Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szellemek a házban fórum

Szellemek a házban (beszélgetős fórum)


176. Erika25 (válaszként erre: 175. - Csigusz 79)
2009. márc. 9. 14:57

Furcsa...

Mostanában én is kezdem hinni hogy vannak szellemek vagy angyalok, vagy nem is tudom mik, de én is érzékelek dolgokat. Régebben is, csak valahogy most állt össze a kép. Ezentúl nyitottabb leszek az ilyesmire. Pl. mióta meghalt az apukám, egy hónapja kb. néha érzek ilyen furcsa hidegrázást, de nem olyat, mint amikor fázik az ember. Eleinte nem tudtam mire vélni, lehet, hogy az ő szelleme volt a közelemben... Már meg is szűnt...

175. Csigusz 79 (válaszként erre: 172. - Erika25)
2009. márc. 9. 14:45

Uhh....nem semmi :-O

Nekem épp tegnap volt ilyen story,2.emeleten lakom,hivnám a liftet erre pont mikor nyomnám a gombot akkor elindul a harmadikról le a földszintre és ott kinyilt az ajtó,na de a kutya nem volt a lépcsőházban és ez éjjel volt itt ilyenkor mindenki alszik már,hát meglepődtem.

174. Erika25 (válaszként erre: 173. - 6ebf587766)
2009. márc. 9. 14:43
Igen, eleinte az volt, de aztán megszoktuk... :) Tartott vagy egy hétig, aztán még néha csipogott, aztán elmaradt. Lehet, hogy valaki (egy szellem?!) akart valamit, de akkor még erre nem gondoltam.Meg kellett volna kérdeznem, hogy mit akar, meg kellett volna próbálni kommunikálni vele... De, azóta már el is költöztünk.
173. 6ebf587766 (válaszként erre: 172. - Erika25)
2009. márc. 9. 14:39
ez félelmetes..
172. Erika25
2009. márc. 9. 14:38

Sziasztok!

Megmagyarázhatatlan dolog velem is történt évekkel ezelőtt.

Volt egy fütyülős kulcstartónk (tudjátok, ami visszafütyül, ha te fütyülsz neki)amelyik egy ideig mindig megszólalt éjjel kettőkor. És ami a legfurább a dologban, hogy NEM VOLT BENNE ELEM... :O Volt úgy, hogy felébredtem kicsit hamarabb és odaültem elé, vártam a két órát. És rendben elkezdett fütyülni... nem akartam hinni a fülemnek. Hogy fütyült elem nélkül?!

171. Juca78 (válaszként erre: 170. - Erixa666)
2009. márc. 9. 14:01

Nem vagy hülye.

Én is tapasztalok megmagyarázhatatlan dolgokat.

Pl. mostanában elég gyakran előfordul, hogy a férjem le szokta tenni a táskáját fektetve a cipősszekrényre, majd órákkal később magától leesik.

Tegnap is rámszólt mit csinálunk vele, de a kisfiammal mindketten benn voltunk a szobába.

Kb 2 hete éjjel felijedtem erre.

2009. márc. 8. 13:37

Sziasztok. Én nem vagyok se okos, se buta, de vannak olyan dolgok, amelyekre nincs magyarázat.

10 éve lakom a jelenlegi lakásomban. Tegnap regisztráltam magam itt, mert megint történt a lakásban olyan dolog, amelyre nincs magyarázat. Elég sokadik eset. 10 év alatt kb. 10 - 15 alkalom. Tegnapi példa:

Kinyitottam a bejárati ajtót, melyet a húzat azonnal becsapott. Újra ki akartam nyitni, de kulcsra volt zárva. Ha valaki azt mondja, hogy a zárt magától nem csak becsapódott, de el is fordult, akkor feladom. Hülye vagyok. Szerintem van itt más is a családomon kívűl, és nem csak én találkozom velük.

Üdv. Erika

169. Juca78
2009. márc. 6. 13:32

Lehet nem ide tartozik, de lenne 1 kérdésem, aki tud segítsen.

Mostanában a kisfiamról olyan képeket csinálok, amin 1 nagy, vagy több kissebb gömb van.

Mi lehet ez?

Olvastam valamilyen energiagömbökről, de nem tudom elhigyjem-e.

168. niki0077 (válaszként erre: 144. - 3aeb86a367)
2009. febr. 25. 22:48
hát sztem ezek csak maguktol jönnek. Hallottam olyat is h ezt meg lehet tanulni de vannak emberek akik erre születnek/vagy tehetségük van hozzá vagy olyan is van aki csak ért hozzá és le vágja, hogy mi van de olyan is van amikor egy ember csak egy szellem energiáját érzékeli:D:S hát szerintem ha utána jársz akkor bele is tanulhatsz.:)
2009. febr. 25. 22:35
mostanában tiszta furi érzésem van. Régen csak azt érzékeltem (már ha tényleg az volt) ha valaki szellem vagy vmi ott volt mellettem és ha vki nézett, de most olyan érzésem van mintha vki rám gondolna de csak akkor ha egy fiúra gondolok. Mi lehet ez? ez nem ide tartozik de jolenne ha vki tudna erre magyarázatott adni:S
166. Csigusz 79 (válaszként erre: 165. - Csigusz 79)
2009. febr. 25. 22:27
Na ezt nem jó topicba írtam :)
2009. febr. 25. 22:26
Na megjöttem,már egyszer láttam ezt a filmet,de igen,lehet éjjel összepisilemmagam majd :)
2009. febr. 25. 22:24
hát igen szó szerint gondoltam de lehet, hogy ez a közeli barátod az aki ott van veled. lehet, hogy ő még akart volna tölled vmit, annak ellenére h nem tartottátok a kapcsolatot.
163. Juca78
2009. febr. 13. 20:39

Ja szerintem még fontos, hogy elköltöztek akkor már nem tartottuk a kapcsolatot, és baleset évekkel később történt.

A halál közeli élménynél is írtam róla.

162. Juca78 (válaszként erre: 161. - Niki0077)
2009. febr. 13. 20:29

Nem zuhant le?? Ezt most szó szerint érted??

Volt 1 fiú az első szerelmem aki autóbalesetben halt meg még 96-ban. A mai napig mély nyomot hagyott bennem. Nem jártunk, csak haverkodtunk, de kölcsönös vonzalom volt köztünk, sajnos semmi egyéb.

Pontosan mira gondolsz?

161. niki0077 (válaszként erre: 160. - Juca78)
2009. febr. 13. 18:03
én arra gondoltam h nem e volt olyan ősőd vagy rokonod vagy csak akár egy ismerősőd akivel van vmien közös emlék vagy csak egy nagyon vékony szál ami mélyen összeköt? és ha van egy ien az véletlen nem zuhant le amibe belehalt? erre gondoltam de lehet h nincs semmi alapja!:(
160. Juca78
2009. febr. 9. 18:31

Sziasztok a másik fórumra írtam valamit, és látom itt van kis élet gondoltam bemásolom:

Velem is történnek furi dolgok, nem tudom szellemek-e de kíváncsi vagok a véleményetekre. Gyakran volt, hogy bekapcsolt a rádió, előfordult, hogy 1 nap többször is, gyakran van, hogy a hajszárító leáll, és nem tudom újra bekapcsolni, a férjemnél viszont nem szokott ilyen lenni.

Egyik éjjel arra ijedtünk fel, hogy valami leesett a szekrényről, nagyon nagy hangja volt, mégsem találtuk meg, mi volt az.

Csoszogás a folyosón, apróbb zörgések. Megnéztem a kisfiamat, mélyen aludt, így Ő nem lehetett.

1x láttam az ágyam végén 1 sötét ember alakú árnyékot is, ami leült a fotelbe, és hintázott rajt. Azt sem értettem, hogy arra a fotelre szoktam letenni a ruháimat, reggelre mégsem volt rajt semmi.

Anyuéknál is vannak hasonló esetek, a húgommal sokszor beszélünk róla. A régi szobánkból egyik napról a másikra kiköltöztünk, gyakran volt ott rémálmunk. Ott is voltak a szekrényben zörgések, eltűntek tárgyak, stb.

Nem tudom mik ezek, de ha beszélek róluk, vagy jobban belegondolok, hogy létezhetnek, mindig érzem hogy nem vagyok egyedül, és ez félelmetes:(

159. Henci2 (válaszként erre: 146. - Baba0729)
2009. febr. 9. 17:29
ha hideget érzel, akkor átmennek rajtad, vagy közel vannak hozzád.
158. Henci2 (válaszként erre: 1. - Csupaszabo)
2009. febr. 9. 17:27
Aki meghal, annak a szelleme néha itt marad, mert van olyan ügye amit nem oldott még meg. nem kell félni tőlük, nem bántanak, viszont nagyon félelmetes a tudat, hogy ott vannak, tudom.. Hívni kell egy szakembert aki elküldi őket, nem tömlyénnel varázsigéket mormoló hülyékre gondoltam..
2009. jan. 9. 23:48
Tavaly egy hajnalban felriadtam, pár pillanatig nagy félelem fogott el. azt hittem csak rosszat álmodhattam, bár nem emllékeztem semmire. mindig megnézem az órát, amikor felkelek. 5.03 volt. Apukám délben hívott, hogy meghalt a nagymama. Az első kérdésem az volt, hogy mikor. 5kor.
2009. jan. 9. 23:39

Sziasztok! Hát velem is történt pár érdekes dolog.

Például 2 éve meghalt a nagybátyám rákban, akivel olyanok voltunk, mint a testvérek. Nem sokkal a halála évfordulója után vele álmodtam. Beszélt hozzám, és megfogta a bal karom. Abban a pillanatban felriadtam, mert úgy éreztem, mintha, valaki húzná a kezem, és erősen belemarkol a karomba. Ébren voltam, de teljesen éreztem, h valaki fogja a karom, az ujjakat is éreztem, ahogy fognak. Szerintem a nagybátyám volt.

155. Klimpírozi (válaszként erre: 152. - 405fb874de)
2008. dec. 19. 00:16

Kapj elő fehér gyertyákat, folyamatosan égetve szép csendben kérj meg minden olyan lelket akit magad körül érzel.. távozzon oda békével, ahol neki helye van.

Kérj meg energiával gyógyító reiki, prana gyógyítót, tisztogassa meg a lakásod!

154. 405fb874de (válaszként erre: 153. - Gyöngyszemü)
2008. dec. 18. 23:38
Én viszont félek. Egyedül élek a kislányommal...már egy éve. Lehet emiatt is a(z alaptalan) félelem.
153. gyöngyszemü (válaszként erre: 152. - 405fb874de)
2008. dec. 18. 23:31
Hugom állítja hogy érzi a jelenlétüket, én is szeretnék érzékeny lenni rá, nem félek, bár amikor megszületett a fiam, (15éve) éreztem fura megmagyarázhatatlan dolgokat. Aztán elmúlt, "elküldtem", a totyogós fiam néha mutatott egy hejre és mondogatta néni néni. Na az fura volt!
2008. dec. 18. 23:25
Húú, kicsit morbid ilyenkor ilyesmiről beszélni. Én full be tudok parázni. Az utóbbi időben nagyon érzékeny lettem és néha úgy vélem, hogy érzem, nem vagyok egyedül...aztán lehet, hogy csak képzelem...
151. Csigusz 79 (válaszként erre: 149. - Gyöngyszemü)
2008. dec. 18. 23:20
ok
150. 89b99f816e (válaszként erre: 146. - Baba0729)
2008. dec. 18. 23:13
Ez szomorú, sajnálom. Akkor nem halhatott meg régen, ha még a babáját várod, nem? Legalább valami megmaradt belőle..
149. gyöngyszemü (válaszként erre: 148. - Csigusz 79)
2008. dec. 18. 23:09
Megvan, majd megkeresem!
148. Csigusz 79 (válaszként erre: 147. - Gyöngyszemü)
2008. dec. 18. 23:05
Megvan még a kép?Nem tudnád felrakni?
147. gyöngyszemü (válaszként erre: 140. - Gyöngyöss)
2008. dec. 18. 23:02
Pár éve lefotóztak egy templom ajtajában, a képet megnézve melettem egy ködös alak vehető ki, Dehogy mi vagy ki lehet az azóta is rejtély! :-(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook