Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyerekek és szellemek fórum

Gyerekek és szellemek (beszélgetős fórum)


11. boszi1968 (válaszként erre: 1. - SzaszIvett)
2015. dec. 29. 00:06
nem kell kamera,mert ha van szellem a lakásba azzal csak fel dühíted.a szellemeknek van egy dolguk amit ha akarnak, ha nem megtesznek.szórj a szoba padlójára kristály cukrot.ha van szellem ott, az kényszert érez hogy meg számolja a cukor szemeket.közben nyomot hagy maga után.
2015. szept. 19. 13:59
Én hiszek a szellemekben és a természetfelettiben, így ha a lányom beszélni kezd majd ilyenekről engem is érdekelni fog a dolog és szerintem hosszasan fogunk beszélgetni. :) A mai napig látok és érzek dolgokat de tudom hogy a gyerekek sokkal fogékonyabbak az ilyesmikre.
2015. szept. 18. 19:51

nekem volt ilyen es neha van is.. reggel pontosan 3:12 perckor kipattan a szememvagy arra kelek,hogy olyan mintha valaki felrazna es folyto erzesem van.

kicsi koromban lattam "dolgokat" de lehulyzetek, kinevettek, bolondnak titulaltak..igy mar csak halovanyan latom, ha egyaltalan latom.

Azt tudom mondani ha kislanyod kesobb beszamol ilyenekrol, ne mondjatok hogy kpzelidik mert akkor ez a gyonyoru kepessege megmarad vagy lehet kinovi, de mindenkepp hagyni kell.

bantani nem hinnem hogy akarnak, a banto szellemek erzhetoek, hogy rosszak.

2015. szept. 11. 19:04
A kicsi fiam kb 4-5 hónapos koráig folyamatosan a "semmit" nézte a plafon egy bizonyos pontján (mindig ugyanott), elmélyülve, volt, hogy mutogatott is arrafelé. Lehet, hogy látott valamit/valakit akit mi nem :/
2015. szept. 11. 15:01

egy ismerősöm (mély katolikusok) kisfia rendszeresen beszélgetett az ágy végében ülő nagyapjával, akit sosem látott , mert még a születése előtt meghalt


a szülők teljesen n ormálisan kezelték a dolgot, elfogadták, hogy papa jár az unokához

2015. szept. 11. 14:17
Májusban halt meg a párom, és az 5 éves unokám időnként látja őt ülni a fotelban. Azt mondja, ott ül a Nyuszi papa, és mosolyog. Ha nálam alszik az unokám, ő is felébred hajnali 2-3 óra körül. Szerintem akkor látogatja őt meg a nagyapja szelleme. Nem csinál olyankor semmit, csak mutogat, és alszik tovább.
2015. szept. 11. 07:40
A gyerek ezt nem szokta meg egyik napról a másikra kel fel mindig 3kor sosem keltettemfel és rendszerint át aludta az éjszakát.
2015. szept. 10. 22:09

Ezt nem hiszem el....

Lehet szomjas a gyerek, és mindig pont akkor. Miért kell rögtön szellemekre gondolni?

Én minden reggel 5-kor felkelek és nem szellem miatt, hanem ezt szoktam meg. A gyerek is megszokta, hogy 3-kor felkel és átviszed magadhoz...

2015. szept. 10. 13:55
Amikor a kórházból hazajöttünk a picivel akkor is folyton felkeltette akkor meg is mondtam hogy oké hogy a nagyapja vagy és szeretnéd látni és foglalkozni vele de még kicsi és hagyd pihenni. El is tűnt de most úgy tűnik visszajött és újra foglalkozni akar vele. De ezt a gyertyás dolgot kipróbálom, bár igazából nem akarom elzavarni a háztól.
2015. szept. 10. 13:48
Gyújtsatok egy gyertyát a szobában, hagyjátok teljesen leégni és mikor meggyújtod, mondd el a "vendégnek", hogy nem szeretnéd, hogy itt legyen, neki itt nincs helye, lépjen át a túlvilágra, menjen el, nem ijesztgetheti a lányod többé.
2015. szept. 10. 13:44

Sziasztok!

Van egy másfél éves kislányom és az elmúlt hétben minden éjjel felkel 3 óra környékén és egyszerűen nem hajlandó utánna a kiságyában aludni. Az este többi részét velünk alussza át. Sokszor mutat ajtók és ablakok felé és mintha valaki másnak is válaszolna. Még nem tud beszélni ugyan de néha a nagy semminek reagál úgy ahogy nekünk szokott.

Szerintem édes apám szelleme van vele mivel sok bútora van nálunk és a fényképét is ki tettem. Én nem félek a szellemektől sőt tisztelem őket és ha csak nem ártó akkor nem zavarom el.

Veletek történt már valami hasonló? Én alig várom hogy a lányom megtanuljon beszélni és rákérdezzek erre a dologra. Valamint bizonyítékot szeretnék arra hogy nem magától hanem "valaki" által kel fel este. Videó kamera kizárt mivel csak fél órát tud felvenni. Valami ötlet erre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook