Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A gyerekek látják a szellemeket? fórum

A gyerekek látják a szellemeket? (tudásbázis kérdés)


17. Cinka (válaszként erre: 16. - 6a062297d0)
2008. febr. 12. 23:03
nem gömbvillám lehetett? a párom is találkozott vele gyerekkorában! félelmetes ahogy elmeséli! neki az a rezgő gömb be is ment a szobába és megállt előtte rezegve, majd nyom nélkül kiment! utána pszichiátrián kezelték, és azóta különlegesen intuitív ember lett belőle!
2008. febr. 12. 20:37
Emlékszem rá, hogy 3-4 éves lehettem, tél volt, nagy hó, és hideg. Reggel felkeltem, és egyedül voltam a lakásban. Kiabáltam anyunak, de nem válaszolt. Én ültem az ágyon, és megláttam valamit a szoba bal felső sarkában. energiának nevezném, nem tudok rá jobb szót. Olyan volt, mintha egy képlékeny gömb átjött volna a falon, és belógott volna a szobába úgy, hogy a falon kívül eső részét nem, csak a falakon belüli részét érzékeltem. Féltem, és nem tudtam mozdulni, csak a hideget éreztem, és hogy egyedül vagyok. Aztán eltünt. Kimásztam az ágyból, és kimentem az udvarra megnézni, hogy hol van anyu. Nem láttam sehol, ezért kiabálni kezdtem, mezitláb, egy pizsiben. A másik utcából kiabált vissza, átment vízért, mert befagyott a kút az udvaron. Ez csak egyszer fordult elő, ha jól emlékszem.
15. Cinka (válaszként erre: 12. - Be52089f0e)
2008. febr. 12. 19:55
Sajnos arra sem kapok választ...délutántól is nézi a pici azt a sarkot, de ma nem fél és nem is foglalkozik vele állandóan...a gyertya persze ég...
2008. febr. 12. 17:05
Igen látják egyik ronon kisfiú is látta őket ameddig kicsi volt.
13. Anulu
2008. febr. 12. 16:35

Helló! Az én fiam is beszélt "valakivel" 1-2 éves kora körül. Sajnos ma már(16 éves)nem emlékszik semmire evvel kapcsolatban. De mi is (a család)és a nálunk járó vendégek is látni véltek alakokat. Egymástól függetlenül, ugyan olyannak írták le a látomást - ez azért érdekes, nem?

A fehér gyertya jó, de kérd is meg a jelenést, hogy távozzon, megrémíti a gyereket és Téged is. Lehet, hogy többször is kell kérned. Ha nem vagy hívő, akkor is kérd a gyerek őrangyalát, hogy segítsen. Én sem vagyok hívő a szó szoros értelmében, de foglalkozom parapszihológiával és tapasztaltam olyan dolgokat, ami megingatta a hitetlenségemet.

12. be52089f0e (válaszként erre: 11. - Cinka)
2008. febr. 12. 15:27

A fehér gyertya mindenre jó. Ha rossz kedved van, ha el akarsz érni valamit. Csak bele kell nézni a lángba és lehet hülyén hangzik, de beszélni kell hozzá. Elmondod neki, hogy mit akarsz. De nem jövő időben, hanem jelenben.Pl a most alakulóban lévő vállalkozásod sikeres. A pénzt ne emlísd.

Azt sem tudod megkérdezni tőle, hogy néni vagy bácsi van ott?

11. Cinka (válaszként erre: 10. - Be52089f0e)
2008. febr. 12. 14:43

Sajnos, nem értem, mert csak a maga kis babanyelvén beszél folyékonyan, érthetően csak pár szót mond.

A fehér gyertya még miért jó?

Megvárom a férjem, hogy gyújtson ott megint, én nem merek odamenni...bizti röhejesnek tűnök...

2008. febr. 12. 13:27

A gyerekek 5-6 éves korukig látják ezeket a dolgokat.

Az én kisfiam is megszokott ijeszteni, de szerencsére nem ilyen gyakran. Ő most 2 éves. A nyáron nagymamám meghalt. Na akkor voltak aztán az ijesztő dolgok. Volt, hogy a maga kis nyelvén szólt, hogy itt van nagymamám. És mikor szóltam, hogy "Mama most megijesztettél", akkor a kisfiam azt mondta, hogy elment.

Előfordult olyan is, hogy azzal szórakoztunk a "nagymamámmal", hogy az ajtó kinyilt, én bezártam, aztán újra kinyilt, én újra bezártam. Ez addig tartott, amíg azt nem montam, hogy most már ne szórakozzon velem.

Most már csak mosolygok rajta, de akkor nagyon bevoltam ....


Cina: Nagyon jól tetted, hogy égettél fehér gyertyát. Az nem csak ilyen esetekben hasznos.

Egyáltalán nem tudod kivenni, hogy mit mond a lányod?

2008. febr. 12. 12:49

Az állatokra is azt mondják, hogy érzékelik!

Az öcsémmel volt egy érdekes eset!Folyamatossan egy

pontot bámult és azt kiabálta: cica, többször is megnéztük, de nem volt ott semmi. A pici arcán látszódott, h ő pedig lát vmit!

2008. febr. 12. 12:47

Hát mit mondjak, most is borsózik mindenem...

Lehet, hogy "szakértő"-höz kellene forduljál. Biztosan vannak ilyen szelleműzök, vagy kik. Nézz utána a dolognak, én biztos mág aludni sem tudnék a helyedben abban a lakásban.

7. Cinka (válaszként erre: 6. - Kókusz)
2008. febr. 12. 12:41
Én szerencsére nem, mert rögtön befo..nék :)) vagy azonnal összeesnék holtan..De a legkülönösebb a tegnap óta tartó dolog, amivel egész egyszerűen nem tudok mit kezdeni...A pici egyfolytában a szoba egyik sarkába néz, oda mutogat, a szekrény teteje felé. Tegnap sírt, ha odanézett és bújt hozzánk, ma csak nézi és mutatja, de sajnos nem értem, amit mond :(((( Már odavittük többször, hátha csak kell neki valami, de nem, sőt ha közeledtünk, akkor kapálózni és sírni kezdett.Már elkövettünk olyat is, ami ellen eddig épnek hitt eszemmel tiltakoztam, de muszáj volt tenni valamit...Elővettem két fémpálcát és "bemértük" a szobát. A helyiség egyéb részeiben a szokásos módon viselkedett a pálca (valamikor gyapjú ágyneműs bemutatókon a vízereket mutattuk ki vele), de abban a bizonyos sarokban őrült forgásba kezdett. Amellett a kislány viselkedése abszolút és egymástól függetlenül is feltűnt a férjemnek és anyukámnak is. Máshol ezt nem csinálja. Most is, ahogy ezt írom, reszket a kezem, mert áll mellettem, nézi azt a sarkot, mutogat és beszél oda..tényleg őrjítő! Ja és tegnap este füstölőt és gyertyát égettünk ott. Lhet, hozok ma a templomból szentelt vizet, vagy nem tudom, komolyan én sose hittem ilyesmiben, de most már kezdek becsavarodni...
6. Kókusz (válaszként erre: 4. - Cinka)
2008. febr. 12. 12:14

Beleborzongtam abba, amit írtál! Még most is feláll at összes szőröm, libabőrös vagyok!

Én is hallottam már ilyenről, hogy a gyerekeknek jobb a "szellemlátó" képességük. Te olyankor nem érzel semmit, amikor a kislányod viselkedése alapján valószínű, hogy van veletek valaki?

2008. febr. 11. 15:17
Azt olvastam egy Ezo-könyvben, hogy látnak szellemeket, aurát,sokmindent érzékelnek,amit a felnőttek nem és kb.:7 éves korra sikeresen "kinevelik" a szülők még az írmagját is a gyerekből, mert ők nem látnak ilyeneket!Márpedig, ha ők nem látják, akkor nincsenek is,a gyerek a szülőnek mindent elhisz/legalábbis egy ideig/!
2008. febr. 11. 15:16
Sosem foglalkoztam a szellemvilággal, csak épp annyira, amennyire egy átlagember eltöpreng a dolgon. De mostanában furcsa és számomra ijesztő jelenségeknek vagyok tanúja. Nem különös léptek, vagy recsegő bútorok rémítenek meg, hanem a kisebbik, 20 hónapos lányom időnkénti viselkedése. Még nem tud úgy beszélni, hogy értsük is, de produkál különös dolgokat.Például ha játékból etet engem, sokszor odakínálja a játékkanalat valakinek, aki mintha mellettem ülne, és éppúgy nevet, mint amikor én fogadom el, amit "főzött".Vagy néz a levegőbe és mutatja, vegye fel valaki, de nem rám néz, hanem el a szoba üres részébe. Egyik nap a vállam felett kukucskált át, és hol hozzám bújt, hol kacagott és közben folyton mutogatott valahová, persze én nem láttam semmit...Tegnap állt a szobában, és a játékát nyújtotta valakinek, aztán visszavette és mondta:nem!, persze szintén senki nem volt körülötte... és mindig vannak ilyen jelenségek...lehet, hogy ez csak számomra különös?
2008. febr. 11. 15:14
Nem minden gyerek, de igen.
2008. febr. 11. 15:10
Én gyerek vagyok, és nem biztos hogy szellemeket, de furcsa dolgokat "észlelek"
2008. febr. 11. 15:08
A gyerekek látják a szellemeket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook