Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos Újratöltve! Január 4.-től! fórum

90 napos Újratöltve! Január 4.-től! (beszélgetős fórum)


2010. jan. 1. 19:30

Holnap indítom a lébőjtkúrát 5 nappal, ha birom akkor megtoldom 2-3 nappal még, jön mellé a napi kondi 1, 1,5 órában, kétnaponta a szauna, ( a lébőjt alatt naponta szaunázok, mert nagyon jól tisztít, méregtelenít).

Utána jöhet az 5 napos variációja a 90 naposnak.

2010. jan. 1. 19:30

Holnap indítom a lébőjtkúrát 5 nappal, ha birom akkor megtoldom 2-3 nappal még, jön mellé a napi kondi 1, 1,5 órába, kétnaponta a szauna, ( a lébőjt alatt naponta szaunázok, mert nagyon jól tisztít, méregtelenít).

Utána jöhet az 5 napos variációja a 90 naposnak.

2010. jan. 1. 18:26

Nem is látszik rajtad hogy ennyi a súlyod szerintem:) de lehet csak rossz a szemmértékem.

Anikó sajtot is vehetsz, az is zsírszegény:) remélem kapsz trappistát:)

Én nagyon várlak és remélem jót mutat a mérleg. puszi

Fehérjenapon persze hogy ehetsz amúgy sajtot:)

2010. jan. 1. 18:24
ahj:(nekem sajnos mennem kell:(Holnap jövök,és beszámolok,hogy mennyit fogytam:)Jók legyetek:)
2010. jan. 1. 18:15
jaj.tényleg.szerinted akkor hnap ehetek trapista sajtot?(remélem kapok tolnai zsírszegényet:)de ha nem "hisztizek":]
2010. jan. 1. 18:15
figyeld meg Te is eléred az álom alakot,amit megálmodtál:]gyönyörűek leszünk: );)
2010. jan. 1. 18:10
172/93 kg-san kezdtem..Remélem hnapra azért pöppet kevesebb leszek:]
2010. jan. 1. 18:09

jaj te:D:D de gyagya vagyxD vigyázz mert ha hazalátogatok szeged kecskeméttől egy köpésre van :P

Tuti leküzdöd. Én ugyanennyi idősen voltam husis és 90 napossal fogytam le:) mondjuk akkoriban 69 kg voltam 170 cm és 59-re fogytam le. most meg a 69-nek örülnék:D

neked mik amérteid? lehet írtad már nem baj ha megint megkérdezem?:)

2010. jan. 1. 18:04
pedig szabad vagyok:Pnah jó komolyan köszönöm:)Azt a babahájt is leküzdöm magamról:]És remélhetőleg ha lemegy akkor már egy fiú is észre veszi,hogy "szép vagyok":)
2010. jan. 1. 17:57

Te csajszi megnéztem a képedet!! Nagyon szép lány vagy. Őszinte leszek hisz azért vagy it thoyg fogyj , szóval picit duci vagy de az babaháj :D nagyon szép vagy.. hehe:P félre ne érts a fiúkat szeretem, csak látok néha olyan lányokat akik olyan szépek, és azt muszáj megjegyezni. :)))))

Kitartás mindjárt vége a napnak.

Amúgy azt hittem idősebb vagy. hihi :))

2010. jan. 1. 17:54
látod :P
2010. jan. 1. 17:47
áhh.tényleg jobb lett volna ha nem mondod:D
2010. jan. 1. 17:39

kapribogyós füstölt sajtos mini csigákat, vagy tekercsek? nem tudom melyik a találóbb. meg baconos sajtos:)

ez mind leveles tésztába van feltekerve. a tészta készül még csak:D az kicsit hosszabb folyamat. sokat kell pihentetni:)

2010. jan. 1. 17:16

juj:Dmond:D:Dmit csinálsz?:D:DOh..én már a holnapi sajtomra vágyom:DHolnap mérlegelés:]Ti pedig mindjárt kezditek:)

Hát igen:DDe reméljük hamarosan visszatérnek:]

2010. jan. 1. 17:04
Amúgy többiek meg jól elvesztek:D
2010. jan. 1. 17:04
Dii lénapon jobb pihenni. nem kel rádolgozni ilyenkor. hagyd hgy a szervezeted regenerálódjon. lénapon fel vagyunk mentve mindenféle munka alól:) torna sem engedélyezett:) én meg sütök de nem modnom mit mert még éhes leszel:D
2010. jan. 1. 15:06
hát ma lehet nem lesz torna.annyira fáradt vagyok,hogy huhh: |Lehet h maradok ma a bicónál.Hm..Holnap fehérje nap..én úgy megkívántam a trapista sajtot:)(Persze zsírszegény tolnait)
2010. jan. 1. 14:08
huh.ma nagyon kell a koffein..mert nagyon fáradtnak érzem,magam pedig nem buliztam...már negyed 8kor csicsis volt:)Lehet,még nem szokta meg a szervezetem a kevesebb kaját:)
2010. jan. 1. 13:48
a jó minőségű kávé normális mennyiségben egészséges:) de a túlzott koffeinbevitel nem:) lénapon meg nem érdemes. a többi napon fogyaszthatod. de elvileg aettől akúrától energikusabbak leszünk, nem leszünk annyira fáradékonyak és ezért nem kell a kávé:)
2010. jan. 1. 11:30

oh.hát akkor mától (csak lénapon???)nem fogok inni..A következő lénapon nem fogok,ma már sajna ittam :( de remélem attól még hatásos lesz:]

Igen azt szedek:]Immuno-t:]

2010. jan. 1. 11:15

Sziasztok!!!

BUÉÉKKK:D

Dii nem ajánlatos kávér inni lénapon. Megterhelő a szervezet száára és a lénap lényege az hogy pihenjen a szervezet. Egyél vitamint a fogyi mellett és energiukusabb leszel:)A vitamin még azért is fontos, mert amikor a zsírból fogyunk és azt felhasználja a szervezet rengeteg méreganyag szabadul fel belőle. ha nem elég erő a szervezeted, nincs kellőképp ellátva a vitaminraktár akkor meg is btegedhetsz:)

2010. jan. 1. 08:16

sziasztok:)Huh.ma víznap:Sááhh..Lenne egy kérdésem,ilyenkor és gyümi napon lehet inni kávét?Persze cukor nélkül(édesítővel és zsírszegény tejporral?)Vagy gátolja a fogyást?

Ma mennyi teát meg fogok inni úristen..Ha én ezt a mai napot kibírom,büszke leszek magamra..Holnap MÉRLEGELÉS:]Juj..remélem azért pár dkg-mal kevesebb leszek:)

2009. dec. 31. 16:11

sziasztok!huh..nagyon rossz az idő,szakad az eső.Úgy volt,hogy szabadtéri utcabálra megyünk(a szórakozóhelyre nincs pénzem sajna..)de így az eső miatt,nem megyünk..Persze megharagudtak rám a csajok.Nem mennek így..Sajnálom,de lehet,hogy bennem van a hiba..De én nem akartam az esernyővel sétálgatni: |és a koncerten esernyővel a kezemben "csápolni": (

Huhúú.csajok mindjárt itt a január 4;)

2009. dec. 31. 13:56

Én mindig gyüminap után méredzkedtem:)

szerintem az a leg motiválób. a töbi napon nem szabad, mert olyankor telítődnek a raktárak és + kilónak fogjuk fel:)

midnenki készülődik a szilveszterre?

én csináltam egy süti fajtát. Remélem jó lesz. majd lefotózom:)

57. gilmore*girls (válaszként erre: 53. - Dorkinc)
2009. dec. 31. 11:40

Szia!


Ügyi vagy!

56. gilmore*girls (válaszként erre: 54. - B585f2bb7e)
2009. dec. 31. 11:39

Sziasztok!

Én mindig szénhidrát nap után fogytam a legtöbbet a mérleg szerint, amikor 58 napig csináltam.


Engem érdekelne a fogyiverseny:-)...Hátha motiválna ...mert ha fogyok, már nyerek:-)

2009. dec. 31. 11:03
jó reggelt. én vagyok az első?:)))) mindjárt Buék:D:DD:
2009. dec. 31. 00:56

Szia Dorkinc!

Gratula az eddigi eredményeidhez.:)

Dii ha gyüminap után leszel ráállhatsz amúgy nem:D


Csajok tavaly szerveztem egy fogyókúra versenyt ugyanígy januárban. idén is megszervezem, nyeremények is lesznek, de nem linkelném be ide. akit érdekel írjon privit, mert nem szeretnék senkit sem spammelni ezzel:)

jó éjt. én már nagyon várom hogy elkezdődjön:))))

2009. dec. 30. 22:04

sziasztok én is 4.én kezdem, ez lesz a 2. felvonás

nemrég fejeztem be az elsőt és 7.2kgot fogytam vele :)

még kb 5-6ot szeretnék:)

2009. dec. 30. 20:25

:)igenigen:Dhát nekem is azért akad itthon,de azért jó volt egy indok,hogy megvegyem:)

Ma RR 2009eséből csináltam a 20 perc popsi és 20 perc hasat és mellé még 15 perc bicikli(csörgött a teló) hát nem izzadtam le,de hogy érzem,hogy megtornáztattam az biztos:)Holnap azt hiszem a tornában pihenő nap lesz,úgy volt,hogy nem megyek szilveszterezni,de mégis..elmegyek bulizni(ez lesz életem első bulija)soha nem voltam még bulizni.Persze enni nem fogok,de inni se(csak ásványvizet:))(Hogy fogom én kibírni alvás nélkül?!nem tudom..ötlet?:|)

Sajnos,vagy nem sajnos,késztetést érzek,hogy holnap ráálljak a mérlegre..: |nem tudom miért..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook