Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 10 napos fogyókúra fórum

10 napos fogyókúra (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

96. kisgé (válaszként erre: 94. - Dc0fa14c7a)
2005. nov. 15. 12:52

Na, ez jó ötlet. A citrom, vagy az édesítő nem fogja hátráltatni a fogyásodat!

Jó, naplózd, meg a súlyváltozást is, mert ha sok embernek sikerül, lehet, hogy kipróbálom!:)))

95. dc0fa14c7a (válaszként erre: 94. - Dc0fa14c7a)
2005. nov. 15. 12:51
Szükséges betűket, és ékezeteket, mindenki vegye el, ill tegye hozzá....
94. dc0fa14c7a (válaszként erre: 93. - Kisgé)
2005. nov. 15. 12:50

Hátm kiváncsi vagyok.

Mondjuk gondolkodom olyanokon, hogy az almaát reszelve fahéjjal, és edesítővel egyem, meg hasonlók, túrót citrommal+édesítő, és már így azért ehetőbbek lesznek.

de lehet hogy benaplózom, ide.

93. kisgé (válaszként erre: 91. - Dc0fa14c7a)
2005. nov. 15. 11:35

Ja, hogy másfél éve tolod? Hogy birod a nem kilengést? Én is híztam most 1 kilót és olyan nehezen nem lengek ki!!!

Na, majd mesélj, milyen volt ez a kúra és mik az eredmények.

92. kisgé (válaszként erre: 88. - Éva*)
2005. nov. 15. 11:33

Szia Éva!


Mikor leadtad azt a 7 kilót, meddig nem szedted vissza és mekkora súlyfeleslegből ment le?


Üdv, g

91. dc0fa14c7a (válaszként erre: 82. - Kisgé)
2005. nov. 15. 11:19

Hát egy ideje.

Sőt 2 kiló vissza is jött, pedig nem nagyon lengek ki.

Lehet hogy igaz ez a 1,5 év utáni hozzászokás, és az ebből következő vissza hízás.

90. Shephard (válaszként erre: 87. - Jazmi)
2005. nov. 15. 09:23

Szia Jazmi!


Hogy őszinte legyek én egy kicsit csaltam, ugyanis teaból a Bolerót ittam, illetve instant, amit csak fel kell oldani, s ezek már előre be vannak ízesítve! De a helyzet az, hogy imádom ezeket a teákat, és nem vettem észre hogy bármi kárt is tettem voltam! Szóval szerintem nyugodtan lehet ízesíteni, persze csak lightosan :-)))


Olyan jó érzés, hogy már csak ma és holnap van és végig kitartottam :-)))) Büszke vagyok magamra!!

89. 93a74b44ea (válaszként erre: 88. - Éva*)
2005. nov. 15. 09:23

Először is:örülök,hogy ilyen sikeres ez a fogyi!!

Tök jó érzés,hogy egy kicsit én is hozzájárultam a sikereitekhez azzal,hogy felraktam erre az oldalra.

Tök komolyan mondom,hogy nagyobb öröm,mintha én fogynék vele!Merthogy az még egyelőre várat magára.És nem is tudom,milyen módszert kéne választanom.

Mind mások vagyunk,éva* szerint ez az egyik legnehezebb fogyi,nekem viszont ez az egyetlen,ami eddig összejött(pedig már kb.10 éve űzöm az "ipart").Mondjuk ez is elég régen volt,nem biztos,hogy most is sikerülne.De talán én is belevágok,az eredményeitek erre sarkallnak.


Puszi mindenkinek,és további sikereket!!!

88. éva* (válaszként erre: 70. - Jazmi)
2005. nov. 15. 05:26
Ez egy régi fogyókúra, orvosok ajánlották régen gyors fogyáshoz.Nekem egy mentős ismerősöm. Aztán jött valaki és azt mondta, Te állandóan le akarsz fogyni,csináld,ez tuti, már 3 ismerős(idősebbek)fogytak 8 kilót vele. Végigcsináltam, mert égett a fejem, hogy csak nyafogok a fogyással kapcsolatban. Nagyon nehéz volt, kiváncsi voltam, hogy tényleg lemegy-e a 8 kiló, mert nem nagyon hittem el. Az én receptemben nem volt saláta írva mellé, se abonett. Viszont 7 kiló tényleg lement. Egy másik ismerősöm többször rendezte már így vissza a felszedett kilókat, nekem úgy tünt, neki nem ment olyan nehezen. Gondolkozom én is rajta, de a munkahelyem most elég rázós idegileg, így nem merem, Várom az eredményeket azoktól akik csinálják, kitatrtást nekik! Szerintem ez az egyik legnehezebb fogyi.
87. Jazmi (válaszként erre: 74. - Shephard)
2005. nov. 15. 00:02

Szia Shephard!

Gratulálok a kitartásodhoz, nagyon ügyes vagy! Én még csak a 2. napon vagyok túl... Azt szeretném kérdezni, hogy a tea+Abonett napon a teát ízesítetted? További sikeres fogyást, szia!

86. bige (válaszként erre: 81. - Dc0fa14c7a)
2005. nov. 14. 20:22
aha. biztos így van. :-))) nagyon keményen döngetted a bowling bábukat is:-)
85. bige
2005. nov. 14. 20:21

én átsiklottam a leírásban afölött, hogy lehet savanyúságot, paradicsomot enni:-( így már sokkal barátibb. én csinálom a 14 naposomat, 6. napos vagyok és mínusz 3 kiló. ezt befejezem, aztán jöhet a 10 napos:-)

kávét isztok alatta? az muszáj nekem:-(

84. Shephard (válaszként erre: 82. - Kisgé)
2005. nov. 14. 13:57
Az almanapot én sem bírtam igazán, túl sok savat csinál, aki szereti az almát annak könnyebb!!! Én a következő 10 napost a 2. nappal kezdem, vagyis csak 9 nap lesz, de az is lehet, hogy az alma helyett savanyúságot eszek majd!
83. Shephard (válaszként erre: 77. - Dc0fa14c7a)
2005. nov. 14. 13:55
Főtt vízben főzd meg a krumplit, majd szűrd le, szeletelj mellé 2-3 paradicsomot, 1 paprikát, esetleg egy kis adag savanyúságot, és kész! Én így ettem, és szerintem nagyon finom voil :-)))
82. kisgé (válaszként erre: 81. - Dc0fa14c7a)
2005. nov. 14. 13:15

Nekem az almanap sokkoló! A többihez lehet enni salátát!:)

Ja, hátha kemény vagy, akkor menni fog. Most megállt a fogyásod, azért keményítesz?

81. dc0fa14c7a (válaszként erre: 80. - Kisgé)
2005. nov. 14. 13:03

Az abonettes napok kivételével kis fantáziával kibirható

Meg ha már több mint 1,5 éve tartom az atkinst, akkor csak kihúzok tíz napot, meg egyébként is kemény vagyok:)))

80. kisgé (válaszként erre: 79. - Dc0fa14c7a)
2005. nov. 14. 12:55

Ja, ez jutott eszembe! :)))


A Shrek 2 dvd-n vannak extrák és ott a szamár találgatja, mi legyen a címe a második résznek, a legjobb: Szamár újratöltve.:))))


Elolvastam ezt a 10 napost, hát mindenképp feltett szándékod? Nagyon kemény!

79. dc0fa14c7a (válaszként erre: 78. - Kisgé)
2005. nov. 14. 12:46

Atkins Reloaded

(tisztára Mátrix..:))

78. kisgé (válaszként erre: 77. - Dc0fa14c7a)
2005. nov. 14. 12:36

Diéta újratöltve?:)))


Én személyszerint imádom a héjában főtt krumplit egy csöpp vajjal...illetve imádnám...:)

2005. nov. 14. 12:34

Én pénteken kezdem, mert az atkins verzióm megállt, remélem ez újra indítja majd utána azt is.

Nekem (100+ kiló) lehet, hogy kevés napi 1/2 kiló párizsi, de majd valahogy leküzdöm.

A krumplival viszont nem tudom mit kezdjek. Hogy lehet ehetővé tenni ennyi főt krumplit?

Nem lehetne helyette konzervkukoricát szerintetek?

Keményítő, szénhidrát hasonló.

2005. nov. 14. 12:30
És még hozzátettem napi fél kiló paradicsomot is.
2005. nov. 14. 12:28
Kiszámoltam, átlagosan 900 kalória/nap
2005. nov. 14. 10:10

Sziasztok!


Ma van a 8. napom, és nagyon jól érzem magam :-)) Az 5. nap után mértem magam, akkor -3 kg volt az állás, most már szerintem több, legközelebb a végén fogok mérlegre állni! Egyébként egyáltalán nem vagyok éhes, néha sok is a kiírt adag! Ha letelik a 10 nap, tartok 5 nap szünetet (óvatos étkezéssel), és aztán újra nekiállok, most nagy a lelkesedésem :-))) Látok eredményt!!!


Shephard

73. Zsibi (válaszként erre: 68. - Gyöngyi)
2005. nov. 14. 09:01

Szia Gyöngyi!


Hát jó kérdés! Igen úgy tudom, hogy "átmegy", mert emészthetetlen a gyomornak, de a ch biztos számít. De hát mit csináljak, ha másképp nem megy? :-) Inkább lenmagot eszem, mint szűzteakapszulát. ...bár a is meghozta a hatást, de állítólag a vitaminhiányomat, és az ebből adódó lábizomgörcsöket ez is okozhatja, mert köztudott, hogy ezek a hashajtók kihajtják a vitaminokat és ásv.anyagokat is a szervezetből. Legalábbis a dokkancsok ezt mondták.

2005. nov. 14. 07:09

Sziasztok, én sajnos mint olvashattátok feladtam, visszatértem a jó öreg Atkinshez.

De a sógornőm rendíthetetlen, fogyott 4 kg-ot.

Azt hiszem ma van a nyolcadik napja. Szemmel láthatólag vékonyodik.

71. Jazmi
2005. nov. 13. 12:51
Bocsánat, most látom, hogy éva* is megküzdött. Még valaki?
70. Jazmi
2005. nov. 13. 12:50
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy letty26-on kívül valaki vég tudta csinálni ezt a 10 napos diétát? Mennyit fogyott? Honnét van a módszer, neten nem nagyon találtam, igaz nem is kerestem annyit. Köszi a válaszokat, sziasztok!
69. :Zsuzsi: (válaszként erre: 66. - Kisgé)
2005. nov. 12. 18:30

Gondolod meg kéne nézetnem?

Lehet megfogadom a tanácsod, mert azért tényleg fura nem????

Más mindig irja, hogy ennyit, meg annyit fogytam, én meg nem sokat. Az első szakaszban elég jó volt, lehet vissza kéne térnem?

68. gyöngyi (válaszként erre: 61. - Zsibi)
2005. nov. 11. 16:28

Szia Zsibi!

Mintha a lenmagnak sok lenne a ch-ja! Ez csak

"átmegy"?

67. kisgé (válaszként erre: 66. - Kisgé)
2005. nov. 11. 12:32
Helyesbítek, nem minden nap vesznek vért, hanem minden héten!:)))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook