Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szeptember 12-től indulás az álomsúlyig! fórum

Szeptember 12-től indulás az álomsúlyig! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
230. Outback (válaszként erre: 228. - Piszkepapir)
2013. szept. 23. 21:26

Én is tök szívesen járnék úszni, mert imádom és túlsúllyal az egyik legjobb mozgásforma...de itt 11.000Ft a havi bérlet...és most erre nincs keret:/


Nekem amúgy 2-3 napja iszonyatosan ehetnékem van, de tuti azért mert meg fog jönni...

Még pár napot ki kell bírnom és utána könnyebb lesz :D


Én ma is trambulinoztam plusz hasaztam. Élvezem :)

229. Noncika
2013. szept. 23. 21:24

A tornával én is ugyanígy vagyok, meg a futással és mindennel, ami megmozgatja a hájrengeteget ami rajtam van :) Elkezdeni nagyon nehéz, de ha vége van... nos attól nincs is jobb érzés.

De hozzáteszem a mai naphoz, nagyon nem úgy alakult ahogy elképzeltem, többet ettem a kelleténél és még csak nem is mozogtam :(

Remélem holnap minden más lesz és végre ennek a fránya náthának is vége lesz egyszer.

2013. szept. 23. 20:29

Én is előkerültem, kicsit sűrű lett a hétvége. :)


@patapucs - milyen az a zabpehely bunda? Hogy csinálod? Néha én is szeretnék eltérni a hagyományos panírtól, hogy ne legyen olyan hizlaló az ebéd, de eddig senki sem tudott egy finom helyettest ajánlani... Szóval minden info érdekelne. :)


Én ma is úsztam 45 percet, meg lubickoltam előtte-utána pár órát, pedig hazafele kellett volna inkább jönni, de nem is akaródzott kiszállnom a vízből. Sokkal jobban szeretem, mint a tornát, pedig általában azzal sincs bajom, csak arra rá kell magam venni, hogy elkezdjem. Ha már beindul, akkor csinálom, csak elkezdeni ne kellene... :)

2013. szept. 22. 15:59

Sziasztok!

Jó sokat írtatok! Majd jövök ám,csak el vagyok havazva kicsit mostanában. Ha utólérem magam,ígérem visszaolvasok és reagálok is. Addig is így tovább mindenkinek!

2013. szept. 22. 13:52

Jelentem csak sörös paníros lett és a fiam szerint "Olyan, mint az étteremben." Ami tőle dícséret, mert mindig azt mondta, jó otthon is, de az étteremben finomabb. :-D

Én meg meggyes zabkását ettem.

Estére meg megsütöm a maradék cs.mellet.

2013. szept. 22. 09:11

Sziasztok!


Noncika, jobbulást mindenkinek!

Lehet, hogy van vmi ilyen vírus? Már többen panaszkodtak hányásos-hasmenéses dologra.


Nálunk tegnap nem volt itthon senki, így a fiam este tojásos nokedlit evett.

Ma neki rántott csirkemell lesz 2 féle panírban.

1., hagyományos

2., a tojáshoz sört öntünk - állítólag sokkal finomabb lesz úgy a panír


Én mit fogok enni?? Ha marad hús, akkor talán zabpehely bundában sütöm meg a sütőben.

224. Noncika
2013. szept. 21. 12:30

Sziasztok!


Először is kellemes hétvégét kívánok mindenkinek. Legalábbis kellemesebbet, mint az enyém :( A jó hír, hogy 2.5 kg-val kevesebb vagyok, mint pont egy hete, a rossz hír az, hogy nem így kívántam lefogyni. 1.5 éves ikreim betegek lettek és természetesen én sem úsztam meg. A kajára még csak gondolni sem bírtam, ma már jobban vagyok, megérzek bizonyos illatokat és máris a számban érzem :D

Hétfőre tuti toppnak kell lennem, mert már nagyon hiányzik a mozgás, pedig csak 3 napja nem tornáztam. A holnapot még rászánom a betegség teljes kiiktatására, aztán hétfőn már gondolni sem szeretnék az elmúlt fél hétre....

További hajrá mindenkinek!!!!!

2013. szept. 21. 11:43

Ki mit főz hétvégén?


Nálunk ma pacal lesz, pár perc és ebéd!!

:))


Hétfőtől tervemújra aktívkodni=mozogni!:))

Holnap meg is tervezem:))) Mert anélkül nem megy!!


Szép hétvégét csajok!!

2013. szept. 20. 23:09

Köszi. :-)


Az enyém is hagyományos.

Na az úszás nálam tutira nem lesz, nem tudok úszni és valószínűleg már nem is nagyon fogok úszni tanulni. Még nem sikerült legyőznöm a víziszonyom.

Fini is a puding, azt én is eszem időnként. :-)

2013. szept. 20. 19:44

Gratula. :)) Én is mértem ma, másfél kiló mínusz, mondjuk az én mérlegem nem digitális, így nem nagyon látom dekára pontosan, de a félkilók még mennek. :)

És elkezdtem ma úszni, amit most este pudingozással ünnepeltem :D Élni tudni kell, ahogy a jó öreg Junkies mondaná.

220. patapucs (válaszként erre: 219. - Outback)
2013. szept. 20. 14:23

Nagy gratula! :-)


Én sem ellipsziseztem, de hál'istennek lement rálam is 1kg. Most már én is olyan számot látok, amit még elég régen láttam :-)

Már "csak" 4-6kg és célnél vagyok.

219. Outback
2013. szept. 20. 08:33

Jujj én olyan boldog vagyok :))

Ma reggel ráálltam a mérlegre és 91.3-at mutatott!

Azaz 1.2 kg mínusz múlt héthez képest! :))

Pedig még tornázni sem tudtam! :)

Ha nagyon ügyes leszek, akkor az októbert már nyolcassal kezdhetem!! :)

Nagyon régen láttam már ezt a számot a mérlegen :))

2013. szept. 19. 19:28

Én sem szedek, csak annyian mondták, hogy ilyen jó, meg olyan jó, hogy kíváncsi voltam rá.

Ez még kb 85-90 kgs koromban volt.


Jól hangzik amiket írtál, köszi. :-)

A sós nekem nem jön be, a barátomnál egyszer kóstoltam, viszont édesen imádom. Ez a fahéjas almás az eszembe sem jutott, pedig mindkettő van itthon.

2013. szept. 19. 17:29

Én nem szedek ilyen szereket, valahogy eszembe sem jut kipróbálni őket, szóval ehhez nem tudok mit nyilatkozni, viszont a zabkása, az más téma!

Egyik nagy kedvencem.


Én nagyon szeretem fahéjas/almásan, vagy mondjuk banánnal úgy, hogy szétfőzöm benne a banánt, és akkor teszek bele valami bogyót pluszba: ribizlit, kökényt, áfonyát, esetleg mehet málna is és eper is, de szerintem bármilyen gyümölccsel fel lehet dobni (múltkor őszibarackot tettem bele a szokásos banánon kívül). Van ismerősöm, aki kakaóval szereti, más meg simán mézzel vagy lekvárral. Lehet csinálni sósan is, úgy is nagyon finom. Szerintem ennek nagyjából a fantázia szabhat csak határt. :)

2013. szept. 19. 16:56

Én amikor még lehetett citromos vizet ittam, a hatása ugyanaz.

Sajnos most már ilyeneket nem lehet, reflux diétát kell tartanom.

Az L-carnitin érdekes, mert vmi miatt nekem az első 10 percben izom fáradságot csinál - kezdetben tablettás verziót próbáltam, de vhogy nem igazán jött be.

2013. szept. 19. 15:45
A vasas dolgot ugy mondtak nekem. Ha edzek, szoktam elotte L-carnitint is szedni, noveli az edzes hatekonysagat, a zsiregetest. Es reggel ehgyomorra egy kis pohar almaecetes vizet is lehuzok. Ha nem felejtem el.
214. patapucs (válaszként erre: 212. - Hene83)
2013. szept. 19. 12:53
Én is úgy vagyok vele, hogy ha elérem a számomra ideális súlyt, akkor majd csak formálódni szeretnék. :-)
213. patapucs (válaszként erre: 211. - Bnoi7525)
2013. szept. 19. 12:51

Most épp elfogyott, de ma megyek venni ezt is.

A fogyáshoz nem hiszem, hogy kell a vas, bár ki tudja....erről még nem olvastam.

Te hol hallottad?

Az első félévben nem szedtem semmit és simán lementek a kilók, ebből gondolom.

Én sem szoktam kihagyni a mens. miatt, de az utóbbi időben jobbnak láttam az első pár napban mindenképpen hanyagolni.

Ma vagy holnap én is megint átállok a minden napi plusz sportra.

212. hene83 (válaszként erre: 210. - Limonádé 23)
2013. szept. 19. 12:34
én inkább centiket szeretnék fogyni mert a súlyom az ideális.A fenekem és a combom nagy.Bár sok lány mondta már nekem,hogy szeretnék ha akkora fenekük lenne mint nekem de én túl nagynak érzem és utálom.
211. bnoi7525 (válaszként erre: 209. - Patapucs)
2013. szept. 19. 11:45
Koszi... :-) Nem szedsz vasat? Lehet, hogy kellene a nehez napokon legalabb, nalam a Maltofer valt be nagyadagos C-vitaminnal kiserve. Allitolag a fogyashoz kell is. En azt vettem eszre, hogy amikor minden nap kemenyen tornazom, sokkal jobban viselem a nehez napokat.
210. Limonádé 23 (válaszként erre: 208. - Hene83)
2013. szept. 19. 11:32

Akkor szió!:)))


Te mennyit szeretnél lefogyni? Már lehet irtad korábban, nem olvastam teljesen vissza.

209. patapucs (válaszként erre: 206. - Bnoi7525)
2013. szept. 19. 11:30

:-D


Van egy másik csajszi ő is félreolvasta és ugyanúgy mint te. :-)

A fiamról mindig úgy beszél azóta, hogy kispata. :-))


Persze, beengedlek.

Majd akkor szólj ha elkezdted és én is bejelentkezek hozzád. .-)

208. hene83 (válaszként erre: 207. - Limonádé 23)
2013. szept. 19. 11:22
Engem is Reninek hívnak :D
2013. szept. 19. 11:18

Ideértem pár percre én is!:)) Végre!

Folyik a munka ezerrel, de 5-10 perc pihi belefér!:))


Miért szeretnék lefogyni?

Szeretném a saját utamat járni, már annyi felesleges ösvényen eltévedtem, annyiszor csalódtam magamban, annyisor voltam az önsajnálkozás bugyraiban és még többször voltam a béka segge alatt 1000 méterrel, hogy végre azt hiszem nekem is jár megtalálni egy másik világot. Azt, amiben reggel úgy ébredek, hogy jól érzem magam a bőrömben, azt, mikor nem vagyok lusta délután mert energiával vagyok tele, azt a világot, ahol a mozgás örömöt ad és ahol a helyemen érzem magam.


Hiányzik az önbizalomteli, bátor Reni!!NAGYON!!

Nem..vékony nem szeretnék lenni..kell egy kis poci, popsi...el szeretném magam fogadni!


Természetesen ehhez jönnek a ruhák, amikre olyan régóta vágyok, az a vonzerő, amit nem érzek magamban, de szeretném, az, hogy a párom bókját én is komolyan vegyem, ne csak legyintsek rá egyet!!

100 kgsan nem érzem ezt..egy eltorzult lányt látok, aki szeretne nőies lenni, de még nem bír..pedig ott a mélyén benne van, de annyi hájréteggel vette magát körül, hogy időbe telik, mire előkerül.

De megvárom!:))

206. bnoi7525 (válaszként erre: 203. - Patapucs)
2013. szept. 19. 10:58
Nem tudom miert, de mindig ugy olvasom a neved, hogy Patapapucs. :-))) Johetek a naplodat olvasni? Szerintem hetfotol en is irok egyet, hogy motivaljon.
205. bnoi7525 (válaszként erre: 194. - Limonádé 23)
2013. szept. 19. 10:40
En magamert szeretnek lefogyni... mert tudom, mennyivel jobban erzem ugy magam, tudom, mennyire mas erzes ruhat vasarolni es probalgatni... :-)) Az mar csak extra, hogy a parom is maskent nez ram. Amugy mi egyutt fogytunk le es egyutt szedtunk vissza par kilot. Szoval nem szoljuk meg egymast :-)). Viszont megbeszeltuk, karacsonyra visszanyerjuk a regi formankat.
204. bnoi7525 (válaszként erre: 183. - Patapucs)
2013. szept. 19. 10:37
A zabkasat? Sehogy... meg is untam :-))))) Fahejat, mazsolat tettem bele. A fahej jo zsiregeto. Ebedre a parolt zoldseg-sult hus kombon tulmenoen hagyomanyos eteleket alakitok at, pl paradicsomos husgomboc daralt csirkemellbol, vagy rakott kaposzta szinten daralt cs.mellel, ezek keves kaloriat de sok feherjet tartalmaznak. Netet erdemes bongeszni.
2013. szept. 19. 09:10

Én naponta rápattanok, de mióta gyomor problémáim vannak, azóta stagnál a súlyom (mivel nem tudok/merek úgy ellipszisezni mint normális esetben)

Remélem a jövő héten ismét elindul majd lefele.


A centiket hetente-kéthetente mérem, ahogy az eszembe jut.

A lényeg, hogy mindig hétvégén, lehetősleg szombat este.

202. hene83 (válaszként erre: 201. - Outback)
2013. szept. 19. 08:53
Szia.hát volt időszak mikor minden nap mértem magam,és volt,hogy nem mertem a mérlegre állni.Pedig nekem nem nagyon változik a súlyom.állt 49-53 között mozog.most heti 1x hétfőnként mérem magam.De nekem nem is a súlyommal van gondom hanem a centikkel
201. Outback
2013. szept. 19. 08:45

Jó reggelt :)


Ti milyen sűrűn álltok mérlegre (vagy mértek centiket) ?


Nálam a péntek a mérlegelős nap és havonta egyszer fogok centizni.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook