Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos Újratöltve! Január 4.-től! fórum

90 napos Újratöltve! Január 4.-től! (beszélgetős fórum)


2010. jan. 3. 20:36

sziasztok:]

Sabrina,remélem sikerült megszerelnie:)

Huhúú..Boldog vagyok,hogy holnap csatlakoztok: D

Holnap sulii:Sáh...ma totál depis hangulatom volt emiatt: |

2010. jan. 3. 20:23

Sziasztok!


Én is holnap szeretném elkezdeni a diétát. Egy éve már megcsináltam egyszer, 11kg-ot fogytam, de sajnos azóta visszaszedtem mindet. Remélem, most lesz elég kitartás bennem. Konditerembe is elszeretnék menni. Sok sikert mindenkinek!

2010. jan. 3. 17:11

Sziasztok!

Jaj olyan kis szomorú vagyok mert elromlott amosogatógépünk.. hívtunk szerelőt pár óra és kijön.. remélem nem nagy a baj. 1 éves még csak:S

A 13 naposat én sem ajánlom.. szerintem megterhelő as zervezet számára... üres kávé reggelire.. tuti kiégne a gyomrom:D

Én is holnap kezdem a 90 naposat, szóval nyugodtan lehet csatlakozni:):)


Bambuszliget az avokádó banánnal jól hangzik ,de nekem túl heavy. a banán amgas kalóriájú az avokádó meg nagyon olajos. a kettőt együtt semiképp sem fogyasztanám. gyüminapon jó kiegészítés az avokádó megsózva picit, mert ugye aznap csak édeset eszünk. :)

Tényleg én még nem is írtam meg aparamétereim.. mert hogy én holnap méredzkedem. de kb 170 cm/78 kg vagyok.

2010. jan. 3. 16:30
gyümi napon nagyon finom (szerintem) avokádó banánnal
137. czifi
2010. jan. 3. 15:24
Sziasztok.Én is csatlakoznék holnaptól hozzátok.Tavaly ilyenkor kezdtem el először ,végigcsináltam,73-ról kezdtem,8 kilót fogytam.Azóta is tartom a súlyomat,1 dekát sem hiztam vissza,pedig mindent eszem úgy mint elötte.Még 5-6 kilót szeretnék leadni,ezért csinálom meg újra.Szerintem nagyon jó ez a diéta.Ajánlom mindenkinek.
136. Heny1982 (válaszként erre: 133. - Szerenke25)
2010. jan. 3. 15:09
Szia Szerenke25! Én pont 1 éve csináltam meg a 13 napos diétát! Szerintem ne kezdj bele! Nálam nem vált be! A 2 hét alatt mindössze 4 kilót fogytam, amit szinte azonnal vissza is szedtem. Semmire nem volt erőm, nemhogy tornázni például. Annyira kiéheztem a normális kajákra, hogy szinte azonnal visszajött az összes lekínlódott kiló! A 90 napos ezerszer jobb! Vágj bele! Sokan vagyunk! Mindenkinek sikerülni fog! Neked is! (Meg remélem, nekem is, mert én is 20-tól szeretnék megszabadulni!)
135. Heny1982 (válaszként erre: 123. - Bambuszliget)
2010. jan. 3. 15:06
Hali! Én a diéta mellett babázom! 3 hónapja szültem! Ja, meg járok tornázni! Amennyit csak tudok! Remélem, hogy most tényleg sikerül is lefogynom úgy, ahogy szeretnék!
134. d441802019 (válaszként erre: 133. - Szerenke25)
2010. jan. 3. 14:23

Szia szerenke25!


Sokan kezdjük holnap.

Én mindenképp a 90 naposat ajánlom, ha 20 kg-ról van szó. Ez elegendő idő ahhoz, hogy ennyit, vagy közel ennyit leadj, és mindeközben mentálisan és fizikálisan is egészséges maradj!


Olvasgass vissza a fórumon, és máris rengeteg hasznos infót találhatsz, ami könnyít az elkövetkezendő időszakon. :-)


Sok sikert!

2010. jan. 3. 13:58
Sziasztok. Holnaptól szertnék elkezdeni diétázni 20kgtól akarok megszabadulni. Csak nem tudom eldőnteni hogy a 90 naposat vagy a 13 naposat kezdjem el elősszőr. Szerintetek? Nagyon szeretném ha valakivel el tudnám kezdeni mert talán úgy könnyebb. Légyszí irjatok
2010. jan. 3. 13:41
Egyszerűen és szép lassan ..... Nem figyeltem oda eléggé + lelki problémák, állandó éhségérzet,fegyelmezetlenség - de ennek VÉGE !!!! Most menni fog , érzem -:)
2010. jan. 3. 13:19

ha valaki szeretne meghívót a google csoporthoz, írjátok meg az e-mail címeteket privátban

oda már felraktam egy két receptet

2010. jan. 3. 13:16

hihi:) igazán nincs mit.

Bambuszliget nem a gyümölcsről kapta a nevét, hanem az alakjáról:D persze bármilyen formából meg lehet csinálni, és akkor szebben néz ki, de nekem ebben a bögrében volt a legjobb ízű és állagú.


Sziszu én nem kávézom:) viszont a banánturmixot imádom és az most nem lehet:D viszont azzal módosítottam tavaly is hogy almalé banáán és megyy összeturmixolva. nagyon fincsi és engem laktat. néha kicsi kókuszreszelék is ehet bele, de az már nem fontos.

Ma már olyan ebédet főztem amit keményítőnapon is lehetne enni. sütöttem pici olajon krumplit rá néhány kanál csemegekukorica és paradicsomos babbal felöntöttem. most még raktam a tetejére sajtot ,de amúgy nagyon fincsi:) szeretem keverni ezeket bár lehet nem kéne:)))

129. Lynda25
2010. jan. 3. 12:56
Bambuszliget ha vannak jó recept ötleteid jól jönnének hanem teher irj már egy párat.Amúgy én is dolgozom na és te suli vagy meló?
128. Lynda25
2010. jan. 3. 12:53
Concant hogy sikerült visszahiznod?Pedig elég szép eredményt értél el!
127. Lynda25
2010. jan. 3. 12:52

Szia SabRina

Köszi a köszöntést ari vagy

2010. jan. 3. 12:07
Mi a véleményetek Gillian Mckeith-ről? Nézte már valaki? Szerintem van pár jó receptje, ami jó lehet a 90 naposhoz is.
2010. jan. 3. 12:02
én dolgozom... :-)
2010. jan. 3. 12:01

Saßrina!


A receptjeidet már tegnap olvasgattam, és most fel is vettelek a linkjeim közé!

Jók az oldalak, ügyes vagy! Köszi! :-)

2010. jan. 3. 12:01

Hogy van mindenki? Hogy mennek a diéták?

Amúgy ki mit csinál a diéta mellett, úgy értve tanultok, dolgoztok vagy épp mindkettő?

Saßrina tegnap kipróbáltam a Khaki sütit, nagyon fini lett. Először azt hittem hogy a gyümiről kapta a nevét.

2010. jan. 3. 11:55

Hahó!


Én azt mondom önmagamból kiindulva: nem szabad súlyosan komolyan venni a diétát, mert a nagy nyomás alatt meg fogsz törni, és nem lesz elég kitartásod hozzá.


Ha minden addigi olyan szokásod feladod, amitől "komfortos" volt az életed, akkor kín és szenvedés lesz ez a 90 nap.


Mondom mindezt azért, mert én reggelente tejjel iszom a kávét, és ez ezután is így lesz... :-)

A cél érdekében azért annyit megteszek, hogy átváltok 1,5%-osra, és kevesebbel is beérem majd. :-)

2010. jan. 3. 11:38
nézd itt ahoxán vannak mintaétrendek [link]
120. b585f2bb7e (válaszként erre: 118. - Zsanzi88)
2010. jan. 3. 11:38
Szia zsanzi. Vanank reformváltozatok ott lehet itt tt enyhíeni de az alap 90 naposba keményítőnapon nincs tejtermék. még egy kanálnyi tejföl sem. ha valaki mindent helyesen betart annak eredménye is lesz:) Nyugodtan vágj bele, mi segítünk. holnap kezdünk, még nem késő csatlakozni.
2010. jan. 3. 11:36

Sziszu én is holnap indulok:) És köszönjük a blogot. nekem is van honlapom ott is sok reci van és szerintemérdemes többször beírni a címeket, mert lehet az újonnan érkezők nemolvasnak vissza mindent:) a boszorkatitkok.gportal.hu oldalamon nekem is fenn van akönyv és még sok recept, valamint csak recepteket taáltok a sabkitcy.blogspot.com , ami a tavalyi 90 napos diéta alatt készíettem el. a gyümölcsnapi ételeknek nagy sikere volt az akkori csapatban. nagy segítséget nyújtott nekem is mikor márnehezen bírja az ember a nyers gyümivel:)


Szia Contant és Linda:)) Tényleg egyre jobban gyarapodunk:)

2010. jan. 3. 11:28

Sziasztok!

Sok kitartást kívánok nektek a 90 naposhoz!!!

Nekem is tetszik ez a diéta , de nem merek belevágni , mert nem nagyon értem pl hogy krumplifőzelékbe lehet e tejfölt rakni mert ez mér fehérje de közbe meg a krumpli az keményítő,

ennyi meg engedett vagy egyáltalán nem lehet kavarni az étel fajtákat???????????

2010. jan. 3. 11:18

Sziasztok!


Először is -talán ezt mindannyiunk nevében mondhatom mindannyiunknak- : köszönöm a kedves fogadtatást, és a bátorító szavakat. :-)


Blogomat átköltöztettem a [link] oldalra, mivel sokkal egyszerűbb a kezelése, és regisztráció nélkül is tud kommentezni, aki akar.

Bocsi, ha ez egy kicsit önreklámnak tűnt, de nem egészen az, ugyanis a blogot talán éppen nektek / nekünk nyitottam. Saját tapasztalataimon kívül igyekszem majd mást is elhelyezni rajta, ami számotokra is hasznos lehet.


Így például a Fandiné által ajánlott könyv letöltőlinkjét is felraktam. Ettől függetlenül ajánlom, hogy a boltban is vegyétek meg a könyvet, mert így ránézésre igazán megéri az árát, bármennyibe is kerül.


Én sokakkal egyetemben holnap indítok... Munkával egybekötött fehérje nap igazán kellemes párosítás lesz! ;-)

2010. jan. 3. 10:46
Sziasztok , BUÉK mindenkinek én is beszállok a csapatba, igaz nekem az elmúlt évben már sikerült leadni 14 kg -ot a 90 napossal, amiből sajna 6 hónap alatt 6 kg vissza is jött...De most elérkezett a pillanat és mínusz 20 kg-ig meg sem állok -:) Hajrá, sok sikert és kitartást mindenkinek !!!!
115. Lynda25
2010. jan. 3. 10:40

Sziasztok!

Jó reggelt és Diétában Sikeres Új Évet Kivánok Mindenkinek!Csatlakozom én is a csapathoz itt sokkal jobb,több a vélemény ezen a fórum oldalon.

Nekem ez lesz a második napom(Keményitő) az első nem ment nehezen.Reméljük lesz mindenkinek elegendő kitartása ezért Biztassuk egymást!!

Szép Napot!

2010. jan. 3. 09:45

Én is nagyonörülök hogy egyre tobben bagyunk. Remélem a végén is itt leszünk mindannyian:)))

Amúgy jó reggelt.

Dii jó tanulást:D nekem is kéne :D

Nekem füzet a naplóm, de lehet ide is fogom vezetni:)

2010. jan. 3. 08:55
Sziasztok! Csatlakozom én is a fogyihoz. Én jan 1-jén kezdtem. Kb 20 kilótól szeretnék megszabadulni, úgyhogy Adrienn213 17-18 kilós fogyása nagyon nagy kedvet csinál a fogyihoz! Sok sikert mindenkinek!
2010. jan. 3. 08:29

sziasztok:)Naná,hogy csatlakozzatok:)Nagyon jó,hogy egyre többen vagyunk:)Együtt fogjuk "megélni"a változást:)Tök jó:)

Huh..ma rengeteget kell tanulnom:Sááhh..Ma zöldség napom van ugye:)Hmm:)tök jó:)

Sabrina:]A tegnapi "bűnözés"még belefér,de holnaptól: Dhuhúúú:D

És írni fogjátok a blogba,hogy mit ettetek?:]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook