Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos Újratöltve! Január 4.-től! fórum

90 napos Újratöltve! Január 4.-től! (beszélgetős fórum)


2010. jan. 2. 22:49

Sziasztok!

Én is beszállnék. Szept 1-től csináltam egy 90 naposat, lement 17-18 kiló, a decembert kihagytam és most újrakezdeném.

Amúgy még 10 kilótól szeretnék megszabadulni.

2010. jan. 2. 22:03

Üdv az újaknak:)

sok sikert a fogyáshoz Sziszu és a babához is:)

Üdv neked is Syssy:)))

Mindjárt itt a hétfő.. nagyon izgulok:D

Ma rossz voltam. Chips-szel bűnöztem :D fuj Sabi fuj:D

2010. jan. 2. 20:48

tornázáshoz meg youtube-on van elég sok külföldi videó, ma épp ilyen cardio dance-t próbáltam ki, néha nem nagyon tudtam követni :) de azért kemény volt.

talán ez a legjobb, mert minden nap mást lehet kipróbálni

2010. jan. 2. 20:45

tök jó hogy már egyre többen vagyunk

nekem a wellness cafén olvasott receptek közül ezek jöttek be: paradicsomos pizza (bár én az egészet teljes kiőrlésű lisztből csináltam), majorannás gombás tészta

2010. jan. 2. 20:22
Sziasztok lányok! Én is jöhetek? Már most fogom harmadszor kezdeni. Eddig egyedül voltam de ha többen vagyunk jobban megy. Vagyis így gondolom. Hajrá nekünk..........!
2010. jan. 2. 19:59
én ígérem,követni fogom a blogodat:)
2010. jan. 2. 19:58

szia,üdvözlünk,örülök,hogy csatlakoztál hozzánk:)És kívánom,hogy nagyon sikeres legyél a fogyókúrában,s a baba-projektben:)

Nah lányok..ma csak 30 perc bicó volt és 40 perc BA..nem futotta többre,mert váratlan vendék bukkant fel otthonunkban:]a szomszédban beszélgethetnékje volt:]Ma is nagyon jól bírtam a fehérje napot:]Hnap zöldség nap..csináltam dinsztelt lila káposztát,vetetek karfiolt,paradicsomot:]Hm..mennyei lesz:)

2010. jan. 2. 19:48

Sziasztok!


Örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra, ugyanis hasonlókat tervezek, mint ti.: Január 4-ével elkezdem a 90 napos fogyókúrát.


Igen erős motivációm van: az év második felében férjemmel belevágunk a "baba-projektbe", és testileg, lelkileg teljesen fitt szeretnék lenni addigra.


Blogot én is nyitottam: [link] ... Talán könnyebben veszem majd a nehézségeket, ha tudom, hogy valaki az éterben figyel rám. :-)


Itt is mindenképpen követni fogom az eseményeket.


Hajrá lányok, fiúk! :-)

103. Syssy84
2010. jan. 2. 19:24

Sziasztok!

Én tavaly szinte egész évben diétáztam, de nem tartottam vmi szigorúan, most szeretném elkezdeni hétfőtől, remélem sikerül végre megszabadulnom a feleslegemtől.Szeretnék csatlakozni hozzátok!ha nem baj, hogy csak néha néha lesz időm ide bekukkantani, akkor szeretnék én is köztetek lenni.

Mindenkinek kitartást és sok szerencsét kívánok!hajrá hétfőtől!

Pusz mindenkink!!!

102. pintyo577 (válaszként erre: 101. - B585f2bb7e)
2010. jan. 2. 19:04
Köszönöm szépen!!!!!
2010. jan. 2. 18:10
Jaaa:) akkor rendben van:)) csak vigyázom rád:P
100. pintyo577 (válaszként erre: 99. - B585f2bb7e)
2010. jan. 2. 17:23
Ez nem lehet gond, mert a szaunával 1,5 litert kiizzadok, ami marad az kb 3-3,5 liter az meg normális. Ennyit kellene mindig innom, csak sajnos nem nagyon megy.
2010. jan. 2. 17:00
hú az jó sok. vigyázz mert a túlzott folyadékfogyasztás sem egészséges. óvatosan:)
98. pintyo577 (válaszként erre: 85. - 3072739292)
2010. jan. 2. 16:48

Ez nem a fogyásról szól, csak a mellékterméke a súlycsökkenés, ez méregtelenítés, persze, hogy megírom.

Már a 4 litert megittam eddig, pedig nekem nem megy a folyadék, nagyon keveset szoktam inni, de most határozottan jól esik.

2010. jan. 2. 16:33

szia bambuszliget. én örülök hogy gyarapodunk:)) jó ötlet a group is. nekem blogom van a tavalyi recikkel együtt. ha valakit érdekel [link]

mindegyik kipróbált:)

2010. jan. 2. 15:13
létrehoztam egy google csoportot ahova mindenféle hasznos dolgot felrakhatunk pl receptek, étrendek stb... írjatok priviben ha szeretnétek csatlakozni, már felraktam egy két receptet
2010. jan. 2. 15:11

sziasztok!

tavaly ugyan így év elején én is elkezdtem a 90 naposat, de abba hagytam egy idő után.

De most újult erővel megint nekivágok hétfőtől kezdem el.

2010. jan. 2. 14:19
Gondolom, csak ne edd túl magad:) egyél lassan és nyugodtan és akkor szűkül a gyomrod, és egyre könnyebb lesz:)
2010. jan. 2. 12:51
oh.hát akkor jó rendezkedést:]Rögtön megnézem a képeket:]Huh..ne tudd meg,hogy én mennyire éhes vagyok ma a víznap után...szörnyű!
2010. jan. 2. 12:22
ja és a naplómba raktam fel képeket fincsiségekről
2010. jan. 2. 12:20

én letöltöttem egy biggest losers tornát. lehet ki fogom próbálni ha marad erőm, ugyanis ma átrendezzük a lakást mert kedden lesz néhány új bútorunk:) végre lesz szekrényünk. felraktam a képeket néhány finomságról.

Dii jó sokat bírsz. één is akarok... de totál el vagyok tunyulva:( Jó ötlet a fehérjenapos:) lehet ha már nagyon nem bírom én is ezt csinálom:D

2010. jan. 2. 10:55

huh.ma mi vár rám..azta...30 perc bicikli,20 perc comb 20 perc has(RR) és még 40 perc BA:]Atyaisten: DDe megcsináljuk:];)

Nektek ma mi a mozgás?:)

2010. jan. 2. 10:55
örülök,hogy löketet adok:P:)Jaj,azt nem mondtam,hogy én úgy csinálom,ahogy tavaly,vagyis,hogy én ha fehérje napom van,akkor én CSAK fehérjét eszem?hopsz.elfelejtettem,de nos,igen én nem úgy csinálom,ahogy megvan szabva..Én így fogytam,és lekopogom,de remélhetőleg ez így is marad,amíg a babaháj el nem fogy:)
2010. jan. 2. 10:22
ja Dii még azt akartam kérdezni hogy most milyen verziót csinálsz? mert nem értem hogy reggel 7-kor hogy ettél sajtot, amikor délelőtt csak gyümi van. vagy nem így van?:D
2010. jan. 2. 10:22
Ja és aza jó akétszersültbe hogy fémdobozban elvan, szóval ha épp nincs időm akkor ez ch napi vacsira is tökéletes:)
2010. jan. 2. 10:21

Diiii!!!!! Hát nagy gratula, ez tényleg hatalmas löket. 1 hét alatt:))) Ügyes vagy. Láttam az új képeidet meg a naplódat is. Nagyon tetszik a hozzáállásod, remélem én is eltanulom tőled. Meg felidézed bennem a régi lelkesedésemet:) Nagyon jó érzés.

A leveles téma a kapribpgyós nekem annyira nem ízlett , mert tudom hogy tudok jobbat de mindenkinek ízlett:D Viszont este mikor hazaértem csináltam kétszersültet a páromnak, meg magamnak is h egyen reggelire. áfonyás mandulás.Erről rakok fel képet is:)))

2010. jan. 2. 09:11

sok sikert hozzá Pintyo577:)Majd avass be minket,hogy mennyi ment le:)


Sabrina!Nahh hogy sikerült a tegnapi kaja?:]

2010. jan. 2. 08:51

Elkezdtem a langyos sós vízzel, ez rendesen kitakarít, megyek szaunázni, de már megittam 1 l friss gyümölcslevet, teát.

Szép napot mindenkinek.

2010. jan. 2. 07:01
jó reggelt:)Ma megvolt már a jóó kis finom sajt amire annyit vártam,és két virsli..megtörtént a mérlegelés is..khm...5ször ráálltam,nem hittem a szememnek...85 kg vagyok!igen jól látjátok 85!huh!szép reggel:)
82. b585f2bb7e (válaszként erre: 81. - Pintyo577)
2010. jan. 1. 21:57
Húú pintyo én nem bírnám a léböjtöt. pláne úgy hogy olyan suliba járok, hogy sütünk főzünk. úgy meg kicsit nehéz léböjtölni. a havi 1-3x alkalmat bírom, de hogy 5 egymást követő napon. le a kalappal:)))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook