Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 10 napos fogyókúra fórum

10 napos fogyókúra (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
216. manuszka (válaszként erre: 208. - Pinkramcsi)
2007. jún. 19. 10:04

Kedves [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]pink[{[{[/A]}]}]ramcsi!


Én is szeretném elkezdeni ezt a diétát! Végigcsináljuk együtt? :)

2007. máj. 17. 18:49
naagyon rossz ez a fogyóó... ez a teás napom, hát gyakorlatilag menni alig bírok annyira nincs energiám... mostmár befejezem dehát ezt alig lehet bírni... hát aki írta annak jó kicsi gyomra lehet ha alig bírta megenni a dolgokat... igaz h fogytam 3 kilót máris deha ezaz ára inkább maradok iilyeen...
214. Eliske (válaszként erre: 213. - 93a74b44ea)
2007. ápr. 21. 12:54
Hát úgy kb 5-6 kg felesleg van rajtam!!Csupán kiváncsiságból is kezdem el ezt a diétát, hogy tényleg mennyire hatékony, mert ahogy végignéztem a hozzászólásokat senki nem birta végigcsinálni!! Remélem én igen!:)
213. 93a74b44ea (válaszként erre: 212. - Eliske)
2007. ápr. 20. 18:34
nagy a súlyfelesleged?
212. Eliske
2007. ápr. 20. 18:33
Na figyelem!! Holnaptól elkezdem ezt a diétát és be is fogom tartani! Mindennap írok majd ide és majd meglátjuk hogy lehet e tényleg 6-8 kg-ot is fogyni tőle 10nap alatt!! Már én is nagyon kiváncsi vagyok hogy sikerül e!!!:)
211. Eliske
2007. ápr. 19. 16:35
Ki az akinek ez a diéta bevált már??
210. babeska
2007. márc. 30. 18:12

Sziasztok !!

Van akinek már bevált a 10 napos diéta ?

2007. márc. 2. 11:10
Ez mind szép és jo ,de kinek a gyomra birja ezt a diétát,pláne ha még dolgozik is 3szakon.Mert szerintem egy dolgozo embernek nehezeb betartani ezt a diétát, mint aki otthol van.
2007. febr. 20. 13:06

Sziasztok!

Én még új vagyok itt.Ma kezdtem el ez a 10 naposat.Anyukám tavaly év végén csinálta ,fogyott töle.Nincs kedve valakinek csatlakozni?

Sziasztok szurkoljatok!

2007. febr. 19. 18:36

Sziasztok Lányok!!!!

Én ma kezdtem neki a legújabb diétámnak!

mivel ide oda csapongtam a jobbnál jobb diéták között beleestem a jojó effektusba.75 kg-mal kezdtem a fogyókúrát és sikeresen felküzdöttem magam 87 kg-ra , ami kész katasztrófa.Most kefirdiétát tartok,remélem kifogom bírni.

Egyszer 2 éve 2 hónapig csináltam a 90 napos diétát akkor sok lement kb 12 kg.Az volt a legjobb, de már nincs olyan kitartásom, hogy mégegyszer neki kezdjek.

mindegy szorítok magamnak, meg itt vagytok ti is , sokat olvasgatom a fórumot, erőt merítek belőletek.

2007. febr. 19. 18:26

sziasztok


Én még új vagyok itt

Most tervezem hogy kipróbálom ezt a 10napos diétát.

Csak szeretném kérdezni hogy van-e vki akinek már sikerült ezzel lefogynia?

205. Droma (válaszként erre: 204. - Egy badibilder)
2007. febr. 1. 21:01

Épp azon dolgozok,hogy egy jó étrendet állítsak össze magamnak.Mert nekem az nem olyan egyszerű:)

Szeretnék fogyni,de soha nem látom magamon,hogy fogynék.Mikor 45kg voltam akkor is ugyanígy néztem ki mint most 49-50kg-val.Nem vagyok "testképzavaros" vagy ilyesmi:) Tényleg nem úgy nézek ki ahogy szerintem kellene ennyi kilósan.Szerintem könnyű csontjaim vannak,vagy ilyesmi:)

Gondolom azért akar mindenki a csodadiétákkal fogyni,mert azok gyorsan ígérnek nagy eredményt.És sajnos sok az olyan ember aki már nagyon el van keseredve,és még akkor is belevág,ha tudja,hogy egy kicsit sem tesz jót az egészségének...sőt!

Nagyon sokat segít az ha valaki hozzáértő személy(vagy nem hozzáértő) elmagyarázza az embernek,hogy gyorsan nem lehet egészségesen lefogyni.Vagy ha igen,akkor meg cseszheti,mert az egészségügyi gondjai lesznek az tuti:(

2007. febr. 1. 20:20

jo hát én valahol megértelek. de szépen és finoman nem lehet mert meg se hallják az emberek. ha tudod hogy nem ez a legjobb módszer akkor szerintem állj rá a "jó modszerre". ez sem hoz gyorsan nagy eredményt, de évek alatt el lehet érni egy elég jo fizikumat, nem csak karcsút hanem izmosat is.

[link]

ezen a linken elég jol le vannak írva az alapismeretek a testkompozíció megváltoztatásához (étrendek, edzéstipusok stb.) és ezek tényleg működő dolgok és igazak vannak leírva (mint pl: "minden sztárdiéta baromság" :D)

NINCSENEK CSODAMÓDSZEREK, CSAK EGY JO MODSZER VAN (de szinte senki se azt használja, egyébként a norbi ápdét áll a legközelebb a valósághoz, de az se tökéletes még)

sajnos igaz az hogy akik ezekkel a csoda diétákkal probálkoznak egy idő után csak megkeseredett emberek lesznek mert sose érik el a céljukat és még azt sem tudják miért. pedig azt hiszik mindent megtesznek: éheznek, szenvednek, szédülnek stb. pedig nem kell éhezni csak egy jo étrend kell és valaki aki megmondja hogy mi az. sajnos a csodadiéták között csak félrevezetés van. és még azt se tudom megérteni hogy a jo étrendről miért lehet olyan keveset hallani, csak az idota sztárdiétákkal van tele minden. talán az a válasz hogy mindenki azonnal akar mindent, nem tudom. nem tudom mennyire követed/követitek nyomon pl a boxot és Erdei Zsolt pályafutását, de mióta van egy normális ember, aki megmondja neki hogyan étkezzen és NEM KELL ÉHEZNIE, mint régen. na azóta mindig simán hozza a súlyát (sőt még a felső határ alatt szokott mérlegelni 1-2kiloval) és jo fizikai állapotban is marad, nem gyengül le a "fogyasztástól"

203. Droma (válaszként erre: 202. - Egy badibilder)
2007. febr. 1. 19:20

Én erre már rájöttem,hogy ez nem éppen a legjobb módszer a fogyásra.És nem is az a baj,hogy te is ezt gondolod,hanem az a stílus amivel ezt le is írtad.

Tudod,nagyon sok ember van itt aki örül annak a kis eredménynek amit ezzel el tud érni,és ez arra ösztönzi,hogy más,normális diétát,vagy fogyit is kipróbáljon,mert lát esélyt a fogyásra.

Én egy idióta sz*ralak miatt kezdtem el ezt,ő se azt mondta hogy kövér vagyok,vagy hogy van feleslegem.Hülye voltam,de valaki helyrerázott.Nem is csináltam végig a fogyit.Most csak tornázom,mert formásítani akarom egy bizonyos testrészemet.

Nem kellene mindenkit lehülyézni.Szépen is meg lehet azt mondani,hogy nem tartod jónak ezt a fogyit.Ahogyan sokan mások sem.

2007. febr. 1. 18:19

"Itt mindenki azt csinál amit akar." - ja végülis igaz. Asszem úgy van valahogy a mondás hogy aki hülye az haljon mög!:D csak azt a 4kilo zsírt így nagyon nehéz ám leadni ilyen baromságokkal. mindenhonnan fogyni fogsz csak zsírból nem, arra nagyon vigyáz majd a szervezeted. minden nap egy valami szart enni... ez nagyon kész... ez horror a szervezetnek. mellesleg nem csak a mérleget kéne nézegetni.

Mintaétrend:


1. zabpehely + tojás vagy protein

2. csirke+rizs

3. csirke+rizs

4. csirke+rizs

5. csirke+zöldség

6. protein+1 kanál lenmagolaj

a ch mennyiségét úgy kell belőni hogy heti 0,5-1kg-ot fogyj. ha olyan 80kg vagy kezdésnek kb 150g ch jo lesz. ha többet fogysz mint 1kg tul kevés a ch és nem csak a zsírból fogysz már hanem aszalodsz össze izomból is és üríted a glikogén raktárakat ami nem jo. ha kevesebbet fogysz hetente mint fél kilo értelemszerűen tul sok a szénhidrát. szénhidrát persze nem csak risz lehet, lehet még zabpehely, zabkorpa, puffasztott rizs, barna rizs, mindenféle zöldség, nagyon kevés gyümölcs, zabkopra, esetleg főtt burgonya vagy teljes kiörlésű lisztből készült kenyér (ez már nagyon határeset)a fehérje forrásnak sovány húsokat kell fogyasztani: marha, hal, csirkemell, pulykamell. zsírmentesen kell őket elkészíteni. fehérjéből napi 1,5kg/ttkg kell körülbelül ha nem edzel ez 80kilonál 120g ha jol számolom. étkezéseknek felkeléstől lefekvésig kell tartania 2-3óránként kell étkezni. nincs olyan hogy este 6 után nem eszünk, mert lassul az anyagcsere és megáll a zsírból fogyás. na kb ennyi egy diéta, nem megvalósíthatatlan. de tapasztalatból mondom csak ezzel szoktak szemmel is látható eredményeket elérni az emberek (mérleg mit mutat kit érdekel?). de a legtöbb idiota diéta alatt koplalást és önsanyargatást és el se tugya képzelni hogy normális étrendel kéne inkább diétázni nem teát iszogatni egésznap. meg persze ez nagyobb precizitást és odafigyelést is igényel és baszik szenvedni ilyennel ha lehet teával is fogyni... aztán rájön pár év vesződés után hogy sokkal rosszabbul néz ki mint a "fogyókúrák" kora előtt.a másik meg ha itt számolgatsz rájösz hogy egy honap alatt 2,5-5kilot tudsz csak fogyni, ami visszariasztja az akaratgyengéket, de hátha egyszer ez a valóság hogy nem 10nap alatt lehet lefogyni..

201. Droma
2007. febr. 1. 17:43

Okoskám!!!

Itt mindenki azt csinál amit akar.És senki sem mondta,hogy én vagy itt bárki más raktározott volna magán egy csomó zsírt!Rajtam személy szerint max 4kg felesleg van!

Nem mintha bármi közöd is lenne ahhoz,hogy ki miért kezdi ezt el!

2007. febr. 1. 16:51
anyavilág.... milyen szinten vannak emberek. 10napos fogyókura???:DDD amit hosszú évek alatt halmoztatok fel zsírt magatokon attól 10nap alatt akartok megszabadulni? 10 nap alatt kb 1-2kilot lehet fogyni. a többi az csak a máj és az izomzat glikogén raktárainak (szénhidrátraktárai) a kiürülése miatt van és minden egyes gram glikogén magával ránt kb 3g vizet is, így lehet 3-4nap alatt fogyni 4-5kilo vizet... ügyesek vagytok! csak hajrá, így tovább!!!:DDD
199. Droma (válaszként erre: 198. - 575e11e2d1)
2007. jan. 25. 15:41
De,azt mondtam,és már nem is csinálom.Ha végig akartam volna csinálni,már akkor is vége lett volna tegnap.Kedden teanapot tartottam,meg puffasztott rozst ettem.Aztán este farkaséhes voltam,és akkor beláttam,hogy nekem ez nem megy.Nem azért mert nem lehet tőle fogyni,hanem mert nem egészséges.Legalábbis szerintem.
198. 575e11e2d1 (válaszként erre: 191. - Droma)
2007. jan. 25. 11:54
Nem azt mondtad, hogy nem vált be ez a 10 napos dolog?
2007. jan. 25. 11:37

Hello Csajok!

Én ma kezdtem el a fogyit, remélem bejön!

És azt szeretném kérdezni, hogy a párizsi, illetve a marha hús helyett lehet-e mást enni, mert én nem igazán vagyok hús evő!

196. Droma
2007. jan. 22. 15:57

Én ma teanapot tartok,mert tegnap megszegtem a fogyit,és ma "salaktalanítok".Aztán folytatom ahogy eddig.

Egyél a burgonyával valami olyan zöldséget amit szeretsz.Én is úgy csináltam,és nagyon jóllaktam vele.Nem is gondoltam volna,hogy ennyire lehet burgonya napon jóllakni.

2007. jan. 22. 15:46

Szia!

nem adtam fel.. de a mai nap nagyon nehezemre esik.

Burgonya


Neked? Hogy állsz?

194. Droma (válaszként erre: 192. - Marylu93)
2007. jan. 22. 14:56

Ügyes vagy!

Nem adtad fel,ugye?Ma milyen napod van?

193. Marylu93 (válaszként erre: 190. - Ancika)
2007. jan. 20. 21:20

Szia Anica!

Köszönöm az infót.. ezentúl figyelem :) Csak még kívülről szemlélem egy kicsit.

192. Marylu93 (válaszként erre: 191. - Droma)
2007. jan. 20. 21:17

Szia Droma!

Ma vége a második napnak.. eddig jól ment. Én sajnos mérlegfüggő vagyok, szóval ha otthon vagyok, minden alkalommal, ha bemegyek a mosdóba ráállok... reggel 1 kg mínusz. És most este is 1 kg mínusz. (ruhában :))

191. Droma (válaszként erre: 189. - Marylu93)
2007. jan. 19. 16:52

Szia!

nekem ma van az ötödik napom.Ez már magában jó:)

nem tudom,hogy ment-e le valami,mert majd csak a végén fogom megnézni.

Te hogy állsz?

190. Ancika (válaszként erre: 189. - Marylu93)
2007. jan. 19. 14:09
az új fogyicsapat kerestetikben többen csinálják ezt a diétát, gyere oda..
2007. jan. 19. 14:06

Sziasztok!

én viszonylag új vagyok itt.

Ma elkezdtem ezt a diétát. Van esetleg aki még most csinálja? Droma hogy állsz? van esetleg már számbeni eredmény? :)Köszi

Kitartást mindenkinek.

188. Droma (válaszként erre: 174. - Hobitka)
2007. jan. 18. 14:54
Én sem szeretem a túrót,szóval szerintem mást fogok enni helyette.Marhahús helyett szerintem simán ehetsz csirkét is.
187. 7130b15964 (válaszként erre: 181. - 0b099f6590)
2007. jan. 18. 13:08
Mit találsz húzósnak anyagilag?
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook