Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szeptember 12-től indulás az álomsúlyig! fórum

Szeptember 12-től indulás az álomsúlyig! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
200. patapucs (válaszként erre: 194. - Limonádé 23)
2013. szept. 18. 22:29

Kiért??

Magamért. :-)

199. patapucs (válaszként erre: 191. - Limonádé 23)
2013. szept. 18. 22:27
Persze, mindjárt beengedlek. :-)
198. Outback (válaszként erre: 190. - Limonádé 23)
2013. szept. 18. 21:38

Én meg imádok enni és ezen nem is szeretnék változtatni :D Nyilván jobban megnézem, hogy mit és mikor...de tuti nem fogom magamtól megvonni a finom falatokat sem :) Vagyis inkább úgy fogalmaznék, hogy a számomra finom falatok :)


Bár te a pacallal asszem viszed a pálmát :D:D

Én azt mindig is utáltam, amikor étteremben dolgoztam, akkor meg még jobban :D

Néha volt az a menü...és olyankor az egész éttermet átjárta a pacal szag :D Hú de utáltuk...:))

De ízlések és pofonok :)

197. Outback (válaszként erre: 194. - Limonádé 23)
2013. szept. 18. 21:35

Én már korábban írtam asszem...hogy az egyik fő motiváló erő, az saját magam, illetve az, hogy végre tudjak magamnak normális ruhákat venni, amiben jól is érzem magam és jól is nézek ki. Mert jelenleg ez a legnagyobb problémám, hogy nem tudok úgy öltözködni, ahogy szeretnék :)

Aztán nem utolsó sorban itt van a férjem és a gyerkőceim :) Szeretnék jó sokáig fitt anyuka és feleség lenni :)


Te is írjál majd róla, hogy neked miért fontos :)


Bár szerintem az egészség az mindenkinél az alap..nem ? :)

196. piszkepapir (válaszként erre: 194. - Limonádé 23)
2013. szept. 18. 21:19
Magamért leginkább. :) Persze vannak más tényezők is, főleg egy, de alapjáraton magamért. Az egészségmegőrzés lenne a cél, ami csomó pozitív dolgot hoz magával a körülöttem élőknek is, tehát azzal, hogy teszek magamért és az egészségemért, úgy teszek értük is. Win-win. :)
195. piszkepapir (válaszként erre: 193. - Limonádé 23)
2013. szept. 18. 21:15
Egyébként most elkezdtem gondolkodni, és ráébredtem, hogy rengeteg gyengém van.
2013. szept. 18. 21:12

Megyek csicsikálni.


Mig nem jövök addig egy körkérdés:

Ki kiért szeretne lefogyni?


Jók legyetek!!!

193. Limonádé 23 (válaszként erre: 192. - Piszkepapir)
2013. szept. 18. 21:08
Ami tele vanszénhidráttal az nálam is nyerő!!!
2013. szept. 18. 21:05
Én is az édességen szoktam elhasalni, az a gyenge pontom. Főleg a csoki. Meg a jégkrém. Meg a pudingok. Gabonapelyhek. Igazából mindegy, csak cukor legyen benne dögivel. :P
191. Limonádé 23 (válaszként erre: 189. - Patapucs)
2013. szept. 18. 21:04
Jelentkeztem olvasni a naplódat, ha szabad!:)
190. Limonádé 23 (válaszként erre: 189. - Patapucs)
2013. szept. 18. 21:03
Én imádom a tésztákat..túrós, mákos, tejfölös, húsos, mindegy!jöhet mind!:)))
189. patapucs (válaszként erre: 187. - Limonádé 23)
2013. szept. 18. 20:45

Igen, ha bekalkulálod mehet. :-)


Az én gyengém az édes dolgok, bár mostanában a cottage cheese a gyengém és a túrós dolgok. :-)

188. Limonádé 23 (válaszként erre: 177. - Bnoi7525)
2013. szept. 18. 20:43

Énteljesen másnak,jobbnak érzem az ízeket, mert nem vagyok tele csupa vacakkal.


Nemleszek az az ember, aki nem eszik ezt vgy azt..jó igen a fehér kenyér meg a társait nem igazán, de pl a hétvégi pacal az teljesen természetes. Max kevesebbet eszem, kevesebb krumplivl és több savanyúsággal.

187. Limonádé 23 (válaszként erre: 185. - Patapucs)
2013. szept. 18. 20:38

Nálunk a hétévégn pacal lesz!:)))


Igazi lájtos kaja...de olyan régen ettem és ha mellette számolom a kalóriát akkor mehet!:))

2013. szept. 18. 20:35

Köszönöm a tippeket!

Úgy néz ki túlélem már ezt a mai napot!!Aztán holnap újult erővel csakis előre a cél felé.



Az azigazság, hogy ha nem megy egy-két nap 90-100%-san akkor már azt hiszemhibáztam..de hát ki tökéletes..én sem vagyok, csak próbálok a maximalizmusra törekedni, de az meg ilyen nehéz helyzetekbe sodor!


Ma nem is volt kedvem, erőm, hangulatom Nippon Zengora menni. Majd a jövő héten.


Mapihenés és erősödés lelkileg!:))

185. patapucs (válaszként erre: 182. - Outback)
2013. szept. 18. 16:31

Újságosnál vannak olcsóbb és jó receptes újságok, én abból mazsolázok.

Így kreáltam a hétvégén túrós-joghurtos tőkehalfilét párolt vegyes zöldséggel magamnak (meg a barátomnak), a gyerek meg párizsias csiekemellet kapott tojásos rizzsel. :-)

184. Outback (válaszként erre: 181. - Bnoi7525)
2013. szept. 18. 16:28
Ezt már én is kitaláltam, hogy eltervezem előre a hetet kaja ügyileg...csak még a gyakorlatban nem hoztam össze :D
183. patapucs (válaszként erre: 181. - Bnoi7525)
2013. szept. 18. 16:28
Hogyan variáltad, hogy ne legyen annyira unalmas?
182. Outback (válaszként erre: 180. - Patapucs)
2013. szept. 18. 16:27

:)


Mondjuk valahogy én mostanában elég ritkán sütök...pedig régen hetente többször is sütöttem.


Bár azt elfelejtettem hozzátenni, hogy most ugye könnyebb helyzetben vagyok, mert férj nincs itthon, nagyobbik fiam az oviban eszik (ha épp nincs itthon betegség miatt mint most)

A kisebbikkel meg könnyű dolgom van, mindent megeszik majdnem :)

Most már csak a kreativitás kellene és jó receptek :D

181. bnoi7525 (válaszként erre: 179. - Outback)
2013. szept. 18. 16:27
Szerencsere nekem csak egyfelet kell foznom. Nalam az valt be, hogy kitalalom egy hetre elore, hogy mi a reggeli-ebed-vacsora. Kb. fel evig zabkasat ettem minden reggel, ugyhogy azt most szuneteltetem kicsit, mert elegge meguntam :-).
2013. szept. 18. 16:22

Nekem a sütögetéssel annyiból szerencsém van, hogy a fiam nem eszi a sütiket (ill max 1x-1x), így azt süthetek amit akarok - ha diabetikus a barátom segít megenni. :-)

Ha egyéb dolgot kell csinálni ott én is két fele kotyvasztok. Ha nem sült csirke, akkor én nem eszem meg amit a fiam eszik, ha meg magamnak főzök az neki nem kell. Még szerencse, hogy a barátom bármit főzök megeszi (ha nincs benne sukor vagy sok liszt). :-D


Az én fiam a puffasztott kölesgolyómat dézsmálja. :-)

179. Outback
2013. szept. 18. 16:07

Ja és jelenleg úgy vagyok vele, hogy még kb. 17kg-ot szeretnék fogyni és a jövő nyarat lőttem be "célnak".

Addig szerintem simán teljesíthető, még ha lassan haladok is :)

178. Outback
2013. szept. 18. 16:05

Én soha nem sanyargattam magam és nem is fogom :) Nekem a mottóm, hogy inkább lassan, de biztosan!

Pl. most már jó ideje nem eszek kenyeret, hanem helyette a reggelim pl. abonett...

Nem is olyan régen még undorodtam tőle, most pedig ha elfogy, rendesen bajban vagyok, hogy mit reggelizzek :) Ma is zsömlét kellett ennem reggelire és nem kívántam :D Pedig előtte minden diétánál azt csináltam, hogy csak reggel ettem kenyeret/zsömlét. Most már az sem megy. Szerencsére. A gyerekek is szeretik az abonettet, meg is szokták előlem dézsmálni :))


Nekem a legfőbb bajom az az, hogy a főzésben/sütésben nem vagyok valami kreatív.

Míg mások se perc alatt kitalálják, hogy mi legyen pl. az ebéd, én képes vagyok órákig a netet bújni egy jó receptért :D

Ezen kéne valahogy változtatnom :) Na meg nem tudok magamnak külön főzni, szóval olyat kell csinálnom, amit mindenki megeszik...az pedig nem egyszerű feladat :) főleg a férjem, őt a legnehezebb rászoktatni az egészségesebb kajákra :)

2013. szept. 18. 15:38
Nekem az izekkel nincsen bajom az egeszseges taplalkozasban... ugy ertem, szeretem a salatat, a zoldsegeket. Inkabb a gyumolcsot nehez megallnom, mert nagyon szeretem, de ugye dietaba nem fer bele kiloszam... Igazatok van, vannak hullamvolgyek es vannak napok, amikor az ember kicsattan az energiatol. Ez igy van, el kell fogadni, es nem megtorpanni.... az eredmeny mindenert karpotol.... Nekem van egy szuperszuk fekete farmerom, amit akkor vettem, amikor stresszbol kifolyolag durvan lefogytam. Evek ota nem jon ram, szoval nalam most az az etalon... hatha karacsonyra beleferek.
2013. szept. 18. 12:55

Én egészségügyi okból hétfő óta nem edzettem, ha minden jól megy pénteken már folyt.köv.

+ többször kell ennem mint eddig, stb.


Sokat gondolkodtam ezeken és vhogy úgy kellene mindenkinek csinálnia, hogy ne legyen szenvedés...alapvetően nem fogyinak kellene felfogni, hanem táplálkozás megreformálásnak. Meg kellene keresni/találni a finom ízeket az új fajta étkezésben.

Pld. a hétvégén vmi nasira vágytam, így összeütöttem magamanak egy zabkorpás-túrós süti félét (liszt nélküli és egészséges), mert épp nem volt zabpehely otthon (naná, hogy az kellett volna eredetileg).

Volt, hogy diétás csoki pudingot csináltam, vagy túrós zselatinos nasit, almásat, zabkorpás muffint, stb.



Egyébként szerintem tutira az idő a hibás.

Magamról tudom, hogy depis időben én is depisebb vagyok.

175. Noncika
2013. szept. 18. 12:36

Sziasztok!


Limonádé 23. A hoxás sikertörténetek ilyenkor valóban jól jönnek. Szinte kivétel nélkül mindegyikben olvasható egy mondat: jön egy időszak, amikor azt érzi az ember, hogy eddig bírta, nincs tovább...stb... és pontosan itt hagyja abba a sok ember a küzdelmet. Ne gyarapítsd ezt a számot, inkább próbálj arra gondolni, hogy mennyi energiát belefektettél már a célod elérésébe. Amúgy nekem is nehezen megy a dolog a tegnapelőtti sikertelen kocogásom óta. Valahogy én is azt érzem, hogy most nem megy úgy, ahogy kéne. NE ADJUK FEL, MUTASSUK MEG HOGY IGENIS KÉPESEK VAGYUNK véghezvinni amit szeretnénk!!!!

174. patapucs (válaszként erre: 173. - Limonádé 23)
2013. szept. 18. 08:59

Helló!



Amiket én ilyenkor csináltam:


1., Elkezdtem próbálgatni azokat a ruhákat, amik eddig kicsik voltak, hogy mennyit kell(ene) még fogynom. Aztán volt egy csomó, amiből kettő kellett volna, hogy átérjen, de volt olyan is, amibe már belefértem.

2., Elmentem turiba új ruhákat túrkálni és ez engem doppingolt

3., Olvasgattam itt a hoxán cikkeket, siker történeteket ill. máshol olvastam a különböző diétákról - ez is feltöltött + az is, hogy ott voltak a mosolygó emberek


Egyébként azt azért ne várd, hogy mindig 100%-on fogsz pörögni, fel leszel töltődve, stb.

Hullám hegyek és völgyek mindig vannak és lesznek. Az is lehet, hogy ez a béna idő miatt vagy ilyen. Fényterápia??

Mármint egy kis séta napközben (ha süt a nap), feltöltődés, stb.

2013. szept. 18. 07:59

Csajok..nem megy valahogy...össze kell szednem magam..a hétvégi minimális elengedés a feszített tempón ezt teszi...hihetetlen...

Mintha két nő lenne..egy , aki a múlt héten napi sikereket ért el, és egy aki ezen a héten csak úgy teszi a dolgát és nem igazán érdekli mi lesz.,....

172. bnoi7525 (válaszként erre: 171. - Noncika)
2013. szept. 17. 16:39
Viszont gyonyoru formas leszel tole.... :-)))) csak nem szabad feladni, es majd latod, ahogy naprol-napra jobban megyek. Nagy elonye meg, hogy nagyon jo allokepesseget csinal. Kalandparkban harom palyat siman vegigcsinaltam egymas utan.
171. Noncika (válaszként erre: 170. - Bnoi7525)
2013. szept. 17. 13:30
Nos, az Insanity fent van yt-n. 5 perc 34 másodperc volt amit megállás nélkül megcsináltam. Ott már majdnem meghaltam :D Nagyon durva.
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook