Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


1086. vajdai (válaszként erre: 1084. - 4ab67f870d)
2011. ápr. 27. 17:59

Szia!

itt valami nem oké. Tényleg mint ahogy a Gabci mondta finoman masszírozgasd. Nekem ilyenem nem volt ,gyorsan és hegmentesen meggyógyult.

Kitartást és menj vissza a dokihoz.

1085. GabciBSB (válaszként erre: 1084. - 4ab67f870d)
2011. ápr. 27. 16:03

Uhhhh Te szegény, ez tényleg nem vidító látvány!

Nekem már az elején gyanús volt a kipotyogó varrat..., de hát dokija válogatja. Tényleg van még időd regenerálódni, mert még eléggé az elején vagy. Szerintem masszírozgasd óvatosan az ujjad hosszával (krémmel) és akkor hamarabb be fog simulni.

Ezt nem nagyon értem, hogy az izmok és az idegek is át lettek vágva!??? Valahogy másképpen képzeltem el az egészet. Simán azt hittem, hogy csak a bőr van alápreparálva, a felesleg kivágva és azután a maradék összehúzva. Most elég bután nézek magam elé....

1084. 4ab67f870d (válaszként erre: 1083. - Demmi)
2011. ápr. 27. 15:03
Állítólag nem kell javítani rajta :-S Voltam dokinál, azt mondta, teljesen normális, kell még vagy két hónap, mert át lettek vágva az izmok és idegek. Hát, most csak várni kell. Amúgy tökéletesen tudom, mi baja. Nekem nagyon gyorsan gyógyulnak a sebeim. Átlagnál gyorsabban. Egy hét után ki kellett volna szednie a varratokat, nem három hét után nekem :-( Ez egyszerűen ilyen összehúzva, göbösen forrt össze. Két hónap múlva kiderül...
1083. demmi (válaszként erre: 1080. - 4ab67f870d)
2011. ápr. 27. 14:03

te szegény ,ennek tényleg nem így kéne kinéznie ,

remélem tudnak rajta javítani valamit

1082. demmi (válaszként erre: 1078. - GabciBSB)
2011. ápr. 27. 13:59
szivesen
2011. ápr. 27. 10:24
Amúgy nekem egyértelmű, hogy a varratokkal volt gond. Ahonnan kijött két hét után, ott nincs gond, ahol bent maradt négy hétig, ott lett heges és csomós. :-((((((
1080. 4ab67f870d (válaszként erre: 1068. - Demmi)
2011. ápr. 27. 10:16
Tipikus, sajnos :-((( Nézd meg a képet...
1079. 4ab67f870d (válaszként erre: 1067. - Cristinah)
2011. ápr. 27. 10:15
Na, ez nem csomócska. Ez vastag heg, ami piros, és fáj, és mintha a bőr alatt valami közepesen vastag zsinór húzódna. A hasam lett ilyen, újraműtötték, megint olyan lett, de aztán csak a közepe maradt olyan, a két széle besimult. De azt mondták, nyak fölött nem szokott keloid lenni. Ami fura még, hogy mindig szépen gyógyultak a sebeim, most pár éve minden sebem ilyen ronda. Ma megyek a dokihoz, kíváncsi vagyok mit mond. Amúgy nekem fáj az egész szemhéjam a jobb oldalon, plusz az egész érzéketlen. Fura így együtt, de tényleg ilyen. Hát, egy kimetszéstől fázom, pláne, ha ez újabb befekvéses műtétet jelent, tekintve a terjedelmet...
1078. GabciBSB (válaszként erre: 1076. - Demmi)
2011. ápr. 27. 09:40
Köszi demmi! Szuper infókkal láttál el :)))
1077. GabciBSB (válaszként erre: 1067. - Cristinah)
2011. ápr. 27. 09:40
Nekem is van ilyen csomócskám, de úgy tűnik, mintha múlna szép lassan. Egyenlőre annyira nem zavar, vagy csak nincs időm túl sokat gondolni rá. Tudom, hogyha pánikolnék, akkor a doktornő azonnal megoldaná. :))) A vágás vonala nekem már egyáltalán nem piros, csak a szemek sarkán kívül rózsaszínű még egy kicsit, de azért halványan érzem a heget az ujjaimmal, főleg a szem belső csücskénél. Olyan mintha ott vastagabb lenne a bőr egy picivel. Nekem már lassan három hónapos, úgyhogy aggodalomra szerintem semmi okod. Én amúgy is azt hallottam, hogy fél évig folyamatosan változik még és halványul.
1076. demmi
2011. ápr. 26. 23:08
itt a hoxán találtam dermarolleres fórumot, ajánlom a figyelmébe annak akit érdekel, sok pozítiv vélemény van, és sok saját tapsztalat elsőkézből
1075. naomi1
2011. ápr. 26. 22:58
Nekem is van egy kis bibircsokom vagyis volt mert muloba van 3 het utan. A kozmetikusom megnyugtatott hogy teljesen elmulik idovel. Ugy nez ki mintha a varattal kifel rantotta volna a doki csomozaskor. Nincs bepirosodva. Azon felul en is eszrevettem az uobbi napokba minth vastagabb lenne a varratom mint volt. De ha azt mondjatok ez igy normalis elhiszem.
1074. tanti59
2011. ápr. 26. 20:28
zsebikém.ezeknek nincs lelkiismeret furdalásuk ha lenne nem tették volna ezt velünk-vagy csak azt válalnák amihez 100% értenek.de a pénz nagy ur.Vidd végig hadd huljon a férgese.
1073. tanti59 (válaszként erre: 1068. - Demmi)
2011. ápr. 26. 20:12
Több plasztikam volt soha nem volt heges keloidos,az alsott eltolta 1éve,azota heges a szemem alatt a varatt meg keloidos .Mütéti hiba vagy fertözés amit mütét alatt kaptam ezt mondta 1 másik orvos.Börgyogyászhoz járok vele-már nem olyan piros.Aloe vera gelly kenem.
1072. vajdai (válaszként erre: 1065. - 4ab67f870d)
2011. ápr. 26. 19:56
Nekem is volt a jobb szememen egy kis pattanás szerű heg. Azt mondta nekem a doki ,hogy megböki ,de aztán magától elmúlt nyomtalanul. Ma már meg sem látszik ,a műtét helye.Ne aggódj.
1071. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 1070. - 5e1c4ed8ef)
2011. ápr. 26. 19:42

Inkább bemásolom őket, így nem kell keresgélni:

729-es:(Hajka)

"Képzeljétek, pénteken a bal szememen, pont a varraton egy kis pattanásszerü képződmény jött ki. Nem akart múlni, hát tegnap újra meglátogattam a dr. nőt. Azt mondta valószínűleg ciszta. Helyi érzéstelenítésben ki is kapta onnan. Kicsit beijesztett mert össze akarta varni, de én megyek sielni (hurrá), nem tudok varratszedésre menni. . . Végül kaptam egy pirinyó ragasztót. Kicsit izgulok, de remélem nem lesz ebből semmi komoly."


732-es:(Hajka)


"Nem mondta, hogy szövettanra küldené, és nem is lepődött meg tulságosan. Amúgy a neten találtam hasonló eseteket. A műtéti heggeknél állítólag gyakran előfordulnak ilyen kis bibik. Azt olvastam, hogy ki lehet várni, elmúlik, vagy lehet injekcióval kezelni, vagy kimetszeni. Nekem a dr. nő ezt ajánlotta fel, és erre is számítottam. Laikusként is ez tünt a kézenfekvő megoldásnak.

Pici a bibi.


[link]


Ez pl. pont idevág.

Nekem is kb. így nézett ki a szemem."

1070. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 1067. - Cristinah)
2011. ápr. 26. 19:40

Szia!


Ajánlom figyelmedbe a 729 és a 732-es HSZ-eket.

1069. tanti59
2011. ápr. 26. 19:31
Szia!Hol van a heg -keloid?
1068. demmi (válaszként erre: 1067. - Cristinah)
2011. ápr. 26. 18:59

a tied biztos nem keloid szerintem.

aki keloidos, annak általában minden műtéti seb hegesen gyógyul, és nem szép simán, hanem hepehupásan megvastagszik ami speciális kezelést igényel, és megelőzni nem lehet sajnos.

1067. Cristinah (válaszként erre: 1065. - 4ab67f870d)
2011. ápr. 26. 18:51

szia Alie!

Engem is kb. egy hónapja műtöttek. A hegem egy picit bepirosodott és vastagabbá vált, bár a dokim felkészített, h ez így normális, de a 6. hét végére rendbe jön viszonylag. Nekem is érzékeny picit, főképp, ha megemelem a szemöldököm, de semmi fájdalmam nincs. Nem tudom mi a keloid, ám a jobb seb szélétől 1 cm-re, talán picit fölötte pár napja jött egy pici csomó, mintha egy zsírgombóc, vagy egy kezdődő patti lenne. Szerinted ez aggódásra adhat okot?

1066. demmi (válaszként erre: 1063. - GabciBSB)
2011. ápr. 26. 16:48

én már sokmindent kipróbáltam, de a botoxot nem, szerintem ez egy végtelen kigyó ha az ember elkezdi nem lehet abbahagyni, mert ha elmúlik a hatása, már amennyiben van utánna dupla rosszul esik az embernek. az aranyszál behúzás az inkább konzervál mint javít, oké nem katasztrófa drága, de az én orvosom nem istenítette. szerintem ez a dermaroller jó, és az ipl-s bőrfiatalítás is hatásos, bár ez sem 10ft. és megkell nézni, hogy hol csinálják, mert ipl és ipl között nagy különbség van. és hát például a szőrtelenítésnél ez egyértelműen látszik is. nekem a bőröm most sokkal jobb állapotban van mint például 10 évvel ezelőtt, és ez ettől a 2 kezeléstől van. én nem szoktam mondani a páromnak sem és másnak se nagyon hogy éppen mit követek el a bőrömmel, mert kíváncsi vagyok, hogy más lát -e javulást, és gyakran kérdezik, hogy mit csinálok, mert én fiatalodok és nem öregszem. persze a táplálkozás is nagyon fontos, azt mondják az vagy amit megeszel, és én nem eszek meg minden sz.rt.

és évente 2x böjtölök is 5-10 napig és akkor csak folyadék van semmi kaja. és a szőlőmag olaj is csodaszer, én mindenre ezt használom, egy liter 3000, de kajába kevés olajat használok, de ezt kenem az arcomra és a testemre is 100x jobb mint mindenféle hülye szintetikus kence, olvassatok utánna. 40 után sajnos már mindenre oda kell figyelni.

na most jól elárultam minden titkomat, remélem segítettek nektek valamit

2011. ápr. 26. 15:20
Szemhéjplasztikás lányok, lett valakinek hegje, keloidja? Jelenleg azzal kínlódom. Ráadásul több mint egy hónapja, de nekem még fáj és érzéketlen a szemhéjam :-((
1064. demmi (válaszként erre: 1063. - GabciBSB)
2011. ápr. 26. 10:12

szia

priviben küldök neked címeket, ahol mindent eltudsz olvasni, de ha marad kérdés szivesen válaszolok neked. ha magadnak csinálod, csak a hengert kell megvenni, amit többször lehet használni, ez postaköltséggel is belefér 5000-be, és fertőtlenítőszer kell, és lidokaink krém ami összesen talán 1500ft. kicsi vérzés van, szinte lehetetlen, hogy elfertőzödjön. csak azért kell egy kis mazohizmus hozzá, mert nem kellemes magadat kínozni, és azért oda kell nyomni. az 1mm -es nél kisebb az nem ér semmit, én 1mm est használok, és már a tesómnak és a barinőmnek is én csinálom, csak saját henger kell mindenkinek, a youtube- on találsz több videót a használatáról. ha megtudod, hogy milyen egyszerű dolog, kineveted ,hogy 60 ezret elkérnek érte.

a mikrodermabrázió, az közel nem ilyen hatásos, én is szoktam csináltatni, de az inkább a hámlasztáshoz hasonló hatást hoz, de szerintem ha valaki komoly bőr megújulást szeretne 100x többet ér egy tca-s hámlasztás amit orvossal csináltat, mert a kozmetikusok nem használhatnak olyan nagy töménységű szereket mint egy orvos.

1063. GabciBSB (válaszként erre: 1062. - Demmi)
2011. ápr. 26. 09:56

Nekem kozmetológus bőrgyógyász ajánlotta, de ő is 60 ezret mondott. Nekem ez baromi sok, ha tényleg kúra szerűen kell csinálni. Kicsit tartok tőle, hogy ha valami nem úgy sikerül, ahogy tervezem vagy elfertőződik, akkor heges lesz az arcom.

Most akkor mi a jó? Mikrodermabrázió, aranyszálbehúzás, vagy dermaroller? Nagyon el kellene kerülni a faceliftinget...

Demmi, írj meg a dermarollerről minden tudnivalót légyszi!!!!

1062. demmi (válaszként erre: 1060. - Naomi1)
2011. ápr. 25. 10:04

sok évvel ezelőtt nekem először az aestetikába csinálta egy dokinő 60 ezerért, de akkor még csak ott csinálták, most már sok kozmetikus csinálja 10 körül, és nem egyszer kell csinálni hanem kúra szerűen. én a neten vettem a hengert a vaterán találtam, kevesebb mint 5 ezer volt, és épp olyan mint amit a profik is használnak. a használatáról sok jó leírás van, és a youtube-on is van több videó ahol meg is nézheted. egy herngert sokszor lehet használni, csak fontos ,hogy egy személy használja s vérzés miatt. én csinálom a tesómnak is meg a barinőmnek is , de persze nekik is van saját hengerük. nem nagy dolog nem lehet kárt csinálni vele, nekem 1mm- es van a kisebb nem nagyon ér semmit. és a gyógyszertárban lehet venni lidokain krémet azzal kell érzésteleníteni.

ha rászánom magad priviben megírom, hogy én kitől veszem, és ,hogy hol találsz jó leirást.

így nem egy nagy beruházás megéri, csak azért bírni kell. egy kicsit vérzik, és utánna nagyon piros de másnap már csak kicsit ki lehet menni az utcára gond nélkül

1061. naomi1 (válaszként erre: 1059. - Pintyőke72)
2011. ápr. 24. 23:36
En is kozmetikusnal vettem. Remelem neked is osszejon. Bizok benne.
1060. naomi1 (válaszként erre: 1059. - Demmi)
2011. ápr. 24. 23:35
a dermarollerol mas sokat hallottam. allitolag nagyon hatasos de arha draga kezeles. Igy hogy vettel meddig tudod hasznalni es mennyibe kerult?
1059. demmi (válaszként erre: 1053. - Naomi1)
2011. ápr. 24. 21:50
próbáld ki a dermarollert nekem nagyon bejött, és a kozmetikusoknál megfizethető, de én vettem a neten egy ilyen hengert és magamat kinzom vele, nem kellemes de hatásos
1058. demmi (válaszként erre: 1050. - Vajdai)
2011. ápr. 24. 21:47

szia én töltettem már hialuronsavat, a "nevető"

ráncaimba, és viszonylag szépen kiemelte egy időre, de ez is felszívódó és max 1 évig jó, nekem egészen tartósnak bizonyult, de a gyűrődést nem tüntetik el az ilyen feltöltések, csak kiemelik a bemélyedést és azért lessz kisebb

2011. ápr. 23. 09:24
Én is mindenkinek Áldott békés, szép húsvétot kívánok szeretettel.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook