Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


2706. hexilein72 (válaszként erre: 2701. - Zsuzska8)
2011. nov. 23. 12:54
Ugy tudom, az Ignacz doktornö ott is dolgozik, aki mar többeket mütött. Az nincs megadva, hogy kinel valthato be az 50% kedvezmeny?
2705. Ancsa113
2011. nov. 23. 09:47

Ááá, most beszéltem vele, mármint anyuval, hát, vigasztalhatatlan...Jaj, lányok, teljesen kivagyok. Hiába mondom, hogy javulni fog, higgyen benne, most csak a rosszat látja, hogy "fázik" a szeme, alá fúj a szél, csúnya, stb.stb. Este megyünk csak a dokihoz, holnap jelentem, hogy mi volt.

A doki amúgy szerintem nem rossz, mert engem már műtött, és nagyon meg voltam/voltunk vele elégedve. Ehhez képest most anyám teljesen padlón van, és így én meg a padló alatt.

2704. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 2702. - Ancsa113)
2011. nov. 23. 09:37

Mivel a bal szemhéjat 3szor is újra kellett varrni, így azt a közeget jobban megviselte a beavatkozás, sztem talán furcsa is volna, ha ugyanúgy gyógyulna.

Sztem azért látod a pillák tövét, mert annyira meg van duzzadva az a terület, de amint alábbhagy a duzzanat az eltérések sem lesznek láthatóak! Biztos vagyok benne, hogy nem fog így maradni!

Kíváncsian várom mit mond a doki!

A kiléte titok?:)

2703. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 2697. - 4e26ebc823)
2011. nov. 23. 09:32
Tényleg hamarabb eljön, mint hinnéd, és furcsa is lesz visszagondolni majd a várakozásra, olyan evidensnek tűnik majd, hogy már megszépültél!
2702. Ancsa113 (válaszként erre: 2691. - Vajdai)
2011. nov. 23. 09:30

Sziasztok!


Köszönöm szépen a biztató szavakat, és a képet! :) A jobb szeme mintha javulna, ott nem lesz talán semmi gond, de a bal, amit háromszor varrtak elég csúnya. A baj szerintem az, hogy mivel nagyon vérzett nem csak sima tovafutó varrattal lett (vagy mi is a neve)összesimítva, hanem régi hagyományos bogózással három helyen, és nekem úgy tűnik, hogy amiatt, pont a szeme közepén lett felhúzva a szemhéj a pillák tövénél fogva. Szerintem ezért fordulnak felfelé a pillái, illetve a pillák töve ezért látszik szemből. Hát, remélem ez is elmúlik az ödémával együtt,mert így elég rosszul néz ki. Lehet, hogy így marad? :(

2701. Zsuzska8
2011. nov. 23. 09:06

Sziasztok!

Régóta olvasgatom a fórumot mert én is szeretnék majd műtétet de még nem vettem rá magam. Most olvasgatom a tanácsokat, élményeket. A kuponvilágban most 50% KEDVEZMÉNY VAN FELSŐSZEMHÉJPLASZTIKÁRA. Virányos klinikán, van valakinek ott tapasztalata? Mondjuk beleugrani nem akarok de hátha másnak is segítek ezzel.

Köszi!

2700. hexilein72 (válaszként erre: 2692. - Vajdai)
2011. nov. 23. 08:22
Ildi, szuper lett a szemed, en nem latok semmilyen gyürödest!! Meg elmaszatolodott festeket sem :-D
2699. hexilein72 (válaszként erre: 2687. - Ancsa113)
2011. nov. 23. 08:18

Ancsa, a magas vernyomas miatt is lehet verzekenyebb... Remeljük a legjobbakat!

Egyebkent nalam sem kert labort a doki... Azert viszek neki, epp oktober elejen csinaltattam egyet egy masik temahoz.

2698. vajdai (válaszként erre: 2697. - 4e26ebc823)
2011. nov. 22. 19:52
Eljön annak is az ideje ,előbb mint gondolnád:))
2011. nov. 22. 19:48
Bárcsak már én lennék 7 hetes:)))
2696. vajdai (válaszként erre: 2695. - 4e26ebc823)
2011. nov. 22. 19:24
Teljesen eltűntek. Amit látsz a szemem sarkában az ott a vágás helye. Ha végighúzom rajta az újaim ott még érezni a csomócskát. Most már türelemmel várom ,hogy az is elmúljon. De eljön annak is az ideje:))
2695. 4e26ebc823 (válaszként erre: 2694. - Vajdai)
2011. nov. 22. 19:19
Jól látom, hogy a gyűrődéseid is eltűntek a sarokból? Pedig amiatt aggódtál picit.)) Igazad van, türelemmel kell lenni.... persze mindenki a csodát várja már varratszedéskor, de itt is várni kell rá egy keveset....
2694. vajdai (válaszként erre: 2693. - 5e1c4ed8ef)
2011. nov. 22. 18:56

Köszönöm. Majd holnap teszek fel normális fotót.

Egyébként egyik fotón sincs semmi alapozó vagy festék. Ez a valós!!

És azt mondta a doki ,hogy még csak a felénél tartok. Ráadásul jó náthás is vagyok ,úgyhogy ez is ront az összképen.

2693. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 2692. - Vajdai)
2011. nov. 22. 18:43
Hűha, milyen szépen "kisimultál", gyönyörű lett a szemed!
2692. vajdai (válaszként erre: 2688. - Ancsa113)
2011. nov. 22. 17:56

Annyit még ,hogy ez a fotó tényleg villám. Törölni fogom,mert annyira rendezetlen. A szemhéjfesték elkenődve stb...

Csak azért ,hogy lást ,hogy tényleg gyógyulni fognak a hurkák és tudjatok hasonlítani.

2691. vajdai (válaszként erre: 2688. - Ancsa113)
2011. nov. 22. 17:52

Szia !

Ne nyugtalankodj ,minden rendben lesz.

Tettem fel egy gyors képet neked ,hogy lásd milyen lett a szemem 7 hetesen és nézd meg milyen gyűrődött volt. Tele volt hurkával a szemem sarka ,sőt még mindig van egy kicsi.Masszírozgatom esténként egy picit.

Én is ott teljesen kétségbe voltam esve annak ellenére ,hogy tudtam ,hogy meg fog javulni,mert a doki mondta.

Én egy csomó doki oldalán olvastam ,hogy átmenetileg lehet szemhéjcsukódási problémák és mindent amit te leírtál. Az ödéma az oka. Nem adtak rá neki gyógyszert? Én egyből elkezdtem szedni. (Detralex)

Én egyazon dokinál voltam alsón felsőn. Nálam a felsőhöz nem kért semmit ,de az alsóhoz teljes vérképet házi orvostól igazolást. Az alsó sokkal komplikáltabb.

Minden nap javulni fog anyukád. Jegeljétek minden nap. Nekem még egy hosszabb nap után most is egy kissé gyulladt. Tegnap is jegeltem pár percig. Ruhazsepibe csomagoljátok be a jégzselét vagy ép mi van otthon.

Lelkiismeret furdalásod meg főképp ne legyen ,mert csodálatos lány lehetsz.

Remélem tudtam segíteni:))

2011. nov. 22. 14:52
Érdekes, látjátok ezt is orvosa válogatja.. anno nem kellett nekem sem semmilyen vizsgálat, még azt sem kérdezték meg, hogy vérzékeny vagyok-e? A mostani orvosomnál ez alap.... EKG, teljes labor...enélkül senkit nem operál, szerencsére nálam mindegyik rendben volt...
2689. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 2687. - Ancsa113)
2011. nov. 22. 14:49

Persze, hogy kíváncsiak vagyunk!:)


Nekem személyes tapasztalatom még nincs, de lassan 1 éve olvasom a lányokat, az ő leírásaik alapján írom, amit írok.

Hurkákról szinte mindenki beszámolt korábban, ami rendre el is tűnt, de majd remélem ők is jönnek és megnyugtatnak téged!


Tényleg különbözőek vagyunk. Millió egy beszámolót elolvastam már különböző műtétekről, és élményekről, és van aki szinte csak alig észrevehetően lilul be egy kicsit, viszont van, aki szinte a felismerhetetlenségig bedagad, és "színeződik", sajnos ez kiszámíthatatlan, aggodalomra semmi ok, főleg ha holnap a doki is megnyugtat!!

A doki nevét megtudhatjuk?

A lézeres szemműtét az tényleg teljesen más ügy, mindenképpen nagyon körültekintően válaszd meg az orvosodat, érdemes páciensek referenciái alapján keresni, biztosan van ezzel kapcsolatban is fórum a neten!Sok sikert!

2688. Ancsa113 (válaszként erre: 2684. - Hexilein72)
2011. nov. 22. 14:39
Nem mondtam, de csak felső volt.
2687. Ancsa113 (válaszként erre: 2686. - 5e1c4ed8ef)
2011. nov. 22. 14:37

Köszi, igen, látom, hogy alakul, csak a Ti képetek alapján a szemetek már műtét után olyan szép :) Nálunk a műtét után volt a legborzalmasabb, mint a boxolóknak, ki sem tudta nyitni a szemét. Labor az nem volt....és igen, mondjuk nem vérzékeny, de nagyon vérzik akárhol vágják meg. 55 éves, és igen, magas a vérnyomása. A varratokat már kiszedték vasárnap, a ragasztó csík is lejött már. Nektek is hurkás volt a seb mellett? Meg a szemöldök alatti rész?

Hát, nem tudom, lézeres szemműtétre mennék decemberben én magam, de elillant minden bátorságom, persze tudom, az más tészta. Köszi a bátorítást, szerdán, vagyis holnap megyünk kontrollra, majd jelentkezek, ha kiváncsiak vagytok.

2686. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 2683. - Ancsa113)
2011. nov. 22. 13:09

Szia!

Sztem sem szabad elkeseredni, hiszen még csak 1 hetes édesanyád szeme.

Szinte mindenki máshogy reagál ugyanarra a beavatkozásra, és a kor is nagyon sokat számít, sokkal lassabb a gyógyulás, ha valaki egy kicsit idősebb, nem beszélve az egyéni hajlamokról...

Lehetséges, hogy a szemhéj "kifordulása" csupán a puffadásnak, ödémának köszönhető, a szemhéj nem tud emiatt kényelmesen ráfeküdni a szemgolyóra, és úgy tűnik mintha kifordulna.

Ha a varratokat még nem szedték ki, és a tapaszok is fent vannak, az még inkább ront a látványon, és megfélemlítheti a szemlélődőt!


Az orvossal beszéltetek már?


Nagyon drukkolok érte, sztem nem lesz itt semmi gond, sokan vannak nagyon elkeseredve közvetlenül a műtét után, ami rövid időn belül elégedettségben szokott végződni, remélem most is így lesz!

2011. nov. 22. 12:42
Szemhéj kifordulás csak az alsónál szokott előfordulni nem? Még azért korai elkeseredni, nagyon friss még a műtét.... lehet, hogy neki lassabban gyógyul a heg. Esetleg vérzékenyebb is kicsit....mondjuk többek között emiatt kérik a labort előtte, hogy szűrjék az esetleges komplikációkat... Reméljük nem lesz baj:)
2684. hexilein72 (válaszként erre: 2683. - Ancsa113)
2011. nov. 22. 12:33

Persze drukkolunk ezerrel, meg nem biztos, hogy nem jön rendbe, lehet, hogy teljesen regeneraloja magat a szervezet!!

Also vagy felsö szemhejmütet volt? Anyukad hany eves, ha kerdezhetem? Nem lehet, hogy a vernyomasa magas es amiatt verzett be? Persze most mar kesö banat, csak drukkolni lehet, hogy szepen meggyogyuljon! En szoritok, megy a poz, energia!!

2683. Ancsa113 (válaszként erre: 2682. - Borzoska3)
2011. nov. 22. 09:10
Helló! Most csatlakoztam, mert nagyon el vagyok keseredve. Anyukám egy hete volt szemhéjplasztikán, és nem úgy sikerült, mint vártuk...nagyon bevérzett, még most is dagadt, püffedt, az egyik szemén a szemhéja olyan, mintha picit ki lenne fordulva. Úgy tűnik ezen a szemén a vágás sem olyan, mint a másikon. A bevérzés annyira volt súlyos, hogy még a műtőasztalon újra varrták háromszor...:( csak reménykedem, hogy javulni fog, mert lelkiismeret-furdalásom van, hiszen én biztattam, hogy ez egy egyszerű műtét, és sokat javít a tekintetén, bátran vállalja be. Ehhez képest egy hete nem alszom, csak magamat marom. Lécci drukkoljatok!
2682. Borzoska3 (válaszként erre: 2678. - Bernike19)
2011. nov. 21. 20:23

igen, és ez talán még fontosabb is, jobb még a kedvem is.

Állandó programom lett pénteken meló után(vagy szombat reggel) a kozmetikus, és a harmadik kezelés után tényleg úgy tűnik, hogy használ. Az IPL csak egy picit szurkál és meleg amikor villan - de nem fájdalmas, nem égett meg a bőröm - szerencsére. A kozmetikustól hallottam, hogy olívaolajat kell elkeverni tengeri sóval és ezzel ledörzsölni a kézfejet. Ezt már 2 hete csinálom esténként és abszolut használ !

Szóval nagyon lelkes vagyok :)

2681. 4e26ebc823 (válaszként erre: 2674. - Tanti59)
2011. nov. 20. 09:54
Tanti miért? A szemhéj csüngés az nem bőrfelesleg? Ha nem az, hanem szembetegség, akkor még az a kérdés, hogy a fiatalember önmagát diagnosztozálta-e vagy orvos mondta neki, hogy ez a baja.... az első esetben lehet, hogy csak megereszkedett szemhéj...
2680. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 2677. - Borzoska3)
2011. nov. 19. 20:00
Örülök a javulásnak, remélem elégedett lehetsz a végeredménnyel!
2679. vajdai (válaszként erre: 2677. - Borzoska3)
2011. nov. 19. 18:14

Megmutattam előbb a fiam barátnőjének a képed ,hát az is azt mondta -10 év.

Részletes beszámolód várom a fejleményekről!!!

2678. Bernike19
2011. nov. 19. 11:06
Gratulálok Borzoska3!Nagyszerű amit műveltél magaddal,és gondolom nem csak a külsőd fiatalodott meg ,hanem a belsőd is "új életre kélt".Az IPL-es kezelést nekem 3 évvel ezelőtt orvos csinálta kórházi modern gépel(arc fiatalítás,májfolt eltávolítás,hajszálerek,és szem,száj ráncok kezelése)Az egy kicsit fájt,de kibírható volt .3-szor csinálták,téli hónapokban.Az eredmény a májfoltoknál nagyon szépen mutatkozott és egy kicsit felfrissítette az arcbőröm.Nekem jó volt,de az nem kozmetikai géppel végezték,erről nincs tapasztalatom.További szépülés:-) !!!!
2677. Borzoska3
2011. nov. 18. 18:29

Ma voltam harmadszor a kozmetikusnál, csiszolta a bőröm és folytatjuk az IPL kezelést is. Szépen javul a bőröm, láthatóan szebb az arcszínem. Nagyon remélem, hogy beválik :)

És ami a lényeg: most vagyok 3 hónapos az alsóval és már egyáltalán nem látszik a vágás !


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook