Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 10 napos fogyókúra fórum

10 napos fogyókúra (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

126. Jazmi (válaszként erre: 123. - Emira)
2006. jan. 4. 16:42

Szia Emira!


Kitartás! Ez a fogyi tényleg bejön, ha végcsinálod! Saját és Shephard tapasztalataiból írom ezt! Írj majd, hogy mi újság, hogy bírod, mennyi ment le (és ha nem titkos azt is, hogy mennyiből!mert úgy vettem észre, hogy nagyon predesztinálja a végeredményt a súlyfelesleg nagysága!)

Minden jót, szia!

Jazmi

125. Jazmi (válaszként erre: 124. - Shephard)
2006. jan. 4. 16:38

Szia Shephard!


Én végülis november végére elértem az áhított súlyt, és a karácsony alatt nem is történt semmi galiba, egyedül szilveszterkor szaladt el velem a paci, ami kb plusz 0,5kg-ban nyilvánul meg, ez még nem olyan vészes, de csökkentettem a napi kaja adagot.

A Grazing-diétát én is nézegettem, bár a napi 1400kcalt soknak tartom ( nem számoltam ki, de ennyit írtak), de végülis ezzel is lehet fogyni, csak biztosan lassabban. De nagyon szimpi, főleg a sok zöldség miatt.

Én most inkább arra hajtok, hogy tornázni kezdjek el, mert hiába mutat annyit a amérleg, amennyiről korábban azt gondolta, hogy szuper lesz, azért a tükörben mégsem látom magamt olyannak, amilyennek szeretném...

Remélem nincs semmi baj, hogy azt írtad, nem vagy fogyizós hangulatban! Kitartás kedves Shephard, lassan tavaszodik, ilyenkor már könnyebben megy a diéta (is) ! Minden jót, szia:

Jazmi

124. Shephard (válaszként erre: 121. - Jazmi)
2006. jan. 4. 14:38

Szia Jazmi!


A karácsony tisztára elhatalmasodott rajtam, ezért nem jöttem előbb :-) Igen, a 2. 10-est is végigcsináltam, de az már nem volt olyan sikeres, mint az első, csak 1 kg ment le, de a -6-ot tartottam, egészen karácsonyig. Hogy mennyi jött vissza nem tudom, de azt igen, hogy jött vissza, most nem vagyok fogyózós hangulatban :-((


Ma elolvastam ezt a Grazing diétát, nem tűnik rossznak, lehet, hogy majd kipróbálom, bár még sosem csináltam olyan diétát, amivel ilyen sokszor kellene enni!


Veled mi van? Fogyózol most valamit? Hogy teltek az ünnepek? Kitartottál, vagy felfüggesztettél mindenféle fogyit?


Shephard

123. Emira
2006. jan. 3. 09:03

Sziasztok!

Ma van a harmadik napom... már lement egy kiló! :):)


Kezdem jól érezni magam!


Csak kitartás!

122. Jazmi (válaszként erre: 120. - Emira)
2005. dec. 29. 19:42
Ja, és hajrá Emira! Majd tudósíts, hogy mi újság!
121. Jazmi
2005. dec. 29. 19:42

Sziasztok!

Shepard Veled mi újság? Rég írtál! Mi lett a második tizessel? Sikerült megtartanod?

Sziasztok: Jazmi

120. Emira
2005. dec. 29. 17:21

Ma én is nekikezdek egynek.... Remélem birom majd az almanapot...


Halál a hájra! :)

119. Shephard (válaszként erre: 118. - Hoxa)
2005. dec. 1. 13:48

Köszönöm szépen :-)))


Nos, ma reggel letelt a 2. 10 nap is, és maradt a -1 kg, vagyis összesen a -6,4 kg! Nem vagyok elkeseredve, hogy ez most nem úgy jött össze, mint az első, mert mostanra már egy kicsit hozzászokhatott a szervezetem ehhez a gyors-diétához! Most van 5 nap szünet, s annyi idő alatt majd kigondolom, hogy mi legyen a következő diéta, ismét ez, vagy valami más? Még nem tudom! Most egyenlőre őrzöm a leadott kilók hiányát :-)))


Shephard

118. Hoxa (válaszként erre: 117. - Shephard)
2005. dec. 1. 12:59
Shepard gratula!! Nagyon szép eredmény a -6,4 kg, wow!! :)
117. Shephard (válaszként erre: 116. - Jazmi)
2005. nov. 28. 14:53

Szia Jazmi!


Csak a 7. napon mértem meg magam, -1 kg, ami nem túl sok, de végül is elégedett vagyok vele, mert mostanában nem vagyok a toppon, mondjuk nem eszem semmi tiltottat sem, csak a hangulatom egy kicsit nyomott! Vasárnap alig bírtam megenni a tojásokat, rendesen iszonyodtam tőle, de nem csak a tojástól, más kaja sem kellett volna, tisztára vártam a mai napot, amikor csak tejet lehet inni, ez a nap, meg a teás megnyugtat, hogy miért, azt nem tudom! Összességében -6,4 kg-nál tartok, ami egész jó, még karácsonyig remélem lemegy az a 3,6 kg és akkor elégedett leszek, bár már most is jobban érzem magam!


Gratulálok, hogy elérted a kitűzött célt, nagy öröm lehet :-))) Legyen szép napod!!


Shephard

116. Jazmi
2005. nov. 27. 17:42

Szia Shepard!

Mi újság? Hogy állsz a második fordulóval? Remélem minden rendben, szép napokat, szia: Jazmi

115. Jazmi (válaszként erre: 114. - Shephard)
2005. nov. 24. 18:46

Szia Shepard! Nagyon örülök, hogy ismét belevágtál, biztosan sikerülni fog! Köszönöm az érdeklődést! Az igazság az, hogy én nyár óta fogyózok, kalóriacsökkentéssel, és a 10 naposba azért kezdtem bele, mert megállt a fogyás az utolsó két kilo előtt. Végső elkeseredés volt, ezért elszánt is voltam, és végcsináltam, bár nekem nagyon kellemetlen élmény volt, folyamatosan rosszul voltam. De végcsináltam és lement a maradék 2 kilo, pont ahogy akartam, és most nagyon boldog vagyok! :-)

Nagyon drukkolok Neked, mert tudom, hogy nem könnyű, mégha így az írásaidból derű sugárzik is! Megint csak az 5. napon mérlegelsz?

Kitartást kedves Shepard, minden jót! Jazmi

114. Shephard (válaszként erre: 112. - Jazmi)
2005. nov. 24. 12:17

Szia Jazmi!


Hogy állsz a 10 napossal? Csinálod még?

Nekem ez a 3. napom, és most könnyebben, mint az első alkalommal, fura :-)))


Shephard

113. Shephard (válaszként erre: 112. - Jazmi)
2005. nov. 22. 09:18

Szia Jazmi!


Egy kis odafigyeléssel megtartható a leadott minusz :-)) Én ma kezdtem ismét, igaz a 2. nappal, remélem hasonló sikerekkel zárul majd, mint az előző :-))

Sok sikert neked is és kitartást :-))


Shephard

112. Jazmi (válaszként erre: 111. - Shephard)
2005. nov. 22. 03:59

Szia Shepard!

Nagyon gratulálok, őszintén szólva szkeptikus voltam a 10. nap után következő napokkal szemben, mármint attól tartottam, hogy utána akárhogy vigyázunk, visszajön. Én most kezdem a 10. napot, nagyon izgulok, hogy utána megtartsam a minuszokat! Sok sikert a következő menethez! :-)

Szia: Jazmi

111. Shephard (válaszként erre: 109. - Jazmi)
2005. nov. 21. 09:46

Szia Jazmin!


Köszönöm érdeklődésedet :-)) Jelenleg tartom a leadott 5 kilót, pedig tegnap családi banzáj volt, s még sütit is ettem :-))) Holnaptól indul ismét a 10 napos, igaz 9 nappal, ugyanis a 2. nappal kezdem, mert utálom az almát és múltkor is rosszul voltam az első napom, na ezt most kihagynám :-))) Még 5 kiló mínusz és elérem a karácsonyig kitűzött célt :-)))


Shephard

110. Jazmi
2005. nov. 20. 19:46

Szia Shephard! Gratulálok a fogyáshoz! Hogy állsz a leadott kilókkal? Sikerül most stagnálnod? Mikor kezdesz megint bele?

Szia: Jazmi

109. Jazmi
2005. nov. 20. 19:43

Szia Shephard! Gratulálok a fogyáshoz! Hogy állsz a leadott kilókkal? Sikerül most stagnálnod? Mikor kezdesz megint bele?

Szia: Jazmi

108. dc0fa14c7a (válaszként erre: 106. - Evita)
2005. nov. 17. 17:28

Az Atkins módszer ízletesebb táplálkozást tesz lehetővé, mint mondjuk egy szénhidrát diéta tenne, ahol csak zöldséget ehetsz nagyjából.

Igaz elvileg akár cukrozva is.

107. dc0fa14c7a (válaszként erre: 106. - Evita)
2005. nov. 17. 17:25

Nem. Ha egyféle tápanyagot viszel be, attól jellemzően fogysz.

Ha megfigyeled, ebben a diétában erről van szó.

Minden nap csak egyféle alapanyag, abból is kb 600 kalóriával kevesebb a szükségesnél.

Ha egy nap bekapsz 2500 kalóriát, de csak 1500-ra van szükséged, akkor elsődlegesen a szénhidrátot égeti a szervezet, a többi hajlamos zsírpárnák formájában megjelenni.

106. evita
2005. nov. 17. 17:05

Persze, értem én ezt a kalória-dolgot... No de ha atkinsezel, valószínű azért, mert meggyőződtél róla, hogy nem is igazán a sok kcal, hanem az ételekben rejlő CH okozza a felesleges kilókat.


Praet! Lehet, hogy félreértettelek, de a hozzászólásod azt sugallja, mintha a szervezet csak az elfogyasztott zsírból raktározna zsírt. Pedig dehogy!

105. dc0fa14c7a (válaszként erre: 102. - Evita)
2005. nov. 17. 16:27

Nem valószínű, mert a szervezet felhasználja.

Nincs mellette zsír, amit raktározhatna.

104. evita
2005. nov. 17. 16:18

Shephard!


Köszi a gyors választ, elgondolkozom rajta...


És gratula a leadott zsírhoz!!!

103. Shephard (válaszként erre: 102. - Evita)
2005. nov. 17. 16:04
Szerintem ez nem a ch-t veszi figyelembe, hanem a kalóriát, ami elég kevés van benne! De szerintem ha nekivágsz, akkor előtte csinálj 2-3 nap normális napot (persze csak mértékkel), hogy becsapd a szervezetedet! És utána biztosan működni fog!
102. evita
2005. nov. 17. 15:49

Hajrá Shephard!!!


Szted ez a fogyókúra akkor is beválik, ha valaki előtte nagyban atkinsezett (20gr CH)? Vagy akkor az ember lánya rögtön elkezd dagadni az almában meg a túróban levő CH-tól???

2005. nov. 17. 14:47

Sziasztok!


Szóval, 10 nap alatt -5 kg :-))) Nem is rossz, sőt!!! Elégedett vagyok, most 5 napig megpróbálom megőrizni, s aztán ismét belevágok :-)))


Shephard

2005. nov. 16. 12:15

Sziasztok!


Ma van az utolsó napom :-))))) Végre! Holnap reggel randim van a mérleggel, remélem kielégítő lesz az eredmény számomra :-)))) A mai túrónapom egy kissé módosult, ugyanis otthon hagytam, vagyis csak vacsira eszek majd túrót, addig egy kis paradicsom és paprika!

Most tartok 5 nap szünetet és jövő hét kedden ismét elkezdem, nálam ez nagyon bevált :-)))


Shephard

99. kisgé (válaszként erre: 97. - Éva*)
2005. nov. 16. 10:33
Hát igen, sejtettem. Akkor jó egy ilyen kúrát végigcsinálni, ha utána nem térünk vissza a jó kis zabához, mert akkor mi értelme volt? Attól tartok, csak rontana az egy év alatt kialakított mértékletességemen és szilárd akaraterőmön. :)))
98. Jazmi
2005. nov. 16. 00:15
Sziasztok! Túl vagyok a sajtnapon :-). Mérlegfüggő Társaim, Ti hányadik napon kezdtetek el fogyni? Mert én kezdek aggódni, hogy eddig semmi eredmény...
97. éva* (válaszként erre: 92. - Kisgé)
2005. nov. 15. 20:43
Sajnos ahogyan emlékszem 2-3 hét alatt visszajött, mert utána egyfolytában ZABÁLTAM.Most újrakezdtem a mai nappal, 10 napig nem fogom, mert szombaton olyan helyre megyek, hogy nem is akarok nem enni.De lehet, hogy utána folytatom. Mostmár tudok olyat, hogy 1 napig összevissza eszek, ezzel általában letudom a kívánalmakat, utána már jól esik visszatérni a fogyira, ami nálam Norbi. Azzal felpörgetem ismét az anyagcserét. A mai nap rendben telt, jól bírtam, 4 nagy almát ettem eddig, a délután kicsit nehezen ment, estére vettem egy banánt, ha nem bírnám, éhesen nem tudok elaludni, de most egyáltalán nem kívánom, úgyhogy kihagyom. Reggel a naplóban írom a súlyt, mindennap.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook