Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


1209. kispofa (válaszként erre: 1194. - GabciBSB)
2011. máj. 13. 06:40

Szia!

Megbeszéltük a műtét előtt,de ugyanazt felvágta ami már gyógyult volt csak a külső felén hosszabban vágott ki, a belső feléhez meg hozzá se nyúlt.Én úgy gondolom,hogy azt látnia kellet,hogy még beljebb is van kivágni való.Mikor végzett akkor mondta is,hogy ott még maradt felesleg.Basszus akkor miért nem nyisszantotta ki még rajtam volt a lepel??????

1208. naomi1 (válaszként erre: 1197. - Velynn)
2011. máj. 13. 00:17
Ugyanaz a klinika de egy masik orvos aki erre van specializalodva. ^60 koruli de nagyon sarmos es jo a humora. Azon kivul imadja a toltogetosdit mert ahitattal vegzi a mukajat. A szememet egy masik doki csinata azzal viszont nem sokat beszelgettem tan 2 mondatot. Olyan erzesem volt lehet muszlim es nem nagyon ...beszelget a noi nemmel. Banja fene a munkat jol vegezte. De a te szemed gyonyoru lett. Alig varom hogy lassam a varratszedes utani kepedet. Gratula
1207. naomi1
2011. máj. 13. 00:11

Sziasztok csajok!

Megvan a toltesem. Koszonom hogy szoritottatok. Meg vagyok elegedve elso tolteskent. Nem mertem sokat. Mondtam a dokinak csak szerenyen. Szokjam egy kicsit na meg a "kozonseg". 1 honap mulva kell visszamennem ellenorzesre addig kiderul kell e meg ra tolteni vagy igy marad 1 evig.

1206. Boncz (válaszként erre: 1203. - GabciBSB)
2011. máj. 12. 18:37

Szia, ha tudsz, holnap hívj, bármikor.......túl vagyok a melóm nehezén, látod már tudtam írni is.:))))).....nem tudhatom mikor alkalmas neked, így nem merlek megcsörgetni.

Köszi, de szerintem melletted csak kisinas lehetnék!!!:))))....remélem még ránézel a fórumra holnapig:))

1205. Velynn (válaszként erre: 1204. - GabciBSB)
2011. máj. 12. 17:20
Nekem is volt lézeres szemműtétem, szerencsére azt ügyesen átvészeltem! :)
1204. GabciBSB (válaszként erre: 1200. - Velynn)
2011. máj. 12. 15:31
Ja még annyi, hogy -bár kicsit nem ide vág- a lézeres szemműtétem estéjén a fogkrém fröcskölt bele a frissen "reszelt" retinámra!!!! SOHA nem történt ilyen sem előtte, sem azóta! :)))))))
1203. GabciBSB (válaszként erre: 1199. - Boncz)
2011. máj. 12. 15:29
Azért te sem vagy semmi Babám, pillogókban és sztoriban sem szűkölködsz! :)))
1202. GabciBSB (válaszként erre: 1195. - Naomi1)
2011. máj. 12. 15:27
Biztosan nagyon klassz lesz! Drukkolunk és légyszi dobj majd képet az új szádról is!
1201. GabciBSB (válaszként erre: 1196. - Velynn)
2011. máj. 12. 15:12

Hát ezek a szöszök! :DDDDDDD

Az semmi, de ha tudnád velem mi történt!? Megy privi...

1200. Velynn (válaszként erre: 1199. - Boncz)
2011. máj. 12. 13:42

Jajjj, tényleg nagyon kedvesek vagytok és remélem tényleg nagyon szép leszek! :) Persze Ti sem panaszkodtatok, mert a Ti szemetek is csodaszép lett!

Sokan nem értették miért csinálom, még a doktornő is azt mondta, hogy szerinte sem sürgős, még akár várhatok is. Nem is az zavart igazán, hogy lóg, hanem hogy RÁNCOS!! Brrrrrrr.... :) Mindig felemeltem a szemöldököm, hogy a szemem fölött ne legyen ráncos a bőr, ezért a homlokom lett az egyik oldalon egy mély ránc... Egyébként az utóbbi fél évben lett ennyire gyűrödt és lógós.

Hát igen... a fogkefét baromira rányomom. Ha kitörte volna a fogam, igencsak bosszankodtam volna. Pedig nem is gagyi fogkefe volt, hanem egy középkategóriás Signal. Lehet pereltem volna a gyártót, ha kitöri a fogam!

1199. Boncz (válaszként erre: 1196. - Velynn)
2011. máj. 12. 10:44

Szia, ezt a fogkefe ügyet hogy sikerült összehoznod......bocs, nevetek.....annyira rányomtad, hogy eltört?:)))

Gyönyörű lett a szemed, és Gabcinak igaza van abban, hogy igézően szép szemeid vannak.....a műtéttel kinyílt a tekinteted, így még jobban fognak látszani.

1198. Boncz (válaszként erre: 1195. - Naomi1)
2011. máj. 12. 10:35

Szia, valóban nagyon vékony a felső ajkad, biztosan jó lesz....majd tégy fel képet légyszi, hadd lássuk az eredményt!:)

A szemed nagyon szép lett, gratulálok, óriási a különbség.....igazán látványos!

1197. Velynn (válaszként erre: 1195. - Naomi1)
2011. máj. 12. 10:18
Ha olyan jól sikerül majd mint a szemed, akkor nincs ok az aggodalomra!!! Ugyanaz az orvos csinálja?
1196. Velynn (válaszként erre: 1193. - GabciBSB)
2011. máj. 12. 10:17

Köszi! Aranyos vagy!!! :)

Egyébként tuti ilyenkor éri a szemet mindenféle stressz, amikor vigyázni kellene rá. Tegnap előtt este fogmosás közben eltört a fogkefém, jól rákoccolt a fogamra, ijedtemben hirtelen összeszorítottam a szemem, közben végigkaristolta az arcomat oldalt. Pont a szemem mellett! Ezek után tegnap a szöszök, + tüsszentettem is! :)))

1195. naomi1
2011. máj. 12. 09:39
csajok szoritsatok megyek felso ajak toltesre. Tudom nem ide vag a tema, de a biztatas ramfer. Nezzetek meg a kepemet ott latjatok hogy nagyon ramfer...
1194. GabciBSB (válaszként erre: 1185. - Kispofa)
2011. máj. 12. 09:34
Jajj te szegény, annyira sajnállak! Én biztosan elvágnám a torkát.... Előtte nem beszéltétek meg, hogy mit is kellene csinálnia, honnan vágjon még ki?
1193. GabciBSB (válaszként erre: 1182. - Velynn)
2011. máj. 12. 09:16

Láttam, már most gyönyörű, de neked amúgy is igézően szép szemed van! :) Meglátod, nagyon elégedett leszel a végeredménnyel.

A szösz miatt meg ne aggódj, a varrat nem tud meggyűrődni. Azért volt kellemetlen érzés, mert maga a varrat és a varasodási folyamat is húzza.

1192. Velynn (válaszként erre: 1190. - GabciBSB)
2011. máj. 12. 09:15

Szerintem valami sima fertőtlenítőt, amit mindenkinek műtét előtt. Vagy háromszor áttörölték az egész arcomat. Valószínűleg mindenkinek ugyanígy csinálják. :) Az is lehet, hogy azért látom szebbnek a bőrömet, mert most puffancs a fejem! :)

Tegnap esére már kicsit lilás bordós volt a felső szemhéjam, főleg belül. És a bal szememen volt a tapasz alatt egy dagadás, úgy látom mintha ma lejjebb ment volna.

1191. Velynn (válaszként erre: 1189. - Tanti59)
2011. máj. 12. 09:12
Neked többet vágtak ki a kelleténél?
1190. GabciBSB (válaszként erre: 1179. - Velynn)
2011. máj. 12. 09:12

Persze hogy nem tudtam! Engem meg a varrat kilógó vége bökött halálra a belső szemzugomnál, így abból nyiszatoltam le úgy 0,5 cm-t. Ettől én is boldogabb lettem :)))

Tényleg nagyon figyelmes a doktornő, minden páciensét emberként és nem sorszámként kezeli.

Mit kent a bőrödre???? Az egész arcodat bekente? Jujjjj de izgi, kérdezd meg lécccci!

1189. tanti59 (válaszként erre: 1185. - Kispofa)
2011. máj. 11. 21:05
Nem tb voltam a sintér mégis elb...Ez nem azon mulik(szerintem)ert hozzá vagy nem.Na én örültem volna ha keveset vág ki nem lett volna fél cm potolva.Sajnos mi hozzá nem értöket fogtunk ki.Keres 1 pl sebészt van amelyik megcsinálja tb-re hallottam rola.Megértem a dühödet!Lehet mütét után kapják a fizut,vagy tényleg nem ert hozzá és nem mer annyit vágni?mert látod a profiknál elsöre jo-a mi kontárunk meg csak ugatja vagy akarja,de nem megy nekik a szörnyü az benem ismerik ,mi meg szenvedünk.
1188. Velynn (válaszként erre: 1185. - Kispofa)
2011. máj. 11. 20:33
Hiába fizetjük a TB, kénytelenek vagyunk magánrendelőbe menni, ha több a problémánk egy náthánál... :(
1187. 4e26ebc823 (válaszként erre: 1185. - Kispofa)
2011. máj. 11. 15:59
jaj, te szegény:(((( na látjátok ez a bosszantó..." leszarják "nagy ívben a TB-s betegeket....felháborító. Reméljük , ha már elgyógyul,akkor szebb lesz. Amúgy nem korrekcióztak túl korán?
1186. naomi1 (válaszként erre: 1185. - Kispofa)
2011. máj. 11. 13:50
te jo eg. szegeny. hat ez a lodoki egy kontar. En elmennek egy privathoz megnezetni....persze ha van ra penz...
1185. kispofa
2011. máj. 11. 13:25
Sziasztok!Köszönöm,ha drukkoltatok nekem,de el vagyok szomorodva.Még mindig nem lett tökéletes.Ez egy kontár!Nem igaz,hogy nem látja,mit kell kivágni?A szemem belső felében megint ott hagyta a felesleges bőrt.Na ennyit a TB-s műtétről.Eszébe ne jusson senkinek!Én itt vagyok az élő példa.Harmadszorra már nem szeretnék menni,olyan amilyen.Már leszarom!Elegem van.A két szélét szépen kijavította.Mikor kész volt akkor mondja,hogy belül még maradt sok bőr,de könyörgöm előtte nem látta?Hozzá se nyúlt.Onnan még nem vágott ki egy csöppet sem!
1184. Velynn (válaszként erre: 1183. - Naomi1)
2011. máj. 11. 13:05
Hétfő délután műtöttek. Felhívtam a doktornőt, mert tényleg megijedtem a kupakfújásom miatt! Azt mondta ne aggódjak, miliméterenként van varrva, nem mozdul el. Persze azért felhívta arra ő is újra a figyelmemet, hogy NE most nagytakarítsak! :) Kérdezte, hogy nem vérzik-e, de mondtam, hogy nem. Azt mondta semmi gond nem lesz, valószínűleg ahogy a ragtapasz összerándult, az szúrt, de azért többet ne fújkáljam a kupakot! :)
1183. naomi1 (válaszként erre: 1181. - Velynn)
2011. máj. 11. 12:17
hany napja mutotottek. Nekem a dokim azt mondta az elso 2 nap a donto. 1 nap jegeles a masodik nap mar nem kell de pihanni felulo helyzetben. a 3 napon mar maszkalhatsz. Azert ne nagytakaritassal kezdj. :. Ne emelj sot semmi olyat ne csinalj amivel a rekesz izmod hasznalod. Szoval a kupak fujas remelem nem egy nagytakaritas resze volt hamar ugyis otthon kell lenned? Gratulalok meg egyszer a mutetedhez nagyon szep es latvanyos.
1182. Velynn
2011. máj. 11. 12:09
Tettem fel képeket!
1181. Velynn
2011. máj. 11. 12:04
Lányok! Az előbb belefújtam egy kupakba, és egy csomó szösz kirepült belőle én meg reflexből összeszorítottam a szemem. Nem volt jó érzés! Ugye ezzel nem ártottam a hegemnek??? A tapasz szerintem nem engedte, hogy a varrás meggyűrődjön, de most itt izgulok....
1180. naomi1 (válaszként erre: 1179. - Velynn)
2011. máj. 11. 11:47
A ragtapasz miatt ne aggodj. Ha vagtal belole nem gond. Vagy ha magatol leesik, mert olyan is elofordul. Csak huzogatni rancigalni nem szabad nehogy felszakadjon a seb ami kezd gyogyulni. Gyogyulast, es varjuk a friss kepeket :)

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook