Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 10 napos fogyókúra fórum

10 napos fogyókúra (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
306. tundek (válaszként erre: 305. - Szerencsésné)
2009. márc. 30. 22:25
Szia Zsani akkor már ketten kezdjük szerdán reggel
2009. márc. 30. 21:41
Itt vagyok,csatlakozom!!!!Szerdán hajrá!!!!
304. tundek
2009. márc. 30. 21:33

10 napos diéta:


1 nap: 1.5 - 2 kg alma

2 nap: fél kg párizsi + paradicsom

3 nap: fél kg sajt lehetőleg sovány + cékla

4 nap: fél kg héjában főtt vagy sült krumpli + cékla

5 nap: fél kg sovány hús + vele főtt zöldségek

6 nap: 1.5 liter tej + 3 kétszersült

7 nap: 10 db tojás keményen vagy rántottának olaj nélkül

8 nap: fél kg virsli mustárral

9 nap: 5 csésze tea + 3 kétszersült

10 nap: 75 dkg túró + paradicsom



Amit a diétáról tudok az, hogy a 10 nap alatt átlagosan 3-6 kilót lehet fogyni, de volt már aki 7 kilót fogyott vele. Egyénfüggő.


Csak ásványvizet lehet inni.


Retek, saláta, paradicsom, paprika, savanyúság bármikor bármihez ehető.


sok sikert mindenkinek aki belekezd!

303. tundek
2009. márc. 30. 21:23
Leírom újra a 10 napos menetet és mindent amit tudok róla, április 1-jén kezdem, ha van akai csatlakozni akar akkor hajrá.
302. tundek
2009. márc. 30. 21:22

Szép jó estét mindenkinek


Látom a tavalyi évben véget ért ez a fórum én most szeretném újra indítani.

2008. dec. 17. 08:49
igen, elég komolyan edzek (heti 4*1 óra kardió), de sokat szoktam enni mellette. ami tökéletes arra, hogy szép feszes legyen a testem és ne hízzak, de ha fogyni akarok, akkor ugye a kalóriákat is vissza kell fogni. ez a fogyi amúgy tök könnyen betartható, ha rengeteg salátát nyomsz mellette magadba. és a kilók olvadnak. tényleg. nagyon látványos. úgy néz ki, nekem most nem 10, hanem kilenc napos lesz, mert szombat este éttermezés lesz, bár nem pacallal szeretném zárni a fogyókúrát. de most nem állok mérlegre szombat reggelig, hadd legyen minél nagyobb a meglepetés. :)
300. e1e9ab571d (válaszként erre: 299. - Macskaszemu)
2008. dec. 16. 07:11
Mozogsz valamit egyébként? Mert szerintem felesleges fogyózni, ha az ember nem mozog semmit.
2008. dec. 15. 21:06
hát ma volt egyszer egy kritikus pillanat, de gyorsan megettem egy almát a párolt zöldség helyett. az helyrerakott, és gondolom ez még nem számít "bűnözésnek". tényleg nagyon figyelnem kell, mert dolgozok, meg edzek, és egy fogyi miatt nem akarok zombi lenni. motivációként viszont vettem egy szexi fekete ruhát karácsonyra :)
2008. dec. 15. 17:03
leessen
297. e1e9ab571d (válaszként erre: 296. - Macskaszemu)
2008. dec. 15. 17:03
Kitartás, de vigyázz magadra, nehogy nagyon leesen a vércukrod, szédelegj stb. Maj dén is megcsinálom majd szerintem mégegyszer, de legelőbb februárban valamikor.
2008. dec. 15. 08:42
ui.:pedig ugye, mens. még tart és ez visszafogja rendesen a vizet.
2008. dec. 15. 08:33

A harmadik nap (párizsi) rohadt nehéz volt. Depressziós voltam és hisztis, de vsz. alapból ez lett volna (mens.). sokat segítenek a diétás üdítőitalok, az üres nescafé, és a zöldségek. Vacsorára általában már nem is hagyok az előírt kajából, hanem fejes salátát eszek egy csöpp balzsamecettel, sose unom meg, és az előírt kaja mennyisége is bőven elég így, elosztva a nap többi részére.

Ma reggel, 5dik nap reggele, 2 kg-val voltam könnyebb, nem bírtam ki, hogy ne álljak rá.

2008. dec. 12. 08:53

Tegnap kezdtem, almanappal. Nem ettem meg másfél kilónyit szerintem, öt darabot ettem, és este ittam diétás üdítőt, ami ásványvíz alapú, de édesített (kalóriamentes). Lehet, hogy baromi egészségtelenek az aromák és az ízfokozók, de már elegem volt az alma ízéből.

Simán végigcsináltam a napot, pedig még a pirosbetűs is ma jött meg, nem gyengültem le. Ma reggel zöldsalátával és sajttal indítottam (kb 20 dkg), annyira jólesett a sós, hogy el sem lehet mondani. :)

180 cm vagyok, tegnap reggeli méreteim: derék 78, fenék 101, comb 60. 72 kg. A fogyókúra végén fogom újra megmérni magam. Kb 5-7 kg felesleg van rajtam, mert nehéz csontú vagyok, ötvennyolc kilónál sosem voltam könnyebb, akkor pedig azt hitték, hogy étkezési zavaraim vannak. Hetente négyszer egy órát kardiózok, és infraszaunázok 20 percet.

Ezt azért ide írom, hogy meglássuk majd, milyen a diéta eredménye, és egy naplóban nem olyan könnyen hozzáférhető.

2008. dec. 10. 11:03
Karácsonyig gyorsan valaki?
2008. nov. 3. 11:03
Sziasztok, kitartást kívánok ehhez a 10 naposhoz, bár nekem sajnos minden visszajött, igaz, hogy nyaraltam utána, de legalább volt mit visszahíznom. Ha gyorsan kéne fogynom valami alkalomra, akkor biztos megcsinálnám mégegyszer.
291. zsufzs (válaszként erre: 290. - Cacuska)
2008. nov. 3. 10:08

Szia Cacuska!

Én is ma kezdtem el a 10naposat!!! Szurkolok magunknak hogy sikerüljön! Örülök Neked!

Nyami alma!!!

290. Cacuska
2008. okt. 31. 15:26

Szervusztok!

Én egy teljesen új emberke vagyok nemcsak ezen a fórumon, hanem a lapon is, éppen 3 perce regisztráltam:)

Már régóta szemezgetek ezzel a diétával, én is sok mindent kipróbáltam már, de nem volt elég kitartásom hozzá:(.

Most viszont nagyon elszántnak érzem magam...s remélem kezdésnek sikerül megcsinálnom ezt a diétát. 23 éves vagyok s két év alatt bő 20 kg súlyfelesleget szedtem fel:( borzalmasan érzem magam.

Remélem sikerül kitartanom s amiért regisztráltam az éppen az hogy még ebből a fórumból is erőt meríthessek...:)

Legyen szép napotok!

2008. okt. 22. 13:25

sziasztok!

úgy látom már kicsit régen írtak ehez a fórumhoz

én ma kezdtem el,de ez az alma kiborító.de próbálom magam bíztatni hiszen ahogy olvasom mindenki fogyott vele.nagyon nehéz mert vonz a fehérje,de holnap már páriszit ehetek csak ez éltet!!

2008. aug. 26. 21:42
Sziasztok.Én holnap fogom kezdeni a 10napos fogyókúrám.Régebb óta ismerem és már megcsináltam legalább 5-ször.A minimum 3kiló minusz mindig megvolt,de volt már,hogy 5kilót is fogytam vele.Én nagyon szeretem,mert szerintem viszonylag gyorsan,látványosan fogysz,főleg,ha mozogsz is mellé és éhezned se nagyon kell.
287. Csenge:-) (válaszként erre: 285. - E1e9ab571d)
2008. aug. 26. 15:07

Gratulálok! Le a kalappal a kitartásod előtt!

Ügyes vagy! :)

286. Zsofika6 (válaszként erre: 285. - E1e9ab571d)
2008. aug. 26. 12:23

Gratulálok!

Én az 5. napon feladtam.Nem bírtam az egyoldalúságát.A napok végére már rá sem bírtam nézni pl a virslire.Kalóriákat utálok számolni úgyhogy visszatérek a lúgosításhoz meg a szénhidrát elhagyásához.

Nekem ebből az volt a tanúság, hogy csodadiéták nincsenek és az egyetlen jó megoldás az hogy figyeljünk a testünk jelzéseire, ne zabáljunk mértéktelenül mert meghízni könnyű de lefogyni nehéz.Úgyhogy én az arany középútra szavazok meg Lugosi Dórára!

2008. aug. 25. 05:57
Hali, ma reggel, végre vége ennek a "kínzókúrának" . Összesen 3.7 kg-t fogytam vele, úgy hogy mellette tornáztam is minden nap(Fél éve tornázom, lehet, úgyhogy már edzett vagyok). Az első 5 napban 2.5 kg ment le, a második 5 napban pedig 1.2 kg. Vegyes érzésekkel vagyok most, mert örülök a leadott a kg-nak, és végre lementem 70 kg alá, mégha átmenetileg is, de nagyon nehéz volt betartani, sokszor rosszul lettem, erőtlennek éreztem magam. Azt hiszem maradok a saját módszeremnél, és követem a "lassan jársz, tovább érsz " módszert. Szerintem a fogyás nem áll arányban a szenvedéssel. Ezt a diétát legközelebb maximum csak vészhelyzetben fogom megcsinálni legközelebb, és évente maximum egyszer.
284. adri25
2008. aug. 24. 09:44
Én azért megnézem,hogy haladsz.
2008. aug. 24. 09:39
10. nap túró. Azt hiszem csak magamnak irogatok, de legalább van egy kis naplóm ebben a fórumban. Na nem baj, hátha a jövőben idetéved valaki, és segítségére lesznek a sorok, amiket írtam. Reggeli, tízórai túrókrém fahéjjal és édesítőszerrel, 2 kanál kefírrel.Délelőtt torna, Norbi duci tréning 4. Ebédre körözött, talán pár szem paradicsommal, paprikával. Ebéd után igyekszem csak fogyiteát inni.Aztán holnap mérleg. Kiváncsian várom az eredményt...
2008. aug. 23. 15:25
9. nap jól telt, nem nagyon vétkeztem. Ebéd grillezett virsli, paprika, hagyma... remélem ez is belefér. Holnap lesz az utsó napom, túró, készítek belőle édesítőszerrel túrókrémet, mondjuk teszek bele tejfölt is, de remélem úgy is OK lesz. Hétfőn reggel vár a mérlegem.
2008. aug. 22. 15:00
Ma van a 8. nap. Délelőtt remekül voltam még, tornázni is voltam, de délutánra nagyon kikészültem. Cukorszintem leesett, nagyon szédültem. A diétát majdnem abbahagytam, de inkább ittam egy hatalmas habos forró csokit, sok cukorral. Muszáj volt, mert azt hittem elájulok, és még sok dolgom van mára. Este pedig beiktatok egy bonus aerobicot a forró csoki miatt...remélem így is sikeres lesz a diétám.
2008. aug. 21. 16:45
Ma 7. nap tojás nap: reggeli paprikás rántotta, ebédre és uzsira főtt tojás paradicsommal, paprikával. Meg is ettem a 10 db tojást. Tudom, hogy rántotta nem megengedett, de nagyon jól esett, kalóriában pedig ugyanannyi. Nagyon jól laktam... meglepően tele vagyok. Szívem szerint csokit ennék most. Nagyon megkívántam, de hát már három napot csak kibírok valahogy. Remélem az augusztus 25-i mérlegelésnél is fogyni fogok,vagy legalábbis nem hízni.
2008. aug. 20. 13:08
Ma majdnem feladtam ezt a diétát, nagyon fájt a hasam, szédültem. Aztán teleettem magam a mai napra előírtakkal, de tej helyett kefírt ettem. Megmértem a vérnyomásom: 95/58 pulzus 74 ...iszom egy jó erős teát, most már jobban vagyok.
2008. aug. 20. 07:43
5 nap alatt 2.5 kg-t fogytam... Bár nagyon szigorúan csináltam, naponta 1 óra kemény torna, és este már nem ettem semmit. A következő 5 napon lazítok, és eszem este is.
2008. aug. 19. 13:47
Ma van az 5. napom... és előszőr ettem meg az előírt ételt. Fél kg csirkemell, de már én is undorodom tőle, jobb lett volna, ha semmit nem eszek. Mondjuk nekem édességhiányom van nagyon, ezért light-édesítőszeres citromos üdítőt iszom néha, meg délután egy kávét, kicsi sovány tejjel, mert egyszerűen nagyon alacsony a vérnyomásom. Holnap reggel mérlegre állok, remélem nem fogok csalódni...
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook