Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 10 napos fogyókúra fórum

10 napos fogyókúra (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
276. Zsofika6 (válaszként erre: 275. - E1e9ab571d)
2008. aug. 19. 11:45
Köszi a tippet:) Kitartás!
275. e1e9ab571d (válaszként erre: 274. - Zsofika6)
2008. aug. 18. 19:36

Én nekem holnap lesz 4. nap, de én marhahús helyett párolt csirkemellett eszek, tudom, hogy nem az igazi így, de hát nem bírnék megenni ennyi marhahúst.

Zsofika6: tej helyett szerintem ehetsz natúr joghurtot, vagy kefírt is, kb olyan kalóriamennyiségben mint a tej lenne. Tojásra egyenlőre nincs tippem, hogy mivel cserélhetnéd fel.

2008. aug. 18. 18:18

Negyedik nap.A főtt marhahúst felcseréltem a virsli nappal mert nem volt kedvem órákig főzőcskézni a marhahúslevest a belefőzött hús kedvéért.

Egyetértek többekkel, hogy ez a kúra elég embertelen főleg az egyhangúsága miatt, én a sajt napon majdnem meghaltam, a tojás-napra meg még nem is merek belegondolni...

Fogyni lehet tőle (nálam még nem nagyon indult el, talán 1 kg) de szerintem akkor is fogytam volna annyit ha nem vacsorázom vagy ha elhagyom a kenyérféléket meg nem zabálok sokat.Ami pozítív: annyira megutálod egész nap ugyanazt enni, hogy estére már inkább nem eszel belőle.

Azért most már ha elkeztem megpróbálom végigcsinálni.Tudna valaki valamit ajánlani a tej meg tojás helyett? Azokat nem tudom tolerálni.Gyomorilag.

2008. aug. 17. 11:08
Harmadik napnál tartok a 10 napos diétából, de úgy érzem nem fogytam semmit, most is tele a hasam. Igyekszem az adott napra előírt adagot délután 4 előtt megenni, mert korábban sem vacsoráztam kalóriadús ételeket. Ma pl sajt nap van, és összeszámoltam a kalóriákat, kb 1200-1300 Kalóriát eszem a paradicsommal, és paprikával együtt. Sokallom ezt a kalóriamennyiséget... nagyon szomorú leszek, ha nem sikerül fogyni a diétával, de azért remélem nem fogok hízni. :(
2008. aug. 15. 14:15
Ma kezdem ezt a 10 naposat, mellette naponta torna minimum 45 perc. Felénél, 20-án állok mérlegre. 72.6-kg-ról indulok. Simán van rajtam kb 10 kg súlyfelesleg. Remélem a legjobbakat...:)
271. czifi (válaszként erre: 262. - Szepijuci)
2008. aug. 13. 07:04
Ne vedd sértésnek,de nagyon utálom mikor ilyen 20 dekások akarnak fogyni.Igazából nem is értem mit keresnsk a fogyi fórumban.Bocs ,de ez a véleményem.
270. Laci91
2008. aug. 13. 01:10
Egyébként, 82kg vagyok és 175 centi magas.Vállammal és karommal semmi gond, és a combom is izmosnak mondható.Csak a pocak az ami nagyon aggaszt.És a Sörhas vhogy nem túl kedvező a számomra.Egy ilyen diéta kellene nekem ami a hasamat tüntetné el.Tudom h hülyén hangzik de van olyan diéta amivel egy két hét alatt le tudnék fogyni 10kilótm és nem nagyon kell gyümölcsöt és zödséget enni?Előre is köszönöm.(Maximum saláta amit meg tudok enni vagy uborka, amit kifejezetten szeretek)
269. Laci91
2008. aug. 13. 01:05
Sziasztok.Én még új vagyok ezen a fórumon, és tanács kellene.Sajna kolis vagyok és csak most kapok észbe, h milyen sokat híztam a nyáron.Sajna én egy nagyon komplikált eset vagyok, mivel zöldséget és gyümölcsöt csak nagyon ritkán fogyasztok.Sőt...Tudnátok segíteni nekem egy gyors és eredményes diétában?szerencsére testmozgást előnyben tudom részesíteni, mert rendszeresen kondizom, és időnként futni is eljárok.Ilyenkor egyébként eredményesen tudok fogyni, de ez még nem igazán elég.Ti mit javasolnátok?
2008. aug. 12. 18:35
Aki szeretne tartson velem:)
2008. aug. 12. 18:26
Sziasztok, én augusztus 15-én kezdem el ezt a 10 napos diétát :). Utánanéztem, hogy kb honnan származik ez a menü, aztán egy fogyókúrás könyvben találtam egy 10 napos úgynevezett "kondíció diétát", ez a fogyókúra is ezen az elven alapszik, kisebb eltérések vannak köztük. A lényeg, hogy 2 hónap után ismételhető újra a diéta.
266. eliszen
2008. júl. 31. 14:55

Sziasztok!

Meg friss vagyok most kapcsolodtam be ebbe a forumba es en is bele szeretnek vagni ebbe a 10 napos fogyokuraba.3hete elhagytam a cigit es azota felszedtem magamra 4 kilot,ami nagyon zavar.

Amit megszeretnek tudni,hogy helyettesitheto az Abonett valami massal?Nem egyebert csak mifelenk nem lehet kapni.A Graham kenyerrel potolhato?

Koszi.

2008. júl. 30. 10:47
Ezt szerintetek hány éves kortól lehet megcsinálni? Én még elég fiatal vagyok, de szívesen elkezdeném. De félek, hogy valmi kárt teszek a fejlődésembe :( Rám férne pár kiló mínusz..
264. haribo
2008. júl. 29. 08:32

Már a 9. napnál tartok. Tegnap a tea+abonett elég borzalmas volt, eddig soha, de tegnap nagyon éhes voltam És sajnos csak -2kg-nál tartok.

Úgyhogy elkezdem csütörtökön a második 10 napot, az már remélem látványos lesz.

Ki hogy halad?

2008. júl. 27. 13:35

kiváncsiságból összeszámoltam a kalóriákat:))


ÁTLAGOSAN: kb. 800kcal/nap-ra jön ki


a fehérje-ch-zsír arány kb. 40-30-30%

2008. júl. 20. 22:05
Én szoktam tejet is inni, mivel kávézom, remélem ez sem nagy baj.
261. andi12
2008. júl. 20. 20:08

Sziasztok!

Ma volt az utolsó napom a diétából, és csak érzésre mondom, mert nem a súly a lényeg, de sok centivel lettem kisebb. Beleférek egy tavaly előtti ruhámba, lógnak rajtam a nadrágok, és sokkal könnyebbnek érzem magam. Meg persze jobban is.

A diéta alatt sok paradicsomot és paprikát ettem, de nem bírtam volna ki gyümölcs nélkül, ezért azt is ettem.

Néha nekem is fájt a fejem, de azt hiszem, inkább a múlt heti frontos időjárástól, olyankor bedobtam egy Advil. Igyekeztem nem túl sokat foglalkozni azzal, hogy diétázom, mert akkor csak a kaján járt volna az eszem.

Mindenkinek sok sikert, és ha elkezdem a 3. menetet, újra jövök!!

2008. júl. 20. 15:49

sziasztok!

én még csak a 2.napomon vagyok, de mondjuk az almanapon ettem pici csirkemellet, mert már este nagyon fájt a fejem. Remélem ez nem befolyásolja annyira a fogyást. Én salit szoktam enni, és ahhoz eszem a párizsit is. Szerintem a többit is igy fogom csinálni.

Andi12 Várjuk az eredmény!

259. haribo (válaszként erre: 258. - Andi12)
2008. júl. 20. 08:27

Gratulálok.

Nekem is egy ruhamérettől kéne megszabadulnom, de sehogy sem sikerül. Ha már kettőt kibirtál, remélem nekem is sikerül és hatásos lesz.

Valamiért nagyon ragaszkodik hozzám ez a nyolc-tíz kiló.

Én holnap kezdem az első 10 napot.

258. andi12 (válaszként erre: 257. - Haribo)
2008. júl. 19. 19:47

Szia haribo!

Nem mérem magamat szándékosan, de ma délelőtt majdnem lecsúszott rólam a nadrág bevásárlás közben, szóval centiben elég sok, legalább 5 cm. Egyébként a kúra mellett minden este tornázom egy órát is.

Tényleg nem olyan elviselhetetlen, de nekem a tojás nap rémes volt (nem szeretem egyáltalán) és a holnapi túró nap még erőt próbáló lesz. Aztán meglátom, hogyan tovább. Talán egy 3.?, ha már így belejöttem.

257. haribo
2008. júl. 19. 16:54

Kösz!

Én nem olvastam végig.

Amúgy mennyit fogytál eddig? Holnap már vége, hogy bírtad? Bár ahogy nézem nem valami elviselhetetlen diéta.

256. andi12
2008. júl. 19. 13:56

Végigolvastam tegnap a fórum legelejét, és ott találtam ezt a diétát. Sok sikert hozzá!!!


10 napos fogyókúra


1. nap:1, 5 kg alma

2. nap:0, 5 kg párizsi

3. nap:0, 5 kg sajt (lehetőleg sovány)

4. nap:1, 5 kg héjában főtt krumpli

5. nap:0, 5 kg sovány főtt marhahús

6. nap:1, 5 l tej+5 Abonett

7. nap:10 db kemény tojás

8. nap:1, 5 l tea+5 Abonett

9. nap:0, 5 kg virsli

10. nap:0, 75 kg tehéntúró


Ma virsli nap van, nem olyan rossz.

Retek, saláta, paprika, paradicsom és savanyúság bármikor, bármihez ehető.

255. haribo
2008. júl. 19. 10:25

Valaki leírná mi kell enni, mert sajna a cikk már nem aktív. Szívesen csinálnám én is, ha már ilyen hatásos.

Köszi

2008. júl. 18. 19:30

Örülök ,hogy nem leszek egyedül aki csinálja, én majd barátnőmmel kezdem el. majd beszámolok, hogy hogy sikerült!

Nagyon ügyi vagy andi12 hogy már a 2.at csinálod.

253. andi12
2008. júl. 18. 19:10
Sziasztok! Én már a második 10 napos végén járok, és eddig nagyon jól sikerült. Nem mérem a súlyomat, viszont a centimétert minden nap használom, és látszik az eredmény. Nekem a tojás nap a legrosszabb, nagyon szenvedtem. Egyébként én sem mindig tudom az előírt mennyiséget megenni.
2008. júl. 18. 14:40
Sziasztok! Valaki ezt a diétát csinálja most? Mert lehet,hogy holnap én is nekikezdenék.
2008. júl. 18. 13:51
Nem találok a neten vmi jó kis fogyós tábort/nyaralást felnőtteknek!DE van ötletem!! Mi lenne, ha páran keresnénk valami jó kis nyugis helyet, sportolási lehetőséggel, és valami fogyókúrás ételszállítóval hozatnánk az ételt.Hopp és már fogytunk is: tapasztalatok cseréje, bármi, ami adódik a szituációból. Ha valakinek van ehhez kedve, írjon! kisokos@freemail.hu
2008. júl. 8. 12:04
Sziasztok! Ez a 10 napos kúra nagyon jó! Az egyik barátnőm jó igaz volt rajta felesleg 2X egymás után csinálta meg -14 kg lett az eredménye! De nekem is a 8 kg plusszból lement 6 mindenkinek ajánlom mert túl léhető és nem éhenhalós!
2008. jún. 24. 09:50
Igen....sajnos :( És csak a megadott mennyiségekbe.
2008. jún. 23. 12:55
Sziasztok...nekem naggyából bejön így első ránézésre ez a 10 napos. csak azt szeretném kérdezni, hogy csak ezeket lehet enni egész nap?? semmi mást??
2008. jún. 18. 22:23
Én veled tartok;) Akkor hajrá!! Mkindent bele:D
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook