Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Virtuális fogyókúrás társat/kat keresek 90 napos fogyókúrára! fórum

Virtuális fogyókúrás társat/kat keresek 90 napos fogyókúrára! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. okt. 3. 17:51

Hali!

Szivesen meg osztanám fogyokurámat valakivel aki hasonloan gondolja.irj

82. ab4b6bc17d (válaszként erre: 81. - Dorkinc)
2009. okt. 27. 13:32
Akkor ez nem az, amire én gondoltam, hanem ez az a nagy labda és rajta gyakorlatoztok. Régebben reklámoztak a fittbolhoz hasonló néven, kisebb labda, rajta egy bot és azt közrefogva ugráltak rajta.
81. Dorkinc (válaszként erre: 78. - Ab4b6bc17d)
2009. okt. 27. 13:23
a labdán végezzük a gyakorlatokat nem csak ugrálás, kemény has és hátizom, comb, fenék, kar. mindent megmozgat, óra végén azt hittem h letörik a karom :S de azért jó volt nagyon :)
80. ab4b6bc17d (válaszként erre: 79. - Krisztacska28)
2009. okt. 27. 11:38

Négy év az már nagyon jó! Biztos, hogy nagyon klasszul elsajátítottad az orientális tánc alapjait.

Először nekem is furcsa volt, hogy tae-bora néha bejönnek és kíváncsian néznek, de aztán már nem érdekelt. Pl. az ilyen 90 perceseknél bejön a nagy nyílvánosság is. Én úgy vagyok vele, hogy ha látom, hogy kiröhögnek (mert ducinak számítok), akkor azt mondom magamnak, hogy irigyek, mert ők nem tudnák végigcsinálni (én több mint két éve tae-bozom).

A hastánc meg nagyon tetszik a férfiaknak, ami nem is csoda!:) mondjuk a nőknek is, én is szívesen nézem mindig, ha van bemutató.

79. krisztacska28 (válaszként erre: 77. - Ab4b6bc17d)
2009. okt. 27. 11:33
Még messze vagyok a profizmustól...:)(a tanárnőnk a profi:))4 éve járok hastáncra.Egyszer léptem fel(csoportban),de nem bírtam,h.néznek...Mondjuk gyerekkoromban is utáltam,ha szerepelni kellett...Ugyh.mostanság csak a magam szórakoztatása végett járok:)
78. ab4b6bc17d (válaszként erre: 76. - Dorkinc)
2009. okt. 27. 07:29
A fittball labdán ugrálást jelent? Mindig is ki szerettem volna próbálni, már ha ez az, amire gondolok :)
77. ab4b6bc17d (válaszként erre: 75. - Krisztacska28)
2009. okt. 27. 07:29

Köszi! A hastánc is nagyon jó! Onnan tudom, hogy egy ideig én is jártam, mint kezdő és hát bizony, alaposan megmozgatja az ember derekát, hasát és egyáltalán nem olyan könnyű, mint ahogy látszik. Volt is izomlázam, nemegyszer, de végülis nem ezért hagytam abba. Egyszerűen nem ment (volt ami igen, de általában nem), úgy gondoltam, le kell ülepedjen a dolog, aztán egyszer majd újrakezdem.


Te már profi vagy benne? Milyen érzés, mikor az éhes férfiszemek felfalnak? :))

2009. okt. 26. 18:43
én is gratulálok a sok mozgáshoz!! én ma sajnos semmi sem mozogtam. tanultam napközben és nem tudtam menni a fittballra sem. holnap jó lenne ha el tudnék menni tornázni!! nagyon kéne.
2009. okt. 26. 13:58
A protein nap az jó:)Nekem ma ch napom van:)Nem semmi 90 percet egyhuzamba lemozogni...:)Gratulálok,h.végig csináltad:)Én 90percet csak hastáncból bírok végig csinálni...Bár amit most tanulunk koreográfiát,elég izzasztó,pörgős:)
2009. okt. 26. 07:31
Megint hétfő, megint protein nap.
2009. okt. 25. 02:07
Pénteken belevágtam - no nem a lecsóba, hanem egy 90 perces tae-bo edzésbe! Remélem besegít a fogyiba, hogy másfél órán keresztül küzdöttem!:) bár az edzőm azt mondta, hogy a mozgás csak 40%-a a fogyásnak, a többi az evésen múlik :( miért mindig az a legnehezebb?
72. Dorkinc (válaszként erre: 71. - Krisztacska28)
2009. okt. 22. 17:55
tegnap én is felvettem 1 még nem hordott nadrágomat (2x volt rajtam) mert szűk volt amikor kaptam és már tök jó, pont olyan mint a kedvenc nadrágom:)
2009. okt. 22. 10:35

Sziasztok:)


Nekem sem súlyban mutatkozik leginkább a fogyás,de érzem a nadrágjaimon,h.nem feszülnek annyira:)

70. ab4b6bc17d (válaszként erre: 69. - Onikita)
2009. okt. 22. 10:17
Én súlyban nem látom, de viszont érzem a blúzaimon, hogy már nem feszülnek rajtam :)
69. onikita (válaszként erre: 68. - Ab4b6bc17d)
2009. okt. 21. 13:22

Szia

Én elég jól. Szombaton 68,9 voltam tegnap meg 68,2. Úgy hogy most nagyon kitartó vagyok.

Jó lenne hétvégére 67-tel kezdődjek.

2009. okt. 21. 09:58
Hol vagytok, hogy álltok?
67. ab4b6bc17d (válaszként erre: 66. - Krisztacska28)
2009. okt. 14. 14:07
Elhiszem! Gyerekkel már valóban nehéz (saját tapasztalat - annak ellenére, hogy nagyon szeretem a lányunkat és semmi pénzért nem tekerném vissza az időt) kettesben lenni! :)))
66. krisztacska28 (válaszként erre: 63. - Ab4b6bc17d)
2009. okt. 14. 12:39
Hát,igen a mai világ...sokszor eszembe jut,h.olyan sok ember vállal ma is gyereket...én is szeretnék(mert amúgy imádom őket:))de egyenlőre szeretnék még a férjemmel lenni kettesben:)Sok olyan élményt akarok még ami csak a kettőnké:)
65. mimmo33 (válaszként erre: 60. - Onikita)
2009. okt. 14. 11:00

Szia/Sziasztok!


Én év elején csináltam a 90 napost. Majdnem 8 kilót fogytam;), és 3év sikertelen próbálkozás után terhes is lettem.

Az hogy ez a 90 naposnak köszönhető azt nem tudom, de hogy a diéta segített az biztos;)

Egy dologra viszont nagyon ráfaragtam. A gyümölcsökre.

Most amikor a legnagyobb szükségem lenne rá, egyszerűen rá sem bírok nézni:(Az hogy elrágjak valami gyümölcsöt szóba sem jön, csak úgy hogy beledobálom turmixba, és úgy megiszom:(


Sok sikert a diétához, és a babához is;)

64. ab4b6bc17d (válaszként erre: 62. - Dorkinc)
2009. okt. 14. 10:54
Én is így érzek, mint te szénhidrát napon. Ezért is szeretem jobban a protein napot. Ügyi vagy, hogy már 5 kilót leadtál!
63. ab4b6bc17d (válaszként erre: 61. - Krisztacska28)
2009. okt. 14. 10:52
Én is sokáig gondolkodtam, hogy a mai világban merjek-e bevállalni még egy babát.
2009. okt. 14. 09:33
sziasztok nekem is gyümölcs napom van ma, napközben almát eszek, vacsira pedig azthiszem ananászt fogok enni. Krisztacska egyébként szénhidrátnapon én is mindig furán érzem magam, (a tegnapihoz asszem közrejátszott h kicsit megfáztam, evés után mindig hányingerem lett, tehát inkább nem is ettem később) egyébként meg egyáltalán nem dob fel ha szénhidrát nap jön, aznap mindig ugy érzem, hogy megszegem a diétát és nem szabad és vmi rosszat csinálok :S jó ezt mondjuk nem akkor érzem amikor tésztát eszek paradicsomszósszal hanem mondjuk ha péksütit veszek vagy sütit eszek vagy csokit. azthiszem a továbbiakban ezeket kiiktatom, akkor is ha szabad... és egyenlőre jól haladok a diétával, közeledek az álomsúlyhoz :)nemsokára 5 kilón belül leszek :)
2009. okt. 14. 08:37

Sziasztok!Nekem ma gyümölcsnapom van.Tegnap kicsit elszaladt velem a"ló"...Tészta"hegyeket"ettem,meg jó sok édességet....:(Valahogy olya furán is érzem magam...

Hogy a másik témához is szóljak kicsit:hajrá a babákért:)))Mi egy hónapja házasodtunk,de a köv.pár évben nem akarunk még gyereket...Sose gondoltam,h.ennyi idősen még így fogok gondolkodni...

2009. okt. 14. 08:22

Én itt vagyok.

Mi az első babát akarjuk.

Nekem is szénhidrát nap jön. Úgy terveztem,hogy ebéd mákostészta vacsi palacsinta.

Ma -2dkg-val indítottam jó lenne már a 69 hétvégére. Most 69,3 vagyok.

2009. okt. 14. 07:17

Ej, de eltűntetek! Másik fórumban vagytok, vagy feladtátok? Nekem ma van CH-napom, igyekszem nem teleenni magam édességgel.

Tegnap volt egy kemény tae-bo edzésem, s egész jól betartottam a keményítő napot, mert az ebéd utáni zöldbabfőzelékre vacsira krumplit ettem kelbimbófőzelékkel. Nem is volt olyan rossz, ez utóbbi:) meg hát, ha az ember éhes, mindent megeszik!

58. ab4b6bc17d (válaszként erre: 57. - Onikita)
2009. okt. 13. 13:10

He, he, mi is!


Nekem viszont az első után nem kevés súlyfeleslegem lett. Ha ezzel a fogyival 15 kg-tól megszabadulok, már az is jó kezdet a második terhességemhez.

57. onikita (válaszként erre: 56. - Ab4b6bc17d)
2009. okt. 13. 12:56
Aranyos vagy. De -5 kg még kéne. A fenkemnél és a csípőmnél van felesleg az kéne. Jó a hasam sem kockás de úgy is babát akarunk az nem érdeklene annyira.
56. ab4b6bc17d (válaszként erre: 55. - Onikita)
2009. okt. 13. 12:41
Megnéztem a képeidet. Neked nem is kell fogyira fognod magad! Vagy hány kilócskától szeretnél megszabadulni? Szerintem pont jól vagy így, ahogy vagy.
55. onikita (válaszként erre: 54. - Ab4b6bc17d)
2009. okt. 13. 07:57
Nagyon töprengtem,hogy legyen-e csak sültkrupli de az úgy uncsi. A sóskát meg imádom. Bár pici barna és sima cukor is került bele. Nagyon savanyú lett volna nélküle,de így sem édes.
54. ab4b6bc17d (válaszként erre: 53. - Onikita)
2009. okt. 13. 07:40
Nem rossz, ebben az összeállításban! A krumplit bármilyen formában megeszem.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook