Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szellemek a házban fórum

Szellemek a házban (beszélgetős fórum)


86. 274c9996b8 (válaszként erre: 85. - X-zero)
2008. szept. 30. 19:23

Szorongatott helyzetben az emberi lelek sokmindenre kepes , csak azert hogy , enyhitest szerezzen maganak ! Hat igen enged meg magadnak a kikapcsolodast , ha mododban all utazz el valami kellemes , szep helyre jard a termeszetet es ne sajnald megcsodalni amit eszlelsz magad körul.

Nem hinnem hogy ,"gagyultal" pszichologusra sincs szugseged , szerintem..... DDD

Majd meglatod 1-2-honap utan , amikor mar kialszod a napi 8-oradat , szorakozol , megengedsz magadnak 1-2-kellemes orat naponta olyan dolgokkal amik örömet,kikapcsolodast jelentenek szamodra !

Amennyiben ezek utan is folytatodnanak a kulönös elmenyeid ? ! Akkor szerintem utanna kell jarnod a dolgoknak , talan tenyleg mediumi vagy egyebb kulönleges kepessegeid vannak szunnyado felben ??? Csak ki kell öket fejlesztened , de ennek erdekeben ismereteket kell szerezned a temaban. Megjegyzem nekem soha eletemben nem voltak szellem elmenyeim, de tudom hogy , elöfordul az efalyta adottsag.

85. X-zero
2008. szept. 30. 19:06
Solyom lehet abban valami amit mondasz. Mert már több mint egy éve folyamatosan vizsgázok és megállás nélkül tanulok napi 2-3 órát tudtam aludni. és ebbe még belepréseltem a szellem ügyet... Az hogy látom a szellemeket biztos mert ha azt mondom hogy nyisd ki az ajtót akkor mi nyitja ki? az álom az lehet hogy a vizsgák miatt volt:) de most ki fogom magam aludni. Mint már mondtam az előző post-omban ott is elaludtam ma kialszom magam holnap délig min. alszom és elmegyek pszihológushoz nem gágyultam e bele a munkába. mert azért tudjátok a Jogi egyetem a legnehezebb az egész törvénykönyv a jogok minden... Kialszom magam és ha holnap is látom a "kis barátaimat" akkor beülök a kocsimba és indulok:) Az h a stressz felélénkíti a fantáziám... hát mit ne mondjak szigorú volt a vizsgáztató de végülis lehet benne vmi:) nah megyek is aludni holnap ne legyek fáradt sziasztok
84. 274c9996b8 (válaszként erre: 83. - X-zero)
2008. szept. 30. 18:50

Hat ne haragudj , de ez meglehetössen zavaros ! ?

Annyit tudok hogy , semmifele "buvös!" iras , szimbolum vagy jel önmagaban semmifele hatalommal NEM rendelkezik ! Tehat nem fognak sem neked sem masnak megjelenni es remisztgetni semmifele formaban ! Könyvek sem fognak kinyilni , csak ugy maguktol !

Tovabbra is ugygondolom hogy , nagyon erzekeny vagy a temara es a sajat erdekedben jobb ha hanyagolod !

Termeszetessen fennall az az egyszeru teny hogy , sajat magad idezed elö ezeket az eszleleseket ? ! Talan nagyon megviseltek a vizsgaid , az allando stresszhelyzetek felelenkitettek a fantaziadat ?

Akarhogy is van en a helyedben elfoglalnam magamat olyan modon hogy , ezeknek a dolgoknak nem adnek eselyt a tovabbi zavargasokra körulöttem !

83. X-zero
2008. szept. 30. 17:23

Hm... ez igen...

A tárgyra térve: megláttam a fényt de nem tudtam belépni a fény a hősök terén jelent meg erre az egyik szelem figyelmeztetett. vittem magammal a könyvet hátha tudok majd vele valamit kezdeni

mikor sétáltam mindenki elsápadt nem tudom miért mikor odaértem megnéztem alaposan amint láttam a külső burkolat sima h2o (víz) a belső az vmi különleges anyag megpróbáltam a fejem bedugnio de ekkor "visszapattantam" és kinyílt a könyv -magától- és annál az oldalnál nyílt ki ahol ez volt írva "a médiumok..." ekkor megpróbáltam az ott lévő energiákat meggyőzni arról h én nem vagyok médium ekkor a gondolatomban olyan ment át mintha válaszoltak volna -De akkor honnan tudsz erről az egészről és honnan látod a fényt?

----------------------

Különös történet de az egész lényege hogy ezt csak álmodtam valójában nem mentem ki a hősök terére csak aludtam 1-et de még most sem tudom megfejteni ezt az álmot. Mi lehet a lényege? most a ti segítségeteket kérem... a szellemek nem tudnak segíteni...

2008. szept. 30. 16:54
nekem van egy nagyon furcsa történetem.Meghalt egy nagyon jó barátom,aki mindennap járt hozzánk.A halála után éreztem mindíg a jelenlétét,és gondolatban folyamatosan beszélt hozzám.Álmomban is megjelent,és egyszer felkeltem és azt mondta hogy neki mégegyszer megkell születnie,nem e vállalnám hogy megszüljem őt.Azt hittem hogy meghülyültem.Én gyorsan mondtam neki hogy én nem bírnám ezt megtenni,hogy azzal a tudattal neveljek egy gyereket hogy tudom ki volt ő az előző életébe,és mondtam neki hogy próbáld meg a közös barátnőnknél ezt a dolgot.Oké innentől kezdve nem zaklatott,és később kiderült hogy ez a közös barátnőnk terhes lett.Azóta már meg is szült.
81. X-zero
2008. szept. 30. 16:20

Köszöntsétek Schreiber Patrik Védőügyvédet :P lettettem az utolsó vizsgát és ezzel elvégeztem a jogi egyetemet:P


Solyom: Nem vagyok érzékeny. Ez az én életem a néhány barátban sokat gondoltam

Elolvastam a kérdéseket.


Walaki24: Konkrétan nem beszélgetek velük semmiről csak úgy néha néha ha unatkozom akkor kérdezem meg h hol éltek kivel stb...


anakitti: Semmitől nem függ idáig egy rokonom szellemével sem találkoztam


anakitti: Nem tudnak. az egyetlen módon "fizikálisan" úgy tudnak ártani ha:

1. Megszáll egy embert

2. arra készteti hogy mondjuk mennyen neki a falnak

3. még a baleset előtt eltávozik belőle


Egyébként fura dolgot vettem észre, nagyon fura dolgot. mikor ismét kinyitottam azt a könyvet ugyanannál az ábránál a szellemek testet öltöttek amint tovább lapoztam ismét szellemek lettek. utána két oldallal ezt az írást találtam:

A jelnek spirituális ereje van amikor nem fedi lap a spirituális energia kibocsájtódik és átmeneti időre eltávolítja azt a spirituális energiaforrást amely a szellemeket ektoplazmai alakban tartja.

-----------------------------

megjegyzés: elmentem egy temetőbe ott valamiért nem történt semmi...

2008. szept. 30. 12:55
Ja, és fizikálisan tudnak ártani? Azon kívül, hogy csapkodják az ajtót, stb.
79. df2a740c00 (válaszként erre: 78. - Walaki24)
2008. szept. 30. 12:52
Az első lehetőség jobban tetszik. Egyébként az mitől függ, hogy kinek a szelleme látogat meg éppen? Teljesen "ismeretlen" szellemek jönnek, vagy esetleg hozzátartozóké, ismerősöké?
2008. szept. 30. 10:03
Ha igy állsz hozzá kerülni fognak,ill nem adják tudtodra,hogy ott vannak..
2008. szept. 30. 09:56
Én nem akarok velük haverkodni, megvannak nekem a magam gondjai. Remélem, veszik az adást, és hozzám nem jönnek:)
2008. szept. 30. 09:52
Mindenesetre tudni kell eggyütt élni velük,de tudni kell kezelni is őket.Sokszor csak az emberi agy hallucinácioja,hogy ott van,vannak.Nem biztos hogy azért vannak bizonyos emberek közelébe,hogy szorakoztasson bennünket,hanem segitségért.X-zero:Azt irtad tudsz velük komunikálni valamennyire.Megkérdezhetem miről beszélgetsz velük?
2008. szept. 30. 09:46
Nah azok nincsenek!
2008. szept. 30. 09:45
A haragjában.A szellemek érzik ki az aki érzi őket,és azt is érzik ki milyen szándékkal,érzéssel fogadja a jelenlétüket.Ha pl egy árto szellem van a közelbe akit te is érzel és félsz tőle ő ezt 'élvezni'fogja és elkezd rosszalkodni.Ajtot nyikorogtat,kopogtat,ledob festményeket..stb.'félelemből táplálkoznak'leszivják az energiád.
73. Kalmár Edit (válaszként erre: 63. - Walaki24)
2008. szept. 29. 22:09
Mit jelent, hogy az ártó szellem jobban fog piszkálni? Miben nyilvánul meg?
72. 274c9996b8 (válaszként erre: 70. - X-zero)
2008. szept. 29. 21:45

Nem hinnem hogy , el lennel atkozva , csak azert mert 1-könyvet elolvastal.

Viszont ha , ennyire erzekeny vagy , nem kene szellemekkel foglalkoznod.

71. X-zero
2008. szept. 29. 21:17
Nah mind1 holnap lesz az utolsó vizsgám és ha minden jl megy 2 hét múla megkapom a védőügyvédi állást:) Szal kipihenem magam jóéjt mindenkinek:)
70. X-zero
2008. szept. 29. 21:15

Tehát arra gondolsz hogy az a zagyvaság odavonzotta őket akkor leirom neked ezt szórul szóra(igen azóta)


E Jel a megvilágosudtak szimbóluma. Aki e jelen áthatolva meglátja a hatalom fényét örök dicsőségének vesztett oltalmára jutva várja be bekövetkezündő halálát. Halála után a megvilágosodott képtelen áthatulni a fényen lelkének egy része örükre a földön lesz elhelyezve. lelkének gyükere nőni fog és kíptelen lesz kitépni hogy megszabaduljon ez átoknak láncátul

Nem tudom ti mit értetek belőle, de én aszt szürtem le hogy azért cserébe hogy látom a szellemeket halálom után itt maradok rab v nem tudom. ohh és azok a furcsa szavak nem szóismétlések sztem ez egy forított kódex ezután lapoztam és ezt találtam:(normális szöveg)

Amit a szöveg is leír vannak eggyes emberek akik meglátják a jelben az értelmet és utána a szellemeket látják és tudnak velük kommunikálni. Ezeket az embereket nevezzük Médiumnak a médiunok sosem reinkarnálódhatnak haláluk után a földön maradnak rab szellemként a gyökeres rész arra utal hogy ez egy átok. Magyarul a médiumok el vannak átkozva. Egy régi legenda szerint egyszer egy ember találkozni akart halott bátyjával és megkérte az ördögöt hogy lássa az ördög megígérte neki látni fogja sőt minden rokonát de cserébe átok sújtja

-------------------

Hát igen akkor én most el vagyok átkozva? Én ezt nem tudom. csak azt hogyha nem veszem meg azt a könyvet akkor több barátom lenne...

69. Walaki24 (válaszként erre: 68. - X-zero)
2008. szept. 29. 21:00
Ez érdekes..Azota van ez a képességed miota elolvastad a könyvet?Irtad hogy volt egy ábra benne valami 'zagyvasággal'.Nemlehet,hogy azzal a 'zagyvasággal vonzottad be őket?Mert azután mentél ki és voltak kinnt..
68. X-zero
2008. szept. 29. 20:47

Hát... Ezt így nem tudom megfogalmazni de valahogy megpróbálom. Ez attól függ a nap milyeen szakaszában vagy. Mert például alvásnál nem zavarnak fürdésnél..Hát öhm valahogy ki tudom őket zavarni...:) Egyébként ha így válaszolok a kérdésedre inkább olyan fele-fele, mert egyedül a feleségem hiszi el, barátok kevés van mert mindenki hülyének néz.Viszont ha bánatos vagyok vagy unatkozom felvidítanak:). Kommunikálni tudok ne nehézkes. A legtöbbször megállnak és ott lebegnek tovább mintha misem történt volna de másodszorra általában megértik. Félni nem kell tőlük itt olvasgadtam a hsz-eket valaki írta hogy a leghatalmasabb energia a szeretet ez így van ma futottam össze egy "gonosszal" az után hogy megírtam a hsz-t lementem és ott lebegett szerettettel gondoltam rá valahogy így:

Jaj de kedves vagy köszönöm hogy megtiszteltél azzal hogy eljöttél szerény otthonomba... És eltűnt Egyébként elvagyogatok velük:)

67. Gyöngyöss (válaszként erre: 66. - X-zero)
2008. szept. 29. 18:57
És milyen szellemekkel élni?tudsz velük kommunikálni,nem félsz tőlük?
66. X-zero
2008. szept. 29. 14:54
Elnézést, mikor rámszólt az eladó azt mondta ez nem Könyvtár:)
65. X-zero
2008. szept. 29. 14:53

Üdv mindenkinek!


Lehet hogy hülyének fogtok nézni de:

Máregy ideje érdeklődök a szellem-téma iránt. Megtörtént az egy hete hogy elmentem megvenni könyvesboltba a fiam születésnapi ajándékát, és ott láttam a polcon egy könyvet ez volt a címe: Szellemek a nagyvilágban. Beleolvastam és amíg olvastam eltelt fél óra. Mire valami fura mintához értem, akkor rámszólt az eladó, hogy ez nem könyvesbolt. Visszakérdeztem mennyibe kerül a könyv azt mondta 3.550 Ft megvettem a könyvet és a fiam ajándékát. Amikor hazaértem az ajándékot becsomagoltam eltettem, és leültem olvasni. Rögtön ahhoz az oldalhoz lapoztam ahol az ábrát láttam valami fura ábra volt egy 4 ágú csillag és körülötte mindenféle jelek. Alá le volt írva, hogy ez a jelkép a "megvilágosodtak" jelképe és le volt irva valami zagyvaság. De amint elolvastam valahogy furán éreztem magam valami gyötört de nem tudom mi kimentem a házból hogy szívjak egy kis friss levegőt amint kinyitottam az ajtót azt hittem ott helyben összeesem. Televolt az udvar levegője sok ember magasságú, alakú kék foltal először halványan aztán egész élesen láttam. Azt hittem a közeli gyárból jött de nem. Rájöttem mik azok. Szellemek. Abból jöttem rá, hogy mikor visszamentem a házban ott is volt, csak mikr mentem ki nem láttam őket élesen sőtt sehogy. Azóta látom a szellemeket azok amik "gonoszak" vörös színűek de ilyennel még nem találkoztam ajánlom mindenkinek azt a könyvet.

64. Gyöngyöss (válaszként erre: 60. - Lopakodó)
2008. szept. 28. 09:00
Szia,én tudok egy módszert,lehet sikerülne neked.Éjféltől olyan 4-ig lehet velük a legjobban találkozni.Gyújts meg egy gyertyát,vegyél a kezedbe egy papírt meg egy ceruzát,és hívj egy jó szellemet,kérd meg ha itt van,írjon a ceruzáddal amit a kezedben tartassz a papíron,kérdeszhetsz tőle bármit,a végén küld vissza.De erre nagy bátorság kell,nem szabad félni.Én már csináltam ezt,sikerült,de látni még nem láttam őket,azért az nem olyan egyszerü,ehhez képesség kell.
2008. szept. 27. 14:46

Nekem volt és van is tapasztalatom.Félni semmiképp nemszabad,mert ők érzik és ha árto szellem csak jobban fog piszkálni.Egyszer keresett meg egy lélek akit konkrétan láttam,a szomszédasszonyom(volt)Valoszinü akkor már a klinikai halálba volt.Beszélt hozzám,ne féljek nem akar bántani,ill probált mert ahogy megláttam kiszaladtam a lakásbol,azt hittem becsavarodtam.Pár ora mulva jött a telefon:meghalt.Gödöllön voltunk a kastély előtt barátnőmmel.Azért mentünk,hogy meglátogassuk"őket".A kastély előtt áltunk,ahol az erkély van.Kijöttek,rengetegen voltak,beszélgettek.Vártuk fog e valami történni ezen kivül,de egyik pillanat alatt eltüntek.Hiába vártuk nem jöttek,aztán elindultunk mi is.Utánna láttuk hogy bulizos fiatalok jöttek fel,akiktől megilyedtek.

Megkell tanulni eggyütt élni velük,és kezelni a helyzetet velük.Sokan csak pszichésen képzeli hogy ott van..

62. Anita123 (válaszként erre: 57. - Tungyi)
2008. szept. 19. 22:45
Milyen sok mindent tudsz! :)
2008. szept. 18. 08:04

Hali.

Elolvastam az összes hozzászólást a fórumhoz.

Amit levágtam, hogy itt mindenki menekül a szellemektől, és el akarja üldözni, küldeni őket.

Én pont megérteni, kommunikálni szeretnék velük.

Ahogy nézem a neveket, itt mindenki nő.

Én viszont pasi vagyok.

Lehet, hogy a nők fogékonyabbak az ilyen dolgokra ????

Ezért van az, hogy én nem látok soha semmilyen szellemet ?????

:)

2008. szept. 18. 07:58

Sziasztok.

Én még új vagyok itt.

Soha életemben nem láttam egy szellemet sem, szerintem.

Viszont nagyon szeretnék látni egyet, kettőt.

Hogyan lehetne ezt ????

Segítséget előre is köszönöm.

2008. szept. 17. 09:27
Én tudok egy egyszerűbb módszert. Én is sokat féltem régebben, aztán megértettem, hogy nekem van ott keresnivalóm, ahol éppen vagyok, a szellemeknek pedig az égvilágon semmi. Azóta, ha félek egy kicsit, egyből arra gondolok, hogy ez az én lakásom, csak az lehet itt, akit én engedek. Ha fáradt, zaklatott vagyok, sokkal könnyebben előjön a félelem. Szerintem ebből is látszik, hogy a dolog belőlünk indul ki a legtöbb esetben, és nem valami földöntúli dologból. Emellett pedig hiszek a szellemekben, de úgy gondolom, semmi közünk egymáshoz. Mindenki mozogjon a saját köreiben!:)
2008. szept. 11. 16:25
Köszi Gyöngyi a jókívánságot és a tippeket, kipróbálom mindegyiket, a reformátusnak pedig utána nézek, mert én is az vagyok:)
57. tungyi
2008. szept. 8. 12:06

Szia Vöcsök! Sziasztok!

Új vagyok ezen az oldalon...és elolvastam majdnem mindenkinek a hozzászólását, így mindenkinek szólok, de legfőképpen Vöcsök-höz!:-)

Mielőtt elkezdeném a mondandómat, jelzem, nem vagyok jósnő, spiritiszta stb...csak átéltem hasonló dolgokat és mára már nagyjából tudom, hogy mit kell tennem!

Szellemek márpedig vannak és léteznek...ezt csak azért írom így vagy kezdem így, mert aki nem tapasztalta őket, az nem biztos, hogy 20 év múlva nem fogja tapasztalni!

Mindenek előtt gyújtanod kell fehér gyertyát...színessel ne is próbálkozz, mert minden színű gyertya más-mást jelent!

Amikor ugyan ebben a helyzetbe voltam, mint te, hogy aludtam és éreztem valakinek a jelenlétét, akkor elhívtam a házamba egy spiritisztát, ő mondta, hogfy át kell raknom más helyre az ágyat, így te is ezt tedd!

Ha a számítógép előtt ülsz és sürün hátratekintesz, fogj egy tükröt, rakd a székre lefelé fordítva és úgy ülj rá....de természetesen ha módodban áll a számítógépet is át kell tenned másik helyre!

ha katolikus vagy...menj el szenteltvízért, szerezz egy lúdtollat, amit mártogass bele a szenteltvízbe és szenteld meg vele az összes sarkot, ha református vagy, arra sajnos nem tudom a választ(jelzem:én református vagyok)

Mindezek mellett mindíg égjen egy száll fehérgyertya, és csak lefekvés előtt oltsd el!

ha tudsz imátkozni és tudod ki a védőangyalod, kérd az ő segítségét!!!


Sok sikert kívánok....és ne félj...küzd le a félelmedet!!!Gyöngyi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook