Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos Újratöltve! Január 4.-től! fórum

90 napos Újratöltve! Január 4.-től! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
2010. jan. 5. 18:10

Sziasztok!


Nagyon jól birom, de ma sajnos egy kicsit elszúrtam, mert egésznap úton voltunk és nem tudtam rendesen inni és most pokolian fáj a fejem.

Most próbálom pótolni, de már nem tudok meginni 3 litert. A sok méreg bomlik le a szervezetemből, de nem kapott folyadékot, így nem tudta kimosni, ettől van a fejfájásom.

Valószinű 7 napig fogom csinálni, utána jöhet a diéta.

Nem azért csinálom, hogy szűküljön a gyomrom, hanem méregtelenítésért, ezt mindenkinek évente 2-3x megkellene csinálni.

Mindenre képesek vagyunk, ha nagyon akarjuk, az ember fantasztikus találmány.

200. Vecy
2010. jan. 5. 18:08
Én holnap tuti pizzát ebédelek :) Valami gyenge mirelitet, amin alig van valami :D
2010. jan. 5. 17:50

sziasztok:)

Huh.Sabrina,igazad lehet,akkor amit vettem pudingot azt akkor megeszem fehérje napon.S befejezem:)Ha tényleg le akarok fogyni,akkor le kell mondani ilyen dolgokról.És az U1 sütik?Tudom,akkor az se a legjobb,de reggelire jó nem?:)Hát CH napra,őszintén én se nagyon tudom..A tészta biztos:)hm...holnap víznap..ááhh:S

2010. jan. 5. 16:51
Szerintem ha főzől valamit, akkor nagyon nehéz úgy csinálni hogy pontosan egy étkezésre legyen elegendő. Főzelék félékre, levesekre gondolok. Kicsit kevesebb gonddal jár ha ugyan azt eszed ebédre meg vacsira is.
2010. jan. 5. 16:26
én a femina étrendjét vettem alapul, ami szintén egy reformab változat, mert az alap 90 napos valamennyire egészségtelen. és nem kötelező ugyanazt enni vacsira mint ebédre:)
196. Vecy (válaszként erre: 188. - D441802019)
2010. jan. 5. 16:23

Tudásbázisban valaki már feltette a kérdést, akkor ezek a válaszok érkeztek:

[link]

195. Vecy (válaszként erre: 194. - Ezvan2)
2010. jan. 5. 16:16
Eddig én is mindig ott buktam el... de kemény akarat kell hozzá, és akkor menni fog. Én ilyenkor jobb szeretek otthon se lenni, mert gyorsabban eltelik, ha valamerre mászkálok. Valószínűleg aznap elmegyek kozmetikushoz :)
194. ezvan2 (válaszként erre: 192. - Vecy)
2010. jan. 5. 16:14

jómagam még a gyümölcsnapoktól is parázok, mert nagyon kevés gyümölcsöt eszek csak meg..

szerencsére déligyüm szezon van.

A víznapon azért gyümlét lehet inni, ugye?

193. b585f2bb7e (válaszként erre: 186. - Gdsz)
2010. jan. 5. 16:13
szerintem ennyi idősen ha valaki túlsúllyal küzd akkor az orvosi felügyelet mellett ügyeljen az étkezésére, mert ez mgé fejlődő szervezet. Sportolni kell. A 90 napos jó irányadó, de a gyümölcsnapot túlzásnak tartom. max minden 8. nap de nem értek hozzá:)
192. Vecy (válaszként erre: 172. - Pintyo577)
2010. jan. 5. 16:06
Nem semmi. Én tuti nem bírnám. Már előre parázok a víznaptól, pedig hol van az még... :)
191. Vecy (válaszként erre: 188. - D441802019)
2010. jan. 5. 16:06

Én is így tudom. Jobban mondva úgy szól a leírás, hogy az a legjobb, ha ugyanazt eszed.

Persze nem mindig van rá lehetősége az embernek.

190. Vecy (válaszként erre: 176. - Heny1982)
2010. jan. 5. 16:05
Wazzz a spinning az nagyon kemény! Le a kalappal. Én még nem próbáltam, de több barátnőm is mondta, hogy soha többet :D
189. Vecy (válaszként erre: 169. - B585f2bb7e)
2010. jan. 5. 16:03

Ma nem csaltam :)

Reggelire alma és narancs, napközben koffeinmentes tea kicsi mézzel, ebédre és uszira (a vacsi helyett) rizs. És ennyi.

Ma lehet pihi nap lesz torna ügyben, de a gyaloglás mára is megvolt. Lehet sétálok egyet még estére.

2010. jan. 5. 16:01

Ácsi... én úgy tudom, hogy minden nap vacsorára azt kell enni, mint ebédre... (kivéve a szénhidrát napot és a gyümölcs napot persze)...


Én nem hiszek a reform-változatokban.

"Ami egyszer bevált, azon ne változtass!" :-)

187. gdsz (válaszként erre: 185. - Bambuszliget)
2010. jan. 5. 15:39
köszi a választ
186. gdsz
2010. jan. 5. 15:39
nekem kérdezte egy ismerősőm hogy 14 évesen el kezdheti e a diétát és hogy nem lesz e semmi baja.szerintetek?
185. bambuszliget (válaszként erre: 184. - Gdsz)
2010. jan. 5. 15:19

persze, nem lesz tőle semmi baj.

szerintem amúgy az egész 90 napos dologba az a jó hogy egyrészt kevesebbet eszel, sok gyümit meg zöldséget, nem eszel minden nap húst.

184. gdsz
2010. jan. 5. 14:51
sziasztok! szerintetek jó az úgy ha zöldséget pároltam egy nagyon kicsi vajon??
183. ezvan2
2010. jan. 5. 13:32

Sziasztok! én is most kezdtem, negyedikén a kúrát.

a célom leadni 10 kilót de majd meglátjuk. Egy barátnőm szerint ezzel a diétával csak annyi fog lejönni rólunk, amennyit a szervezetünk szükségesnek tart... remélem ez 10 kiló :)

2010. jan. 5. 12:52
Jaj, nagyon gratula Heny1982!!!Ez engem is kitartásra buzdít!!!:)Mondjuk még csak az 1. napnál járok ebéd után.:)
2010. jan. 5. 11:22
A lecsó nekem is a kedvencek közé tartozik, főleg barnarizzsel meg cukkinivel.
2010. jan. 5. 11:21

húú de ügyes vagy. nekem még csak a 2.napom van. én majd gyüminap után mérem meg magam:)))

Én a szimpla rizses lecsót nagyon szeretem. max nemlecsónak hanem zöldséges rizottonak fogod fel. hihi ))

179. Heny1982 (válaszként erre: 177. - B585f2bb7e)
2010. jan. 5. 09:47
Köszi Sabrina! A lecsó tényleg isteni ötlet! Nyami! (bár én tojással szeretem a legjobban, de ez van)Megnézem azokat a recepteket is. Most álltam mérlegre. -2 kg-nál járok. Ez az 5. nap! Állatira feldob
2010. jan. 5. 09:39

amúgy iszogatom a datolyaturmixot.. nyami..:) bár a datoyla csak itt ott érződik:))


holnap sulim van nekem is :(

177. b585f2bb7e (válaszként erre: 176. - Heny1982)
2010. jan. 5. 09:38

Szia Heny!

Pintyo még nem 90 naposozik, hanem valami léböjtöt csinál. bocsáss meg hogy nem tudom mi a neve pontoson, meg nem is akarom elvenni tőled a szólás jogát:D

Igen a wellnesscafe oldalán van ez a fajta. Én is most tudtam meg. Énnem bírnám:D régen mikor 90 naposaoztam én is csináltam ezt legalább 1 hónapig hogy minden 5. nap lénap volt:D

Viszont ez a fajta kicsit engedékenyebb mint ahagyományos .

És télleg msot jut eszembe Dii nem nagyon rögzült a fejembe hogy ott ch napon mit lehet enni, lehet én vagyok a hülye:P


Heny keményítőnapon ehetsz virsli nélkül paprikás krumplit. Én nagyon szeretem ezt a napot, sok finomságot lehet kitalálni. [link]

ezek kipróbált recik, nálam beváltak. Ma pl ebédre a székelykápiból kiszedtem akápit és azt eszemrizsel, uzsira sütök egy kis cukkínit fincsi fűszerekkel, vacsora pedig lencse.

Amúgy nagyon sok főzelékféle is van: pl savanyú burgonyafőzelék, bab, lencse, brokkoli, karfiolpüré tócsnival. lecsóóóó.. hát alegjobb.. fincsi rizses lecsó:)

2010. jan. 5. 09:05
Ti a tornával hogy álltok? Én tegnap a gyümi napomon este nyomtam 1 órás spinninget! Imádok tornázni, de ez gyilkos volt egész napi gyümölcsözés után! Végigm, a fogyókúrára gondoltam, az tartott életben!
175. Heny1982 (válaszként erre: 172. - Pintyo577)
2010. jan. 5. 09:03
4. napon 3 kg??!!! Ez igen! Ügyes vagy!
2010. jan. 5. 09:01
Sziasztok! Van olyan 90 napos, hogy minden 5. nap víznap? Én még nem is hallottam ilyet. Azt hittem 1 hónapban 1 víznap! A minden 5. az nagyon kegyetlenül hangzik? Holnap zöldség napom lesz. Szerintetek ehetek paprikáskrumplit virsli nélkül?Ti mit szoktatok enni ezen a napon? Nekem ez a legnehezebb?
2010. jan. 5. 08:53

Pintyo gratula:)) Amúgy jó az , hogy a 90 napos előtt kúrát csinálsz, mert könnyebb lesz. Gondolom azért valamennyire összeszűkül a gyomrod. Egy ilyen böjt utána gyümölcsnap pazar:D


Dii a puding az keményítő meg tejes. Bár tudom hogy te kicsit reformosabban csinálod, csak a többiek kedvéért mondom, hogy a ouding olyan étel ami kiesik a a90 naposból, mert maga a por keményítő a tej meg tej:D szal fehérje.

Persze az u1 puding ch mentes az tény, de hát ch napon miért akarsz ch menteset enni?:D

Nem olyan jük ám az update termékek sajna.. ezt belső embertől tudom:S A túró rudit ami updates meg inkább fehérjenapon enném, ugyanis az túró, pici étbevonot tartalmaz, és cukormentes. Szóval uzsira tökéletes, ha már éhen haltál.

Na most félre ne érts nem akartalak kioktatni:D mert sajna néha félreértenek az emberek azt kapom a koppintás. csak segítségül írtam , mert lehet van olyan aki tényleg nagyon komolyan veszi ezt a szétválasztást, és ilyenkor nem tudja mi van:)


Ch napra nekem annyi ötletem van:D

Ebédre pl nagy kedvenc a kínai szójaszószos tészta zöldségekkel, vagy a pesztós tészta. Ezekben is van minimális olyan hozzávaló ami nem ch. De hát melyik süteménybe vagy fagyiba nincs tej /tojás, amit ugyebár vacsira kell enni.

A gomab elvileg fehérje de sokan ch napra teszik, hogy apizzán en csak paradicsom legyen. ha neked is ch napos a gomba akkor gombapöri tésztával. Grízes tészta, palacsinta. Fánk. soroljam még így neked gyüminapon?:D

2010. jan. 5. 08:24

Jó reggelt mindenkinek!


3 kg minusz, igaz ez még nem mind fogyás, tisztulás is, de akkor is 3 kg.

Ez a 4. napom, tökéletesen érzem magam, sőt!

❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook