Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szellemek a házban fórum

Szellemek a házban (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
2009. márc. 27. 12:35
de szerintem nincs is vödör fent a padláson :) mit lehet tenni ellene?
205. c42aaaac41 (válaszként erre: 204. - Nosferina)
2009. márc. 27. 12:06
Á!Ha gonosz lenne,akkor azt éreznétek!Meg akkor nemcsak a vödröt hajigálná.Egyszerűen,most több az energia a házban és ezért tud hallhatóan rendetlenkedni.Valószínűleg valami jó indulatú emberke volt,aki most rakoncátlankodik egy kicsit.Ritkán bántanak a szellemek,szerencsére.Nagy részük ártalmatlan!
2009. márc. 27. 11:49

ki lehet vajon? A szándékai gonoszak ?

Miért nem félek tőle?

203. c42aaaac41 (válaszként erre: 202. - Nosferina)
2009. márc. 27. 11:42
Sok a feszültség a házban!A szellemvilág a feszültségből,meg a nagy mértékű szeretetből táplálkozik.ezt nem is tudom hol olvastam nem is olyan régen.Azért jelent meg hallhatóan is.Oda vonzottátok.Reméljük,ha eladtátok,akkor megbékél és elmegy!
2009. márc. 27. 11:09

válófélben vagyunk a férjemmel :( nagyon sok a vita,áruljuk a házat.

Egyébként a helyzet romlott, most már nappal is hallani!Ugyanaz a hang,mindig ugyanúgy esik le az a vödör és egymás után!

201. c42aaaac41 (válaszként erre: 200. - Nosferina)
2009. márc. 27. 10:45
Valaki a régmúltból rakoncátlankodik!:D Fel akarja hívni magára a figyelmet!Biztos közeleg valami évforduló,vagy nem volt mostanában nagyobb szeretetroham vagy pont fordítva,valami nagy veszekedés ?
2009. márc. 27. 10:00

Kertes,családi házban lakunk kb 1 éve.

A ház 3 szintes a padlással együtt.

A padlást nem használjuk,csak külső bejárata van.

Minden este hallottam,hogy egy vödör leesik-valahol fenntről jött a hang- felmentem az emeletre,hallottam,ahogy ismét leesik az a vödör,de nem láttam,mert rájöttem,a padlásról hallom a hangot!

Először azt hittem,van egy vödör a padláson egy egérrel vagy patkánnyal az borogatja :) gondoltam kit érdekel?! Én fel nem megyek oda!

Csak aztán azt vettem észre,hogy minden este ugyanaz a szitu,állandóan leesik az a vödör,de mindig ugyanúgy! Ugyanaz a hang! Egymás után többször is.

Nem féltem, valahogy nem volt félelmetes a dolog, ezért nem is foglalkoztam vele egészen addig,amíg a férjem szólt, aki egyébként nem hisz az ilyesmikben :) hogy hallottam e mostanság egy vödör leesik a padláson.

Mondtam neki,hogy igen, erre nagyon megijedt,azóta sem akar beszélni a dologról :D

Úgy hogy a helyzet változatlan- továbbra is minden este ugyanaz történik!

Tudnátok segíteni nekem,hogy mi lehet ez?

199. c42aaaac41 (válaszként erre: 197. - Juca78)
2009. márc. 21. 15:22
Sok szellem nem fizikailag bánt,hanem inkább elüldöz,és ehhez bevet minden eszközt.Egyébként lehet érezni nagyon,hogy milyen az aki még plusszban jelen van.Pl nálunk tök nyugis a szellem és baromi jó a kisugárzása a lakásnak.De meséltek már durva dolgokat a lakótársaim...
198. Kitti79
2009. márc. 21. 15:07

Sziasztok!

Elmesélném a legfrissebb sztorimat..

Egyik nap vígan msn-eztem egyik barátnőmmel..és fejhallgatóval hallgattam a zenét..

Nos..egyszer csak éreztem egy huzatot...olyan volt mintha kinyitották volna az ajtót..mert közvetlen mellettem van(az ajtó xp)..de nem jött be senki..okéé gondoltam beképzeltem..bejött anyukám és mondta hogy milyen jó meleg van nálam..

aztán pár perccel később iszonyatosan olyan érzésem volt mintha valaki lett volna még a szobámba..sokszor éreztem már ilyet...de ez volt a legerősebb..görcsben volt a gyomrom..:S

egyfolytába forgolódtam..de nem volt rajtam kívül senki..legalábbis nem láttam..aztán bejött apukám és mondta hogy milyen jégverem van a szobámba..pedig a konvektor négyesen volt..Oo

nagyon megijedtem..de aztán egy idő után elmúlt ez a "nem vagyok egyedül érzés"


eléggé egyértelmű hogy szellem volt..és tuti nem képzeltem be.

de csak hetekkel később meséltem el anyumnak, és ő azt mondta hogy beképzeltem..-.-

azt azért megjegyezném hogy temető előtt lakom..x/

197. Juca78
2009. márc. 19. 22:05

Bántani...

én lelkileg szoktam kikészülni.

Volt már olyan, akit bántottak??

196. impely
2009. márc. 19. 20:19

Sziasztok!


Velem is sokszor törtentek mar megmagyarazhatatlan, es hatborzongato dolgok. Nyolc eves voltam, amikor elöször volt ilyen. Elmentünk a legjobb baratnömmel az egyik osztalytarsunkhoz, es felmentünk a padlasra jattszani. Az anyukaja nam tudta, hogy ott vagyunk

mert nem engedte, hogy ott jattszunk, nem tudtuk, hogy miert. Az a lenyeg,hogy szinte azonnal rosszul lettem, ahogy betettem oda a labam. Rettenetesen feltem, es ugy ereztem, hogy menekülnöm kell onnan. Aztan elkezdetem fulladni, nem kaptam levegöt, es mikor kivittek onnan, azonnal jobban lettem. Kiderült, hogy az osztalytarsnöm apukaja ott akasztotta fel magat, valoszinüleg ezt erezhettem, mert a baratnöimnek semmi baja nem volt. Azota haromszor volt meg ilyen megerzesem, es nagyon sokszor almodtm olyat, ami aztan par nap mulva meg is törtent. Halalesetet, es balesetet is megalmodtam mar, es latni ugyan soha nem lattam szellemeket, de a jelenletüket többször is ereztem.Nem mondom, ogy nem feltem, de soha nem ereztem, hogy bantani akarnanak, azt az esetet kiveve nyolc eves koromban.

195. Juca78 (válaszként erre: 191. - Erika25)
2009. márc. 19. 19:24

Én is szoktam számomra ismeretlen helyekről álmodni, és elég gyakran visszatérek oda.

Jó lenne tudni léteztek-e, és hogy hol.

194. c42aaaac41 (válaszként erre: 187. - Gabor87)
2009. márc. 19. 15:25
Az ember úgy születik,hogy fogékony ezekre a dolgokra.Csak sajnos idővel elnyomjuk a tudást magunkban.Én a helyedben fejleszteném ezt a tudást, és nem félnék tőle!Azt kell megértened,hogy nem akarnak bántani,csak nem tudnak átlépni.
2009. márc. 19. 15:21
Rengeteg irodalom foglakozik a jó és ártó szellemekkel.Szerencsére a jó szellemek vannak többségben.Nekünk is van az albérletünkben.Érezhető a jelenléte.Vigyáz ránk!Néha csinál érdekes dolgokat,de mivel mi hiszünk a túlvilában így annyira nem vesszük fel.Talán azért,mert tényleg vigyázó szellem Ő!Akivel laktam ,ő találkozott ártó szellemmel.Nem sokáig bírta azon a helyen...
192. tücsimücsi (válaszként erre: 187. - Gabor87)
2009. márc. 19. 13:16
Nagyon őszinte az írásod, maximálisan hiszek neked. Nincs neked semmi bajod, csak fogékonyabb vagy a másvilág dolgaira.
191. Erika25 (válaszként erre: 189. - Juca78)
2009. márc. 19. 13:12

Ez is milyen furcsa...

Én álmomban egy kis tengerparti városkában szoktam járkálni. Már egész jól ismerem, sőt van egy nagy ház is, amiben már többször voltam álmomban, de az életben nem ismerek ilyen várost. Ez is olyan furcsa nekem... lehet h. előző életemben laktam ott?!

190. 274c9996b8 (válaszként erre: 187. - Gabor87)
2009. márc. 19. 10:43
Van 1-nagyon jo termesztes gyogyito Magyarorszagon ! A neve **ef (ingyen gyogyit.)Az idöben is visszatud vezetni , es ami a jo nem hipnozis utjan.Elkepzelhetö hogy , ez az ember tudna segiteni rajtad es valaszt kapnal arra hogy , mi miert törtenik,törtent körulötted !

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
189. Juca78
2009. márc. 18. 21:34

Házhoz nincs köze, de valami furi történt.

2 nap egymás után álmodtam 1 fiúról. Még sosem láttam, nem tudom ki lehet az.

Viszont tegnap láttam valakit aki nagyon hasonlított rá. Nem Ő volt, de éreztem, hogy róla álmodtam.

Egymással szemben mentünk át a járdán, csak pár pillanat volt az egész. Majd amikor átértem, és visszanáztem, a fiú eltűnt. Semmi nem volt a közelben, ahol befordult volna. Álltam döbbenten, hátha takarásban van, de nem volt sehol.

188. 6ebf587766 (válaszként erre: 187. - Gabor87)
2009. márc. 14. 09:56
Huh,felmetes emiket le irtal de nem vagy bolond,sem orult es nincs veled semmi gond.Erzekeled a szellemeket.En nagyon is hiszek a szellemekben.
187. gabor87
2009. márc. 14. 00:47

Én egy 21 éves Főiskolás srác vagyok. Másfél éve költöztem be a VII. kerületi albérletembe. A ház nagyon lepukkant és nagyon félelmetes... Golyó nyomok a falban. Mióta itt lakom furcsa dolgok történek. Mikor ide költöztem novemberben már hideg volt az ablakok bepárásodtak. Négyen laktunk... Mikor reggel felkeltünk arra lettünk figyelmesek mikor a függönyöket elhúztunk, hogy mind a 4 szobai ablak meg van számozva. I. II. III. IV. Mind a két szoba 4 ablakán volt két szám. I.I.- II. II.- III. III.- IV IV. Pont ennyien laktunk nagyon meg voltunk ijedve. Előtte már figyelmesek lettünk arra, hogy éjszakánként hangokat hallunk a padlásról. Lépteket. Zörejt és hangokat a konyhából. Nem mertünk éjszakánként egyedül maradni, mert mindenki azt érezte, ha egyedül volt, hogy valójában cseppet sincs egyedül. Mindenkivel történtek érdekes dolgok. Nekem a legmegrázóbb az volt mikor egyedül voltam itthon. Hallottam, hogy valaki haza jön és kizárja az ajtót és beszélget a konyhában… Megörültem, hogy lakótársam haza jött és nem leszek végre egyedül. Kimentem hát, hogy köszönjek neki, mert nem tudtam elaludni a zajoktól. Bevallóm kissé féltem. Kimentem az előszobába láttam, hogy ég a villany a fürdőszoba ajtó pedig csuka azt hittem ott van. Feltettem egy teát és nyugodtan megcsináltam furcsálltam, hogy nem jön ki senki a fürdőszobából. Bekopogtam, de nem jött válasz így benyitottam és sötétség volt nem volt bent senki… Hideg futott át rajtam. Megijedtem... Megnéztem a bejárati ajtót, hogy nyitva van e hiszen hallottam, hogy bejött valaki és beszélt. Gondoltam lehet kiment dohányozni a teraszra, de az ajtó be volt zárva. Kezdtem még jobban félni… Nyugtattam magam, hogy semmi baj… becsuktam az előszoba ajtót és a szoba ajtót és az ajtók kinyíltak mögöttem. Mint ha valaki utánam eredt volna. Befeküdtem az ágyamba felhívtam édesanyám, hogy halljam a hangját nagy szamár lettemre… A másik mobil telefonomon pedig felhívtam a lakótársaim, hogy itthon voltak e véletlen. Nem ,nem volt itthon senki és még fel sem szaladt és nem rohant el hírtelen. Édesanyámnak remegő hangon meséltem mi történt mondtam neki, hogy anyu ugye nem vagyok bolond… Mondtam neki, hogy meséljen valamit terelje el a gondolataimat erről. Hiszen velem már történt megrázóbb eset is és félek, hogy nem vagyok épp elméjű… 2 éve történhetett otthon laktam még vidéken. Egész este forgolódtam nem tudtam aludni. Befordultam a fal felé, majd hideget éreztem a hátamnál. Majd mozgolódást éreztem, az ágyam ide oda mozgott ritmikusasan. Mintha nem egy ember lett volna az ágyon hanem kettő.. nagyon megijedtem, szólni sem tudtam ordítani sem… mozdulni is képtelen voltam ez több percen keresztül volt… Halál félelmem támadt és nagyon féltem… Hideg lett a szobában nagyon hideg a végtagjaimban mintha bele fagyott volna a vér. Nem tudom, hogy volt leki erőm, de hírtelen felpattantam az ágyból és átrohantam édesanyám szobájába és felráztam. Édesanyám nagyon megijedt… Hulla sápadt voltam és lila volt a szám, remegtem és fáztam… és potyogtak a könnyeim… Elmeséltem neki mi történt és megcsukló hangon kérdeztem tőle… „Anyu ugye nem vagyok beteg, anyu ugye nem örültem meg?” Mondta, hogy mennyünk át a szobába. Beléptünk és nagyon hideg volt.. ahogy felkapcsoltuk a villanyt a függöny megmozdult a szoba túlsó végében. Édesanyám hozott egy fehér gyertyát és mondta gyújtsam meg… Majd hozott egy kis szentelt vizet amit még a Vatikánból hozott emléknek és fellocsolta vele az ágyam. Azóta nem is volt otthon ilyesmi. De aznap mellette aludtam. Mikor kisebb voltam és a temetőben voltunk akkor gyertyák hunytak el és gyúlódtak meg újra . Szélcsendben pedig a virágok kezdtek el mozogni a vázákban és nem úgy ahogy a szél fújja őket. Én képzelem be ezeket magamnak vagy pedig velem van a baj.

Azt elfelejtettem mondani, hogy a másfél év alatt már a 10. ember lakik ebben az albérletben senki sem bírta tovább pár hónapnál tovább. Pedig a lakás szép és felújított, csak én vagyok itt már másfél éve. De akik nem hittek a szellemekben és itt laktak azok is számoltak be fura dolgokról és fura érzésekről.

186. Juca78 (válaszként erre: 184. - Erika25)
2009. márc. 9. 20:18

Ez meg nekem új,

de nem kizárt, hogy van összefüggés.

185. Erika25 (válaszként erre: 182. - 15defe00af)
2009. márc. 9. 19:39
Hát igen, ez is érdekes...
184. Erika25 (válaszként erre: 180. - Juca78)
2009. márc. 9. 19:38
Tényleg? Ezt még nem is hallottam... Azt viszont igen, hogy van olyan ország, ahol a halál után 40 nappal ismét összejönnek imádkozni az elhunytért. Ez legalább akkora esemény, mint maga a temetés. Lehet, hogy a két dolog összefügg...
183. Juca78
2009. márc. 9. 17:49
Félelmetes..
2009. márc. 9. 16:43
Furcsa dolgot vettem észre tegnap este, és a fiam azt mondja, hogy ez már többször is megtörtént. Van a szobájában egy nagyon régi falióra. Még a nagyszüleim kapták nászajándékba. A rugója évekkel ezelőtt elszakadt, és nem csináltattuk meg. Nagyapám nagyon szerette, mindig Ő húzta fel. Tegnap este ki volt nyílva az ajtaja. Ami azért furcsa, mert egy kis akasztó van rajta. A fiam azt mondja, hogy Ő mindig gondosan beakasztja, így számára is érthetetlen, hogy mitől nyílik ki. Nem egy kicsit, hanem teljesen. Hát nem fura?
181. Juca78
2009. márc. 9. 16:41

Mit gondoltok az ilyen képekről, vidikről?

Ez elég valósághű.

[link]

180. Juca78
2009. márc. 9. 16:38
Azt mondják 40 napig köztünk maradnak, csak utánna mennek el.
179. Csigusz 79 (válaszként erre: 178. - Erika25)
2009. márc. 9. 16:36
Lehet,első időkben gyakran történnek dolgok.
178. Erika25 (válaszként erre: 177. - Csigusz 79)
2009. márc. 9. 16:35
Köszönöm! Lehet búcsúzott... :(
177. Csigusz 79 (válaszként erre: 176. - Erika25)
2009. márc. 9. 15:13
Részvétem :( lehet ő volt.
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook