Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tényleg akarod? Alakuljunk együtt! fórum

Tényleg akarod? Alakuljunk együtt! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
403. ranna (válaszként erre: 402. - Divexa)
2011. ápr. 17. 08:14

Nyamm.:)) Nagyon csípem a szöveged is, feldob. :)


Én ma lightos húslevest főzök, illetve nem tudom a libanyak lightos-e, mindenesetre szinte semmi zsír nincs rajta, azt hiszem az összes Biri néne teknikám be kell vetnem, hogy jó ízű is legyen.


Mondanom sem kell, hogy cipőt nem kaptam, szerintem a sors akarja így, hogy jó sokat gyalogoljak. :D

Viszont főztem keleties kaját, zsülienre vágott répa, káposzta, újhagyma megpirít wokban pici olajban, ízesíteni szójaszósszal, sóval, gyömbérrel (nekem csak őrölt volt itthon), végén beleforgatni a megfőtt üvegtésztát. Bazári (a la Divexa) fincsi. :)

402. Divexa
2011. ápr. 16. 18:35
Amúgy ma Gulyást főztem. Sovány csibemellből, és rengeteg zöldséggel, nem sajnálva a fűszert és hagymát az alaphoz. Bazári jó lett, senki észre sem vette, hogy igen lájtos gulyást eszik. Ha egy tányér gulyás 200kcal, akkor ez 100 volt. Ajánlom mindenkinek! Degeszre tömheted magad. Mondjuk picit több só kell, mert a rengeteg sárgarépa édesít. Az is igaz, megfejeltem egy teáskanál erőspistával. Csak csípős lett, nem erős.
401. Divexa (válaszként erre: 399. - Kalinkoz)
2011. ápr. 16. 18:27
:) Leülni? Az nekem nagyon megy. De ha már te is mondod, én is megnézem magamnak ezt a Rezsit. Egy hónapja kezdtem, pont mióta itt vagyok a fórumon. Itt az ideje bedurvulni picit. :) Főleg, mert ma csúnyán magamba toltam 3 zsömit a nap folyamán. Nálam ez már sok. No de majd este jól ledolgozom.
400. Divexa (válaszként erre: 396. - Biospirulina)
2011. ápr. 16. 18:22
Szegényke, küldök varázsgyógyjelet. :) Ha most pihizel, átküldhetnéd a kitartásod 1 részét a tornához, majd vissza küldöm ha már meggyógyultál. Nem értem csajszik. Pedig jól érzem magam torna után, és alatta is. Akkor miért nehéz elkezdeni? Na de ha ti is, akkor én is! A jó életbe a lusta fajtám.
2011. ápr. 16. 17:59

Biospirulina jobbulást!

Ranna nagyon ügyi vagy, csak így tovább!

A meghalósról annyit, hogy csináltam csütörtökön a Rezső 60 percesét és kb. a feléig bírtam, aztán feladtam. De akkora izomláz lett a fenekembe, hogy 2x meggondoltam leüljek e.

398. ranna (válaszként erre: 396. - Biospirulina)
2011. ápr. 16. 08:13

Bioka :(((. Én is gyakran gondolkozom azon, milyen furcsa a sors. Neked most tényleg pihenőre volt szükséged, csak hát talán nem így.:S Gyógyulj meg hamar!


Ma megint gyaloglás, elindulok még mindig cipőügyben. :)

397. nap0cs (válaszként erre: 396. - Biospirulina)
2011. ápr. 16. 07:51
pihengess sokat. gyógyulj meg! de hogy hogy tudtál így félrelépni??? ajaj.vigyázzál magadra!
2011. ápr. 16. 05:38

Ranna!

Fantasztikus vagy, minden elismerésem a Tiéd!

Igazán büszke lehetsz magadra,csak az tudja, hogy mekkora teljesítményt vittél véghez, aki már próbálta.Köszönöm Neked, hogy létrehoztad a fórumot, nagyon erős motívációt ad.Nekem sajnos az elkövetkező 1 hónapban nem lesz mozgás, mert elrepedt a lábfejem!(Félre léptem, persze nem átvitt értelemben.)A sors egy kis pihenőre kényszerített, ha már magamtól nem tettem meg.Dolgozni persze így is fogok.(visznek, vagy a munka jön),de itt leszek ,írok és olvasok Nektek/benneteket.Bocsánat, ha túl szentimentálisra sikeredett, de sírni tudnék annyira fáj a lábam.

395. nap0cs
2011. ápr. 15. 21:09
hajrá, hajrá csajok. nekem ma is volt torna. szuperül érzem magam tőle. titeket is biztos feldob. ;-)
394. Divexa (válaszként erre: 389. - Nap0cs)
2011. ápr. 15. 20:48
Na, pont ez kell! Felemelni a hátsómat. Mingyó megyek is egy kis pilatesre. Olyan hasizom gyakorlat van benne, jóóóó lassú, hogy az eget is nagybőgőnek nézem.
393. Divexa (válaszként erre: 390. - Ranna)
2011. ápr. 15. 20:46
Fúúúúú de ügyi vagy! És mind ezt önerőből! Ez a nagy szó! Nem adjuk fel! Csak néha botlunk. :)
392. ranna (válaszként erre: 391. - Nap0cs)
2011. ápr. 15. 18:45
Oké, megkukkolom mindenképpen.:)
391. nap0cs (válaszként erre: 390. - Ranna)
2011. ápr. 15. 17:33
De van, ráadásul extra. magas intenzitású edzés, amiben apró szünetek vannak. tehát van ideje a szervezetnek visszaállni a 'normál' pulzusra, izmot is erősít. nézz utána a neten, biztos megtalálod a leírását is. ;-)
390. ranna
2011. ápr. 15. 16:41

Halihó!

89! Nyolcvan... de szép szó. :D

És nem fogom megünnepelni, legalábbis evéssel nem, na jó, piával sem. :)


Nap0cs, a meghalós mozgást én nem bírom, legalábbis még, de majd eljön talán az az idő is. Viszont ha lihegős, akkor nincs annyira zsírégetés, nem?


Fel ne adjuk, semmiképp, nekem ez a fórum az egyik motivációm!

389. nap0cs
2011. ápr. 15. 15:30

Feladni nem ér csajok!

Kitartás! Emeljétek fel a hátsótokat a fotelból. Tvzés közben is lehet mozogni. Én most insanity-be kezdtem. ez tényleg őrület. meghalós, levegőt kapkodós. :) imádom. feldob és baromi jól esik utána a pihenés :D

388. Divexa (válaszként erre: 384. - Biospirulina)
2011. ápr. 15. 12:09
Nekem is ez a bajom. Ezért marad el a reggeli, néha az uzsi, és mostanában a mozgás. De nézz magadba, meg lehetne szervezni! Az ember lányának arra van ideje, amire igazán akarja. Hosszasan vitáztam magammal is, és be kellett lássam, igenis tudnék reggelizni, és 15-20 percet simán tudnék szakítani bármire, ha megerőltetném magam. Én mondom, ez az április. De most komolyan. Na de ne adjuk fel! Legalább a súlyunkat tartsuk! Már az is jó!
387. Divexa (válaszként erre: 382. - Ranna)
2011. ápr. 15. 12:04

Vemhes.... :)))))

Miért nem veszel 1 mérleget? Bár az igazán minőségi, tartós darabok 10-20 között vannak. Viszont örök darab. Mondjuk én karácsonyra kaptam pár éve, így nem volt olyan drága. ;) Azóta is jóban vagyunk, akármennyit is mutat néha a kis mocsok.

386. nap0cs
2011. ápr. 15. 06:40

Nana, Bioka!!! :)

Tv előtt ne egyél, salit esetleg, mert az nem hizlal akkor se ha degeszre eszed magad.

Mi tegnap ovis kiránduláson voltunk, átfagytam, meghaltam. Baromira fújt a szél, ráadásul kisvonattal közlekedtünk. hiába, no, nem nekem való ez. inkább toltam volna a vonatot, akkor legalább nem fáztam volna.

Este őrület, amit csináltam, mármint ez a neve-insanity. eszméletlen. majd meghaltam. annál a résznél, ahol már meg lehet állni, ha szükséged van rá inkább csak helyben futottam, mert az izmaim már nem bírták.

Tegnap láttam a hip-hop abs reklámját, ami a hasra jó és tulajdonképp "csak" táncolnak végig, mégis állítólag már 6 nap alatt látható a változás. jó lenne nagyon, de még nem tudtam leszedni.

mérlegelni nem mérlegeltem. centizni majd centizek, ha már nem lesznek ennyien körülöttem.

2011. ápr. 15. 04:26
Szidjatok nyugodtan, várom a felkiáltójeleket, hogy nana!
2011. ápr. 15. 04:24

Nem mozdultam az egy hét altt egy árva dekát sem.Annyi a munkám,hogy sajnos gyorsabb megoldásnak tűnik megenni, egy csokis műzliszeletet, mint egy rendes kaját.Ma is 6-kor indulok, hogy legalább a lemaradásaimból behozzak egy keveset.Ja és egész héten semmi mozgás!

Nem is tudom mit vártam!Még vizet sem ittam eleget.

Próbálok ma csinálni egy gyümölcsnapot,csak annyira fáradt vagyok, és mivel számokkal dolgozom nem árt figyelni.

383. ranna (válaszként erre: 379. - Kalinkoz)
2011. ápr. 14. 20:19
Kalinkoz, ne keseredj el, majd én megteszem helyetted, te meg legyél mondjuk dühös és mondd: csakazértis. :)
382. ranna (válaszként erre: 380. - Divexa)
2011. ápr. 14. 20:18

Na jó, salátát lehet. :D


Nem jutottam el a gyógyitárba, holnap mindenképpen sort kerítek rá, bár lehet megbánom, ha arra a mennyiségű sós mogyoróra gondolok, amit elrágcsáltam ma, és sajnos nem kaja helyett, hanem után. Nagyon kívánom mostanában az ilyen cuccokat. Centiben nincs változás, a hasi - 1,5 cm körülit nem veszem annak, mert elég csak pici elcsúszás a mérőszalagnak fel vagy le és mást mutat. Szóval, ha akarom vemhes, ha akarom, nem vemhes. :D


Mondjatok valami jó hírt, ugye Ti haladtok azért? :)

381. Divexa
2011. ápr. 14. 20:14
Csajszik, ez a csalfa április kifog rajtam. :( Ma, késő délután megint ünnepeltem. Le sem írom mit ettem, gonoszság lenne. A vallomást viszont megteszem, jó hatással van rám. Jöhet a Stop-tábla meg a felkiáltójel! Ja, és mozgás sem volt. Meg sem bírok mozdulni. Régen szerettem ha dudára ettem magam, mostanra viszont kellemetlen, és terhes. Így akár jól is sülhet el, mert az élmény mindenképpen negatív. No nem mentegetőzöm tisztelt Bíróság, csak a tényeket vonultattam fel. :) Mindent összevetve Bűnös vagyok az ellenem felhozott vádpontokban.
380. Divexa (válaszként erre: 377. - Ranna)
2011. ápr. 14. 10:32
Jólvanna :) nem eszem TV előtt. Salátát se? Megkaptam a linket, köszke!
379. kalinkoz (válaszként erre: 378. - Ranna)
2011. ápr. 14. 10:08

Hajrá! Ne add fel!!!

Én itthon mérem magam, ami abból hátrányos, hogy most 3 napja nem mozdul és ez kissé elkeserít és így nehezebb megállni, hogy ne egyek. Centiket a kezdet óta nem mértem, és még egy hétig ki akarom bírni, hogy ne is mérjek, nehogy az is csak elkeserítsen.

378. ranna
2011. ápr. 14. 05:58

Jó reggelt Lányok! :)


Írtuk mostanában hogy haladunk -lefele- a kilókkal, centikkel ? Én ma megyek a gyógyszertárba méretkőzni.


Hajrá nekünk, vagy ilyesmi, valami jó kis biztatás kellene, mint mikor a kézis lányok fogják egymás kezét, mielőtt visszamennek a pályára. :))

377. ranna (válaszként erre: 375. - Divexa)
2011. ápr. 13. 20:14

Divexaaaa, reggel írtam, 2. pont: Nem eszek tv-zés, netezés, olvasás közben. Tudom milyen jó a tv elé ülni, kedvenc műsort nézni és eszegetni, de sokkal több kaja lecsúszik olyankor.

Térden állva könyörgök (persze nem, de úgysem látod :P) ne egyél a tv előtt. Kivéve, ha ki van kapcsolva. :D

376. ranna
2011. ápr. 13. 20:12

Na, elküldtem megint. Mostmár ellenőrizni fogom, tényleg ott vannak-e a privi üzik az elküldöttek között.

Megkaptad?

375. Divexa
2011. ápr. 13. 20:01
Én tv mellett nem szoktam rágcsizni, rosszabbat teszek. Gyakran a főétkezéseket töltöm tv előtt. Pedig azt mondják nagyon nem kellene.
374. Divexa (válaszként erre: 366. - Ranna)
2011. ápr. 13. 19:58

Fúúúúúúúúú, még hogy 5 kifli. Bár a múltheti kalóriabevitelem simán veri. :) Szóval 1db 5 magos. De jó volt, jót derültem rajta :)

Még mindig nem kaptam linket! brühühü

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook