Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van itt olyan, akinek nincs megkeresztelve a gyereke és nem is akarja? Miért döntöttél így? fórum

Van itt olyan, akinek nincs megkeresztelve a gyereke és nem is akarja? Miért döntöttél így? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
2009. jan. 30. 13:47

Szia!


A én gyerekeim sincsenek megkeresztelve. Én meg vagyok, a párom nem. Attól, hogy én meg vagyok keresztelve nem hiszek istenben, sőt...

Nem tartom fontosnak. szerintem ezt a mai világban is inkább divatból csinálják sokan. Én is úgy gondolom, hogy majd ha akrnak megkeresztelkednek, és olyan vallást gyakorol majd amilyet akar.

2009. jan. 30. 13:45
Nekem egyik gyermekem sincs megkeresztelve,mert úgy gondolom,döntse el ő, mikor és milyen vallást választ! Nem fogom egyik vallásba sem becipelni,kényszeríteni. Majd ő eldönti,ha itt az idő!
2009. jan. 30. 13:44
Az én fiam nincs, azért döntöttünk így, mert egyikünk sincs. Ha majd ő akarja, akkor megteheti én nem erőltetek rá semmit.
2009. jan. 30. 13:42
Van itt olyan, akinek nincs megkeresztelve a gyereke és nem is akarja? Miért döntöttél így?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook