Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szeptember 12-től indulás az álomsúlyig! fórum

Szeptember 12-től indulás az álomsúlyig! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
320. Outback (válaszként erre: 316. - Limonádé 23)
2013. okt. 15. 11:13

Gratulálok :)) Csak így tovább :))


Hajár a zumbához!!!

319. Outback
2013. okt. 15. 11:12

Bár ritkán vagyok és a naplómat is ritkán vezetem...de én sem adtam fel :) Végre átléptem a bűvös kilences határt, amire már oly' régen vágytam :)

Múlthét pénteken már nyolcassal kezdődött a súlyom :))


Eddig picivel több mint 8 kilót fogytam...és még messze van a végső cél, de remélhetőleg el fogom érni :))


Bár már 2-3 hete nem mozogtam semmit, mert egyszerűen nem tudom megoldani , de ha minden jól megy, jövőhéttől újra menni fog.

2013. okt. 15. 11:03
Sziasztok, azert meg senki sem adta fel, es az a lenyeg. En is tartom a dietat, tegnap visszaalltam a kaloriabazisra is, beirom a napi kajalasokat (bar este soron kivul elmajszoltam harom kekszet, amit amugy en nem veszek magamnak, de a kolleganomtol kaptam). Nekem minden nap Insanity van meg masfel honapig... Aztan talan Asylum 2., abban mar cardio es sulyzos edzesek is vannak, eleg kemenynek tunik, ugyhogy remelem addig megint formaba lendulok.
2013. okt. 15. 10:58

Szia!



Ügyes vagy, csak így tovább! :-))

Nekem 4kg van a 63ig, de 7kg a totális 63ig (vmi miatt anyu mérlege meg a barátomé 3kg-val mindig többet mér mint az enyém).

Szóval ha szigorúan veszem, van 2 hónapom arra, hogy leadjak 7kg-t....ez kizárt, ahogy a mostani helyzetet látom.

Szóval maradok a 4kgnál, aztán folyt köv. januárban is....így jár, aki (korábban) nem figyel oda arra, hogy mit eszik.



Nekem a szokásos lesz: ellipszis tréner és súlyzózás. Kardio ellipszist akartam, de egy hetet ki kellett hagynom és még nem vagyok önmagam, úgy hogy annak a bevezeteése most tolódik.

2013. okt. 15. 10:50

Sziasztok csajok!

Régen volt erre, de ahogyan látom ti is.

Ki hol tart?


Teljewsen büszke vagyok. Eddig -3, 5 kgnál járok:))) ÉLJEN ÉLJEN!!:)))


Mit mozogtok ma?


Este zumbázni megyek. Régen jártam, de abba hagytam.

Most pedig úgy gondoltam megnézem magamnak újra. ártani nem árthat!

2013. okt. 10. 10:28

Ugyesek vagytok lanyok, csak igy tovabb. En is tartom, bar nem irom amit eszek. Korabban vezettem a kaloriabazison, de mostanaban lusta voltam ra. Pedig jo dolog, lehet megin raszokom.

Igazabol nekem nem gond dietasan enni, viszont altalaban gond keveset enni. :-)) Nem banom, ha repat kell ragnom, csak raghassak valamit. Foleg, hogy letettem a cigit is. Meg a gyumolcsoket sem tudom hanyagolni, minden nap eszem almat, szolot, aminek van szezonja eppen.


Tornat is nyomom, insanity-zek. Ez harom honap lesz most, karacsonyig. Remelem elerem az 55 kg-ot. Bar inkabb a fogyatkozo centiknek orulnek, meg ha a kis hajacskak eltunnenek lassan. Aztan februarban var ram egy nagy koltozes, utana szerintem be fogok majd iratkozni edzoterembe.

2013. okt. 8. 21:01
:D Ez az 5. pont tetszik.
313. patapucs (válaszként erre: 312. - Noncika)
2013. okt. 7. 21:49

1-1 nap "csaló nap" szénhidrát tekintetében belefér, ha utána folytatni tudod. :-)

Ezt a szaktudorok is javasolják, mert ad egy löketet a szervezetnek és állítólag ez is felpörgeti a fogyás ütemét. Van akinél tényleg bejött és másnapra kevesebbet mutatott a mérleg.

Persze nem egy nagy adagról van szó, de pár kanál/deka belefér.


Ma én is többet vittem be mint amit kellett volna. 138 lett a ch, mert 2dl murcit ittam. Sajnálnám kiönteni...gondoltam "Le vagytok szénhidrátok ejtve! Megiszom és bek.ahtjátok." Oszt' megittam. :-)

Holnap meg folyt köv. :-D


Hátha felpörgeti nekem is.


Voltam úttörő. :-)

"5. Az úttörő ahol tud, segít és önként szolgálja a közösséget."

312. Noncika
2013. okt. 7. 21:39

Ohh, dehogynem beleférne normál esetben. De sajnos már elég kalóriát bevittem ma, a kelleténél többet is.

Nem diétázom, megváltoztattam az étkezési szokásaimat és számolom a kalóriákat. Eszem ágában nincs feladni, csak néhány bíztató szót kerestem :)

Aranyos vagy, örülök,hogy Te mindig itt vagy :)

2013. okt. 7. 21:36

Nem vagy béna!

Az természetes, hogy időnként előjön, ilyenkor kell elővenni a tartalék akaraterő csomagot. Nálam is van ilyen. Főleg amikor a fiam a KFC-s csirkeszárnyakat rágcsálja...mindig elgondolkodom, hogy mi lenne, ha a végéről a prézliket lerágnám...aztán sóhajtok egyet és kidobom. :-))


Te milyen diétát csinálsz? Egy light tejes tejbepapi nem férne bele? Nekem mindig van itthon bontatlan tej.

310. Noncika
2013. okt. 7. 21:33

Igen, a kajaundor is eltűnt, épp ez a bajom :D

Túlságosan is falhatnékom van. Gyerkőcök tejbegrízt vacsiztak és szó szerint kinéztem a szájukból :) De nem is ez a legnagyobb gond, valahogy olyan érzésem van, mintha minden energiám elszállt volna. Persze biztos a betegség miatt van, de olyan .... bénának érzem most magam

309. patapucs (válaszként erre: 308. - Noncika)
2013. okt. 7. 21:31

Honnan jöhet a gond, nem gondolkodtál el rajta?


Úgy olvastam, hogy a kaja undorod is helyrejött, nem?

Az idő sem segít, ma én is sokat vergődtem.

308. Noncika
2013. okt. 7. 21:28

Hú csajok, egy kis biztatásra lenne szükségem :(

Pár napja valami nem stimmel, valahogy minden olyan nehezen megy :( Túlságosan is. Próbálkoztam a sikertörténetek olvasásával...stb.. de nem lett jobb :(

2013. okt. 4. 23:44

Én most hozattam házi sajtot, ami tökre zsírszegény, viszont így is nagyon finom, meg pluszba még jóval olcsóbb is, mint a bolti. Kész főnyeremény.


Nekem lement újabb másfél kilo, tegnap elfelejtettem feljegyezni, szóval már két és fél kilo mínusznál járok, ez a lényeg.

306. bnoi7525 (válaszként erre: 303. - Noncika)
2013. okt. 4. 14:59

Ugyes vagy, hogy megalltad... en is leginkabb a nehez napok elott szoktam megorulni valami nasiert... neha egy-egy kocka 80%-os etcsoki, par szem mandula olyankor belefer.


Nekem is a sajt a gyengem... :-))) Semmi tej, vaj, ilyesmi, de sajt minden nap kell. Igyekszem light sajtot venni csak. Jah, meg a szolo... itt meg mindig szezonja van, ugyhogy minden nap eszem. Gyumolcscukor ide vagy oda.

305. patapucs (válaszként erre: 303. - Noncika)
2013. okt. 2. 21:37

Vmi lehet a levegőben, mert én is, pedig csak a havi előtti időszakban szokott előfordulni.

Ügyes vagy! :-)

Én beiktattam sport után egy fehérje szeletet. Az izmoknak is jól jön és a lelkemnek is - bár ma - ha nem a munkára gondolok - jó napom volt. :-)

2013. okt. 2. 21:36

Gratulálok a nasimentes napodhoz! Én ugyanezt nem tudom elmondani, de 90 percet úsztam ma is, így elvileg a keretembe belefér. Bár azt írja a kalóriabázis, hogy ma még ehetnék 1000 kalóriát, de ennyi már belém sem férne szerintem, pedig délelőtt még péksüteményt is ettem, mert nem volt már időm itthon szendvicset csinálni reggel.


Ja, és a kalóriabázisnak hála látom, hogy nekem nem is a csoki a gyengém, hanem a sajt. Eddig is tudtam, hogy szeretem, de nem tudtam, hogy ezek ennyit lendítenek a napi kalóriabevitelemen.

Cserébe viszont sikerült teljesen kiiktatni az életemből a margarint/vajat/vajkrémet, szóval mindent, amit kenyérre lehet kenni.


Én holnap fogok mérlegelni, majd akkor beírom, hogy állok. :)

303. Noncika
2013. okt. 2. 21:14

Nem tudom mi volt ma, de majd meghaltam egy kis nasiért én is. De megálltam! Már este negyed 10 és én semmit sem bűnöztem!!! Éljen, kibírtunk még egy napot.

Amúgy mostanában ennyire nem kívántam a plusz kalóriákat, mint ma.... ezek a gyilkos pillanatok.

De ami nem öl meg, az megerősít ... ugyebár :D

2013. okt. 2. 19:09

bnoi7525


Gratulálok, úgy látom hasonlóan haladunk. :-)



Limonádé 23

Igaza van bnoinak, ha csak alkalmi kapcsolat volt, akkor ne utáld magad.

Akkor van gond, ha rendszeressé válik.

2013. okt. 2. 16:58

Sziasztok, en most mertem 60 kg-ot, szoval mar csak 5kg a celig.

Neha egy-egy nap ha becsuszik, az nem baj. Legalabb nem szokik hozza a szervezeted a folyamatos keves kaloriahoz, hanem ilyenkor sokkot kap es elkezd egetni. Neha belefer, nem fogsz tole visszahizni.

En is megittam ket sort a hetvegen... igaz, vacsora helyett :-)

2013. okt. 2. 16:12

Én is bízom benne, de a lényeg, hogy tegnap rádöbbentem, hogy a belső combjaimon levő hájam is lefogyott, nem csak én. :-D


Háát, sajnos ha úgy eszel mint korábban, akkor nagyon sokat kell sportolni, hogy elkezdj fogyni. :-(

Ma én is nasiztam volna vmit így kora délután, de nem tartok magamnál pont azért, hogy ne egyek. :-)

Később úgyis elmúlik, ha elfoglalom magam, mert elterelődnek a gondolataim róla.

2013. okt. 2. 16:05

Igen..mit nem csiánltam..Konkrétan bele*zartam!!Utálom ilyenlkor magam..


De neked nagy gratula!!!Az az 5kg is biztosan meglesz nemsokára!:))

298. patapucs (válaszként erre: 297. - Limonádé 23)
2013. okt. 2. 14:53

Szia!


Hát mit csináltál te jány??

Vagy mit nem csináltál? ;-)


Nem tudom, hogy mikor beszéltünk utoljára súlyról, én most 68kg vagyok.

Már csak 5kg kell a célhoz. :-)

2013. okt. 2. 14:34

Sziasztok csajok!


Ki hol tart?

Írjatok jó híreket, mert én sajnos híztam.


Bár már tegnaptól próbálok okosabb lenni, már amennyire lehet. Tegnap Norbira tornáztam 40 percet, ma a terv Nippon zengo!:)

2013. szept. 29. 20:07

Egészségedre! :))


Én is úgy voltam vele, hogy belefér, elvégre ritkán iszom, de hát az egész jövő héten ezt fogom ledolgozni :D

295. Outback (válaszként erre: 294. - Piszkepapir)
2013. szept. 29. 18:46

Ne izgulj, nekem nemrég sültek meg a muffinok és hát nem csak messziről néztem őket :P


Egy kis buli pedig mindig kell :)))


Én is most pezsgőt kortyolgatok :)

2013. szept. 29. 17:16

Uh, jó reggelt mkinek! Tegnap adtam egy nagy pofont a diétámnak, bulizni voltam, és hát nem vizet ittunk.

Azt hittem, kiakad a kalóriabázis, mire mindent bevittem... Itt szörnyülködöm vagy egy órája. És persze reggel szalonnás rántottával indítottam, hogy legyen a gyomromban valami, ami felszívja. Ez a hétvége nekem nagyon nem a tervek szerint sikerült. :D

293. patapucs (válaszként erre: 292. - Bnoi7525)
2013. szept. 28. 21:10

Reflux diétát kell tartanom és nem merek enni.

Az tudtommal savat csinál és elég kellemetlen volt napokig a gyomorgörcs.

Most úgy csinálom, hogy novemberig szigorú diéta, aztán elkezdem kitapasztalni, hogy mit bír a gyomrom - szépen apránként.

Karácsonykor annyi finomság szokott lenni anyuéknál (pld. sült tengeri hal majonézes krumplisalátával) és rossz dolog, ha pont akkor kezd el fájni.

292. bnoi7525 (válaszként erre: 291. - Patapucs)
2013. szept. 28. 20:40

Mi a baj a savanyúsággal? Én imádom a csemegeuborkát... meg szoktam savanyúkáposztát is csinálni rakottkáposztának csirkemellel.

Ah, ne gondold... csak messziről olyan szép :-))

291. patapucs (válaszként erre: 290. - Bnoi7525)
2013. szept. 28. 20:38

Óóóó, az klassz lehet. Mármint ott élni. Szép hely. :-)

Az anari is kecskesajt vagy az tehéntejből van.

Van olyan sajt amihez hasonlít itt nálunk?

Ez a sótlan jól hangzik.


Ha összeszámolom ált. 2,5 liter körülre jön ki most ősszel. Nyáron más volt, akkor 4-5 litert ittam naponta és folyton szomjasnak éreztem magam.


Én a húshoz vagy párolt zöldséget ettem eddig vagy savanyúságot. Savanyúság most már kilőve, marad az első verzió.

Nálam délelőtt csak gyümölcs van (most szőlő és alma tízóraira), de mivel kalóriát számolok alapvetően (meg fehérjét, stb.), így 12 utánra marad a fehérje "löket". Este meg egy fehérje turmix.


Most már nekiállok ellipszisezni, mert eddig az istennek sem jött össze.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook