Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


2861. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 2858. - Abb21ff034)
2011. dec. 11. 08:32
Szemhéjemelésre ált. akkor van szükség, ha a megereszkedést, fáradt tekintetet nem a szemhéj bőrének feleslege, hanem a homlok megereszkedése okozza. Ez könnyen ellenőrizhető, ha felhúzod a homlokodnál a bőrt, és ezután már nem marad bőrfelesleg a szemhéjon, akkor leginkább a homlok bőre ereszkedhetett meg, persze ez egy lebutItott magyarázat volt.
2860. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 2859. - Abb21ff034)
2011. dec. 11. 08:28
Demmi nevű fórumtársunkat kérdezd, neki van róla tapasztalata, és mindig nagyon segItőkészen nyIlatkozott ez ügyben.
2011. dec. 10. 22:34
Érdekelne,ha esetleg valaki (most értesültem FBalitól a szemhéj emelés mikéntjéről),ha valaki átesett ilyen beavatkozáson és láthatnék fotót róla köszönettel venném:)
2858. abb21ff034 (válaszként erre: 2857. - 5e1c4ed8ef)
2011. dec. 10. 22:31
Köszi! hasznos volt.Még nem sürgetném én sem,de valóban a képeken a lányok szeme gyönyörűen "kinyílt".
2857. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 2855. - Abb21ff034)
2011. dec. 10. 21:30

Én egyelőre "csendes" megfigyelőként vagyok jelen már egy éve a fórumon, élvezem, ahogyan szépülnek a leányzók, de magam még nem estem át a beavatkozáson.

Tény, hogy nálam egyáltalán nem vészes a helyzet,de nagyon zavar a szemhéjam bőrfeleslege, és ha ettől jobban érzem majd magam a bőrömben, akkor számomra megéri, a lányok gyönyörűek lettek.

Ált. azt olvasni, hogy kb. 8-10 évente érdemes a felső plasztikát elvégeztetni, jó példa erre Napraforgó, aki éppen 8 éve szépült, illetve a héten újra "lefaragták" a szemhéjáról(iról) a felesleget, de ez vszeg egyén függő is.(mimika, szokások...)


Árak változatosak: alsó-felső egyben: 220 ezer HUF-től, akár 4-500 ezer HUF-ig is elmehetnek, bár én azt gondolom 400ezer HUF felett már túlzás a történet, annyival nem tudhat többet a doki.


A szemhéj emelés külön beavatkozás, ára kb. egy felső plasztika árával egyezik. A vágások ez esetben a homlok hajas fejbőrén vannak, teljesen független a szemhéjaktól.

2856. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 2852. - Szédült-napraforgó)
2011. dec. 10. 21:20

Napraforgó, egy kis helyzetjelentést kérnénk, minden rendben, jól érzed magad?

Pontosan mikor kerül ki a varrat?

2855. abb21ff034 (válaszként erre: 2848. - 5e1c4ed8ef)
2011. dec. 10. 13:58

F. Bali mivel "téged ismerlek" szeretném megtudni a véleményedet a szemhéj plasztikáról.Ha jól látom a korodat,viszonylag hamar "csaptál a lovak közé",de ha jól sikerült és élvezed gratulálok a szépülésedhez.Érdekelne a reális ára ( bár ismerek jó plasztikai sebészt)alsó felső plasztika ügyében. Továbbá milyen gyakran kell szike alá feküdni,hogy megtartható legyen az eredmény?köszönet előre is.

p.s említettél egy szemhéj emelést (ez extra szolgáltatás vagy "belefér" az amúgy is műtétet vállaló kliens alsó/felső plasztikájába?

2854. hexilein72 (válaszként erre: 2853. - Szédült-napraforgó)
2011. dec. 10. 09:05

10 es 12 evesek. Lehet, nem kellett volna elmondani nekik... Csak annyi szo volt rola itthon, hogy felig mar tudtak, aztan meg beavattam öket a titokba. Mondtam nekik, hogy nem szabad am nagydobra verni, es tuti nem is fogjak, csak ha epp valahogy elszolnak magukat.


Hogy vagy ma?? :-)

2853. szédült-napraforgó (válaszként erre: 2851. - Hexilein72)
2011. dec. 10. 08:24
Mekkorák a gyerekeid, hogy beavattad őket? Az én gyerekeim pl nem tudják, ők 12 és 15.
2852. szédült-napraforgó (válaszként erre: 2851. - Hexilein72)
2011. dec. 10. 08:22
na ez jó ötlet Borzaska:))
2851. hexilein72 (válaszként erre: 2847. - Szédült-napraforgó)
2011. dec. 9. 17:50

Csajok, tök arik vagytok, hogy probaltok segiteni, de sehogy sem jo...


A gyerköceimet tuti nem faggatnak ki anyosek, de nem biztos, hogy nem szolnak el magukat akaratlanul is. Nekik sem kellett volna elmondanom, ugy mas lenne. Kötöhartyagyuszi vagy egyeb szemes, nem esztetikai mütet jo lett volna, de most mar mindegy, mar tudjak, szoval ez a vonal kilöve.


Elutazni el tudnank, de hova menjek lila-kek-zöld szemekkel?? A fiukat elpaterolom anyukamhoz dec.25.-en, az mar biztos, ott is maradnak Mo.-on egeszen jan. elejeig, a ferjem itthon lesz dec. 28-tol (addig ö megy Mo.-ra a sracokkal együtt), ugyhogy lesz nyugim es anyosek se fognak zaklatni, mert nem mondom meg nekik, hogy egyedül leszek itthon, csak aztan necces, mert utana valamikor össze fog ülni a csalad (anyosek, sogornömek + mi is elvileg), mert ez naluk hagyomany minden even. Meg közben is biztos beneznenek hozzank "csak ugy" es ez bejelentes nelkül szokott törtenni. Jajj nehez eset...


Amugy total normalis anyossal es apossal rendelkezem, semmi baj velük, de mas generacio (mar 70 felett van mindkettö) es tudom, hogy allnak az ilyen szepeszeti dolgokhoz, 0 megertes. Egyszer a sogornömmel beszelgettünk botoxrol na es akkor kifejtettek, hogy mekkora hülyeseg es felelötlenseg es szüksegtelen penzkidobas minden ilyesmi, szoval megertesre biztosan nem szamithatnek...

De majd azert megoldom valahogy, tuti jön valami jo ötlet.

2850. Borzoska3 (válaszként erre: 2846. - Hexilein72)
2011. dec. 9. 17:34

Több ismerős család is van a környezetemben, akik 23-án elutaznak - síelni, vagy csak pihenni, vízkeresztig. Olyan melóhelyük van, ahol a 2 ünnep között a fű sem nő...

Ti nem tudtok elutazni valahova , telelni - nyaralni ? Az optimális ez lenne, mert akkor füllenteni sem kell és nem is lennétek otthon.

2849. vajdai (válaszként erre: 2846. - Hexilein72)
2011. dec. 9. 16:36

Nekem ugyanígy volt,pedig imádom az anyósomékat ,de egy más korosztály. Az anyu tudta ,sőt támogatta.

Én kötőhártyára fogtam mindent.

2848. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 2846. - Hexilein72)
2011. dec. 9. 15:14

Hát, igen, karácsonykor elkerülni a rokonokat, néha bármennyire is jó volna némelyiket:)), szinte kivitelezhetetlen, kiváltképp, ha olyan közel laknak.

Én értem, hogy nem szeretnéd egy hazugságba belerángatni a törpét, és a férjedet, de igazából nekik nem kell mit mondaniuk rólad, nem hiszem, hogy őket bárki faggatná az állapotodról, szóval nem egy betanult szöveget kell elmesélniük, csupán nem kell elárulniuk, hogy mi a helyzet.

Nekem ez még mindig szimpatikusabb, mint azzal a gyomorideggel élni, hogy már megint magyarázkodhatsz, éppen karácsonykor olyan valakiknek, akiknél esélyed sincs ez ügyben megértésre.

2011. dec. 9. 13:10
pont az ünnepekben leszel a legneccesebb, akkor pedig tuti találkozni fogtok, végülis karácsonykor nem fogod tudni kikerülni őket. Ami pedig a férjedet illeti, ha sikerülne is elkerülni a találkozást, akkor is meg kellene beszélni velük, hogy a későbbiekben nehogy elszólják magukat, és titkolják, akkor azzal szinte ugyanott vagy. Mindenesetre ha úgy döntesz, hogy egy betegségre hivatkozol, akkor nagyon gyorsan el kell hintened, hogy műtétre mész, mert ha csak úgy meglátnak mint ahogy most én nézek ki, nem fogják megérteni, hogy miért nem tudtak erről? Ettől csak átlátszóbb lesz...Szóval ha kegyes hazugság, akkor már most készítsd elő a talajt. Nálunk is van nem egy jóindulatú rokon és barát, aki előtt nem publikus a valóság.
2846. hexilein72 (válaszként erre: 2844. - 5e1c4ed8ef)
2011. dec. 9. 12:54
Az a baj, hogy ha nekik valami meset adok elö, akkor ezzel a ferjemet es a gyerköceimet is hazugsagra kenyszeritem, mert nekik is ugyanazt kell mondani, amit meg nem akarok... Szal az egyedüli megoldas, hogy valahogy ne kelljen velük talalkoznom 2 hetig, ami meg nem könnyü, mert 15 percnyire laknak töünk, es bar napi szinten nem talalkozunk, de azert hetente vagy 2 hetente szoktunk, meg "csak ugy" be szoktak ugrani hozzank, es ugye jön a karacsony is, amikor is szoktunk menni hozzajuk ebedelni... Nehez eset. De ök tenyleg annyira konzervativak ilyen teren, hogy soha nem ertenek meg ezt a döntesemet, ugyhogy jobb lenne, ha nem tudnanak rola.
2845. szédült-napraforgó (válaszként erre: 2844. - 5e1c4ed8ef)
2011. dec. 9. 12:27
igy igaz, de mégis sokszor olyan ember mond véleményt vagy kritizál, beszél bele a dolgodba, akinek nem kellene. Tipikusan ilyen kategória az "anyós-kaszt" - tisztelet a kivételnek....:)))
2844. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 2841. - Hexilein72)
2011. dec. 9. 12:04

Borzoska ajánlotta a szemölcs eltávolítás, vagy jégárpa eltávolítás magyarázatot, sztem ez egy kegyes hazugság volna, egyáltalán nem segítene neked, ha emiatt még családon belül is magyarázkodnod kellene, ha nem értenék meg az elhatározásod.

Sztem az nem bűn, ha a saját életeddel kapcsolatos döntéseket, történéseket nem kívánod mindenkivel megosztani, és esetleg elferdíted a dolgot, ezzel nem ártasz senkinek, nem befolyásolod vele mások életét.

2843. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 2840. - Hexilein72)
2011. dec. 9. 12:01

Biztosan van a klinikán nyugtató, ez fix, emiatt ne aggódj, ez alap "felszerelés", lehet, hogy nem éppen xanax, bár ált. ezt adják, de megfelelő szer lesz, semmi értelme felíratnod!

Az izgalom teljesen normális, aznap sztem nem is lesz olyan gáz, akkor már annyira felgyorsulnak majd az események, hogy nem lesz időd aggódni!

2842. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 2839. - Szédült-napraforgó)
2011. dec. 9. 11:56

Nem tudom elképzelni, hogy a ragacson kívül nincs nyoma a műtétnek, és alatta ne hasonló tökéletes munka pihizne, bár én is izgulnék, az biztos, hiszen amíg nem látod, bizonytalanság gyötör!

Már nincs sok hátra és elhúzzák a függönyöket!

2841. hexilein72 (válaszként erre: 2840. - Hexilein72)
2011. dec. 9. 10:08

En egyebkent pont azon töröm a fejem, hogy hogyan tudnam megoldani, hogy az anyosomeknak ne kelljen elmondani a mütetet, vagyis hogy 2 hetig - pont karacsonykor - ne talalkozzam velük, ne keressenek... De sajnos ez hazudozas nelkül nem fog menni, azt meg nem szeretnem megse, ugyhogy ha nem jut eszembe valami jo megoldas, akkor kenytelen leszek beavatni öket (pedig ök nagyon nem fogjak megerteni...).

Anyukam mar tudja, neki megmondtam, ö se örül neki es megprobalt volna lebeszelni, de nem sokaig, mert ö ugyis tudja, hogy engem nem lehet befolyasolni, ha egyszer eldöntöttem valamit ;-)

2840. hexilein72 (válaszként erre: 2839. - Szédült-napraforgó)
2011. dec. 9. 10:04

Igen, pontosan erröl van szo: intim dolog, maganügy. Ha teszem azt folyasom van vagy refluxom es dokkerhez kell mennem vele, azt se fogom egyböl elmeselni az ixedik kolleganömnek, nem? Lehet, hogy ha eppen ilyesmire terelödik a szo, akkor beavatom, de nem mindenkepp erzem ugy, hogy az ilyen dolgok a nyilvanossagra tartoznak.


Sztem nagyon szep az, ami latszik igy kötes alatt, ödemanak nyoma sincs es nem is nagyon "lila".


Remelem, lesz Wittmannal is Xanax, sztem nekem szüksegem lesz ra. Vagy irassak sztetek, hogy legyen nalam (bar nemtom, itt van-e egyaltalan ua.)?

2839. szédült-napraforgó (válaszként erre: 2837. - Hexilein72)
2011. dec. 9. 08:55

Az az érdekes, hogy előtte egy héttel jobban be voltam tojva, mint műtét előtt... ott már csak egy kis drukk volt bennem... még műtét közben is viccelődtünk:))Igaz akkor már hatott a xanax.:)

Igazad van, itt nem is annyira bevállalás a kérdés, hanem tényleg az, hogy ez egy 'intim", nagyon privát dolog. Itt tényleg arról van szó, hogy egyszerűen nem tartozik másra.

Eddig nem tapasztaltam semmi vészes dolgot, de az a helyzet, hogy a lényeg a tapasz alatt van és fogalmam sincs, hogy ott milyen állapotok vannak remélem, hogy hasonlóan kedvezőek. A műtét megvolt, itt már nem lehet semmit visszacsinálni, csak bízni és reménykedni. Én sem szeretnék semmit elkiabálni vagy könnyelműen azt mondani, hogy jól sikerült, mert ez igazából nem tudhatom még. A monokli látszik a tapaszon át is, azon kívül semmi. :)

2838. szédült-napraforgó (válaszként erre: 2836. - Borzoska3)
2011. dec. 9. 08:45
Igen persze, kaptam is ilyen steril gézkendőket. Ráadásul folyamatosan fertőtlenítem a kezemet is, biztos, ami biztos....:))
2011. dec. 9. 08:41

Sziasztok csajok!


Napraforgo, annyira örülök, hogy ilyen gyorsan gyogyulsz es hogy semmi komplikacio!! Olyan gyönyörü leszel!!!


Nekem van zsir a szemeim alatt, de nem atrendezes lesz, mint Vajdainal, hanem ilyen elektromos kessel "eget" le belöle a doki, igy magyarazta, ill. visszatürködi az izmok möge, hogy ne logkanak ki. Szal kicsit nagyobb beavatkozas lesz... Azert remelem, 2,5 het alatt meggyogyul.


Daphne, en nem szeretnem nyilvanossagra hozni a mütetet a környezetem elött es nem azert, mert szegyenlem vagy nem vallalom fel, hanem mert maganügynek tartom, ami nem tartozik senkire. Az nem erdekel, ki mit mond es gondol, de nem szeretnem, ha összesugnanak emiatt a hatam mögött, mert az zavarna. Nekem volt mar mas szepeszeti mütetem is, azt sem verem nagy dobra, de ha ugy jön ki a lepes, akkor sosem tagadtam le es felvallalom, "bevallom", csak egyszerüen nem verem nagy dobra, na. Mert senkinek semmi köze hozza es ennyi.


Egyebkent en meg mar total be vagyok tojva..... Különben nem vagyok paras tipus, de most igen, nemtom, mi van... Es igen, nagyon fontos a dokivalasztas, hogy az ember megbizzon a "valasztottjaban". Wittmann engem tenyleg meggyözött, kompetens volt es szimpatikus, hat remelem, jol valasztottam :-)

Azert felek megis...

2836. Borzoska3 (válaszként erre: 2822. - Szédült-napraforgó)
2011. dec. 8. 21:49

amikor jegelsz, akkor teszel alá steril gézt ugye? Nekem nem vált le a ragacs, az orvos szedte le. És nekem is sárga foltjaim voltak :)

Örülök, hogy ilyen villámgyorsan gyógyulsz !

2835. szédült-napraforgó (válaszként erre: 2834. - Vajdai)
2011. dec. 8. 20:12
tetkós igen, sajnos alig van eredeti.)))
2834. vajdai (válaszként erre: 2833. - Szédült-napraforgó)
2011. dec. 8. 17:47

Naaagyon gyönyörű leszel!!!

Teljesen egyetértek veletek. Bár a januári lézeremet én is felvállaltam. Sz..k mindenkire. Mások legurítják a torkukon én erre költöm.

Én csak magamnak csinálom ,mert a férjem 16 éves korom óta ismerem sztem ha neki a hasamig lógna a szemhéjam akkor is jó lennék neki ,de azért szívesebben sétálgat velem. Mikor volt az érettségi találkozónk a nyáron még az ofőm is azt mondta,hogy olyan alakom van mint 18 évesen( persze már nem olyan) de a 165 cm.-hez 58 kg vagyok.

A szemöldököd tetkós.?? nagyon szép az összhang. Én 13.-án megyek.

2833. szédült-napraforgó (válaszként erre: 2831. - 5e1c4ed8ef)
2011. dec. 8. 15:06

Annyi szerintem, hogy tudatosan felturbóztam az immunrendszeremet és ez segít, javaslom mindenkinek 1-2 hónappal már kezdje el a műtét előtt.:))

Sajna a rosszindulat és az irigység bőven megvan: ha megdöglik a tehenem, dögöljön meg a szomszédé is... nehogy már neki jobb legyen... Ez van:(((

2832. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 2826. - Daphné67)
2011. dec. 8. 14:52

Na ugye, több mint 1 éve olvasgatom a csajokat, és mindenkinél helyreállt a rend, több kevesebb kellemetlenség után!

Ne Napraforgóból indulj ki, ő fehér holló, szinte csodával határos a gyógyulása!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook