Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


1298. naomi1 (válaszként erre: 1295. - GabciBSB)
2011. máj. 20. 23:18
Gabci gratula a picingedhez bator vagy en nem mernem. Igaz en a szajtoltessel voltam ugy mint te a piercinggel 20 even keresztul ...mire megmertem "vensegemre". Ettol vagyunk csajok igen adjunk is magunkra. A 85 eves anyosom ha latnad milyen topin nez ki .......
1297. GabciBSB (válaszként erre: 1293. - Vajdai)
2011. máj. 20. 22:09

Tényleg ne aggódj, normális vagy még! :)

Ez a lottós dolog nekem is tetszik. Beszállok a partiba, én is állom az extrát, ha nyerek!

Legyen hát szemhéjplasztika tali, az annyira izgalmas lenne! Csak kérdés, hogy az ország mely pontján, mert szana-szerte vagyunk...

1296. GabciBSB (válaszként erre: 1288. - 4e26ebc823)
2011. máj. 20. 22:05
Bármikor elmehetsz, nem ettől függ a műtét időpontja. Egyedül attól függ, hogy konzi után mennyi idővel tudnak időpontot adni. Ezt egyeztesd le telefonon és utána hajrá, jöhet a konzi.
1295. GabciBSB (válaszként erre: 1291. - Vajdai)
2011. máj. 20. 22:03

Áááá, dehogy, nem idevág! De azért....na jó, végül is nem annyira titok. Vénségemre én is hülyülök csajok, csak én még máshogy is mint ti! :))) Imádom az új szememet és imádom az új pocipiercingemet ;)

Lőjetek le, ha már klinikai esetté válnék. Hát ha egyszer megőriztem szépnek a hasamat és már másfél évtizede sóvárgok, akkor miért is ne?! :D

1294. naomi1 (válaszként erre: 1293. - Vajdai)
2011. máj. 20. 21:16
Tokeletesen igaz minden. Koszi a lotto meghivast en vevo vagyok ra es viszont allom ...haha. Mikor latunk kepeket mert engem mar megesz a varakozas...minden nap figyelem mikor teszed fel vegre.. :)
1293. vajdai (válaszként erre: 1292. - Boncz)
2011. máj. 20. 20:02

Tökéletesen igazad van. De hát olyan jó minden ami történt velem. Újra szeretek tükörbe nézni. Komolyan mondom sokszor beteges. De mi itt tudjuk egymásról mitől vagyunk ilyenek ,valakiket meg csodáltunk ,hogy mitől néznek ilyen jól ki. Hát csodákat tud művelni a szike meg a hyaluron.

Mindig néztem pl a Született feleségekbe mitől néznek ilyen jól ezek a nők:)) Hát ettől. Egyszer kellene egy partit csapnunk mi mint a szemhéjplasztikások. Lányok ha ötösöm lesz a lottón kérhettek tőlem valami extra plasztikát.

1292. Boncz (válaszként erre: 1289. - Vajdai)
2011. máj. 20. 19:39

Ne sopánkodj! Élvezd hogy az vagy aki lenni akartál......éldd meg a nőiségedet amíg csak lehet....és bízzunk benne, hogy jó sokáig tehetjük még.... mondom, mert majd egyidősek vagyunk!

Különben is a fenébe avval a kapuval!!!!!!!!....nem engedjük bezárulni soha!!!!

:-) És tudod mit?... inkább legyünk hülye pi....k

minthogy hagyjuk az idő vas fogát rajtunk matatni!!:-)

Nincs igazam?

1291. vajdai (válaszként erre: 1287. - GabciBSB)
2011. máj. 20. 19:32
Lemaradtam valamiről?
1290. Velynn (válaszként erre: 1287. - GabciBSB)
2011. máj. 20. 19:24
Nem bizony! ;-)
1289. vajdai (válaszként erre: 1288. - 4e26ebc823)
2011. máj. 20. 19:10

Szerintem az jó. Lányok azért belemerültünk rendesen.Eddig nem értettem a hülye p...-t de már lassan én is az a kategória leszek. Még jó ,hogy a pénztárcám gátat szab az igényeimnek. Csak egyszer kell elkezdeni . Azt gondoltam ,hogy megcsináltatom a felsőt és befejeztem erre jól belehúztam. Pedig komolyan mondom még mindig szemlesütve megyek be úgy mint aki lopni megy. A gátlásaim megvannak. Pedig a doki mennyi ilyet és még ilyenebbet láthat. Na erről ennyit.Vénségemre megy el az eszem. De lányok ma is észrevették milyen pihent vagyok ki vagyok virulva (és nem egy ember) akkor nem jó érzés. szerintem baromi jó. Tavasz van olyan jó újra nőnek lenni. Lassan úgyis vége ennek. Lehet ez a kapuzárási pánik? ha-ha

Ha elszalad velem a ló írjatok. A kritika is építő jellegű.

Szép hétvégét mindenkinek.

1288. 4e26ebc823 (válaszként erre: 1279. - Vajdai)
2011. máj. 20. 17:10

Főleg jó az ár, ha figyelembe vesszük, hogy altatás is lesz....

Én is télen akarok menni, akkor nem melózom. Mennyivel a műtét előtt menjek konzultációra szerintetek? 1 hónap?

1287. GabciBSB (válaszként erre: 1285. - Velynn)
2011. máj. 20. 10:02
Nekem február 7-én volt felsőszemhéj plasztikám, de gondolom nem erre céloztál!? :))))) Megy privi...
1286. vajdai (válaszként erre: 1281. - GabciBSB)
2011. máj. 19. 21:30
Nagyon jó lett,örülök neki. Lányok ez egy mókuskerék. Az ember lánya mindig többet akar. Azért jó ,hogy vannak ezek a csodák mert már a régi időkben igazi középkori asszonyok lennénk. Azt mondják milyen jók a génjeim. Hát igen ,de azért besegítünk neki.
1285. Velynn (válaszként erre: 1282. - GabciBSB)
2011. máj. 19. 17:35
Veled mit csináltak?
1284. Velynn (válaszként erre: 1279. - Vajdai)
2011. máj. 19. 17:33
Ez a csonthártyás dolog elég brutálisan hangzik! De hát ugye a szépségért meg kell szenvedni! ;)
1283. Velynn (válaszként erre: 1275. - Boncz)
2011. máj. 19. 17:31

Megpróbálok türelmes lenni... :)

Ma már voltam dolgozni, megdícsértek!

1282. GabciBSB (válaszként erre: 1278. - Boncz)
2011. máj. 19. 10:10

Naná, hogy láttam! :D

Nagyon tetszik és minden OK, de még ici-picit érzékeny. Remélem vasárnapig ez is megszűnik! Úgy tűnik Api is megbékélt vele... :))))

Dobtam puszát!

1281. GabciBSB (válaszként erre: 1276. - Vajdai)
2011. máj. 19. 10:04

Szia Vajdai! :)

Állati rendes a dokid! Már januárban ájuldoztam attól amit írtál róla. Szerencsés vagy nagyon, hogy az utolsó pillanatban összehozott vele a sors és a legjobbakat kívánom a téli beavatkozáshoz is.

Milyen lett a ráncfeltöltésed? Elégedett vagy vele?

Én boldog vagyok az új szemeimmel, de természetesen én is tervezgetem a továbbiakat! :)

Van képed már???

1280. Boncz (válaszként erre: 1279. - Vajdai)
2011. máj. 18. 21:50
Hú az keményebb menet lesz ....biztosan jobban megcincálja ott a dolgokat.....jó bátor vagy, de igazad van ha már bevállalod, legyen olyan amilyent szeretnél. Rendes a dokid, hisz szinte mindenhol az alsó jóval drágább mint a felső.
1279. vajdai (válaszként erre: 1277. - Boncz)
2011. máj. 18. 20:43
Azért csinálja altatásba mert a csonthártyáig kiszedi a felesleges zsírt is éa az nagyon fájna. Lehet akkor egy kicsi arcplasztika is belefér és akkor az orrgyök melletti ráncok is eltűnnek. Azt mondta ha csak helyi érzéstelenítést alkalmazna akkor csak a felesleges bőrt vágná ki ,így viszont olyan lesz mint új korában. Egyébként ez nem mély altatás lesz. Utána 4 órát kell ott maradnom megfigyelésen és jöhetek haza. Ha már belevágok akkor olyan legyen amilyet én szeretnék. És ami a lényeg annyiért megcsinálja mint a felsőt. Ilyen dokival még nem találkoztam. Arany szive és szuper keze van.
1278. Boncz (válaszként erre: 1269. - GabciBSB)
2011. máj. 18. 20:16

Örülök is!.........ja és visszakacsintottam ....láttad?

Hogy van az új "szerzeményed"...... hogy viseled?

Minden oké?

1277. Boncz (válaszként erre: 1276. - Vajdai)
2011. máj. 18. 20:07

Szia, én is ezt mondtam a dokinak a szememnél, és hát még hogy hiúbb vagyok az átlagnál...... de ha nem volnánk miből élnének.....ilyen jóóóól?:-)

Most látom majdnem egyidősek vagyunk,és én is szeretnék megszabadulni a ráncaimtól. Nekem a nyakam és a dekoltázsom is kezd aggasztó lenni!! Kíváncsi lennék milyen lettél.....persze ezt is csak úgy lehetne ha volna összehasonlítási lehetőség.

Miért altatásban csinálja az alsót? Mivel indokolta?

Amúgy még jó hogy gyári és nem valami szép üveg.....igaz?:-)

1276. vajdai
2011. máj. 18. 18:04

Sziasztok Gabci,Bonc!


Ma megbeszéltem a dokival az alsó szemhéjplasztikámat. Altatásában csinálja. Majd persze télen. Ősszel lesz még egy lézeres hámlasztásom.Ezt Ő ajánlotta. Ezzel megszabadulok az apró ráncoktól.

Ma megcsináltattam az orr melletti ráncaimat.

Mondtam nem ment el az eszem,de a doki megnyugtatott ,hogy ez a sógoroknál természetes. Lányok tényleg sokkal jobb tükörbe nézni.

Látom ,ti is jól vagytok.

Boncz én ugyanígy jártam ,tőlem is megkérdezték ,hogy mindig ilyen sötét volt-e a szemem. Hát az enyém is gyári.

1275. Boncz (válaszként erre: 1270. - Velynn)
2011. máj. 18. 14:29

Ne ragasztgasd, be fog idővel állni ne félj,......és ott fog hajlani ahol kell.Légy türelemmel.....persze könnyű ezt mondani én is paráztam míg nem láttam be hogy felesleges.

Ja, és még szebb lesz majd meglátod!:-)

1274. Boncz (válaszként erre: 1269. - GabciBSB)
2011. máj. 18. 14:12
De igazad van, még jó hogy vannak ilyen ügyeskezű dokik, akik széppé varázsolták a szemeinket!:-)
1273. Boncz (válaszként erre: 1259. - Calia)
2011. máj. 18. 14:10

Szia, hallgass Gabcira! Minden, amit írtál, csakis a varratszedés után jöhet.

Hát ha nem megy, ne pislogj!:-)........rebegtetheted majd eleget a szép pilláidat ne félj!:-).......gyorsan gyógyulsz.

1272. Velynn (válaszként erre: 1264. - Kispofa)
2011. máj. 18. 14:05
Köszönöm! :)
1271. Velynn (válaszként erre: 1268. - GabciBSB)
2011. máj. 18. 14:05
oké, köszi, megnézem! :)
1270. Velynn (válaszként erre: 1265. - Boncz)
2011. máj. 18. 12:56

Sajnos ödémás és ettől hepehupás a bőröm. Még mindig nem ott hajlik ahol kellene, hanem keresztbe kasul. Ma délelőtt már ráragasztottam egy vékonyka ragtapaszt a nemkívánt hajlásra, hogy szokjon le rőla a bőröm. :)

A varratom szép, nem dudoros, teljesen sima, van olyan rész, ahol abszolút nem lehet látni!!

Ezektől eltekintve tényleg nagyon szép lett. Fura, hogy reggel ezzel az ödémás szemmel is frissebbnek tűnik az arcom, mint az előző sharpei szemhéjjal! :)

1269. GabciBSB (válaszként erre: 1266. - Boncz)
2011. máj. 18. 11:20

Örülhetsz is, gyönyörű a szemed! :)

Ezért van értelme -természetesen csak ésszerű keretek között- minőségben foglalkozni magunkkal. Azt mondják ugye, hogy a szem a lélek tükre. De ha valami rálóg a tükörre, akkor megette a fene az egészet. Vagy nem?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook