Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos Újratöltve! Január 4.-től! fórum

90 napos Újratöltve! Január 4.-től! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
2010. jan. 9. 10:15

Hahó!


Örülök, hogy tetszik a blogom! :-)

Én is hasonló szempontok miatt olvasgatok mindenfelé. :-)


Saßrina: irgum-burgum. :-) Pedig Te már-már dietetikusokat megalázó módon tisztába vagy azzal, hogy mit szabad és mit nem.... és mégis???

Hiába, emberből vagy Te is. :-D


Szép napot, jó hétvégét mindenkinek!

2010. jan. 9. 09:18

sziasztok:)

Huh.ma gabona nap.süti,C**p jó nekem keksz,ropi.

nem nem szidunk,néha néha belefér,persze havonta 1szer:]

Huh.ma azt hiszem már nem kerülök gép elé,mert ugye ma van tesóm szalagavatója:]Majd holnap hozok képet:)mert a hajam is új már:)

2010. jan. 9. 08:34
Reggelt lányok:D asszerm nikotinmérgezésem van. olyan jót buliztam tegnap:D így a vacsim 1 kis sör volt meg cola light. leszidtok? de én ezt beterveztem:)
2010. jan. 9. 06:56

Jó reggelt.


Megyek kondizni, szaunázni, utána jövövk.

257. Vecy
2010. jan. 8. 21:42

_Sziszu_ Most nézem a blogod :) Tetszik.

Nagyon jó kontrollnak is, ha látom ki mit eszik, mert akkor tudom, hogy én mennyire vagyok szigorú, vagy mennyire vagyok laza.

256. Vecy (válaszként erre: 247. - D441802019)
2010. jan. 8. 19:14

"Lehet, hogy már sok lesz a kérdésem, de ti milyen rendszert állítottatok fel?"


Reggel hatkor iszok egy 3in1 minden nap. Ezt még muszáj.... (így is lemondtam a déli adagról).

Reggel 8-kor van reggeli, délben általában sikerül is kajálni. Itthon kb. fél 4-körül pedig vacsizok - ha olyan a kaja. Ha nem, akkor valamikor este hatig, mikor hogy sikerül. De igyekszem hat előtt.

255. Vecy
2010. jan. 8. 19:11

Ma megint inkább fekete pontot érdemelnék....

De valahogy vagy mindenkinek most van a névnapja-szülinapja a cégnél, vagy most tart nyugdíjas búcsúztatót, ja meg ráadásul volt egy felmondó-távozó kolléga. Ezek mindd hoznak búcsúzóul enni-inni... hogy senkit ne sértsek meg, muszáj volt egy szelet zserbót reggel, és egy sajtos sütit ennem délben.................. és még így is csúnyán néztek, hogy nem fogadok el egy kupica pálinkát, meg csak egy sütit eszek, mikor van legalább hat fajta...

De azért még mindig úgy állok hozzá, hogy ha nem fogyóznék, akkor biztos sokszorosát ettem volna a sütiknek.

254. Vecy (válaszként erre: 248. - D441802019)
2010. jan. 8. 19:10

Aaaaaa én is ilyen vagyok. Nehezen birok ennyit inni, mert alapból keveset iszok (sajnos).

De délig kb. megvan egy liter tea :) (ma már kombináltam a mézet az édesítővel).

Ennyi teától a fele munkaidőmet a kisebbik irodában töltöm :D

2010. jan. 8. 16:30

Cijasztok!

nem volt hoxa mikor hazaértem:))

Sziszu én egyest? soha:))) ez az első olyan félévem, hogy egy db egyesem sincs:D eddigi életem során. ma egy max pontos kajcsit főztem 5öst is kaptam:D

Ch napon kb 1000 kcalt viszünk be még úgy is h este megesszük a kis sütinket:)

252. d441802019 (válaszként erre: 250. - B585f2bb7e)
2010. jan. 8. 08:28
Szép napot! És ne tessék hazahozni egyest! :-P
251. d441802019 (válaszként erre: 249. - B585f2bb7e)
2010. jan. 8. 08:28

Az update /amennyit én tudok róla/ a rendszerességre nevel... Egyértelmű, hogy nem alkalmazható a két diéta egyszerre, mert mindkettő más módszertant hirdet.

VISZONT: az update szerint az ételek /gondolom kalóriatartalmuk alapján/ kategóriákba vannak sorolva, és meg van határozva, hogy melyiket mely napszakban fogyaszthatjuk.

Szerintem jó dolog ezt szem előtt tartani, mert azt kizártnak tartom, hogy mondjuk a 90 napos diéta szénhidrát napján egészséges dolog este 7-kor megenni a kis kalóriabomba süteményünket és csokoládénkat. :-)

Bár sehol sem láttam még leírva, de rendszeresség kell a 90 naposba is.

2010. jan. 8. 08:15
Mentem suliba. pusszi:)
2010. jan. 8. 08:14

Sziszu ha 3 napon át odafigyelsz a 1,5 literre nnantól a szervezeted igényelni fogja. egy palackot cipelsz magaddal egész nap és néha belekortyolsz. én így csinálom:)

Én napi 5x eszem, mert az felpörgeti az anyagcseréd. nekem túl sok idő telne el a reggeli és ebéd között és akkor éheztetném magam, a szervezetem tartalékolna és lelassulna az anyagcserém. de jgy ha mindig kap enni gyorsul:)

Elmondom ia baj még azzal ha keveset iszol. Amikor fogyunk zsír szabadul fel, a lebomló zsírból toxinok kerülnek amik elárasztják a szervezeted. Jobb esetben csak egy enyhe vagy erősebb fejfájást okoznak de máskor legyengíthetnek teljesen, megbetegíthetnek. ezért fontos a folyadék mert az kimossa belőlünk.


Az update.. nos erről már volt kifejtésem. a lényeg hogy szerintem felesleges ennyire megerőltetni a kis buksinkat:) az update tiltja a cukrokat... és ha már délig gyümölcs van és csak 12-ig ehetsz 3-as ételeket akkor hogy eszed meg a spaggetidet mondjuk 1 körül?

Tudom ott az update tészta de az már nem teljes értékű szénhidrát.. hanem növényi fehérje és más egyéb. én próbáltam ezt de nem nagyon lehet összeilleszteni..:S ha csak anormális 90 naposat cisnáljuk le lehet fogyni. itt ott nem mondom be lehet ilelszteni u1 ételeket mint fehérje napn a joghurtjuk vagy a túrórudi amiben nicns cukor. de ne ez legyen amérvadó. az édesítőszerek amúgyis köztudottan lassítják a fogyást:)

248. d441802019 (válaszként erre: 245. - B585f2bb7e)
2010. jan. 8. 08:00

Azt mondod?

Nem tudom, már eleve úgy ébredtem.... bár tény, hogy kevés folyadékot fogyasztok. Lehetetlen küldetésnek érzek betolni 1,5 vizet, vagy bármilyen más folyadékot.... na jó... tejből sikerülne. :-)

2010. jan. 8. 07:58

Fandiné ötlete, miszerint: a 90 napos diétát és az update rendszert együttesen alkalmazza, egyszerűen remek! Persze bizonyára nehéz is.

Én az alábbi rendszert dolgoztam ki:

Alap diéta alapján, 1 nap max. 3x étkezem.

Reggeli: 9.00 - 10.00 óra környékén (ahogy a munkám engedi, hogy felálljak az asztaltól)

Ebéd: 11.00 - 12. 00 óra környékén

Vacsora: 18.00 óra előtt

18.00 óra után max. tea.


Lehet, hogy már sok lesz a kérdésem, de ti milyen rendszert állítottatok fel?

2010. jan. 8. 07:58
Klassz a blogod:)
2010. jan. 8. 07:57
Sziszu nem lehet hogy keveset ittál és azért fájt a fejed? én napi 1,5 l vizet tuti megiszom. gyüminapon meg kötelező ennyit.
244. d441802019 (válaszként erre: 242. - Vecy)
2010. jan. 8. 07:53

Félreértés ne essék. Én sem "bűnöztem" semmivel. :-) Itt írom, hogy mit eszem: [link] ...

Csak nehéz volt a nap a fejfájás és a sok munka miatt... és bár szeretem a gyümölcsöt, de azt azért nem mondanám, hogy belőlem jól megélnének az őstermelők. :-)


Ma mit esztek lányok (/fiúk)??? Tényleg! Van fiú /férfi versenyzőnk?

2010. jan. 8. 07:38

Vecy nagyon gratulálok! Hát ennyi minden között a 2 dl őszilé nem is bűnözés. nagyon ügyes vagy!! Maradj ilyen végig:)

Én is tegnap jól bírtam. Jutalmam -1,7 kg-mal kevesebbet mutat a mérleg. Szép kis löketet ad:))

242. Vecy (válaszként erre: 241. - D441802019)
2010. jan. 7. 22:18

én meg hihetetlen önmegtartóztatásba kezdtem. Talán jót tett a reggeli séta, ami közben megpróbáltam olyan célokat megnevezni, amik miatt érdemes ellentmondanom a legfinomabb falatoknak is. Így ma többször emlékeztettem magam erre, és nem ettem:

bablevest, túróscsuszát, zsíroskenyeret lilahagymával, chips-et, nem ittam alkoholt. Pedig ezek mind ott voltak az orrom előtt, és többen falatoztak a társaságomba.


Úgyhogy én ma naaaaaaaagyon büszke vagyok magamra.

Annyit bűnöztem, hogy ittam talán kétdeci őszilevet... de ennyi kísértés között még jónak mondható a mai teljesítmény. Ennél rosszabb ne legyen.

2010. jan. 7. 19:40

Nekem valamiért nem volt nagy élmény a mai nap. :-)

Szép estét mindenkinek!

2010. jan. 7. 16:44

Hát csajszikén superül bírom ezt anapot. Remélem mindig így lesz. sokkal könnyebb ha úton vagyok. pedig még pékségben s voltam meg vásároltam is :D


Igen bambuszligetnek van igaza.. nem egészségesek. a cukorral semmi probléma de mi most fogyózunk. ha ár nem akkor ajánlanáma nádcukrot csajok. én leginkább a mézízű cukorhoz tudnám hasonlítani. sütéshez nem ajánlom mert nagyon ragacsossá "mézessé" eszi az ételt. Édesítővel kapcsoaltban amúgy szerintem mindenki msá.. én pl pont a süsslit ki nem állhatom:D olyan rossz:D ellenben a süssina 1 fokkal jobb, de a das gesunde-s a legjobb és a legjobb árú. ami még jó de drága az anorbi update.. a csávót utálom d enéhány terméke jó :D De ez tényleg egyéni. ki kell próbálni, és kitapasztalni

Stevia is olyan dolog, hogy egészséges édesítő.. de hogy nem édes az tuti:D

239. Vecy
2010. jan. 7. 15:42

Hellobello

Gyüminap eddig oké!

Most ettem pár szem mandulát (nem sózottat). Itthon nehéz csak kibírni, amikor főtt kajával várják haza a családot.... de kibírom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. jan. 7. 14:12

[link]

Továbbra is, aki akar csatlakozni küldje el priviben az e-mail címét és küldök meghívót.

2010. jan. 7. 14:09

Huhhh, most értem vissza a piacról, vettem sok finomságot (zöldség, gyümölcs). Fogytán voltak a dolgok.

Olyan jó idő van kint, én nagyon szeretem a havat.

Aszalt gyümik közül nagyon egészséges a vörös áfonya, rendkívül magas a C vitamin tartalma.

236. bambuszliget (válaszként erre: 235. - D441802019)
2010. jan. 7. 12:42
Amúgy ezek az édesítőszerek sokszor rosszabbak mint maga a cukor.
2010. jan. 7. 12:21

Sziasztok!


Édesítőszernek ajánlom a Süssli-t.

Így néz ki: [link]

A Reálban lehet kapni.


Teába 2 pötyi, és észre sem veszed, hogy nem cukor, hanem édesítő. Semmi mellékíze nincs.

2010. jan. 7. 08:05

6.napom a léböjtkúrából, -4kg.

A mai nappal befejezem, mert holnap nem fogok tudni meginni ennyit, mert úton leszek egésznap.

2010. jan. 7. 05:02
Ma úgy néz ki nem lesz nagyon torna,mivel ma megyek fodrászhoz,mert szombaton ugye tesóm szalagavatója!:]
2010. jan. 7. 05:01

Jó reggelt!Köszönöm az adaglistát:)Nagyon hasznos,így át tudom majd látni:)

Hát ugye én a reform diétát csinálom,így nekem mindig van víznapom,minden 5.nap:)

Nos,meg volt a mérlegelés!-60 dkg:]tök jó,lelassult,de akkor sem állt meg,és ez a jó fogyás(ha jól tudom):)

❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook