215c)
2010. febr. 20. 21:08
képzeletbeli barát?? :))
277. 23443e225c (válaszként erre: 275. - Bábi3)
2010. febr. 20. 20:27

szia,


Tisztittasd meg a házat,menj el egy jósnőhöz és kérd meg hogy küldje el....nálunk bejött.

2010. febr. 20. 15:20
Az én kisfiam állandóan Spongyabob szellemével beszélget. :)
275. Bábi3
2010. febr. 17. 12:09

Sziasztok


Szeretném a segítségeteket kérni.Kisfiam 3 éves, és pár hónapja mindig azt mondja hogy lát egy bácsit. Egyszer háttal voltam a konyhának és ő azt mondta ott a bácsi a konyhán. Sokszor sír hogy fél a bácsitól. Ma pedig teljesen libabőrös lettem játszott és egyszer csak megszólalt Anya itt a bácsi, kérdeztem hol van, azt felelte hát ott van a hátad mögött. Olvastam a témával kapcsolatban itt a fórumon sok mindent, hogy elhunyt lakott a lakásban meg hasonlók, de a miénk új építésű lakás mi építettük tehát itt még nem lakott senki, igaz szüleimre épültünk rá. De tudtommal legalábbis gyermekkorom óta nem hunyt el senki , csak a szomszédunkban. Vagy csak képzelgés, Nem először fordul elő! Kihez fordulhatok, mit tegyek mert már megrémít!

2010. febr. 13. 21:11
273. Brig9
2010. febr. 9. 22:41
Nekem is évekig volt alvási psaralízisem, de már lassan egy éve semmi!!!!!
272. Brig9 (válaszként erre: 263. - 8c62b338a3)
2010. febr. 9. 22:40
271. 3c0814215c (válaszként erre: 270. - Lapos)
2010. febr. 7. 23:13

Igazad lehet, nekem is volt ilyen élményem kamaszkoromban.

[link]

270. Lapos (válaszként erre: 263. - 8c62b338a3)
2010. febr. 7. 22:46

Kedves Ágnes50!


Azt gondolom, hogy a fiad reggelenként az alvási paralízis egy ismert formáját éli át.

Hogy ez kelés után történik, hogy megmozdulás (a szem szándékos kinyitása) után eltűnik a "jelenés", hogy az ébrenlét-alvás határán ez hamarosan újra kezdődik... Mindebből nekem úgy tűnik, hogy egybevág az alvási paralízis "tüneteivel".


Ha szabad javasolnom, kattints a lenti linkre, olvasd el a témában íródott cikkeket ("Kapcsolódó bejegyzések"), és - legyen bármily hosszú is - böngészd át a hozzászólásokat is.


Szerintem, ha Te is úgy gondolod, hogy ez a probléma, és sikerül megbeszélni a fiaddal (ha elég érettnek tartod hozzá, esetleg Neki is megmutathatod a cikkeket), akkor hamar úrrá lehet lenni a problémán. :)


Sok sikert ehhez!


Ó, és a link:

[link]

269. marduk
2010. febr. 4. 18:59
Tudjátok nagyon sokszor tudtam a múltamat látni ezt akartam is.15éve ennek és elhatároztam rá kell jönnöm van e újraszületés,nem azonnal hittem hanem kutattam.Meghalni is láttam magamat többször és lám élek.Az az én elképzelésem nem csak képek jönnek be hanem hangok is úgy félálomban,én is volt,hogy hallottam csoszogást,és vannak megmagyarázatlan jelenségek.Az is közre játszik az ember érzékisége nagyon fogékony a tudata az az antenna olyan dolgokat fog fel amit ma még kevesen értenek,se attól még van.Nem nehéz kifejleszteni a felfogó képességet ha a lármát megszüntetjük a gondolatainkban ,csend és várd azt ami megközelit.
268. Brig9 (válaszként erre: 266. - 3c0814215c)
2010. febr. 4. 18:30
Okos enged... :)
2010. febr. 3. 15:39

Sziasztok!!!!

Én hiszek az ilyesmikben!!

nekem a nagypapám és az apósom volt a mindenem mikor meghaltak nagyon nagyon rossz volt és szinte el sem tudtam kébzelni az életemet nélkülük,pláne az Apósomnál ő az apukám is volt egyben:)!!

Rengeteget sirtam minden áldott nap még autó vezetés közben is sokszor rám jött:(!!Míg végül egy éjszaka arról álmodtam hogy leűlt az ágyam szélére meg fogta a kezem és azt mondta:Igérd meg hogy többet nem sirsz,mert én itt vagyok veled és mindig vigyázni fogok rád!!!

Másnaptól elengedtem és könnyebb lett itt belűl nem volt súly a lelkemen azóta könnyebb,de viszont mindennap gondolok rá:))Érdekes de IGAZ mikor látni szeretném vagy nagyon hiányzik álmomba mindig eljön hozzám!!!!

266. 3c0814215c (válaszként erre: 265. - Brig9)
2010. febr. 3. 14:52

A szemedet becsaphatod, de ami nincs azt nem láthatod. Valahogy így kell ezt rendesen leellenőrizni:

[link]

265. Brig9 (válaszként erre: 262. - 3c0814215c)
2010. febr. 3. 14:49

Az aurát én is látom már! A sajátomat teljesen,másnak csak körvonalakban!

mikor nekem más nézte meg, leeelenőriztettem géppel!

És ugyanolyan volt!

Most már nem csak nézetem géppel vagy mással, hanem magamnak is nézem!

De igazából nem érdekel, ha valaki nem hisz nekem!

Megmondtam, senkit nem akarok győzködni!

264. 3c0814215c (válaszként erre: 263. - 8c62b338a3)
2010. febr. 3. 08:31
A fali óra másodpercmutatója.
2010. febr. 3. 08:23

Sziasztok.

Nekem pár napja mondja a 14 éves fiam,hogy hajnalban olyat hall,mintha lépkednének a szobában.Ha kinyitja a szemét elmúlik,ha befordulna aludni,akkor fél perc múlva kezdődik.Eddig soha nem fordult elő ilyen.Nem volt félős gyerek,most is azt mondja nem fél,de ha hajnalban ráébred erre,akkor viszont rémület fogja el.De nem jött át hozzám,csak reggel mondta el...

Mi lehet?

262. 3c0814215c (válaszként erre: 261. - Brig9)
2010. febr. 2. 22:11

"Az emberek többsége azt hiszi, hogy amt nem látaz nem létezik!"


A nem tudás, mint érv (argumentum ad ignorantiam)

egy logikai csapda, mely szerint egy dolog igaz, ha nem bizonyított, hogy hamis, illetve hamis, ha nem bizonyított, hogy igaz. Egy állítás helyességét vagy helytelenségét csak a rá vonatkozó bizonyítékok alátámasztása vagy megcáfolása alapján kell mérlegelni, nem pedig egy ellenkező, vagy a vele ellentétes állítás bizonyításának hiánya alapján.


"Ha 15 éve valakinek az auráról beszélsz,ki is röhögött volna!!!"


Ma is kiröhögöm.


"De már szinte mindenki tudja, az aura létező, természetes dolog!"


Semmi bizonyíték nincs az aura létezésére.


"Ja, és amíg alvási paralízisem volt, addig nem is érdekeltek ezek a dolgok!"


Az alvási paralízis természetes dolog mindenkinél. Sok ember megtapasztalja, ez kellemetlen is lehet, az okait nem ismerőknek gyakran félelmetes élmény.


"Bár azt nem értem, hogya vallásos embereket miért nem támadják?"


A vallást egyre gyakrabban, egyre többen kritizálják.

261. Brig9
2010. febr. 2. 22:00

Az emberek többsége azt hiszi, hogy amt nem látaz nem létezik!

Ha 15 éve valakinek az auráról beszélsz,ki is röhögött volna!!!

De már szinte mindenki tudja, az aura létező, természetes dolog!

Ez így van szerintem a szellemvilággal is!

Ja, és amíg alvási paralízisem volt, addig nem is érdekeltek ezek a dolgok!

Miután elmulasztották, utána kezdtem ebben igazán hinni és foglalkozn vele!

Mrt előtte én is próbáltammindent reálisan megmagyarázni!

És mióta ebben hiszek sokkal magabiztosabb kiegyensúlyozottabb vagyok!

Bár azt nem értem, hogya vallásos embereket miért nem támadják?

Olyat miért nem hallasz, hogy te beteg ember vagy, mert megkeresztelted a gyereked?!

Vagy fordulj orvoshoz, mert pappal temetteted el a férjed?!

Pedig minden vallás erről szól!

A lélek tovább él!

Én is vallásos ember vagyok!

REFORMÁTUS!!!!

Ezért még egyetlen támadást nem kaptam!! :)

260. c1e9612cd3 (válaszként erre: 258. - 3c0814215c)
2010. febr. 2. 21:57

ez a játék egész más! Arról tudja, h az csak játék! A gyerekek nem hülyék, csak gyerekek.

Mi magunk is hányszor játszottunk még egymással is ilyesmit! Otthon is, oviban is, és kisiskolásként még az óraszünetekben is. Aztán sikongatva rohantunk a "szörny" elől :)

259. c1e9612cd3 (válaszként erre: 258. - 3c0814215c)
2010. febr. 2. 21:56

nem kell, hogy szó essen róla. Egy gyerek szavak nélkül is érti a szüleit. Érzi a kisugárzását. Csak gondolj arra, h ha beteg agyereked, és te magad is feszült vagy, hiába nem mutatod ki (legalábbis te azt hiszed) neki ezt a feszültséget, a gyerek sokkal nyűgösebben, mondhatni hisztisebban fogyja átvészelni a betegséget.

A gyerekek érzik azt, hogy mikor, mi zajlik le a szüleikben. És túlnyomórészt nem csak a szüleikere, hanem az egész környezetükre ilyen szinten érzékenyek.

258. 3c0814215c (válaszként erre: 256. - C1e9612cd3)
2010. febr. 2. 21:48
Nem nagyon esik szó róla, úgyhogy tőlem akár láthatnák is. De nem látják. Néha játszunk olyat, hogy én vagyok a szellem vagy vmilyen szörny, és kergetem őket. Azt nagyon élvezik.
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook