Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A gyerekek látják a szellemeket? fórum

A gyerekek látják a szellemeket? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
527. Enissa
febr. 21. 15:34

Nem hiszem, viszont van egy tünet, a neve Charles Bonnet-szindróma.

Embereket, vagy bármilyen tárgyakat láthatnak.

febr. 21. 15:14
állitólag igen
febr. 21. 15:13
Nem
524. Hold3
2023. júl. 17. 03:14
Tettek Neked és a gyermekednek ezek a szellemek, rosszat, vagy jót? Vagy csak megjelennek?Tudtok kommunikálni Velük?
2013. márc. 24. 06:11
NÁLUNK is él egy elneveztük ROZSIKA NÉNINEK de hál istenek szerény s a kicsi lányom lássa s ha vallami történik csak mindig annyit mondunk ROZSIKA NÉNI ne csináld s minden abba marad meg szoktuk de még bár hol laktunk sose voltunk egyedül de nem félünk tölle
522. Medium11 (válaszként erre: 519. - Kicsilány09)
2013. márc. 23. 12:40
Kicsilány09 , az meg nemfog segiteni ha csak a szentelt vizet viszed magaddal ...hanem felkell venni 1 ijen csapattal a kapcsolatot akik tudnak segiteni haz tisztitasban...vagy 1 plebanossal de a papokkal legy ovatos ,,mert sok pap fel A DEMONI eroktol vagy a szellem uzestol nem gyakoroljak es azok altalaban azt mondjak hogy te kepzelodsz hogy ne keljen segitsenek neked,..rajtatok...vagy legrosszabb esetben megmondja szemedbe hogy bolond vagy /...de persze ez nem igaz..hiszen enis medium vagyok ..es atmentem par dolgon es mar segitettem par embernek
521. Medium11 (válaszként erre: 506. - Geridina)
2013. márc. 23. 12:36

igen Geridina szerintem igaz amit a kislany mond hiszen igy is manifesztalodni szoktak a szellemek .

en medium vagyok.. es tuti a kislanyod nem kepzelodik..amugy meg az nem biztos hogy a volt lakok jarnak vissza ..

520. mamma2
2012. máj. 22. 07:31
Fürdés után szenteltvízzel öblítsd le magad, és várd meg, míg teljesen megszáradsz...csak utána öltözz fel! - ne használj törölközőt !!! Ez biztos használ! :DDD
2012. máj. 21. 20:40
hát igen könnyebb lenne az életem ha nem lennének ezek,de félek hogy hülyének néznének,meg nem válna be.párom gondolt arra hogy egy kis üvegbe tesz szentelt vizet és azt mindig magamnál tartom,hátha beválik.De idáig én sem hittem az ilyenekben,de mióta ezek vannak igen.Fürdőbe néha nem merek a tükörbe nézni,mert félek kit látok magam mögött,meg általában zuhanyzok,és elhúzom a függönyt,és mikor behunyom a szemem olyan érzésem van mintha lenne ott vki,de nincs
518. kisbaris (válaszként erre: 517. - Kicsilány09)
2012. máj. 21. 14:50
Szerintem gyorsan járj utána, ennek nem kell így lennie, biztosan lehet segíteni a dolgon. Hidd el, nyugodtabb életed lesz. :)
2012. máj. 20. 12:18

képzeljétek el én nem is tudom hány éves lehettem de 10 fölött voltam,mikor a szekrénysoromra rá néztem a polcos résznél egy férfi arcot láttam,nagyon megijedtem.

Aztán mikor elköltöztünk egy másik házba még tavaly ott is mondtam van a házban még vki,ettem a joghurtot és mikor letettem a papírját nem néztem oda elkezdett mozogni,mondtam hogyha van itt vki mozdítsa meg és megtette,és nem egyedül voltam.Aztán a következő esetben ültem a wcn,még jó hogy csak pisiltem,mert még szinte félig bent volt a lábam mikor tokostul kiesett az ablak,nem volt szél,senki nem tudta volna hisz oda akkor létrát kellett volna használni.hajszálhíján megmenekültem,másnap egyből elköltöztünk.De mondjuk ütött el már autó úgy hogy állok a zebránál és vki meglökte a lábam,és így egyszerre indultam el az autóssal,így ütött el.Érdekes dolgok.Érzem hogy egy férfi szellem csapódott hozzám,de néha olyan félelem kerít hatalmába hogy csak na.

516. Zsüly18 (válaszként erre: 508. - Angele)
2012. ápr. 24. 09:46
olyan lett volna a zaj mintha még élt volna..am bocsi h ilyen sokára válaszoltam de nem vagyok gép közelbe
515. kisbaris (válaszként erre: 514. - Geridina)
2012. ápr. 16. 17:42
Húú ez elég ijesztő!! Én már régen eldöntöttem, hogy olyan házba nem költözök ahol már haltak meg.. nem csak hogy a házban, hanem hogy az ott lakók kihaltak. Soha!!! Nem is mernék ilyen helyen lakni. Persze gondolom nem teheti meg senki, hogy csak úgy odébb költözik.
514. geridina (válaszként erre: 513. - Angele)
2012. ápr. 13. 11:48
Közvetlenül a meggyfa mellett mutatta, de ezt már mi ültettük. Van még szétszórva 4 gyümölcsfa, de ezeket mind mi ültettük. 5 éve költöztünk oda, előtte 2 évvel haltak meg a tulajok egymás után. Állítólag sok gyümölcsfájuk volt régen, de kivágták. AMúgy az egész kertben látta a barátnőm lánya az energiagömböket, és azt mesélte, hogy elszaladt előle a másik házba. Akkor meséltem el neki, amit addig nem tudott, hogy ott az anyukája lakik a mai napig.
513. Angele (válaszként erre: 510. - Geridina)
2012. ápr. 13. 01:28

A szellemek iletve kisértetek szeretnek fa közelébe tanyázni általába és ragaszkodnak korábbi életükbe a tárgyakhoz helyekhez.

Es csak az a megyfa van ottan vagy néhány fa más is? Es volt korábban valamilyen épület vagy helység oda épitve a megyfa helyett?

2012. ápr. 6. 20:18
Szerintem is.
2012. ápr. 6. 17:07
Szerintem látják őket.
510. geridina (válaszként erre: 509. - Angele)
2012. ápr. 6. 08:29

Igen, pont a meggyfa mellett. Jelent ez valamit?

Amúgy a kislány, aki látta az előző tulajokat, ugyanarra mutatta, pontosabban az egész kertben körbe körbe ment a gömb.

509. Angele (válaszként erre: 506. - Geridina)
2012. ápr. 6. 01:52

Es a kert melyik részébe mutatta meg lányod a buborékokat?

Es azon részen ahol buborékokat látta ottan van valamilyen gyümölcsfa vagy másvalamilyen fa?

508. Angele (válaszként erre: 505. - Zsüly18)
2012. ápr. 6. 01:49
Es ugyanolyan élethüen volt az asztalra csapás amikor a papád még élt vagy picit tompa volt a zaj?
2012. ápr. 5. 18:54

úristen..én is megijedtem volna..


szerintem is energiagömböket láthatott..

2012. ápr. 5. 15:01

Sziasztok!


Lányom ma megint megijesztett:)

kinn voltunk a kertben, és odajött hozzám, hogy lát buborékokat és mutatta, hogy hol. A kertünkbe visszajárnak az előző lakók, már meséltem itt nektek, hogy a barátnőm lánya látja a szellemeket, és ő ilyen kis energiagömböknek írta le őket. Hát ezeket láthatta akár a lányom buborékoknak is.

Szerintetek?

2012. ápr. 5. 07:52

nem,szerintem nem halt meg senki..


már régóta,több éve..szüleimmel aludtam még terhesen is,amikor párom éjszakás volt..


meg volt olyan is hogy párom felkeltett hogy hozzak neki innit..ültem még egy kicsit az ágy szélén,és olyat hallottunk hogy valaki rácsapott az asztalra..egyből nem mentem ki a konyhába,nem volt kint senki..aztán rájöttem hogy a papám szokott ilyeneket csinálni,de akkor már nem élt..tuti ő volt..

504. Angele (válaszként erre: 503. - Zsüly18)
2012. ápr. 5. 01:05

Es amugy ahol mostan laktok jelenleg ottan halt már meg valaki?

Es miota vagy ilyen félös ha kiszajokat hallasz vagy ilyesmi furcsa zajokat?

2012. ápr. 4. 07:59
igen az vagyok..hát akkor oda szaladok uramhoz mert félek..pl.tegnap éjjel kért a kisfiam innit,de uramnak kellett kimenni a konyhába mert féltem de nem volt semmi zaj..
502. Angele (válaszként erre: 501. - Zsüly18)
2012. ápr. 3. 00:53

Úgyértem hogy lelkileg nelegyél gyenge.

Amugy vallásos vagy?


Naés ha hallasz zajt amit mondasz akkor olyankor mitszoktál csinálni? Elmész megnézni hogy mégis mivolt az és honnan jött?

2012. ápr. 2. 16:44

értem..akkor azt mondod hogy ne legyek gyenge??


amúgy ha már egy kis zajt hallok akkor már bevagyok szarva..néha tök csönd van és érzem hogy valaki ott áll mögöttem..

500. Angele (válaszként erre: 499. - Zsüly18)
2012. ápr. 2. 01:30
Ha engedsz neki és érzi hogy gyenge vagy akkor beköltözhet de töled függ mindig minden.
2012. ápr. 1. 09:17
igen igaz..hát először lesokolódtam,mondom anyukámnak te is láttad??és igen..megijedtünk rendesen..amúgy te hiszel hogy egy szellem beköltözhet a testedbe??én ettől félek:S..
498. Angele (válaszként erre: 497. - Zsüly18)
2012. ápr. 1. 01:17

"meg még régen szoptattam a kisfiamat, és az asztalon volt a távirányító erre felemelkedett az asztalról. . "


Ez mostan ténleg? Es aztán mitcsináltál?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook