Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos Újratöltve! Január 4.-től! fórum

90 napos Újratöltve! Január 4.-től! (beszélgetős fórum)


2010. jan. 5. 05:42

szép reggelt:)(Remélem TI még alszotok,én már egy órája keltem:Shaj..stb:|) hát nekem a tegnap az ismét jól sikerült,hisz norbi-puding,rudi,süti volt,mert suliból későn értem haza.Tényleg ti CHnapon mit esztek?Hogy picit változtassak?Ma gyümölcs nap,avval még nincs semmi baj,de holnap víz nap:Sííí..kiváncsi vagyok hogy fogom bírni,DE MEGCSINÁLOM:)Mert fehérje nap követi,azaz,a mérlegelés,remélem azért most 1 kg lemegy:)Örülnék neki,vagy ha nem is egy kg,legalább pár dkg:)

Tegnap is megvolt a mozgás mint mindig,30 perc bicikli és BA torna:]

2010. jan. 4. 23:30

Ti mit esztek holnap?

Nekem a főétkezéseim az egyik lencse a msáik káposztás rizs lesz:) A reggelim pedig almás datolyaturmix lesz. nyamii:D amúgy érdekes de nem vagyok éhes. nyomatom az ásványvizet:))

2010. jan. 4. 21:16

Nekem is ilyen jó hangulatban telt Vecy. A muffinért irgumburgum. Én vacsira végül sült párizsite ettem sajttal:D


Bambuszliget gondoltam hogy nem mászik rám de akkor si:D:D olyan roszsul hangzik. :P

Ja és ma vacsi után tornáztam! igaz csak 16 percet de az is haladás. inkább fokozatosan szeretnék tornázni.. mert általában rtégen midnig túlterheltem magam az első napon és aztán nem volt kedvem.

Én a II. kerületben lakom amúgy.


Nona akkor neked is picit lassabban fog beindulni, mivel nagyon kevés a felesleged:)

168. Vecy
2010. jan. 4. 20:19

Na helloka! Jelentem az első napom annyira jó volt, hogy teljesen be vagyok zsongva. Bárcsak minden napom ilyen lenne.

Bevallom reggel meg kellett ennem egy muffint, hogy ne sértsem meg az éppen távozó kollégát... de cserébe délután elmentem úszni, s a fogadalmamnak megfelelően gyalog közlekedtem (ennek egyfelől spórolási oldala is van, mivel drasztikusan emelték az üzemanyag árát, így tüntetőlegesen nem vagyok hajlandó kocsival munkába járni. 2in1 :))

Délben virsli volt, délután vacsi gyanánt pedig ettem húslevest tészta nélkül, és egy szelet husit.


Remélem nektek is hasonlóan jó hangulatban telt az első nap! Csak így tovább :)

167. bambuszliget (válaszként erre: 165. - B585f2bb7e)
2010. jan. 4. 19:57

Ne aggódj nem mászik :D nem fog az utcán letámadni. Amúgy meg semmi extra, ilyen fehér, gumi szerű cucc öntesz rá tejet és másnapra kész is a kefir.

Zuglóban lakok, és te merre? Meg a többiek is?

2010. jan. 4. 19:44

Saßrina, először is köszke a gyors választ,én kb 5 kgot szeretnék leadni.A barátnőm csinálta egyszer és ő azt mondta, hogy csak 2 hét után kezdett el tőle fogyni.Úgyhogy ezért kérdeztem.:)

Sziszu, köszönöm a bíztatást, sztem bizti belevágok.:)

2010. jan. 4. 19:40

Nemtom mi ez a kefirgomba de fuj :D:D

félek xD

Sziszu tescoba is van smatchba is . szerintem minden üzletben:)

Bambuszliget te merre laksz pesten ha szabad tudni:))

164. pintyo577 (válaszként erre: 160. - Bambuszliget)
2010. jan. 4. 19:24

Nekem is van kefírgombám, de azt mostanában nem használtam, a kristálygombát viszont minden nap isszuk.Valóban nagyon szapora, bár most valami történt velük, mert pusztúlnak, úgy kellett visszakérnem a szaporulatból, mert fogytak.

Nem tudom mi történt velük?

2010. jan. 4. 19:24

Aranyosak vagytok, hogy ilyen gyorsan válaszoltok. :-) Nagy tea-rajongó vagyok, és ez a mézes-boros történet igazán jól hangzik.

Lidl-ünk van, CBA-nk viszont nincs.

Na majd holnap ebédszünetemben körbenézek a belvárosban. :-)


Nona: vágj bele! Legalább próbáld meg! Ha úgy érzed, szökik belőled a kitartás, akkor pedig nyugodtan írd meg nekünk, és öntünk beléd egy kis erőt. :-)

162. pintyo577 (válaszként erre: 154. - B585f2bb7e)
2010. jan. 4. 19:19

A kristálygombámtól nem hiszem, hogy meg lehet éhezni, mindt ahogy írtad.

Ez egy nagyon egészséges, szinte gyógyszernek lehet nevezni, már elég régóta isszuk.

2010. jan. 4. 19:17
Sziszu, ha van a környéketeken Lidl ott is lehet fincsi teákat kapni.
160. bambuszliget (válaszként erre: 153. - Pintyo577)
2010. jan. 4. 19:06
Nekem is volt régen kristálygombám, bár az íze nem igazán jött be. Meg kétféle kefírgombám is volt, mindig nagyon fincsi kefírt csináltak. Egy idő után annyira elszaporodtak, pedig csak 1 kiskanálnyival indítottam.
2010. jan. 4. 18:51

Sziszu szerintem bármelyik boltba kapható. Ezt most ajándédkba kaptam de a CBA-ban vettem már ezt amárkát csak szilvás borosba. az is finom de ez amézes az igazi. Párom aki nem teázik ma krt belőle és megitta mindet. pedig ott szokta hagyni :D


itt alink nézd csak [link]

Loyd tea aneve:)

2010. jan. 4. 18:48

Szia Nona.Üdv a csapatban. Súlyfeleslegtől függ, mennyit adhatsz le vele. ha sok a felesleged akkor legalább 20 kg-ot. Eredmény... nos ez attól függ, hogy menynire vagy elszánt, mekkora adagoakt eszel és mennyit mozogsz. Itt van Dii.. ő 1 hét alatt fogyott le 85 kg-ra 92-ről. Remélem jól mondom:)

ha az új 90 naposat cisnálod ahol minden 5. nap lénap ott nyilván gyorsabb a fogyás. de ha kezdő vagy és ahogy mondod ingatag akkor maradj te is a hagyományosnál:)

2010. jan. 4. 18:44

Sziasztok!

Holnap kezdem a 90 naposat, mennyi idő múlva látszik az eredmény ill. mennyit lehet vele fogyni?

Bevallom, kicsit ingatag személyiség vagyok :(, így remélem tudjuk támogatni egymást, ezért is regisztráltam ezen az oldalon.Előre is köszönöm a válaszokat.Szép estét mindenkinek!!!

2010. jan. 4. 17:40
Saßrina! Hol vadásztál mézes-boros teát??? :-)
2010. jan. 4. 17:20

bambuszliget

legközelebb én is virslit eszem mer nagyon régen ettem már egy jóféle virslit:))

2010. jan. 4. 17:15
Jaj pintyo persze hogy érdekel minket:)) hiszen azért vagyunk itt. Gombalé :D érdekesen hangzik. Már nagyon éhes vagyok.. egész nap pakoltam. most bekapok vmi sajtocskát aztán vacsi később:)
2010. jan. 4. 16:59

én is elmondanám, hátha érdekel valakit.

3 dl kristálygombalé, 3 dl frissen készűlt almalé

2010. jan. 4. 14:59
nekem 2db sajttal sült virsli volt, meg kevés light majonéz
2010. jan. 4. 14:32
csináltam egy salátát: paradicsom ubi hagyma és feta sajt, hozzá ettem 80 g kenyeret amit tegna psütöttem, és 35 g párizsit. fincsi volt, jól is laktam. ja és egy teát is ittam mellé. mézes boros ízesítésűt.annyira fini, és nem kell bele semmilyen ízesítés. Te?
150. bambuszliget (válaszként erre: 149. - B585f2bb7e)
2010. jan. 4. 14:29
mi az ebéd?
2010. jan. 4. 14:04

Na a csapunkat megszerelték.. ami szintén rossz volt, gondoltuk most le tudunk mindent:D


holnap hozzák a bútorainkat. juhuu. :))) végre lesz szekrényünk. most eszem az ebédemet:) nagyon fini :D

2010. jan. 4. 13:02
Nekem meg nincs is mérlegem. Majd Ikeába szeretnék venni mikor lesz akciósan
2010. jan. 4. 10:47

Hahó!


Én is elfelejtettem lemérni magam. :-) Sebaj, ezen nem múlik. Nagyjából úgy is tudom, hogy mennyi vagyok.

Este leírom a blogomba, hogy mit tettem, és mit ettem! :-)

Üdv mindenkinek!

2010. jan. 4. 09:44

Sziasztok!

Vecy nagyon jól tetted, hogy rávetted magad. Óvatosan az új dolgok bevezetésével, nehogy sok legyen és aztán feladd. Ha sokszor jársz közénk tartani foguk benned a lelket és te is bennünk, hogy sikerüljön. Hát eljött az első nap. most kortyolgatom a a reggelimet. És én is vezetem a naplómat a hoxán:)

jaj de hülye vagyok. nem mértem le magam:D na ezt gyorsan megteszem

:D

2010. jan. 4. 08:08
Megkezdtem a 3. léböjtös napomat, most megyek kondizni, szaunázni, ha végeztem benézek.
144. Vecy
2010. jan. 3. 22:51

Sziasztok!

Nagynehezen de rávettem magam, hogy én is csatlakozzak. Rengeteg kilótól kell megszabadulnom, igazából számát sem tudom mennyi. De legalább húsz.

Remélem az új évben tartom magam az új szokásaimhoz, amiket igazából holnaptól vezetek be. A fogyás érdekében holnaptól lerakom az autót, és gyalog járok majd dolgozni. Meg ahová csak lehet a városban.


Nálam a holnapi menü: újévi köszöntés a kollégákkal, így virslizés lesz. :)

2010. jan. 3. 21:34

hát sajna nem tudták megjavítani... mert a keringető szivattyú romlott el amit rendelésre hoznak.. de közbe rájöttünk h még van rá garancia szal ingyen lesz. holanp hívjuk fel a szervizet.

Holnap kezdek. juhuuu:D

Remélem lesz erőm tornára is meg minden:)

2010. jan. 3. 21:34
Dii együtt érzek. Nekem vizsgák lesznek jövő héttől. :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook